|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 8:57:20   
tišina
Pinky, ja sam ti štreber i vjerojatno nedovoljno "potkovana" u ovim pokušajima pa me svaka neplanirana situacija izbezumi (pogotovo svađa na dan nakon O) i zabrijem si da nema ništa od svega a oboje to silno želimo.
Na kraju smo se pomrilili na najbolj mogući način :) u subotu i potvrdili u nedjelju, a i u petak bijasmo aktivni (račinam da je O bila u petak.).
Sad ćemo vidjeti, neočekivana je 11.2....

curke s bebačima u trbuhu, uzivajte u svakom trenutku i tipkajte nam sveee doživljaje, uzitak vas je čitati. user posted image user posted image

a vama koje čekate + šaljem punooo pozitivnih vibrica i želim što više osmijeha u ovom mjesecu!!! user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 9:21:59   
Hajdi
Jutro user posted image

Tišina pa vi ste to majstorski pokrili da ne može bolje user posted image , sad navijamo za user posted image

Tintin drago mi je da ti je bolje, da te manje pecka, bit će to još bolje user posted image

Ja sam jučer imala težak dan na poslu, pa se brinem da to ne bi utjecalo na ishod. Jučer nisam imala zatezanja u maternici i cice su mi se smanjile što god to značilo. Znat ćemo do petka.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 9:34:18   
tišina
user posted image jutroooo :)

Hajdi, nemoj se brinuti, neće se ništa loše dogoditi, vjerujemo da se primaju čvrsto svog mjesta. user posted image
Meni kod loših dana na poslu pomaže glazba- upalim neku relaxing glazbu na youtubeu i izdržavam nekako do kraja radnog vremena...

hehe, hvala. sad nam dolazi ovo duuugačko razdoblje....user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 9:37:37   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Leilani - 05.02.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 05.02.
user posted image Hajdi - 06.02.
user posted image tintin - 10.02.
user posted image tišina - 11.02.
user posted image trudilica88 - 12.02.
user posted image belina - 16.02.
user posted image papučica - 22.02.


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 9:38:55   
tintin
Tišina vi ste to super pokrili, navijamo user posted image za plusić ovaj ciklus, sretno.
Hajdi ne brini, neće ništa utjecati, a to zatezanje nemožeš stalno osječati, u biti to se dogodi u trenutku implantacije, sta mislim da je tebi bilo onu noć, samo pozitivno, a cicke, nije pravilo da svima moraju biti nabrekle, svaka žena je za sebe., još malo izdrži, koji dan planiraš radit testić?

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 9:46:23   
Hajdi
Tintin plan je test u petak, još malo user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 31.1.2017 9:54:10 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 10:13:58   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image

Tišina, iako se čini dugo do testića vjerujem da će brzo proći. user posted image Inače, što se tiče svađe MM i ja se skoro obavezno posvađamo dan prije O pa tek to bude problem. user posted image Ovo nakon O je još super. user posted image
Čitam malo podatke koje si napisala tamo na temi za upoznavanje pa da te pitam dal si provjeravala progesteron na 3. i 21. dan ciklusa? Pitam zbog ovog smeđeg iscjetka prije M. I dal je to par dana prije M pa stane prije nego krene M ili ti je to "početak" M pa se pojačava i spoji s M? user posted image
Htjela sam ti već ranije malo napisati o LH trakicama i O pa nikako naći vremena. Po meni bi se trebalo ići u akciju taj dan kad je LH trakica pozitivna jer:
- trakica lovi povišenje LH hormona koji kreće rasti prije nego piškiš LH trakicu i treba vremena da se skupi u urinu (pa se već tu gubi nešto malo vremena)
- od skoka LH hormona do ovulacije može proći do 36h što znači da može O biti već za koji sat nakon što dobiš pozitivnu LH trakicu
- spermići žive do 72 h u ženi, a jajna stanica najčešće do 12 h pa je svakako preporučljivo imati odnos prije nego nastupi O jer veća je šansa da će spermić čekati js nego obratno (ali nije nemoguće)
- prije sam čitala da spermićima treba nekih 4-6h da se probiju kroz sluz i očiste kako bi bili spremni oploditi jajnu stanicu (prosurfaj još malo tu info) pa se i tu gubi nešto vremena
- i ako je lošiji S-gram preporuča se raditi pauza između odnosa od 2-3 dana kako bi se skupila dovoljna količina plivača.
Eto, ako imaš još kakvih pitanja slobodno pitaj. user posted image

Hajdi, samo smireno. user posted image Inače, ja sam uspjela zatrudniti kad mi je bio najveći stres na poslu. Bit će sve ok, bez brige! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin, drago mi je da ti je bolje. user posted image I ja pokušavam ne razmišljat o simptomima, ali mislim da je to jače od nas. user posted image

Enaaa, ovi vaši postupci zvuče komplicirani, ali vidim da ste to sve hrabro podnjeli. Držim fige za tulum u labosu i da vam sljedeći ciklus kad idete u postupak bude dobitan! user posted image user posted image user posted image

Leilani, ja sam ti stalno tako zbunjena. user posted image Vidiš ja ovaj put nisam toliko gladna kako inače znam biti, ali sam strašno nervozna. I, da, kažeš da ti je zima. Meni je ovih dana čas toliko vruće da se sva preznojim da bi mi ubrzo bilo zima da se sva tresem (a nisam bolesna). Nadam se da nam to bebači prave probleme u bušama. user posted image

Eto kod mene je prestala ona bol u maternici. Nekako sve manje vjerujem u pozitivan test, ali znat ću u subotu. user posted image Vjerojatno se neću spajati na RR, ali ću upisati rezultat na FF pa ćete tamo vidjeti dal je + ili -. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 10:50:30   
tišina
Pinky, hehe, baš si me sad nasmijala :), heheh, a valjda to tako hoće od nervoze i viška hormona u te dane user posted image

nisam vadila progesteron nijednom, ginekolozi su mi rekli da je taj smeđkasti iscjedak prije M normalan....
meni je malo nezgodno računati taj 21.dan jer nikad nezz kako bih to smeđe računala, u početak M ili ne.
A smeđi i mi nekad mi nekako bude, npr. zadnji ciklus je 1. i 2. dan od pojave bio crvenkasti i smeđkasti, pa je onda 3.dan bio obilniji 3.samo smeđi, onda se smanjio i krenula je M.
Pretprošli ciklus je trajao 3 dana, bilo ga je vrlo malo i krenula je M.
Nekad se baš spoji a nekad bude odvojeno od M, ali se ugl.smanjuje pred pravu M.

Oovo su detaljne upute za LH, HVALAAAAA; lijepo i pregledno - sistematizirano, meni najdraže. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ako ništa sad ne bude, držat ćemo se toga slijedeći ciklus... :)

Od srca ti želim debeli znakić user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 14:17:42   
anandi
Bok curke
Evo svratila sam da vam pozelim sretan mjesec i punooo dobrih nalaza i user posted image user posted image

Hajdi pokusaj se opustiti, u ovom pravilo je da nema pravila. Eto mene cice bolile mozda samo dan-dva. Ni danas dan a u 24+1 sam nista ne bole. A zatezanje u maternici sam imala prva 3 dana poslije transfera i opet oko 7dpt..

ena druze stari navijam user posted image user posted image

Ljubim vas sveuser posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 17:41:52   
enaaa
Imamo 3 dobra embrionauser posted image

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 18:30:33   
Hajdi
Enaa bravo za 3 embrija user posted image user posted image , neka bude uspješan transfer drugi ciklus.

Pinky bez obzira na simptome, navijam za tvoje dvije crtice user posted image

Tišina, tintin, pinky, anandi i ostale cure hvala vam, velika ste utjeha user posted image user posted image
user posted image user posted image nastojat ću se strpiti s analizama još ovih par dana.

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 23:26:07   
papučica
Tišina,
ponukalo me da ti napišem svoje iskustvo jer čitajući tvoj post uvijek se rado sjetim svoje situacije. Nikad mi neće biti jasno, tolike godine ganjanja trudnoće...
Negdje na ovom forumu davne 2009 godine to sam napisala , rado bih pronašal ali teško

Bio je juli mjesec, posvađala sam se sa svojim dragim da je gorilo, nisam pričalas njim pet dana a ubrzo sam morala na poslovno putovanje ...
Sjećam se da je bio ponedjeljak, pomirili smo se kao i ti , volili se... sutradan otišla sam na put i bila sedam dana .Vratila sam se i onako kao i uvijek promatrala i osluškivala svoje tijelouser posted image .Razmišljla sam da nema ništa od toga jer sam samo jednom bila u akciji kada je bilo najvažnije ja sam otputovala.Čekala sam da zakasni, grudi me nisu prestajale da bole.13.08.2009 uradila sam test , dragi bio druga smjena , Bože kako sam drhtala i plakala, nikad to neću zaboraviti
Pa tolike godine sam ganjala trudnoću, pratila sve to i tako da ostanem trudna ni dan danas ne znam i nije mi jasno.
Moje dvije crtice sada idu u prvi razred, nestašne i veseleuser posted image

Čuda se dešavaju i zato nemoj da brineš.Jest da je teško iščekivanje, dani dugi kao godina ali Bog će dati radost .Meni je dao kad sam se najmanje nadala
i samo jednom bila u akciji.

Nemoj se obeshrabriti ako ništa ne bude .Idemo daljeuser posted image
Ja držim palčeve za dvije najdeblje crtice


Pozdrav za sve u ove kasne sate

< Poruku je uredio papučica -- 31.1.2017 23:28:55 >

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 23:34:15   
papučica
Vidim se na listi zadnja user posted image

Eeeeeeeeeeee a možda budem prvauser posted image , nikad se nezna

Ja najstarija ovdje trebam na listu prva, pustite me user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 8:53:51   
Hajdi
Jutro user posted image

Papučice ti si naša noćna ptica user posted image Samo budi prva na listi i to s znakićem user posted image dabogda!

Čini mi se da su kod mene neki simptomi ipak tu, ali ne mogu još znati.. imam na momente lagana probadanja i osjećaj težine u donjem dijelu stomaka.
Još malo... do petka.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 9:03:14   
mali andeo
jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
poslužite se user posted image

pinky
tempica se lijepo drži u zraku ,navijam da simptomi budu dobitni,
kada malo bolje razmislim i ja sam imala nekakve bolove u maternici ,rasturalo me ,
a sada mi je jasno i zašto..

papučice
nema veze koja si ,bitno da ti nama prijaviš user posted image

hajdi
s nestrpljenjem očekujem taj petak,kao da ja moram raditi test user posted image user posted image

enaaa bravo za 3 embrija user posted image user posted image user posted image evo tebi želim od srca idući mjesec veliku betu..

tišina bitno da je akcija obavljena ,bit će to beba pomirenja !

tintin
kako je stanje kod tebe ? jel bolje ?

leilani jel piškiš testić za vikend ?]




< Poruku je uredio mali andeo -- 1.2.2017 9:04:56 >


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 9:05:33   
tišina
Jutro cureee :)

ajme, Papučice, evo čitam tvoju priču i plaćem od radosti i topline. Vjerujem da si bila u totalnom pozitivnom šoku! :)
Baš me ganulo, nadam se da mi sad nitko neće upasti.user posted image
Hvala ti na ohrabrujući riječima i živile te tvoje dvije crtice duuuugo i sretno! a nove dvije crtice došle što prije! user posted image

Hajdi, jedva čekam i tvoje dobre vijesti i otvaranje sezone ovog mjeseca!! user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 9:58:24   
tintin
MAli andjeo sve ok, samo peckanje i dalje traje, baš izludjuje, pms prisutan, ali ignoriram ga user posted image , ubija me ova agonija, najradije bi sutra napravila test a znam da je rano, da se rješim dilema, da znam jeli je ili nije i da mogu dalje bez ciljanja ako nije, jer stvarno smo ciljali ako nije uspilo sad neznam da i oće prirodno, al nema veze ima MPO pokušaje pa će biti jednog dana, puno mi je sada lakše kada imam S, ona je mamino sve na svitu. Draga šaljem veliki zagrljaj

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 10:16:06   
PinkyFunkyBirdy
Jutro drage moje. user posted image

Hajdi mi svi navijamo i vjerujemo da ćeš nam prijaviti pozitivan test i veeeeliku betu bez obzira dal osjetila ikakav simptom ili nikakav! user posted image user posted image user posted image

Papučice, znaš da šečer dolazi na kraju. user posted image user posted image Ma tako je nebitno koja si na listi bitno da budeš do kraja mjeseca ponosna user posted image . Držim fige za to. user posted image user posted image user posted image

Enaaa, bravo za 3 mrvice! Navijam da sljedeći mjesec bude najsretniji! user posted image user posted image user posted image

Tišina, ako ti se brljavljenje spaja s M vjerujem da je to ok. Meni je godinama bilo tako da prvi dan imam neko smeđe brljavljenje i onda se pojača i pretvori u M. user posted image

Anandi i mali andeo, mazite buše (netko veću bušu netko manju user posted image ). user posted image

Tintin, milena, da ova naša mala zlata koje već imamo znače sve na svijetu. Često se ulovim kako razmišljam da si ne mogu zamisliti život bez M (bez MM mogu user posted image , ali bez M nikako). Čak me malo brine kad bude nova trudnoća i nova beba kako ću s M jer smo toliko povezani da će me srce parati ako ga neću moći dići i zagrliti kad me treba. user posted image

A ja sam vam vjerojatno od sutra opet na BO. user posted image Izgleda da se konjuktivitis opet vraća na okice od M i to nakon što je uspio 2 dana izdržati u vrtiću (i isto toliko dana bez antibiotskih kapi i masti). Danas sam ga poslala u vrtić, ali očekujem da će me zvati i ne znam dal će opet dobiti te kapi i mast ... i koliko često i dugo to smije koristiti da mu nebi slučajno utjecalo na vid? user posted image
Uz to je jučer pao na glavu sa svog kreveta pa sam protrnula i drhtala nekoliko minuta od brige jer me bio strah da nebi opet imao potres mozga (toliko o mom zatrudnjivanju ovaj ciklus - pitanje je dal tu količinu stresa može tijelo podnjeti). Skužila sam koliko me potreslo da sam kod pričanja priče za laku noć u par navrata počela pričati gluposti i nisam se mogla sjetiti što treba (a priču sam pričala valjda do sad već 100 puta). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 10:21:35   
daxy
Jutro. user posted image

mali andeo kako je iscjedak? Miruj koliko možeš.

Hajdi jao kad se sjetim i mene su budila zatezanja bolovi i grčevi. user posted image user posted image
Opusti se draga. Ja sam poslije postupka bila na jednom piru (niš nisam pila),a 2 dana poslije i na sprovodu koji mi je bio užasno naporan,stresan..
Još sam bila stalno uz suprugu preminulog i pazila na nju. Držala ju ispod ruke... Ma bolje da ne pričam. user posted image
Ne brini previše oko toga. user posted image

pinky i kod tebe čudna situacija s grčevima? user posted image Navijam! user posted image

Leilani zbunjolo naš,kako si?

tintin drago mi je da ti je bolje. Drž se! user posted image

tišina ma to je pokriveno 1000%. Navijam! user posted image
Ja sam isto imala spotinge razne. Menstruaciju računaj od onog dana kad je krenula prava krv kontinuirano.
Ako je samo kap dva to se ne računa u menstruaciju nego kao spoting u prethodnom ciklusu.
Obvezno hormone provjeri. Kod mene je bio povišen testosteroi još neke vrijednosti.

enaa user posted image user posted image user posted image
Nek je sretno! Baš ste prošli kompliciran postupak.


Ja vas pozdravljam sve redom i jedva čekamo testiće! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 10:24:42   
daxy
pinky user posted image user posted image
pa vas kad krene onda ne staje. user posted image
Drž mi se,draga. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 12:17:57   
tintin
Pinky user posted image pa zar opet, stvarno te pogodilo s misicem malim, nadam se da će ga brzo proći user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 13:07:47   
Hajdi
Pinky opet ispočetka s konjuktivitisom, plus udarac u glavu uh jadan mišić mali user posted image
Mora da si umrla od straha jadna. Sigurno će to biti ok, ali nije lako to proživljavati.
Drži mi se user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 1.2.2017 13:08:38 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 15:20:36   
belina
Dan cure, evo me na brzinu pa cu poslije duze. Pratim ja stalno sta se dogada, tu sam. Pinky kad je moja E prvi put pala na glavu vodili smo je na hitnu 😂 Samo prvi put! Nadam se da ce mu bit dobro!
Hajdi user posted image za simptomice!
Ja sam sluzbeno gotova s nalazima. Hormoni su mi savrseni, tsh-1,93user posted image i ostatak sve super. Eto, sad opet nema dr.M.neko vrijeme , tila sam svratit do nje cisto informativno.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 15:21:53   
PinkyFunkyBirdy
Nisu me zvali iz vrtića, ali pretpostavljam da će mi tete iz dežurstva reći da ga ne dovodim ovaj tjedan. user posted image
Dal vjerujete da mi je svega dosta. user posted image Tako bi voljela da se mogu malo opustiti negdje daleko od svega. user posted image
Ma neću vas više bedirati ... meni je takav dan, a i ovo tmurno vrijeme vani uopće ne pomaže. user posted image
Pišem sutra ako ulovim vremena.
Grlim vas sve po redu: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
1.2.2017 15:30:52   
PinkyFunkyBirdy
Belina pa trebalo bi te tvoje doktore privezati za stolac na poslu. Natjerujete se ko miš i mačak. user posted image
Super za dobre nalaze! user posted image user posted image user posted image
Što se tiče pada na glavu već je tijekom ljeta pao u vrtiću vani na beton i osim ogromne oguljene čvoruge nije bilo drugih problema, no nedavno je trčkarao po stanu i popiknuo se pred svojom sobom i glavom opalio o štok vrata cijelom svojom težinom i to je izgledalo užasno veliko (kao da sam svoj palac ugurala njemu pod kožu) pa je usred noći 2 puta povratio i onda smo išli na hitnu. Srećom nije bilo preloma, ali ni to nije u potpunosti nestalo (kao da ima potkožni ožiljak jer kad se namršti baš se vidi gdje je lupio) i sad je opet pao na čelo. Nismo išli na hitnu jer nije povraćao niti pokazivao da bi mu bilo loše, a noćas sam ga svakih sat vremena provjeravala.
Da barem nije tako nespretan na mamu. user posted image Nadam se da će od tih svih silnih udaraca u glavu biti neki jako pametan momak. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!