|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 16:40:38   
tintin
Hajdi user posted image user posted image super, vidis da sve lipo ide svojim tokom, sretno u utorak, i neka bude puno stanica, user posted image
Belina Sretan rodjendan tvojoj curici, neka se lipo zabavi danas.
Trudilice da predivan dan, sutra vec drukcije, oblacnije, uzivaj.
Pozdrav svima

< Poruku je uredio tintin -- 14.1.2017 16:42:51 >

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 20:13:08   
daxy
Večer. user posted image

Bucika001 ako nas čitaš želim ti sretan rođendan!
Nadam se da ćeš se jednom i javiti sa sretnim vijestima na forum. user posted image


trudilice podsjetila si me na mene i morala sam napisat ovo ispod.
Ne tebi osobno nego svima koji bi mogli naletit.

Imala sam 24 godine kad smo počeli intenzivno radit na bebi. MM je imao tada 30 godina.
Ono ne čuvanje prije ne računam.
I naravno sve je bilo u redu s nama. Nakon godinu dana pokušavanja, mjerenja temperature,piškenja trakica,ciljanja ovulacije, samoliječenja vrkutama,maruljama,konopljikama i raznim čajevima i inim preparatima krenuli smo na pretrage. I dalje je sve u redu s nama. Sa mnom sve štima,s MM isto tako...
Malo smo se igrali s Klomifenima,Duphastonima....
Da skratim skoro 2 godine smo potrošili na pretrage i napravili u te dvije godine apsolutno ništa.
Imam izmišljeni pcos (blago povišen testosteron),a ova disfunkcija žutog tijela je minorna dijagnoza.
MM je tek na zadnjem s-gramu dobio nalaz Oligo al je biologinja rekla da s takvim nalazom i prirodna trudnoća ne da je moguća nego izgledna. (Falio mu milijun spermija do normoo,a pokretljivost fenomenalnih 78%).
U trećoj godini ispucamo inseminacije i napokon se odlučimo na IVF.
I dalje je sve u redu s nama. I nakon pune 4 godine u postupku IVFa napokon ugledam pozitivan test!

Da me je barem netko nakon 2 godine lupio nečim u glavu i rekao mi da se prestanem zavaravati i da se uputim na IVF ljubila bih mu cipele.

To je moja priča, uzmite ju za primjer ili nemojte, vaša stvar.
I razumijem da svi moraju proći sve faze, to je ljudski. Tu smo da se podržavamo i razumijemo.
Ovo ću boldat: Uzmite si vrijeme (godinu,pola godine,...) i ako u tom periodu ne dođe do trudnoće prihvatite i pomirite se s tim da vam je potrebna pomoć! A potom ju zatražite.
Opuštanje vam ne funkcionira,znam iz iskustva. Zajebite te priče.

Pinky draga,nešto kao osjetim al nisam još sigurna jesu li to bebači.

Hajdi folikuli su super! Poprilično su jednake veličine.
Jedva čekam utarak! user posted image user posted image
Sve će to biti super. Aspiracija malo boli,al mene je bolilo manje nogo kad bih user posted image dobila.
Izgurat ćeš ti to! user posted image

belina srrtan rođendan curici! user posted image

Narast će Hajdi folikuli do utorka,a štoperica čini da jajne stanice dozriju i da ne puknu prije vremena (zbog toga naziv štoperica).
Ona imitira skok LH u organizmu koji se dešava prije ovulacije. Doktori onda tempiraju punkciju dok se ovulacija još nije počela događati.
Ma mi žene smo čudesan stroj! user posted image user posted image

Odoh povirit šta mi rade trudnice. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 14.1.2017 20:15:05 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 10:03:38   
trudilica88
Prica je nevjerojatna i nemogu virovati..samo se nadati da ce i moj test biti user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 10:44:06   
belina
Daxy svaka ti je mistu!!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 11:00:45   
Hajdi
Daxy sve si super opisala i objasnila, za nekog tko se dugo trudi savjeti su odlični user posted image

Kod mene zadnji dan stimulacije, večeras ide štoperica..koju je daxy stručno opisala user posted image , sutra sam slobodna.
Ma bit će sve dobro! user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 11:58:43   
trudilica88
Curke imam pitanje..naime vjestica mi je nesto sitno sitno kasnila a dobila sam je jako cudno uzasni su to bolovi bili i sad evo od pocetka jako malo i oskudno krvarenje sva tri dana( danas treci dan) vidim da je na ulosku od jucer krv da se tako izrazim i tek malo kad se obrisem..
Jel itko imao tu laznu menstruaciju?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 13:00:42   
belina
Trudiluce mislim da ne postoji lažna menstruacija; postoji eventualno krvarenje u trudnoći koje može biti opasno, naravno ako je riječ o trudnoći. Ako i dalje sumnjaš na trudnoću onda napravi test. Ako je pozitivan trk u ginekologa, ako je negativan onda je jednostavno takva menga. Nije svaki mjesec ista.
Hajdi navijamo za tebe, bit će sve super!!! Cure uživajte u predivnoj nedjelji! Sutra natrag na posao!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 14:05:02   
perlica55
Hej cure, evo i mene malo...
Tintin, sretno s novom terapijom, nek ti donese debeli user posted image
Pinky draga, nadam se da odmaras za vikend i da ste svi zdravi user posted image
Hajdi, sretno draga, nek bude finih js i embrija, a najvažnije od svega da bude
pozitivna beta... Navijam najjače user posted image
Mene punkcija niti malo nije boljela, injekcije su super, a budući su dr. P
i dr. Š nekad bili kolege, pretpostavljam da je kombinacija injekcije protiv bolova+
za smirenje ista..
Trudilice dobro došla. Potpisujem daxy..
Ali ako nema user posted image dvije i pol godine
koliko se trudite, bez obzira kolko ste mladi, odite na dodatne pretrage..
Sretno dalje...
Belina sretan rođendan tvojoj curi user posted image user posted image
Ja sam dobro, trbuh raste, cura se javlja svaki dan... MM opet kuri, pa sam
luda... Ako me zarazi, budem tražila rastavu user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 15.1.2017 14:07:13 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 14:06:48   
trudilica88
Belina i perlica hvala vam na savjetima i podrsci 😙😙😙

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 16:36:03   
Hajdi
Cure koje znate nešto više o ivf, što mislite znači li puno ako je partner imao više od 7 dana apstinenciju? Nama će nažalost biti taj slučaj, zbog posla to moj dragi nije mogao napraviti nakon što sam saznala kad je punkcija. Dane prije toga nisam razmišljala o tome, a sad se pitam hoćemo li dobiti zadovoljavajuću kvalitetu sjemena user posted image

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 19:11:46   
perlica55
Hajdi jao bojim se da je 7+ dana previše, biti će pokretljivost slaba.
Nama s lošim nalazom dr je reko 2/3 dana apstinencije.

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 19:27:05   
Hajdi
Joj perlice valjda nam neće sad to biti faktor neuspjeha user posted image . Molila sam ga, ali bio je preumoran sinoć i ujutro opet od ranog sata je bio na nogama i na poslu, ovaj vikend je iznimno bilo tako. Ne znam, možda će dr. tražiti drugi uzorak ako prvi ne bude dobar, pa možda taj bude bolji. Sad što je tu je, u božje ruke kad mi nismo mogli bolje..

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 19:39:41   
Hajdi
Reći ću dr. neka slobodno primjeni metodu koja može biti od koristi makar više košta, ICSI ako treba.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 20:12:22   
perlica55
Hajdi bude embriolog pronašao za ICSI, ak će trebati.. Ne brini..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 20:31:20   
daxy
Večer. user posted image

Hajdi ne pamtim dal je s-gram TM inače uredan? user posted image
Ma ja mislim da to neće biti valiki problem,a kamo li fakor neuspjeha.
Nama je apstinencija bila 5 dana. A doktorica je rekla da je bolje 5 dana nego manje od dan i pol.
Nakon pročišćavanja će ostati dovoljno spermija za IVF,a ako bude potrebe naći će se i za ICSI. user posted image
Ne brini nego se opusti od injekcija i jurcanja na UZV jer te čeka aspiracija,a onda cijeloživotna briga. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 20:41:50   
Hajdi
Perlice, daxy, hvala vam puno user posted image . Moram se stvarno opustiti od svega, a tako se lako uzrujam.
Bit će tu nekih živahnih vojnika, makar za icsi.
Daxy imali smo uredan s-gram pa onda ne bi trebalo da bude skroz loš ni ovaj put.
Dala sam najbolje od sebe.. pa što bude.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 20:52:48   
belina
Cure moja user posted image je stigla nešto ranije. Očigledno je O bila koji dan ranije. Stigla je kasno popodne, još nije krenulo jako. Sad jedno pitanje; koji dan računam za 1. Danas ili ipak sutra? Da znam zbog hormona?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 21:11:08   
Hajdi
Belina ako je prava krv ja bi računala danas 1. dan, a ako je samo onako smeđe onda od sutra računaj kao prvi dan.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 21:20:24   
tintin
Hajdi mislim da nece biti problema, naci ce se dovoljno vojnika user posted image ne brini, I sretno.
Belina ja racunam prvi dan kad dobijem ujutro, ali slazem se s Hajdi ako ti je bas puno krenilo popodne onda racunaj prvi dan.
Perlice bas se veselim zbog tebe kad nam pises kako te curka lupka, drago mi je da si sritna, zasluzila si draga, uzivaj u predivnom periodu.
Daxy sretno sutra na pregledu, javi nam izvjestaj, I uzivaj gledajuci svoja dva blaga.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 21:25:37   
daxy
Hajdi ono šta ste mogli napravit napravili ste. Ovo dalje je u rukama doktora i Onoga gore.
Ishod promijenit ne možeš. Samo opušteno dalje i nadaj se najboljem. user posted image
Ma bit će to super! user posted image user posted image

belina ako je krenula menstruacija prije 18:00 računaj danas prvi dan,ako je krenula iza,onda sutra računaš za prvi dan ciklusa.
Ti ćeš najbolje procijenit jel baš krenula menstruacija ili je bio spoting. Mi nemamo uvid u stanje. user posted image
Uglavnom, žao mi je da je stigla user posted image ,al hej imaš se čemu veselit! user posted image
I ti ćeš nam brzo bit user posted image .

tintin javim se popodne s detaljima. Jedva čekam. user posted image A i MM bi trebao ić sa mnom na UZV. user posted image
I on je uzbuđen,obrijao se specijalno pažljivo,a sad sam mu košulju peglala da mi bude fin za bebe. user posted image user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 15.1.2017 21:28:51 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
15.1.2017 21:36:03   
belina
Ooo perlice uživaj u lupkanju svoje princezice! Nek se javlja!
Daxy obavezno javi kako je prošao pregled, sretno! I Nek ponosni tata gusta!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
16.1.2017 8:42:14   
mali andeo
Dobro jutro !!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo kavica ...

Hajdi sretno sutra neka bude sve u najboljem redu ,da imate dosta js i da se oplode user posted image user posted image
mi smo imali apstinenciju od 3 dana zbog lošeg s-grama..
uglavnom draga sretno !!!

perlice uživaj u lupkanju svoje malene princeze !!

daxy draga u početku je to kao škakljanje ,tako da da vjerojatno bebe imaju party u trbuhu ..
jel znate spol ?

pinky kako si ti ? maleni M ?

trudilica
dobro došla ,neka što prije otišla na ljepši dio foruma !

ostale curke kako ste ?

meni je princeza bolesna ,pa sam s njom kod kuće,pa reko da vam se javim...
meni je sutra dan očekivane user posted image user posted image - doći će !
idući mjesec idemo u postupak !
tako sam odlučila ...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
16.1.2017 14:26:55   
zvjezdic@
cure molim za savjet i iskustva.. muž ima dg oligoatehnoteratozoospemia i varikokela.. neki liječnici nam savjetuju operaciju varikokele jer se njome može popraviti nalaz, dok drugi kazu da bi operacija bila uzaludna jer kako kažu nalaz mu je katastrofa..
molim vas iskustva, ako ima neka od vas sa takvim problemom i koliko se kod vaših muzeva popravio spermiogram nakon operacije varikokele i koliko je trajao oporavak ?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
16.1.2017 17:14:41   
belina
Pozdrav,
Mali anđeo bas dobro da si se javila! Sljedeći mjesec znaci, bravo!!! Neka neka, nema odustajanja!!! Mora bit dobro na kraju! Nek tvoja princeza šta prije ozdravi!
Zvjezdice javit će se cure koje malo vise znaju o tome. Ja o tome znam vrlo malo, ali ja bi na tvom mjestu odmah na potpomognutu oplodnju. Ajde da je samo varikokela pa da je operira, ali još i katastrofa spremiouser posted image Ne znam...u svakom slučaju sretno!
Digla sam nalaze progesterona; uredu je. Ali sam se zato iznenadila kako je AMH od prošle godine pao sa sredine i zadovoljavajujuce plodnosti na smanjenu plodnost. Tj. Na gornjoj granici smanjene plodnosti.

(Odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
16.1.2017 19:23:53   
Hajdi
Belina baš mi je žao da se snizio amh, ali ja vjerujem da je to i dalje sve dovoljno dobro za postupak, ne brini. Super za progesteron user posted image

Zvjezdice nadam se da će ti cure koje znaju više o tome nešto napisati. I ja mislim da je postupak najbolje rješenje.

Mali anđeo drago mi je da se javljaš, i još više da krećeš sljedeći mjesec u postupak user posted image . Neka tvoja curka što prije ozdravi!

Perlice drago mi je da te tvoja vesela cura redovito lupka, vidjela sam na proljetnicama da je pregled prošao odlično user posted image

Daxy čekamo i tvoj izvještaj s pregleda user posted image

Hvala vam cure na podršci, javim se sutra s izvještajem.

< Poruku je uredio Hajdi -- 16.1.2017 19:25:20 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!