|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.3.2017 15:39:55   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09.
user posted image mali andeo - 26.09.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.3.2017 15:40:04   
PinkyFunkyBirdy


***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jezic123 ------------- 03.04.2017.
Hajdi ------------------ 05.04.2017.
Teica2 ----------------- 12.04.2017.
danchy27 ------------ 18.04.2017.
Mali andeo ----------- 20.04.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 26.04.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.3.2017 19:36:04   
Hajdi
Danchy blago ti se, meni je žao da mi imamo zabranu user posted image . Nisam sigurna da li ostali oblici akcije dolaze u obzir jer i tu dolazi do kontrakcija mišića maternice user posted image . Ako dobijemo dozvolu ne znam jel bi ipak trebalo izbjegavati da sjeme dođe do grlića maternice jer sam negdje čitala da to može potaknuti omekšavanje cerviksa user posted image . Mozda previše brinem i pazim na svašta, ne znam ni sama.

Mali anđeo i vi do daljnjeg imate zabranu, uh uh što će biti vruće kad navališ na tm user posted image . I meni se budi želja i stvarno bi voljela da dobijemo dozvolu. Al bi morala prije riješiti polip. Sve ću to saznati tek na pregledu. A kako tek jedva čekam vidjeti bebicu user posted image , nadam se da je sve ok, dugo mi je ovo bilo za čekati.
Ne vjerujem baš u to kinesko predviđanje, al evo ispada dječak po njima user posted image

Teice i ja sanjam gluposti, često ne baš ugodne, pogotovo ako sam noć prije gledala neki film koji me dojmio user posted image
Kako ne bi pojela malu pizzu, kud ćeš manje user posted image , još pred tvoj ročkas. Nadam se da radovi na kući lijepo napreduju.
Moje su bradavice bile u početku osjetljive, sad više ne toliko, ali grudi su mi uvećane od samog početka.

Pinky ajme i ja sam danas ko prebijena mačka user posted image , spavam na nogama, nit mi se išta jelo, skroz me izbacilo iz rutine ovo pomicanje sata.
Kako će mali slatkiš bez da ga mama podiže. Al možda stvarno bolje da ne riskiraš, sigurno nije on tako lagan. Super što si obavila reći šefici i rodbini. Ja čekam sljedeći pregled pa ćemo onda svih obavijestiti.

Vidim da spominjete jagode, zar ih već ima? Nisam primjetila kod mene. Ali sladoled da, imam želju malo češće za njim, a ni pizza mi nije mrska user posted image .

< Poruku je uredio Hajdi -- 27.3.2017 19:37:56 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.3.2017 9:51:27   
mali andeo
Prvo Danchy ipravak da MM ,ali kad sam na tabletu brzopleto i ne gledam ...komauser posted image
inače ne znam kak ste vi ,ali ja sam sva smotana u ovoj trudnoći...
bila neki dan na noktima i razgovaram s curom i veli ona meni daj si pogledaj dal je ok ili ti još skratim nokte ,a ja
gledam u ruku koju nije ni taknula i govorim joj da bi htjela da mi još malo skratiuser posted image užas
user posted image

Pinky tvoj slatkiš je još maleni i kako si ga ne bi čuvala ,ali pazi...
moja L je još koji dan 5 godina i sve shvaća ..tako da mi je lako s njom...
ali znamo se maziti ,recimo ja si sjednem i onda je tražim da si dođe sjesti k meni ,ili legne si na koljena...
uglavnom još su mali i treba ih maziti...
i ne nisam ni dobila dozvolu za vino user posted image sve mi je zabranjeno user posted image

Hajdi ima jagoda po centrima,ja sam jučer vidjela da u vrtu su počele cvjetati ,jedva ih čekam ...user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.3.2017 10:00:42   
Teica2
Pinky bas mi je zao sto ti je bilo tako lose user posted image Nadam se da ti je ok sada user posted image
Super da ste rekli pa moraju svi biti odusevljeni kako ne user posted image
Po meni nije uopce rano hehe

Suosjecam sa nosenjem,meni mama stalno prigovara,doduse osjecam i ja da mi je sve teze ipak on im 16kg nije ni lagani vise..Ali opet ga nosim jer je bas tako kako kazes mazan i sladak user posted image
I ja kao i ti imam bas takve grozno snove user posted image

Meni se prije par dana tek pocela javljati zelja za seksom konacno hahaah user posted image
Hvala za link vec sam si svugdje pregledala user posted image

Da decki su jucer krenuli fino napreduje sretni smo user posted image

Haaha mislim da su meni za lunarni pogrijesili user posted image

Hajdi hehe morala sam malo jel da user posted image
Mene i dalje muce te bradavice
Da i meni su govorili u pr.trudnoci da se ne seksam puno bas zbog toga jer sam od 20tt bila otvorena malo

Mali andeo user posted image jesi me nasmijala sa tim noktima user posted image
Nisam primjetila da sa smotana hahah samo imam neke glupave ispade user posted image

Ima jagoda na veliko jos prije mjesec sam ih jela user posted image Neki dan sam svoje nove posadila ko ce ih docekati user posted image a tek lubenice!!! Uffff tako sam jucer htijela neku bombasticnu vocnu salatu pojesti sline mi isle user posted image user posted image

Ja i dalje patim navecer cure imam osjecaj da nece skoro prestati,a u voznji tek user posted image jucer sam se skoro zbljuvala znaci izletila sam iz auta disuci ko kreten suze oci ma kaos user posted image pitah se ima li kraja user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.3.2017 11:52:38   
PinkyFunkyBirdy
Draga Teica SRETAN ROĐENDAN i neka bi nam uvijek bila zdrava i vesela te s puno zdrave i živahne dječice!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danas mi je bolje. Jučer je probava tek kasno navečer krenula i već sam mislila, ajde super pa neću morat povraćat i nakon toga je cijeli želudac izletio. user posted image Ali nakon toga sam tijekom noći spavala ko beba. user posted image Općenito imam osjećaj da mi nije stalno muka, ali mi je stalno neki odvratan okus u ustima. To mi je bilo i u prvoj trudnoći, a pogoršavalo se od slatkog. Vidjet ćemo kako će sad biti.
Moj M ima cca 13 kg i ne djeluje mi pretežak, ali ako ga moram negdje nositi onda mi postane težak. No pratim svoje tijelo i za sad se ništa ne buni pa si mislim da nije problem ako ga povremeno malo nosim. user posted image

Mali andeo ja sam stalno smušena. user posted image user posted image Jučer sam pokušala mom M objasniti da mama nosi bebicu u buši, ali je djelovao jako zbunjen. user posted image No, kad je tatica došao doma pitam ja M da kaže gdje mama nosi bebicu pa je rekao: tu u buši. I pokazao na svoju bušu. user posted image Ali vidim da će trebati vremena dok on to shvati, no barem nešto kuži. user posted image

Hajdi, nisam komentirala da imaš baš lijepu novu sličicu. user posted image Jagode su se pojavile po dućanima, ali osim izgleda i mirisa još nisu ni blizu okusa kakvog bi trebale biti. user posted image
Kako si ti danas? Nadam se da si bolje. user posted image
Joj i ja se veselim sladoledu, ali čekam da prođe Korizma jer sam se odrekla slatkog. user posted image

Danchy, gdje si nam ti? Kako si? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.3.2017 13:08:42   
mali andeo
Teica draga od srca ti želim sretan rođendan user posted image user posted image user posted image

Pinky super ti je maleni ..bude on svjesniji kada bude bušika rasla user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.3.2017 14:12:56   
danchy27
Teica sve najbolje ti zelim za rodendan user posted image user posted image user posted image user posted image
Pinky tu sam ja,citam vas,al vecinom nemam ideju sta napisat pa to tako i ostane. Polako ce M skuziti sve,bitno je da je shvatio da dolazi bebica
Mali anđeo kad smo vec kod smusenosti,upravo bila u trgovini s namjerom da si kupim sladoled jer ga stalno spominjete pa se i ja zazelila malo. Uglavnom kupila sam i sto je trebalo i nije ali sladoled nisam kupila user posted image . Bio je na popisu al jednostavno zaboravila uzet user posted image .

< Poruku je uredio danchy27 -- 28.3.2017 14:13:46 >


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.3.2017 21:00:38   
Hajdi
Teice želim ti sretan rođendan i da ostvariš svoje najljepše snove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pinky stavila sam novu sličicu jer mi je malo bila blijeda ona stara user posted image . Opet mukica user posted image , nadam se da će ti uskoro proći. I teice tebi isto user posted image . Meni se javlja jako malo i rijetko, i to samo u večernjim satima.

Slatka su vam dječica, baš imate zabavu, a sad će doći i druga zabava user posted image

Mali andeo doći ću ja na kupinovo vino kad rodimo, dogovoreno user posted image . Jednom sam u Samoboru kupila neko dobro kupinovo vino.
A sad nam ni ne treba kad smo smušene od trudnoće user posted image . I ja imam takvih momenata, na poslu stalno sama sebi govorim kako mi mozak ne radi user posted image .

Danchy drugi put ćeš onda kupiti duplu dozu da ti ne ponestane sladoleda. Ja ga za sad kupujem samo na kuglice, bolje da nemam puno pri ruci user posted image

Za jagode ja ću ipak pričekati one prave, ne volim te bez okusa user posted image . Zato jedem smrznuto šumsko voće u kojem ima i jagoda.

Danas sam ok, valjda je tlak dobar user posted image . Čitala sam vas i ujutro, ali nije mi zgodno pisati na poslu user posted image .

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.3.2017 9:21:36   
mali andeo
Jutro ...

evo pije se kavica i skupljam snage za danuser posted image user posted image

curke kak spavate ? ja nikak,svako jutro se probudim ko da me je netko tukao ....
počeli su problemi ko i s L ...kada se u noći probudim i ne mogu neko vrijeme zaspatiuser posted image

već par dana osluškujem svoju bušu i mislim da mi se počela javljati moja mrvica ...
oni prvi treptaji u trbuhu...prvo škakljanje..
tako sam sretna ...i L sam osjetila jako rano...
sada sam mislila da mi se pričinjava,ali jučer sam pojela dvije kockice čokolade i legla..
i opet je osjetila user posted image user posted image user posted image




_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.3.2017 9:46:10   
Teica2
Daaan svima user posted image user posted image

Cure hvala svima na lijepim zeljama,bilo je bas lijepo u krugu najblizih proslavili malo user posted image

Pinky user posted image muka ha .. Pa dobro barem si lijepo spavala hahaah,i ja sam voljela kada mogu povratiti isto bi mi bar malo bilo lakse ,, ali cesto nije htijelo izac a stajalo na vrhu user posted image .. Ma J je teski dosta user posted image to ga zezam na mamu je hahah makar ne izgleda buckasti ali eto user posted image ž
Joooj koji slatkis on je na svoju busu pokazivao user posted image
Upravo tako za jagode...Jestive su zamislis da su jagode haha ako nista drugo user posted image

Hajdi ma neka tako i ostane sa vrlo malo ili uopce mucnina user posted image
Daa tek dolazi pravi tulum user posted image

Mali andeo da i ja imam taj problem,ja pak nemrem zaspiti jer vec oko 4x idem na wc .. Pa mi je muka jer cim se ustanem krene mucnina pa mi treba ohoho da zaspim,ili nekaj ruzno sanjam,ma tako je i sa J bilo,kasnije sam si govorila da se to tijelo pomalo priprema za nedostatak sna kad se rodi beba user posted image

Ja jedem jagode i te neukusne i smrznute sve user posted image

Baas mi je jako drago da si vec pocela osjecati mrvu svoju to je tako divno user posted image user posted image



_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.3.2017 10:33:44   
Hajdi
Mali anđeo već osjećaš mrvicu pa to je predivno user posted image user posted image
Ja spavam uglavnom dobro, jedino se nekad malo ranije probudim, ali ajde nije da to jako osjetim tokom dana.

Teice, pinky sjetila sam se još nečeg što vam može pomoći za mučninu. Kad radite čaj možete narezati malo đumbira na ploškica, on je stvarno odličan za mučninu. Ja to radim i bez mučnina. Pomaže i kod probave, vrijedi pokušati. Samo ga ne treba staviti puno jer ima intenzivan okus.

Danas sam u nedoumici oko Nifty testa user posted image . Zbog mojih godina htjela sam se uvjeriti da je sve ok i da beba nema neku od trisomija kromosoma, taj je test jako pouzdan, ali cijena mu je 4,5 tis hrk pa sam malo stala da razmislim jer imat ćemo uskoro velike troškove vezano za naša 4 zida, da budemo svoji na svome.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.3.2017 11:16:20   
Teica2
Hajdi znam to sam pokusala,jedem i pomfri od celera jako je ukusan ako niste probali probajte user posted image

Hmm ne znam sto bi ti rekla...Za test..Dosta je da oko 5 tisuca sigurno.. user posted image Sto suprug kaze ?

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.3.2017 14:31:00   
PinkyFunkyBirdy
Moje drage trudnice, ja sam vam u gužvi na poslu pa se ne javljam baš koliko bi htjela. user posted image

Danchy, nadam se da si danas skoknula po sladoled ili poslala TM. user posted image

Hajdi, nadam se da je i danas tlak ok. user posted image Svaka ti čast na umjerenosti sa sladoledom. user posted image Muka mi bude kad probava stane na koji dan, ali mi se čini da se općenito smanjuje. Veći dio dana bude ok i čak ako mi je probava uredna onda preguram bez muke. Ostaje mi taj neki odvratan okus u ustima od gotovo svega što pojedem ili popijem, a od slatkog je najgore. Ne mogu reći da mi nije fino, ali kad progutam ostane odvratan okus u jednjaku i grlu. Usporedila bi to s crvenim lukom - kad jedeš bude fino i sve ok, ali kad završiš ostaje taj neki čudni okus u grlu i jednjaku (zanemarit ćemo smrad), ali da shvatite odprilike o čemu pričam. Najsličnije je tome. user posted image Ne bude ti muka od toga, ali nije baš ni ugodno.
Nifty test je stvarno skup, no svašta se može saznati iz njega (pa i spol). Meni je to malo ipak preskupo, ali isto sam bila zainteresirana jer je moja frendica radila taj test u prošloj trudnoći. Na kraju sam odlučila raditi samo double test pa će se već i njime pokazati ako nedaj Bože bude nešto loše. user posted image

Mali andeo i ja jedva čekam pokrete! user posted image user posted image user posted image Dal se sjećaš u prvoj trudnoći kad si prvi put osjetila pokrete? Da se znam orijentirati. user posted image

Teice, super za proslavu! user posted image user posted image user posted image Jučer je bio moj M još smješniji. Kad sam ga pitala dal zna da mama čuva bebu, odgovori mi 'da' i kad sam ga pitala da mi pokaže gdje mama čuva bebu pokazao je na moje sise. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pišete o spavanju. Ja budem užasno pospana i kad uspavljujem M zaspim na stolcu na nekih 15-20 min i nakon toga mogu biti budna, a tijekom noći se budim u par navrata i budem pravo budna pa se natjeram da dalje spavam, ali tu su i životopisni snovi pa mi isto bude malo zima, malo vruće. Baš mi to teško pada jer sam inače velika spavalica.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.3.2017 20:44:37   
danchy27
Cure moje, ne razumijem se bas u te testove. Pokusala sam pronaci odgovore na neka moja pitanja o tim testovima na internetu ali nazalost neuspjesno. Zanima me sta i da testovi otkriju da nesto nije uredu,moze li se sto uciniti po tom pitanju ili je to to,samo se mozes pomirit s tim?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 8:49:33   
mali andeo
jutro user posted image
meni treba turbo kava ...

Pinky s L sam relativno isto rano osjetila,oko 13-14 TT,
a one prave udarce u 17 tt..jedva čekam onaj pravi user posted image user posted image
i tada ću biti mirnauser posted image
kada pričaš o svom malom ,pravi je slatkišuser posted image
shvatit će on ubrzo sve ..

Hajdi ne znam što da ti velim za taj test user posted image
test je jako pouzdan ,ali i cijena mu je takva ...
sada je na vama odluka ..
ja sam odlučila da neću raditi takva testiranja (čitaj -bojim se )
želim vjerovati da je sve ok i da ću roditi još jedno savršeno dijeteuser posted image

Mi smo trenutno u raspravi oko rodilišta ..isto dal bacati novce za privatnika ili vjerovati da bude u bolnici sve 5user posted image
Trauma od prvog mi je još u glavi,a kasnije oporavak mi je bio dug i težak user posted image
vidjet ćemo ..

Teica kako mučnine ? jel ide na bolje ?


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 9:58:22   
PinkyFunkyBirdy
Danchy većina tih testova otkriva omjer vjerojatnosti (nećeš dobiti nikad 100% siguran rezultat) da postoji neka kromosomska greška i tu se nema što napraviti. user posted image Eventualno ako je neka baš jako komplicirana kromosomska greška koja bi bebi omogućavala da koliko-toliko normalno živi pruža mogućnost roditeljima da se odluče na prekid trudnoće. Npr. ako je nešto zbog čega bi beba bila u strašnim bolovima i doživotni invalid vjerojatno bi većina roditelja odlučila prekinuti trudnoću. user posted image
No, to su rijetki slučajevi pa neke žene ne žele niti napraviti test jer kad dobiš rezultat da ti je vjerojatnost npr. 1/345 onda se počneš brinuti dal je to velika vjerojatnosti ili mala pa opet nisi sigurna i sl. user posted image Već se pregledom nuhalog nabora može otkriti mogućnost postojanja kromosomske greške jer je tada on veći (mislim da je do 2,5mm ok, a preko toga su potrebni dodatni testovi).

Mali andeo, super da tako rano osjetiš svoju bebicu. user posted image Ja se pokušavam koncentrirati da "ulovim" koji pokret, ali još nisam sigurna dal su to crijeva (vjerojatnije) ili beba. user posted image No, vjerujem da ću u roku sljedeća 4 tjedna osjetiti malo meškoljenje. user posted image

Ostale curke gdje se? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 11:01:04   
Teica2
Daaan curke user posted image user posted image

Pinky heheheh tvoj M je bas smjesan . Ja kad J pitam oce li bracu ili seku kaze bracu user posted image i onda pitam hoces se igrati sa bracom kaze necu necu user posted image ne razumije on to jos...

Ja sam pekla od jutra palacinke za svoje radnike a jucer francusku salatu user posted image

Pinky ja cesto perem zube jedem zvake ili ljute bombone jer mi je takoder taj neki odvratan okus koji me tjera na povracanje user posted image

Danchy dosta sam se naslusala da neki nisu dosli u "pravo" vrijeme ili jesu ali u krvi nisu imali neceg dovoljno i morali ponavljat test i opet toliko novaca dati..Ja iskreno ne znam da li se ista moze poduzeti ako je nesto sa bebom..

Mali andeo nazalost nista bolje stovise sinoc sam povracala pola noci nemogu doc k sebi neznam zasto to toliko sad vise traje .. user posted image Tesko mi je navecer jako preko dana je dobro ali ta noc bez obzira jela ne jela pazila ne pazila uvijek ali uvijek je isto nekad malo bolje nekad malo gore .. Sa J mi je prestalo oko 12-13 tjedna vec i putovala sam po nekoliko sati izvan drzave u 13tt a sada jedva obidjem 10-20km sa autom i molim da se ne zbljuvam...Nadam se da me nece bas do kraja drzati

Mali andeo bas mi je zao sto si imala traume,di si rodila u pr trudnoci?

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 17:35:55   
Hajdi
Pozdrav cure user posted image

Nikako se javit se posla, nezgodno mi je. Sto se tiče Nifty testa dosta je pouzdan i odlučila sam ga napraviti prvenstveno zbog mojih godina. Želim biti mirna. Ne znam što bih napravila da dobijem loš nalaz, ne mogu o tome razmišljati.

Teice stvarno si se namučila, baš mi je žao i nadam se da će uskoro proći te jake mučnine user posted image .
Zato fino papaju tvoji radnici, neka baš mi je drago da radovi napreduju user posted image .

Mali anđeo valjda će ovaj put biti sve ok na porodu user posted image , razumijem tvoj strah. Ako ćeš biti puno mirnija otiđi privatno.

Ja sam dobro, samo me sad hvata spavanje po danu user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 19:17:39   
Teica2
Hajdi onda ti zelim svu srecu da sve prode naj naj user posted image user posted image user posted image user posted image

Kada si planirala ici ? user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 20:50:04   
Hajdi
Teice sutra ga planiram raditi, dajem krv i ona se šalje u Hong Kong. Ne znam koliko se čeka nalaz. I ja se nadam da će biti sve ok, a i spol ću saznati user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 21:17:25   
danchy27
Ja nebi nikad taj test radila, jer svejedno nemogu nista ako su losi nalazi. A i nebi prekinula trudnocu, to je ipak moje dijete i ja ga necu ubiti. Svatko od nas samo treba vjerovat da ce sve bit uredu user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.3.2017 22:24:08   
Hajdi
Danchy nitko ovdje ne spominje ubojstvo djeteta, ja samo želim biti mirna. I naravno svi imamo pravo izbora hoćemo ili nećemo raditi test.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.3.2017 7:20:37   
danchy27
Naravno da svatko ima pravo na izbor. Ja sam samo rekla svoje mišljenje o tome. Svatko zna sta je bolje za njega pa tako i radi. A tebi drzim fige da nalazi pokazu da je sve uredu user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.3.2017 8:48:26   
Teica2
Hajdii jos i spol ces saznati e sad sam uzbudenauser posted image user posted image
Ma biti ce to sve super ne sumnjam ja uopce user posted image

Kako ste mi danas? Jeste se naspavale? user posted image



_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!