|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 10:41:21   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image mali andeo - 26.09.
user posted image Teica2 - 01.10.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.



user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 3.3.2017 10:43:19 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 10:41:48   
PinkyFunkyBirdy
***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 08.03.2017.
Hajdi ------------------ 08.03.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 10.03.2017.
Teica2 ----------------- 14.03.2017.
danchy27 ------------ 21.03.2017.



< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 3.3.2017 10:46:25 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 10:45:01   
PinkyFunkyBirdy

Jutro curke! user posted image Evo, danas sam bolje. Jučer se probava pokrenula i odmah mi je bilo lakše. Sad sam 2 dana preskočila uzimanje Elevita jer on sadrži željezo koje mi sigurno stopira cijelu probavu (uz ovaj silni progesteron) pa da se malo ispušem prije nego gosti dođu. user posted image
Ja znam da vi mislite da se šalim kad spominjem koliki mi je trbuh, ali baš ću ga poslikati i staviti sliku u album da vam dokažem da se ne zezam. user posted image

Hajdi i ja imam takav plan za iskoristiti GO i 45 dana porodiljnog. user posted image

Danchy, da, u prvoj trudnoći se trbuh puno kasnije pokaže. U biti ovisi i koliko vježbaš prije i nakon trudnoće jer veliku ulogu igraju i trbušni mišići. Ja koja sam alergična na vježbanje user posted image znam zašto mi je trbuh toliki. user posted image

Mali andeo kako se ti osjećaš? Još malo i mučnine će počet popuštat. user posted image Pošto si prvu trudnoću vodila kod Podobnika, dal si tamo i rodila? Dal su te tretirali kao kraljicu?

Teica, daj nam se javi malo da znamo da si dobro. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 10:51:20   
Teica2
Heeeeej curke ziva sam user posted image iako mi je vraski lose ali ok ide guram

Pinky super zbog srceka mogu misliti kako si sretna a tek datuuum wooow svaka cast user posted image
I ja podrigujem imam osjecaj da mi je lakse user posted image
A o trbuhu da ne pricam zena me jedna pitala kad mi je termin reko za 6 mjeseci...Aha..Nosite blizance?...Ne...

Meni je termin 24.9 po M a po bebi tak 1.10

Hajdii dobrodoslaaauser posted image

Ja sam na komplikacijama vec sami sam svoj sef , obiteljski posao paa eto user posted image

Evo pinky piseem ali tesko popratiti sve puno ste pisaleeee
Ulazit cu cesce sad user posted image

Kakve ste pretrage sve dobili za obaviti.. ja moram u petrovu a nikako ne stignem user posted image

Puse svimaa

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 12:35:56   
Teica2
Hejj evo da krenem od reda citati sad kad sam na komp user posted image

Prvo ima li tko od vas problema sa zatvorom? Ja vec muku mucim,i u prosloj trudnoci mi je bilo tako,morala sam piti dulphalac sirup.. Sada pijem magnezij i to cisti magnezijev klorid koji ima ukus ravno katastrofi..A prije tr mi je pomagao po nekoliko puta dnevno znala ici a sada svaka 3 dana mucim se i jos dobim grceve koji nisu nimalo dobri user posted image

Danchy mucis vec sa zgaravicom? Uhh kad se sjetim samo onih silnih badema muka mi dodje
Jel uzivas na BO
Bogme radis stresan i fizicki tezak posao,nezz kako je kod vas u Njem ali ovdje je zaista koma user posted image

Hajdi nadam se da ces proci bez puno mucnina user posted image user posted image

Daxy punooo hvala na info o tabletama .. A da vas odma pitam,kakvo je vase stajaliste sa sodu ? Pila sam je za zgaravicu prije tr i uvjek mi je pomagala a nitko mi nije rekao nista o sodi u tr ?

Ja vodim tr u domu zdravlja...Proslu tr sam vodila kod Dr.Troselja u Petrovoj,,sada nazalost nemogu jer je otisao u Ameriku user posted image
Bila sam na pocetku u Zahi jer mi je ova rekla da ne vidi bebu ali ne znaci da je nema i ja sam tako preplakala citav dan i sutradan tamo otisla pa mi je on lijepo objasnio i bilo mi je ugodno,tako da u slucaju necega kod ove ici cu kod njega ..

Da li ste u proslim tr isli na 4D ? user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 13:33:30   
PinkyFunkyBirdy
Ajde drago mi je Teica da si se javila. user posted image Dobro da si sama svoj šef pa se možeš sa šefom sve dogovoriti. user posted image
Pitaš za pretrage - ja ću 10.03. na sistematski pa ću zapravo napraviti KKS, GUK, urinokulturu, TSH, PAPA test i ostale klasične pretrage za sistematski. Kasnije ću onda valjda ići vadit krvnu grupu i rh faktor.
I ja ti imam problem sa zatvorom, a svaki dan pijem probiotik i magnezij (Biolektra u prahu), ali uz to pijem Elevit koji sadrži željezo pa me valjda on stopira. Čim duže nejdem na wc tim su mi jače mučnine. Trudim se i svaki dan popiti koji LGG jogurt, ali imam osjećaj da ništa ne pomaže kako bi trebalo. user posted image
U vezi sode bikarbone, možeš ju piti, ali ne ovu iz dućana jer ti one skoro sve sadrže aluminij. Kupi si u ljekarni ili u bio-bio ili prouči koje sode ne sadrže aluminij pa nju uzmi.

Evo dodala sam sliku svog trbuha u svoj album Dvije crtice. Ajde vidite pa mi recite dal je vama to normalno? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 14:05:48   
danchy27
Pinky pogledala sam sliku, bas pravi trudnicki trbuh. Jedva cekam da i ja imam takav, al zasad nista. Imam odprije malo naslaga na trbuhu pa se ni nevidi.

Teica posla ima nenormalno a fali radnika, pa bolje da malo odmorim s vremena na vrijeme

< Poruku je uredio danchy27 -- 3.3.2017 14:07:56 >


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 15:10:21   
lidac0605
Pinky,kak bi ti moj ginić reko "to bu trbuh do zuba"user posted image
Ja sam sad u zadnjoj trudnoći imala sa 16 tjedana trbuh da me sestra od ginića pitala jel mi treba doznaka za porodiljski user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 15:21:40   
PinkyFunkyBirdy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lidac mislim da će i mene to isto pitati. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 17:14:51   
Teica2
Pinky tnx za info o sodiuser posted image .. A i ja moram sve od idućeg tjedna rjesiti da joj donesem nalaze a nikako pa nikako sa tim mucninama nemogu ni ustat iz kreveta ujutro .. Pinky super ti je buša user posted image ja sam općenito veca osoba pa mi je i trbuh većiuser posted image

Danchy ako mislis da mozes izdrzati tako super ja recimo povraćam cim ugledam McDuser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 17:37:50   
danchy27
Ma nemam problema s McD, radim vec 2 godine. A i vecinom sam u McCaffeu, a tamo nema mijesanih mirisa i masnoca

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 17:58:03   
Teica2
A super Danchy svakako se gibas malo zdravo je touser posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.3.2017 18:00:08   
danchy27
Hehe, naravno da je zdravo. Zato i zelim sto duze raditi

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 8:29:16   
danchy27
Jutro curee, nitko se ne javlja, pa da vidim kako ste?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 11:25:45   
mali andeo
Jutro cure....

Pinky sto se tice Podobnika istina je ono sto platis to i imas...
Trudnocu mi je vodila predivna doktorica Beata Gebauer Vukovic,
Strpljiva ,draga ,razgovorljiva doktorica,sve rijeci pohvale...
Rodila nisam kod njih ,jer su me trudovi iznenadili i vjerujem da ne bi stigla do Zagreba ,jer
sam u rodiliste dosla vec 8 cm otvorena,koje mi je doslovno pred nosomuser posted image
Iskustvo s poroda ,o tome ne bi pricala..
Eto imala sam ovaj vikend opet probati neljubaznost...

Kao sto sam pisala na odbrojavanju,u petak sam prolazila horor,
Koji se nadam da je iza mene...
Pocela sam krvariti...
U toj strci u sekundi bila spremna za bolnicu....
Na ulazu docekala neljubazna sestra,odmah mi je mrak pao na oci...
Doktorica nije bila bas razgovorljiva,tako da nemam objasnjenje odkuda krvarenje...
S bebom je sve ok,kada sam cula Kčs pozitivno ,vjerujte mi drugo mi vise nije bitno...
Imam strogo mirovanje...
Cekam sri pregled kod svog ginica,ako on nebude jasan idem dalje....
Ne znam da li cu se moci uopce opustiti i uzivati u trudnoci ko u prvojuser posted image
Sada dalje je smedi iscjedak i molim se Bogu da ne krene po zlu....

Cure kako ste vi?
Jel ima mucnina?

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 11:37:43   
danchy27
Mali andeo, zao mi je zbog svega sto se dogadalo. Sad odmaraj i cuvaj bebicu. Sve ce bit uredu.
Ja nemam nikakvih tegoba, ovaj odmor mi dobro dosao. Samo mi se apetit povecao user posted image . I odbrojavam dane do pregleda, jedva cekam, stvarno mi dugo cekat mjesec dana

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 13:30:28   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo samo odmaraj i bit će sve ok. user posted image Moguće da ti je pukla kakva kapilarica jer sad ulaziš u period kad posteljica počinje u potpunosti preuzimati funkciju nad čuvanjem trudnoće pa je možda hormonski nešto malo uzdrmano pa je koja kapilara pukla. Vjerujem da će biti sve dobro, a iscjedak će prestati s vremenom. user posted image

Danchy, dal pratiš kilažu? user posted image

Ajde da potaknem malo raspravu:
1. koliko ste visoke i teške? Pa ćemo vidjeti koliko će nam bebice na kraju dodati. user posted image
2. osim da su bebe žive i zdrave, kakve su vam želje i osjećaji: dal će biti curice ili dečkići?

Evo da odmah i ja odgovorim user posted image :
1. 170 cm visoka i 67 kg teška
2. voljela bi curicu jer imam dečka, ali imam osjećaj da će opet biti dečko. user posted image Za prvo mi je stvarno bilo svejedno samo da nakon 2,5 g. napokon dobimo živo i zdravo dijete. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 13:46:54   
Teica2
Mali andeo baš mi je zao za krvarenje user posted image nadam se da bude sve super.. Odmaraj mi se i pazi seuser posted image user posted image

Danchy danas sam ja nikako baš loše se osjećam

Pinky ja sam velika osoba i ne volim pričati o kilazi user posted image
U prošloj tr sam dobila 9kg i za ovu pazim jer sam velika hahahahah
Rodila sam deckica i voljela bi curku sada ali sta bude budeuser posted image

Kako ste vi curke?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 13:56:56   
mali andeo
Visoka sam 170 i imala 70 kg kada sam ostala trudna (sada imam+3)

A voljela bi imati par,znaci deckica😊
Ali sada mi nije bitno,bitno da je zivo i zdravouser posted image

Pinky nisam komentirala trbuh,ali stvarno je lijep,lijepo se vidiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 14:02:55   
danchy27
Naravno da sam malo malo na vagi. Al zasad sam dobila 0,5 kg. Znaci 174cm visoka i teska 73,5. A za spol mi je svejedno. Al neki osjecaj imam kao da bi mogla bit curica, gledam samo robicu za curice i kad razmišljam o imenu samo su mi na pameti zenska imena. Mozda je to neki znak

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.3.2017 21:00:21   
Hajdi
Mali anđeo da i tu napišem kako mi je jako žao za krvarenje i strahove, ali najvažnije je da je bebica dobro user posted image
Drži mi se user posted image user posted image . Javi nam kako je bilo na pregledu prekosutra!
I ja imam tad pregled.

Teice jel još muku mučiš sa zatvorom? Meni se izgleda regulirala probava. Ujutro sam obavezno na zobenoj kaši s voćem i orašastim plodovima (dodam i suhe šljive), kasnije jedem još malo voća, nastojim piti dosta vode, jednom na dan pijem Mg, otprilike svako drugi dan popijem kefir koji sama radim i dodam chia sjemenke. Sve to skupa daje dobre rezultate user posted image .
Ako me napadne mučnina popijem pola žličice sode (iz bio bio) u čaši vode i stvarno pomaže.

Danchy jel još traje odmor ili si počela raditi?

Pinky uh nisam još spremna odgovoriti na sva tvoja pitanja user posted image
Mogu reći da sam 170 cm i cca 63,5 kg teška. Mjerila sam težinu samo jedanput na samom početku i to na mojoj vagi koja stvarno pokazuje barem 1-2 kg više, ali nema veze držim se nje jer se na nju važem.

Nemam skoro nikakav osjećaj kojeg bi spola moglo biti dijete, možda mrvicu da bi to mogla biti curica user posted image .
Kako mi je ovo prva trudnoća ne znam koji bi spol sama priželjkivala, želim da bude zdravo, sretno i veselo dijete user posted image



< Poruku je uredio Hajdi -- 6.3.2017 21:01:42 >

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.3.2017 7:44:04   
danchy27
Hajdi jos odmaram, doktor mi je odmah dao 2 tjedna bolovanja, da se pravo odmorim. Tek iduci tjedan krecem, a malo sam i pozelila radit

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.3.2017 9:37:51   
Teica2
Jutro cureuser posted image

Hajdi a malo da bolje je.. Ja sam vam krenula 2.1 kao na dijetu (ostade trudna tada) nisam znala .. Izgubila sam 7kg dok nisam saznala da sam tr.. Onda sam prestala ali ne u potpunosti ,, jedem bez glutenski kruh jer on jako dobro sjeda na moj zeludac .. Visoka sam samo 160cm a krenula sa sto kila na dijetu.. Ah kaj sad i buce ostaju trudneuser posted image mislila sam kako nemogu dobit drugo dijete radi tezine i krenula sam kresat to pod hitno i evo ostala trudna user posted image .. Nije me sram ali sve ste bas fino oblikovane hahahauser posted image

Uglavnom Hajdi Jedem chiu lan sezam svakodnevno ali kasu nemogu nikako probaviti sada jer mi dize zeludac ..

Kako ste curke jutros?

Ako je koja iz Zg neka me posjeti u WestGate izlazemo se tamo po treci puta .. Moja mama siva odjecu za bebe user posted image Tamo sam 7.8 i 9 ako budete dosli na sajam Dani beba djece i trudnica user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.3.2017 10:21:48   
danchy27
Teica ne brini sad za kile. Poslije mozes uvijek na dijetu, lijepo su ti isle kile cim si skinula 7 kg, to je odlicno.user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.3.2017 11:39:10   
mali andeo
Hej,curke....

Ja sam prije postupaka bila tak na 66 kg i to mi je bilo super,lijepa guza i nogeuser posted image
Ali te kilice koje sam dobivala s postupcima to ne moze skinuti ni najgora dijeta...
Tak da sam sad ostala u plusu trudnauser posted image ,a jos sam i dobila lijepe
kilice u startuuser posted image mislim da cu sutra cuti od svog ginica...
Jedva cekam pregleduser posted image user posted image navijam da je s mrvom sve ok....

Teica ovaj vikend?a jojjj,a ja ne smijem iz kreveta vankauser posted image

Nadam se da ce biti jos sajmova ...

Hajdi jesi li uzbudena ,sutra je velik danuser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!