RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (29.1.2017 15:56:33)

Daxy hvala na prasini, mazi trbuscic [sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (29.1.2017 16:36:16)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 05.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 05.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 06.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 10.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 16.02.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] papučica - 22.02.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (29.1.2017 17:19:37)

Tintin baš probaj Acidosalus vag. koštaju 70-80 kn, ne idu na recept, drže se u frižideru i meni su najbolje od ovih koje sam probala za vaginalnu floru. Uvijek ih imam u pričuvi u friđu.
I meni je na momente teško pohvatat kad što moram popiti, samo ujutro do nekih 10h popijem 5 različitih tableta i nastojim da bude razmak barem pola sata između svake i plus utrići naravno.
Hvala ti što si tako pozitivna za mene, i ja takva nastojim biti [sm=smiley36.gif]

Belina jel skoro akcija kod vas, samo vi pokrijte dane, čuda se događaju [sm=smiley36.gif]

Daxy samo ti nas zaprašuj trudničkom prašinom [sm=smiley36.gif]
Kakvo je stanje s iscjedkom danas?




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (29.1.2017 20:33:25)

tintin draga, ja koristim acidosalus svaki mjesec 7 dana prije M, toliko ih je u pakiranju. U farmaciji kostaju 85 kn, u obicnoj ljekarni 92 kn. A samo da ti kazem da je meni od utrica bilo koma i gljive su se pojavile, a taman sam se ocistila i ajmo opet sve ispocetka. Ali ti nisi kronicar ko ja, pa ces se brzo toga rijesiti [sm=smiley1.gif] e zato se ja grozim mpo-o, reagirala sam samo na utrice kak ce tek biti kad me nasopaju onolikom lijekovima [sm=zmeden.gif] e hajdi ja ih ne drzim u friđu jedino po ljeti kad mi je u stanu pretoplo, pise cuvati na 8-25 stupnjeva a rekla mi je jos ljetos u apoteci da ih mogu drzati vani, ali kako mi je u stanu po ljeti pretoplo drzala sam u friđu, inace ne.
Brzo ce ovaj tjedan proc, mada vjerujem da tebi ide sporo. Jedva cekam tvoj testic. [sm=bravo.gif]

Pusice svima u ovu hladnu nedjeljnu vecer [sm=smiley1.gif]







tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (29.1.2017 21:26:01)

Leilani znaci i ti preporucujes te vaginalete, e super, spasile ste me, bas mi se nije dalo opet zvat dr, draga ja sam prije stalno imala upale I peckanje doli, ali ono stalno, I onda sam prilikom tusiranja prestala koristiti za doli obicni gel za tusiranje I presla na nivea intime samo sa doli, I viruj mi od kad je koristim ja uopce nemam peckanja, i sad prije nekoliko dana nisam imala intime prilikom tusiranja I operem se sa obicnin I mene pocne peci, sad mozda je slucajnost, a mozda stvarno nesmim s nicim se prat drugim osim s tim osjetljiva, a sta vi kazete moze biti I od utrica, eto samo sam tila podjelit svoju pricu vezanu za upale.
Veliki zagrljaj i laka noc




daxy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (29.1.2017 22:32:59)

Pozdrav,trudilice.
Ja evo skromno proslavljam 'pola' puta! [sm=bravo.gif]
20TT okruglo. [sm=bravo.gif]

tintin ja sam jednom posegnula za Fa gelom za tuširanje (jer u dućanu nije bilo ništa izbora,a meni nestalo) i isto me peckalo doli katastrofa.
Nisam to odmah ni povezala tek dan dva kasnije.

Hajdi super da si mi se opustila! [sm=bravo.gif]

belina jedino zadnjih dana puno čaja pijem jer sam navukla neku virozu. Uglavnom kamilica i menta.
Nije MM nešto razočaran nego mu se ne ide dobro to osluškivanje,ne voli baš mirovat. [sm=smiley36.gif]


Danas ništa od iscjedka. Jedino popodne iscurilo nešto vodenkasto al bezbojno. [sm=zmeden.gif]
Sad pojma nemam. Al svakako ću spomenit doktoru na kontroli.
Reka mi je da pazim na iscjedam i ja ga sad religiozno slušam.


Pozdrav svima. [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 7:32:13)

Daxy vidis I tebi, to je to, jednostavno nam ne pasu, vec pola puta [sm=bravo.gif] kako vrime leti, uzivaj u trbuscicu, nadam se da ces brzo ozdravit., [sm=smiley31.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 8:03:50)

tintin gle, ja acidosalus koristim za odrzavanje flore prije mjesecnice. A sad ne znam za tebe, mozda bih prvo uzela neki antimikotik pa nastavila s kutijom acidosalusa. Ali to sam ja, svi smo drukciji i ne djeluje nam svima isto [sm=smiley13.gif] Ne bih te zbunjivala oko toga, mozda da nazoves gin ipak. Bit ce da ti je od utrica ko i meni kak je bilo. A meni moja glupa mpo gin rekla "to ti je od stresa" .A ja ti se ne perem s nikakvim gelovim, koristim prirodni sapun koji narucujem i obavezno se svaku vecer splahnem kamilicom.

daxy o bravo, bome brzo prosla polovica [sm=bravo.gif] neka sve bude i dalje u najboljem redu i super da se iscjedak smirio. Vjerojatno nije nista, ali samo ti spomeni na kontrolici [sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 9:13:35)

dobro jutro [img]http://www.pic4ever.com/images/coffeebath.gif[/img]

evo da vam svima na početku poželim puno [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]
sada u veljači...da napustimo ovu temu sve zajedno !![img]http://www.pic4ever.com/images[img]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/img]/greenstars.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/img]

daxy zar je već prošlo pola puta ? ajme pa ne mogu vjerovati...
mazi bušiku i uživaj u lupkanju ekipice [sm=love.gif][sm=love.gif]

pinky
jel ima kakvih simptoma ?neka ti se želja ispuni i neka maleni M dobi pojačanje za ročkas !!

hajdi kako si ti ?mazi svoje mrvice i navijamo za veliku betu !!

enaa jel bila danas punkcija ? javi se ...

leilani neka je sve pokriveno kak treba i da trud se pokaže za 10 dana velikim [sm=rozacrtici.gif]

tintin kakvo je stanje ?

evo kod mene ,danas ok !
za vikend bili na nekoj fešti cijeli dan na nogama i krenuo smeđi iscjedak popračen bolovima ,
od straha sam bila oduzeta ,brzo smo išli kući,pojačana mi je terapija na 3*2 duphastona ,a sutra krećem s utrogestanima ..
znam da sam i u prvoj imala tako ,sve do 16tt i sve je bilo super ,ali vjerujte mi ,bojim se više nego ikad ...
rekli smo starcima ovaj vikend,svi plaču od sreće...ajme ..
kad ni mi nismo svjesni do kraja ...
L koja je toliko željela postati starija seka ,napravila scenu da želi ostati sama ,ne želi nikoga ,plakala je ko kišna godina [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 9:18:13)

Jutro cure [sm=kava.gif]

Samo kratko da se javim i prijavim da su me u 3h ujutro probudila zatezanja i probadanja u maternici, za mene je to dobar znak [sm=smiley1.gif]

Leilani to za friđ i vaginalete valjda sam kupovala najviše po ljeti kad pamtim upute apotekarke da ih držim u frižideru.
Kad imam blage smetnje stavim samo jednu ili dvije i to svaku drugu večer.

Daxy super da si već prošla pola puta [sm=bravo.gif] i da nema više iscjetka [sm=smiley1.gif]

Mali anđeo samo ti kreni s utrićima i bit će dobro [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 9:46:03)

Leilani da ipak sam joj poslala poruku, cekam odgovor, jer mi je baš grozno doli [sm=smiley13.gif]
Mali andjeo stanje ok, pms tuće, jučer nervozna bila za poludit, očistila cilu kuću, samo me ovaj put pms nešto puno ranije uvatija, draga presretna sam zbog tebe, samo uživaj, smedji iscjedak nije opasan, bitno da nije krv, ako baš budeš zabrinuta lipo otidji do dr, mada ja vjerujem da je to sve pod normalno.
Hajdi ne da je dobar, to je odličan znak, juhuhuhu, jedva čekamo betu ili testić.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 11:03:12)

hajdi pa to je super znak [sm=bravo.gif]

mali andeo mogu mislit kako si se prepala. Pokusaj malo mirovati uz tu terapiju, naravno koliko mozes od male. A bude se ona smirila, to je dok se ne privikne [sm=smiley1.gif] a bas lijepo da ste rekli roditeljima, pa kako i ne bi plakali [sm=smiley1.gif]

tintin ja mislim da sam ja tada nakon inseminacije dobila plymicol jer je on najblazi i moze u trudnoci. Tako da ces vjerojatno i ti dobiti isto bas zbog moguce trudnoce. A mozes i acidosalus u trudnoci, tako je meni rekla moja gin.





trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 11:30:24)

Daxy nema na cemu 😘😘😘😘
Evo meni danas zadnji od plodnih dana..bili aktivni stalno pa cemo viidiiit

Ono sto nas ne ubije,to nas ojaca ❤




enaaa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 12:31:02)

Cure samo da javim, 4 folikula - 4 js
Cekam mm sa operacije da mi se pridruzi u sobi
Javim detalje kada dodjem kuci




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 14:01:31)

Pozdrav cure [sm=smiley1.gif]
Tintin javi kaj gin veli? Vjerojatno ti bude dala vaginalete ili
nekakvu mazalicu.. Samo da ti bude bolje...
Mali andeo vjerujem da si se prepala, pokušaj ipak malo usporiti..
Enaa, super za 4 js [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] nek se sve fino oplode ..
Javi detalje [sm=smiley1.gif]
Hajdi, fini simptomi.. Navijam za [sm=modricrtici.gif]
Trudilica sretno!
Pinky, dal si na poslu? Kak je M?
Mi smo dobro, idemo polako prema 23tt.. pusa svima [sm=smiley1.gif]




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 14:02:57)

Pusaaaa




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 14:04:46)

Enaaa to je odlično, sad neka se sve 4 oplode [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]

Trudilice sretno, neka bude [sm=modricrtici.gif]




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 14:05:54)

Dao Bog..hvala




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 16:26:06)

Drage moje, nadoknađujem danas što sam propustila na poslu pa ću ubrzo s posla.

Perlice, mazi svoju bušu! [sm=smiley1.gif] Evo, trenutno smo dobro ... nadam se da će se tako i održati. [sm=smiley1.gif]

Enaaa, super za 4 js! Držim fige da se sve oplode! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Trudilice, do kojeg datuma odbrojavaš (da te dodam na našu listu)? Navijam da bude [sm=modricrtici.gif]! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin vjerujem da je to od lijekova. Drži se i nadam se da će odmah pomoći što god dobila. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] I navijam da nije uzalud! [sm=smiley2.gif]

Hajdi, nešto se malo slatko kuha u buši! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mali andeo, samo odmaraj i bit će sve ok. [sm=smiley1.gif] Slažem se da smeđe nije opasno, ali pusti neka te malo mužić mazi i pazi. [sm=smiley36.gif]

Draga daxy, bravo za polovicu prijeđene trudnoće! [sm=bravo.gif] Stvarno je brzo prošlo. Nemoj se brinuti zbog iscjetka i boje urina jer u trudnoći tu nema nekih pravila. [sm=smiley1.gif]

Belina, kako si nam ti? [sm=smiley1.gif] Dal pokrivate plodne dane? [sm=smiley36.gif]

Leilani, prva si nam na listi. Što imaš za prijaviti? [sm=smiley1.gif]

Snjeguljice [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Lourdess mazi bušu! [sm=smiley1.gif]

Tišina, meni nije jasno zašto kažeš da ništa od ovog ciklusa, a pokrili ste dan prije O i na sam dan O? [sm=zmeden.gif] Po meni je to savršena pokrivenost, a da se i desilo da je O dan kasnije spermići žive do 72 sata u ženi tako da je sve bilo spremno. [sm=smiley1.gif]

Kod mene klasični simptomi PMS-a: prištevi, napuhnutost, gassy, povremena mučnina i žgaravica (pogotovo navečer), sise bujne i bolne, ... jedino što mislim da inače nisam imala je bolna maternica kad napnem taj dio trbuha (točnije kad se presvlačim ili idem leći pa trebam dignuti nogu). Čini mi se da sam to već jednom imala, ali ne sjećam se da li je bio dobitni ciklus ili ne. [sm=zmeden.gif] To mi je bilo posebno naglašeno u subotu da bi se smanjivalo sad iz dana u dan. Malo čudno jer nisu tipični grčevi. Hm ... vidjet ćemo za vikend.




trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 16:28:49)

Pinky..zadnja mi bila 13.01..sad po mom kalendaru bi tribala NEdoc 12.01




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 17:12:12)

enaa bravo za jajne stanice, nadam se da je TM dobro. A kakva operacija?

trudilica odlicno za pokrivenost, sad nek se zakuha jedna bebica [sm=smiley1.gif]

pinky kaj ja prva? Nisam ni skuzila [sm=smiley36.gif] A za prijavu imam klasik pms symptoms [sm=smiley36.gif] pristevi, umor, glad i to za mesom, jako mi se jede meso, spava mi se, zima mi je, cicke doduše ne bole uopce i malo mi pocinje kuhanje u trbuhu. Uglavnom danas od jutra sam umorna i pomalo glupkasta i full sporo reagiram toliko da su me poceli zezati, evo sad umalo da nisam svoje ime napisala, ono kolegica me zeza ________ daj se probudi, kaj si tak usporena, heloooo! I maloprije na vratima pustam starijeg kolegu da izađe, a on pusta mene da uđem, a ja nis ne kuzim. I jos kod kolegice san joj nesto pomogla i pitala skroz glupo pitanje, nesto u vezi posla, da sam se sama sebi smijala. I tak, zbunjena skroz.





trudilica88 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 17:13:34)

Ma neka se skuha i zakuha vise 😂😂😂




enaaa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 17:51:57)

Evo mene kući[sm=smiley1.gif]
Meni rađena punkcija i nakon toga dijagnostička histeroskopija...
Dobijene 4 js[sm=bravo.gif]
Dr. zadovoljan, a sestra kaže da mi je tokom histeroskopije ustanovljeno neko suženje materice, ništa strašno, u obliku slova T...
Napravljeni rezovi kada bude transfer da se tu smjeste i da bude uspješnije...
Mm radili operativnu tese (iz testisa lijevog vadili spermat.) i kažu da su dobri, 4 bočice zaledili a ostatak će se sada iskoristiti....
Uglavnom sve je prošlo ok, mm je morao ostati 2,5h i ja sa njim....
On ide na previjanje svako 2 dana, a meni rečeno da se javim prvi dan menstr.
Sutra će mi javiti da li se išta oplodilo...
Ja sutra ne radim, a već u srijedu na posao...
Dobili smo antibiotike oboje..
Eto, to je to...
Cure hvala vam na bodrenju, sutra javim kakvo je stanje...




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (30.1.2017 20:14:41)

Enaa imali ste zahtjevan postupak, neka je sve dobro prošlo [sm=smiley1.gif]. Sad malo odmora za tebe i tm, a onda neka bude uspješan transfer [sm=bravo.gif].

Leilani dobro te je pms (ili nešto drugo) napao po pameti [sm=jezicek.gif], neka bude ono drugo [sm=smiley1.gif]

Pinky tko zna, taj simptom mi se čini zanimljiv skroz [sm=smiley36.gif], navijam za [sm=modricrtici.gif]

Perlice [sm=bravo.gif] za tvoja hrabra i uspješna uskoro 23 tt [sm=smiley1.gif]

Meni je bio neki bezvezan dan na poslu, sad malo u horizontalu [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (31.1.2017 8:12:39)

Jutro cure,
Trudilice navijamo [sm=bravo.gif] da ste pogodili o i da ćeš nam ovaj ciklus objavit plusić, sretno.
Enaa bravo [sm=bravo.gif] za 4 js, sada lipo neka se sve oplode da imaš i smrzlića, bome ste imali zahtjevan postupak s operacijama, pa želim vam svu sreću u tvom idućem ciklusu.
Perlice draga pomazi trbuščić, i 23 tt je brzo prošlo, bar meni, kao da si jučer ode rekla da si trudna, tako mi je drago zbog tebe [sm=smiley31.gif]
Pinky mila nadam se da češ nam za pet dana javiti da ti je pozitivna testić, sta se tiće tih pms simptoma to ćemo zanemariti imam ih i ja [sm=smiley36.gif] idemo ih ignorirati, ljubi m i veliki zagrljaj ti saljem [sm=smiley31.gif]

Kako mi se dr nije javljala kroz jutro ja sam lipo kupila acidosalus vaginalete, ali navečer mi se dr javila i rekla da uzmem rojazol vaginalete, al nema veze već sam sinoc stavila acidosalus i mažem plimicolom, sinoć sam popila utrogestan jer valjda nesmim stavljat i njega skupa s vaginaletama, nadam se da će mi uskoro biti lakse doli, u biti već jutros osjećam malo poboljšanje.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>