RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 9:24:11)

Pa jel ja to dobro vidim, pinky čestitam od srca, neka bude uredna trudnoća [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=ribica.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=rozica.gif]

Ovo je predobro, cure nastavite niz [sm=smiley36.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 9:28:54)



Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 05.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 05.02. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 06.02. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 10.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tišina - 11.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] trudilica88 - 12.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 16.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] papučica - 22.02.






belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 9:45:08)

Nevjerojatno!!!!!!!!ali istinito!!!! Pinkyyy cestitam od srca❤❤❤🎉🎊🥂❤😍🤰 daj javi se cim stignes!!!
Leilani nastavi niz...




tišina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 9:46:06)

Hehe, juhuuu!!! Cestitam pinky od srca!!! Bravoo! [sm=bravo.gif]
Mjesec je krenuo na najbolji moguci nacin!




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 9:47:50)

Pinky,čestitam na plusiću,aaaaaaa-i ja čekam od 7 da upišeš na FF [sm=smiley36.gif]-znači bit će ipak dupli jesenski roćkas [sm=sloncek.gif][sm=metulj.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 9:53:49)

Pinky, pa neopisivo mi je drago radi tebe!!!!
Cestitam i zelim ti urednu trudnocu!!!!
Jel trebam.opet lupat jaja i gatat?[sm=smiley36.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 10:21:15)

pinky pa cestitke najvece od srca!!! Toliko sam sretna da sam 3 puta upisivala lozinku. Ajme meni kako je lijepo poceo mjesec. [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] daj javi se kad ces moci! Neka bude uredna i skolska. Sad mi dođe da i ja piskim, ali rano je, a ne nadam se previse. I hladno mi je, jos jedan pms simptom. Odosmo MM i ja malo u shopping [sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 10:30:37)

Pinky draga pa ne mogu vjerovati [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Čekam dojmove i čestitam vam od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Leilani i tintin brzo i vi pišite, dok je sezona [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif] tu [sm=smiley1.gif]




buba m -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 10:57:28)

Pinky supeeer!!!! Lijepih li vijesti!!!

ČESTITAM!!! [sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

Baš je lijepo počeo mjesec [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 11:01:30)

pinky zeno pa cestitam ti od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] imala san predosjecaj jos kad si napisala da osjecas tezinu u maternici,ma cudo [sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]

hipo cini se da su dva zumanjaka bile dvi trudnoce s raje mozda [sm=smiley36.gif]

Sad nek se nastavi ovaj sretan niz ,navijamo nikad vise trudnicke prasine nije bilo na raji [sm=bravo.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 11:13:52)

Cure moje,

da vam se još malo javim [sm=smiley1.gif]. Ovaj sam post sinoć sastavila, ali bila sam preumorna da ga pregledam i objavim.

Daxy ne znam ti za uzv, sad čekam betu u pon pa kad javim dr. znat ću za uzv.

Enaa sve zvuči dobro kod tebe, neka embriji pričekaju vraćanje drugi ciklus, želim ti uspjeh [sm=rozacrtici.gif]

Belina baš tako, bila sam jučer ujutro skroz zbunjena, nenaspavana. Da sad mogu ponovo mislim da bi preskočila test jer me jako stresirao. A opet lijepo je vidjeti dvije crtice.

Dakle pitam md kakvi su mu komentari, kaže nije mu još došlo do mozga i smije se [sm=jezicek.gif]. Shvaćam ga skroz jer tako je i meni iako se sve događa u mom tijelu. Moram vam se požaliti da me već muči zatvor, ali pomaže magnezij, popijem skoro svaki dan jedan, nadam se da smijem. Trbuh mi je napet i napuhan kao bubanj [sm=jezicek.gif]. I grčevi me hvataju u stopalima, ne znam jel to već od trudnoće.
Simptom koji mi je govorio da možda jesam trudna bilo je pojačano stvaranje sline u ustima, osjetila sam to u više navrata prije testa. Cice su mi osjetljive, napuhane lagano, ne previše, i to je otprilike to od simptoma.

Tintin, Leilani i ostale trudilice želim vam sreću da popiškite [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

Hvala svima još jednom na čestitkama, divne ste, papučice, pinky, perlice, daxy, Lourdess, tintin, leilani, belina, mali anđeo, anandi, hipo gatalice, snjeguljice, danira, lidac, viola, buba, tišina, trudilice, enaa i ako nekog nisam spomenula [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Mali anđeo evo me za tobom, nekih 20 tak dana smo iza tebe [sm=smiley36.gif] [sm=smiley27.gif]

Pinky nam je također tu, draga ispunila ti se želja, termin bi ti mogao biti na rođendan tvog M [sm=smiley36.gif] [sm=smiley1.gif]




Danira -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 11:25:44)

Pinky cestitam od srca na [sm=rozacrtici.gif] nek bude sve savrseno do kraja,
Ma predivno M ce se imati s kim igrati...[sm=smiley1.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 12:43:42)

I sad moramo cekat pon da nam se pinky javi[sm=smiley36.gif]
Strasno!
Daj nam sve reci,jesi reklatm, sto je reko i sl i sl i sl....




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (4.2.2017 14:00:19)

Ajme, Pinky čestitam!!!![sm=bravo.gif] Ovo je bilo ekspresno! [sm=smiley36.gif]
M ce dobiti društvence... Opet jesenska beba... Jej!




noemaa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (5.2.2017 0:25:34)

cestitke,pinky[sm=bravo.gif]




Viola6 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (5.2.2017 18:12:50)

Pinky draga CESTITAM OD ❤ NA [sm=rozacrtici.gif]
Neka bude sve skolski, ajme kako je ovaj mj na rr dobro poceo..
Navijam i za ostale trudilice da nastave niz.. ajmo cim vise bebicaaa[sm=duda.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Fiona0802 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (5.2.2017 18:42:06)

Pinky draga čestitam od srca!
[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




katy1503 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 7:41:33)

Pinky[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=9nebesa.gif]
Čestitke!!!!




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 8:26:26)

jutro [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

di ste spavalice ?

pinky di si ? IIII ?? je si li svjesna ? piši ,ma o svemu ..

hajdi kako si ti ? danas beta ili ? počinješ biti svjesna ?

leilani kako je stanje kod tebe ?

tintin još maloo....navijamo za [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

daxy preselit ću se na drugu temu ,samo da sakupim jesenske bebice ,jel vidiš da mi je krenulo ?[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

ostale curke ,kako ste ?

evo ja sam jučer provela u krevetu dan ,nisam se mogla pomaknuti kolko mi je bila muka..
ajme toliko mi je grozno da mi i moj nadraži napitak diže želudac,ne mogu kavu već par dana piti[sm=smiley13.gif]
a bez nje sam [sm=zz_sleep.gif][sm=zz_sleep.gif][sm=zz_sleep.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 8:39:56)

Jutro cure,
Pinky jedva čekam da nam se javiš. presretna sam zbog tebe, slažem se s Mali andjeosve nas zanima, piši [sm=smiley1.gif]
Mali andjeo da još malo, strah me, cure, ja bi najradije izvadila betu pa da budem mirna, mrzim testove, danas mi je 13 dpo, šta mislite kad bi mogla izvadit najranije betu, da rješim ovu agoniju koja me izludjuje., jer neznam šta bi mislila, u jednom trenutku se osjećam pozitivno a drugo opet mislim negativno, pa bi ja to riješila što prije.




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 8:45:01)

Tintin ako ti je danas 13 dpo ,piski ,radi betu
mislim da nije rano..




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 8:58:09)

Jutro cure [sm=smiley1.gif]
Pinky čekamo izvještaj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Tintin, možeš betu slobodno, držim fige najjače da bude pozitivna [sm=smiley1.gif]
Hajdi, javi nam kolka je, ma bude to prekrasna beta kod tebe [sm=smiley1.gif]
Leilani, kakva je situacija??? Hajde i ti u vagon pozitivnih testova [sm=bravo.gif]

Mi smo dobro, guramo dan po dan. Cura je aktivna jako i to me veseli...
Još uvijek radim, nije mi teško, vidjet ćemo kada će ginekolog reći dosta..
Sretno dalje drage moje




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 8:58:28)

Mali andjeo da znam točno kad je bila o zbog ciljanih odnosa tako da i ja mislim da bi mogla, ako me pukne možda ujutro odem izvadit betu, još ću vidit.




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 9:00:37)

Perlice baš mislim na tebe kako ću te pitati kako si, baš mi je drago što je sve savršeno i što se dobro osječaš, vidit ću kad se probudim ujutro kako će mi biti u glavi isto me malo strah.
Hajdi ćekamo danas tvoju betu i baš joj se veselimo [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (6.2.2017 9:16:41)

Jutro cure [sm=kava.gif]

Stavila sam na malu vatricu i sebe i vas... [sm=smiley36.gif]. Bila mi je kući izvaditi krv sestra iz privatnog doma zdravlja da ne gubim puno vremena, odnijet će krv u kbc i sutra ujutro donijeti mi nalaz. Tako da još malo čekanja [sm=smiley1.gif]

Tintin a da piškiš test ujutro?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>