|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.4.2017 19:20:32   
danchy27
Hehe, Teica sad imas mlijeko za kavu, haha. Znaci sad ce ti curiti do poroda ili kako to vec ide? user posted image
Ili to stane nakon nekog vremena? user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.4.2017 10:04:19   
Teica2
Danchy hahahahhahaha ne hvalauser posted image
Ma ne ne curi to stalno zna i danima i tjednima da ne curi od onda na lijevoj mi nije vise curilo nejde to stalno samo kad osjetim to probadanje i peckanje znam da je to to user posted image

Kako ste mi jutros curke? Falite baas nikog nemauser posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.4.2017 23:04:33   
Hajdi
Draga Teice tu smo, evo ja se prijavljujem user posted image
Konačno se smirilo vrijeme pa je odmah ugodnije za boravak na otvorenom.
Dobro se osjećam i dalje.. cure kojima još uvijek otkrivam novosti kažu da blistam, da lijepo izgledam od trudnoće. Ja se samo nadam da ću ostati u istim gabaritima, nek samo trbuh raste jer ne da mi se boriti s kilama.
Kod mene još nema traga kolostruma. Polako se raspitujem o predavanjima, nastojat ću ići na što više njih kad budem na godišnjem.. teme relaksacija i disanje pri porodu, dojenje, njega novorođenčeta i sl.

Danchy uživaj na godišnjem, bit ćeš nam bliže uskoro. Neka te posreći dobro vrijeme user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.4.2017 7:49:43   
danchy27
Jutro user posted image . Od danas na godisnjem user posted image . Danas jos pripreme za put a sutra lagano prema Hrvatskoj. Osjecam se super i odmorno. Spavam odlicno i bez budenja do jutra.
Jucer mi stigao na kucnu adresu recept za antibiotik od moje doktorice, naime na pregledu su mi nasli neke bakterije u urinu pa su mi urin poslali na analizu. Rekla mi je da ako su bakterije poslat ce mi recept, a ako je samo neispravno uzet uzorak sve je uredu. Cudno mi je jer je lijek zapravo jedna vrecica koju istreses u vodu i popijes. I to je sve. Zar je moguce da postoji takav lijek da odmah unisti te bestijice?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.4.2017 14:53:25   
Jezic123
Hej curke
Samo da vam javim da sam se vratila sa mora prije ove zimulje, jer mi je otac jako bolestan, pa smo u slavniji,danas se vracamo u zg.
Uglavnom nisam stigla tipkati, ali vas citam.
Meni je uglavnom ok, ako nisam umorna onda mi je muka i tako, ali nista strasno. Jedva cekam sutra pregled da vidim situaciju. S tim da su me jucer kriza ubijala popodne i nocas oko 3. I izgleda da imam opet gljivice, jer me svrbi dole za poluditi, a prije tjedan dana sam ih se rijesila, pa neznam sto ce mi doktor reci sutra. U ove dvije nisam imala s tim problema. Budem sutra vidjela, pa vam javim

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.4.2017 15:04:25   
danchy27
Jezic zao mi je zbog svega sto te zadesilo. Bit ce valjda sve uredu. A sutra uzivaj na pregledu user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.4.2017 21:58:00   
Jezic123
Hvala dancy. Javim sutra kako je proslo

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 7:46:50   
Teica2
Jutrooo user posted image

Hajdi bas mi je drago da blistas user posted image tako sve trebamo user posted image

Danchy hmm nisam nikad cula za tu vrecicu iz koje popijes sadrzaj i nestanu bakterije user posted image zanimljivo ali neznam sta je to.. Nadam se da ipak nemas nikakvih stetnih bakterija

Jezic zao mi je zbog tate user posted image
Sretno danas na pregledu da uzivate user posted image

Kako ste mi danas user posted image ?

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 12:21:13   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.
user posted image Jezic123 - 18.11.



user posted image


< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 24.4.2017 12:27:03 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 12:30:51   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 24.04.2017.
Jezic123 -------------- 24.04.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 26.04.2017.
Teica2 ----------------- 28.04.2017.
Hajdi ------------------ 03.05.2017.
danchy27 ------------ 15.05.2017.





_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 12:59:35   
PinkyFunkyBirdy
Evo cure, vratija se Šime! user posted image
Bili smo tjedan dana kod muževe rodbine gdje sam dosta papala, puno spavala i skoro ništa ne radila - uživancija. user posted image Nisam se još vagala, ali čini mi se da je samo trbuh narastao. user posted image I iskreno, ne mogu dočekati srijedu i pregled pa da mi ginić kaže da je sve ok. Izluđuje me što još ne osjetim pokrete (par puta sam osjetila neko škakiljanje, ali vjerojatno je to samo prevelika želja u kombinaciji sa crijevima). Tako da sam sva nervozna do srijede. user posted image
Mučnine gotovo i nemam, i s umorom sam bolje, ali kosti me bole za poluditi - valjda su sve te tetive popustile i toliko me boli u trtičnom dijelu da ponekad imam osjećaj da ću se raspasti. Hodam već sad kao neka bakica. user posted image
M je bio već nakon par dana bolje, ali baš šteta što je prošli cijeli tjedan bilo jako loše vrijeme pa smo uglavnom bili u zatvorenom. user posted image Imao je buntovnu fazu (valjda zbog puno pažnje), ali srećom pa ga je prošlo. user posted image

Teice, kako se osjećaš? Dal su mučnine onda stvar prošlosti? user posted image Znači da ti se sise pripremaju kad je kolostrum već krenuo. Sjećam se kad je mene iznenadio u prvoj trudnoći negdje u 7 mj. trudnoće - bila sam sva van sebe jer sam mislila da će mi zbog toga porod krenuti. user posted image
Kako je glavica od J? user posted image

Jezic, draga, jako mi je žao zbog tvog tate. user posted image Drži mi se i svakako kad uloviš vremena javi kako je bilo na pregledu. user posted image

Danchy, znači počinje GO i uživancija! Juhu!!! user posted image Nadam se da ćeš nam se javljati jednako često dok si u RH kao i prije. user posted image Meni je ovo prvi glas za takav lijek. user posted image Da to nije neki recept koji možeš više puta koristiti ... pa da se ponavlja terapija? Stvarno ne znam. user posted image

Hajdi, super da se dobro osjećaš. Neka tako nastavi i dalje. user posted image Tečajevi su svakako poželjni, no ja sam malo skeptična oko ovih za opuštanje. Sve mi to super zvuči u teoriji, ali praksa je nešto sasvim drugo. No, svakako se isplati isprobati. user posted image

Mali andeo, kako je prošao vikend u Opatiji? Dal ste se nauživali? user posted image Ako sam dobro skužila ti si danas na sistematskom? Dal će se možda bebica malo primiriti i raširiti nogice da saznamo dal ima visuljka ili ne? user posted image

Pisale ste o imenima. Mi još nismo o tome pričali dok ne saznamo što se krije među nogicama, ali i onda ću vjerojatno zadržati ime do poroda. Za M smo imali spremno ime godinama i kad smo ga trebali iskoristiti MM se zaposlio u firmi gdje radi s tipom koji se tako zvao i nije mu baš sjeo pa smo na kraju odustali od tog i uzeli M. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 13:34:45   
mali andeo
pozdrav drage user posted image

evo i mene,umorna,ali pokušat ću user posted image user posted image

Pinky u pravu si ,danas je bio sistematski....
ono najbitnije meni je bio uzvuser posted image
koji je pokazao da je bebi ok,lijepo npreduju,i dalje pleše nogicama po mjehuruuser posted image user posted image ako joj je tako dobro,
neka uživa user posted image uglavnom da ,dolazi nam još jedna user posted image tata će biti oduševljen..
nisam mu javila,kupila sam samo jednu rozu dudu i to će ga dočekati kada dođe s posla...
dobit ćemo još jednu princezu...user posted image user posted image
šećer mi je u granicama normale,ali kolesterol mi je malo povišeni...
trebam učiniti urinokulturu ,jer mi nalaz urina nije ok i crp je povišen ,tako da se moram javiti svom doktoru..
ali kako mi je rekao internista da je sve to normalno u trudnoći..
Mi smo jučer došli domeka ,u Opatiji se nauživali...L je bila u elementu,sretna ..
po povrtku stali u ikei,da vidimo kinderbet manji i neki ormarić...
jer nam je sada problem prostor...
s L sam imala otpočetka sobu i sve u njoj ,a sada nam fali još jedna prostorija ,pa počinje kemijanjeuser posted image

Pinky drago mi je da si se odmorila i da su mučnine prestale...
sada možeš polako uživati punim plućima u trudnoći...
a i brzo će srijeda ,pa će valjda moja curka dobiti pojačanjeuser posted image
user posted image

Teice kako si nam ti ? kako je maleni ?
jel kolostrum još kapa ?

Danchy uživaj na GO ,neka ti bude vrijeme lijepo...

Jezić žao mi je zbog tate....
kako je bilo dana s na pregledu ?

Hajdi drago mi je da si dobro.. raspitaj se o tečajevima..nije na odmet...user posted image
iako je teorija jedno ..praksa drugo ..u to sam se uvjerila kada sam L rodila..
i tada su mi neke stvari postale jasnije...jer sam bila uvjerena da ću dojiti svoje dijete,ali ne...
nije išlo takouser posted image



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 14:12:21   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo, ma bravo za prvu princezicu na našoj listi! user posted image user posted image user posted image Drago mi je da je sve ostalo uglavnom ok. Ovi neki nalazi su normalni u trudnoći tako da nema mjesta brizi. user posted image Ajde, baš ćemo vidjeti dal ću ja malo šarati sa spolom jer vidi kako je kod tebe curka nakon curke, a kod Teice dečko nakon dečka. user posted image
Blago tvom mužiću - ostaje blaženi među ženama. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 14:13:30   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.
user posted image Jezic123 - 18.11.



user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 16:22:27   
Teica2
Heeej curke

Pinky vratiaa se ti nama bas si falila user posted image
Neka si se ti nadruzila najela uzivala ma mrak!!!

Jooj bome curi ali tako me probode jako u bradavicama da moram sama stisnut da me prestane bolit user posted image to u prosloj trudnoci nisam dozivjela iskreno bas takvu cudnu bol di moram bjezat u wc da to stisnem da prestane
J je glava super hvala bogu user posted image

Jooj budemo vidjeli sta tebe ceka na pregledu curka ili decko user posted image

Mali andeo user posted image cestitam vam na jos jednoj malenoj princezi..Javi dojmove kad tata vidi dudu user posted image


_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2017 16:23:34   
Teica2
Malo andeo super za secer ali mi je zao za urin kolesterol i crp user posted image nadam se da ce biti sve ok da nije neka jaca upala u tijelu user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.4.2017 7:02:24   
danchy27
Jutroo user posted image moje

Nema me jedan dan a ovdje lijepe vijesti, prekrasno.

Pinky nek si nam se vratila user posted image . Sad si odmorna da nastavis. A to sto kao da se raspadas je i kod mene. I nakon kraceg sjedenja treba mi neko vrijeme da ustanem. Neznam jel mi tu fali kakvih vitamina za kosti user posted image ili je to jednostavno tako.

Mali andeo user posted image za curicu i uredan pregled. Zasad mozes birat izmedu 2 zeta ovdjeuser posted image user posted image . A za nalaze sve je to u granicama normale za nas trudnice.

Gledala sam po forumima za taj lijek sto se jednom popije i jako je ucinkovit. Nemam ga sad da vam napisem ime ali ga jako hvale. Valjda ce i meni pomoci.
Ja sinoc stigla na odrediste nakon 14h putovanja. Sve proslo super, mrvica mi se nije javljala ocito se voli voziti automuser posted image .
Sad jos samo cekam komentare obitelji na trbuscic kojeg skoro ni nemam,a skoro sam na polovici. Zasad me svekrva vidjela ali nista nije rekla ali reci ce sigurno haha.
Sad 3 tjedna uzivanja, pa onda nastavak u DEuser posted image .
Naravno da cu se cesto javljat kao dosad, volim biti s vama u kontaktu.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.4.2017 9:04:35   
Teica2
Jutrooo ♡♡♡

Danchy super da je putovanje dobro proslo user posted image
Sto se tice trbuscica pusti selo neka prica (kako se kaze) user posted image bas te briga takav je kakav je tebi najljepsi ♡
Uzivancijaa sada 3 tjedna kazes pa bas lijepo :)))
Neznam za taj prah stvarno ali ako je ucinkovit super!!

Kako ste mi danas?

Ja bogme sinoc opet mucnine imala tokom noci user posted image hodala po hodniku 2 sata od muke i onda u krevet isla sjest i zaspala sjedecki...

Imam neke traume da cu na porodu povracat user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.4.2017 9:39:30   
mali andeo
jutro user posted image user posted image

Danchy super za put,meni je muka putavati u takvom stanju...
na putu do Opatije (2h vožnje) tri puta sam išla piškituser posted image user posted image
uživaj sada i pusti neka pričaju kaj žele...
bitno da beba napreduje , a ti ćeš kasnije biti sretnica koja nećeš imati puno za skidati user posted image user posted image

Teice
ajme opet mučnine user posted image aš mi te je žaouser posted image neka je to bilo samo jučer !!

Jezić kako je bilo na pregledu ?

Pinky još malo...sutra će brzo user posted image user posted image čekamo i tvoj izvještaj !!

Hajdi
gdje si nam ti ? kako si ?


evo jučer moje iznenađenje MM i L je bilo ludo....jedan i drugi vrištali od sreće..
a skužila sam ja njega kada smo razgovarali,potajno si je želio još jednu princezu...
L me je pitala do večera još 100 puta dal je doktorica sigurna ?user posted image user posted image
za sada nikome nećemo pričati da na dolazi seka...
nadam se da će L moći šutjeti...user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.4.2017 16:30:56   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, danas mi je gužva bila na poslu pa se nisam javljala, ali tu sam. user posted image

Mali andeo, mogu si misliti sreće kad si rekla za još jednu princezicu. user posted image Ma super! user posted image Na pregled idem sutra tek navečer tako da ću izvještaj napisati tek preksutra ujutro. user posted image

Teice, pa kud opet mučnine? user posted image Drži se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za porod ne brini - prije nego krene ispovraćat ćeš sve što imaš - tako sam ja prije nego su krenuli pravi trudovi (išlo je i gore i dolje - baš se organizam fino očistio user posted image ).

Danchy, uživaj i lijepo se odmori i baš te briga - bit ćeš fit trudnica i nakon poroda ćeš ko ove manekenke vratiti liniju za koji tjedan. user posted image Ja kad vidim sebe kolika sam nije mi jasno kako ću izgledati nakon još 6 mj. user posted image - valjda će u prostoriju najprije ući moj trbuh, a za 2 metra i ja. user posted image user posted image user posted image

Jezic, kako je bilo na pregledu? user posted image

Hajdi, gdje si nestala? user posted image

Idem za koju minutu s posla i po mog malog slatkiša pa se čujemo sutra. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.4.2017 20:22:18   
Hajdi
Curke evo i mene, nekako mi lete dani pa nikako da vam se javim. I spava mi se ove dane.

Mali anđeo drago mi je da kod vas stiže još jedna cura user posted image i da se tvoji vesele seki. Sad moj i od Teice dečko nisu usamljeni user posted image . Nadam se da to s urinom nije ništa loše, kažu da je normalno imati malo povišene vrijednosti u trudnoći pa tako vjerujem i za crp. I za kolesterol mislim da ne trebaš brinuti, puno ljudi ima malo povišen.

Pinky super da su mučnine popustile, da si se fino napapala i odmorila, i
da je tvoj mali dobro user posted image . Kod mene nema još takvih bolova u kostima. Malo sam tromija i nije mi baš ugodno dugo sjediti.

Teice žao mi je da mučnine još nisu gotove, ali ipak ide na bolje, proći će user posted image . Jel prestao curiti kolostrum?

Danchy znači uživancija user posted image neka baš lijepo. I dobro da nemaš stomak, bitno da je beba dobro i da lijepo napreduje. Super zvuči taj lijek iz vrećice, kad ti bude pri ruci napiši nam kako se zove da imamo ako nam zatreba.

Jezic žao mi je zbog tvog tate, nadam se da će biti dobro. Kako je bilo danas na pregledu?

Napravila sam urinokulturu prošli tjedan i sterilna je, jedino na nalazu trećeg dana piše dosta leukocita na što mi je dr. rekao da ne treba terapija, da može samo brusnica, pa sam uzela sok u DM-a i pastile za žvakanje od brusnice. Malo osjećam da me smeta mjehur, ali ništa strašno.

Spava mi se ovih dana, čini mi se da zadnja dva dana nisam najbolje spavala. Počela sam razmišljati o položaju za spavanje, piše svugdje da je najbolje na lijevi bok, al mi je naporno stalno biti u istom položaju pa se premještam i na desni, al stvarno kao da osjetim da je bolje na lijevom. Volim spavati i na leđima, al sad se malo brinem jel to dobro za bebu i mene zbog mogućnosti pritiska na donju šuplju venu u zdjelici i zbog toga smanjenog dotoka krvi. Tako sam čitala, al pretpostavljam da dok se ja dobro osjećam da ne bi trebalo smetati niti bebi.
Mislim da ću uskoro nabaviti trudnički jastuk za spavanje koji kasnije ujedno može poslužiti i za dojenje.
Zapisana sam za tečaj disanja i relaksacije u rujnu, neće biti naodmet.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.4.2017 20:52:13   
Teica2
Mali andeo baaas mi je drago za uzbudenje TM i L user posted image

Pinky ti nam stalno juris i zurisuser posted image

Hajdi bas mi je drago za tecaj user posted image nadam se da ce ti bit ok mjehir uskoro :))

A da vraca se mucnina..A bogami i ovaj kolostrum nisam se susrela sa time da nailazi bas svako malo hahaha...

Nego ja se od jucer jako lose osjecam...Jedva hodam nemogu sjediti imam odvratan osjecaj da ce mi dolje sve ispasti,boli me pupak ima osjecaj da mi ga kida nesto ili netko,pritisak dolje je uzasan,imam kontrakcije,malo.je reci uzas a pretpostavljam da je to sve radi niskog polazaja posteljice i samo molim boga da ne prokrvarim eto do te mjere se uzasno osjecam .. Jedva cekam petak da vidim dali je mrva dobro i da je pitam sta da radim s time ..

Laku noc busice ♡♡♡

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2017 10:14:06   
PinkyFunkyBirdy
Teice, kako si danas? user posted image Nemoj se zezati - ako ti nije dobro bolje da odeš na pregled odmah da vide da nebi krenule neke ozbiljnije kontrakcije. Nemoj nas brinuti! user posted image

Hajdi, da, nama trudnicama je spavanje kako kad. Nekad je super, a nekad se budimo sto puta tijekom noći. Još kad dodaš razne snove ... za izluditi. user posted image Što se tiče položaja, za sad mislim da možeš spavati kako hoćeš jer još beba ima dosta mjesta i još nisu toliko stisnuti organi i vene, ali pred kraj bi bilo dobro spavati čim više na lijevom boku, ali ne možeš stalno biti tako (razumljivo). user posted image Ne moraš brinuti zbog toga. user posted image
Super za tečajeve! user posted image

Mali andeo, kako si nam danas? Dal euforija još uvijek traje? Kad imaš sljedeći pregled? user posted image

Danchy, kako je? Dal odmaraš? user posted image

Moj M već dva jutra toliko plače kad ga ostavljam u vrtiću da mi bude sve žao user posted image , ali ne smijem sad posustati jer znam da je to samo zato jer je sad malo bio doma s nama pa se navikao. Da mu nije lijepo u vrtiću još bi si mislila, a ovo je sad samo jedno vrijeme dok se ne navikne opet na vrtić. user posted image
Opet mi se pričinjava (ili možda ne user posted image ) da osjetim kao neke trzajeve nisko u buši. Možda mi se to počinje javljati mrvica. user posted image Vidjet ću večeras što će doktor reći. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2017 11:32:17   
Teica2
Daan user posted image

Pinky ma sada je dobro pomaze mi kad se legnem samo,,strah me i otvaranja ili necega neznam vidjet cu prekosutra..
Sretno danas na pregleduuu draga da mi uzivaas user posted image

Oooo mrva se mozda javljaa bas mi je drago neka neka user posted image

M je poceo protestirati ha user posted image Bude se brzo naviknuo bilo mu je lijepo domeka sa mamom i tatom i sad se on vise nebi vratio tamo hehe

J je bio upisan u vrtic ali godinu dana godinuuu dana se nije mogao prilagoditi i ja sam ga ispisala eto..I tete su bile u cudu da vam iskreno kazem..Tako da smo mi sada domeka user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2017 15:12:14   
PinkyFunkyBirdy
Teice, drago mi je da si danas bolje, ali nemoj se previše umarati do pregleda dok ne čuješ što će ginić reći. user posted image
Joj, nadam se da ti neće biti prenaporno s J kad budeš u još većem stupnju trudnoće. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!