RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


daxy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (20.12.2016 12:45:12)

Dobar dan,trudilice drage...

belina nasmija me s Kornatima. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Pa iskljući tu opciju da te ne zeza. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Hajdi klikneš na "Brzi odgovor" i kad napišeš poruku "Pošalji".
Ne znam koliko postova mora čekati na odobrenje,al ćini mi se prvih 5...
Ako nisi sigurna probaj napisati još par,pa vidi šta se događa...

mali andeo pa o ćemu ti pišeš? Temperatura se dobra! [sm=bravo.gif]
Daj Bože da te iznenadi [sm=rozacrtici.gif]! [sm=bravo.gif]

eternity rastužila si nas sve na forumu s ovim vijestima.
Ne mogu ni zamislit kako je tebi i TM.
Užasno mi je žao što se situacija rasplela na takav način. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Tu smo ako ti zatrebamo,ti ćeš uvijek biti jedna od nas.
Bilo bi mi drago da se ponekad javiš.
Šaljem ti [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


Jeste okitile borove? Pripreme u tijeku?
Svima po redu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (20.12.2016 15:23:12)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 17.12.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (20.12.2016 15:48:52)

Bok drage moje! [sm=smiley1.gif]
Kao prvo da kažem da me nije bilo tu jer sam završila na BO zbog M, a usput se i ja prehladila te je MM isto ulovila neka viroza tako da nismo pokrili O pa preskačem ovaj mjesec. M je bolje, ali još malo šmrca, a ja sam još dosta prehlađena no imam neke obaveze na poslu koje moram završiti ovaj tjedan jer sam sljedeći na GO. [sm=zmeden.gif]

Eternity, draga, jako mi je žao da je na kraju tako ispalo. [sm=smiley19.gif] Ne mogu si ni zamisliti kako ste se osjećali i kako se još uvijek osjećate, ali evo, od srca ti želim sve naj, naj, najljepše u životu i jako bi voljela da vas prirodno iznenadi jedna zdrava, sretna i živahna bebica pa da nam se javiš s prekrasnim vijestima jednog dana. [sm=smiley1.gif] [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Svakako navrati kad god poželiš jer bi nam bilo jako drago da čujemo kako si. [sm=smiley1.gif]

Draga moja trudnice daxy, mi još nismo okitili bor, ali nam je to u planu sutra jer u petak već putujemo k rodbini. Dal ste vi već okitili? Baš ćete imati poseban Božić ove godine. [sm=zz_wub.gif]

Hajdi, daj pošalji malo Sunca i prema Zg jer se ovdje sve smrzava već danima. [sm=smiley36.gif]

Perlice, što ste na kraju odlučili za putovanje? Dal idete negdje ili ćete uživati s rodbinom? [sm=smiley1.gif]

Hipo, što ima kod tebe? [sm=smiley1.gif] Kako je mala hipica? [sm=smiley1.gif]

Mali andeo navijam na najjače da nas razveseliš s najljepšom viješću! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin kako tvoja princezica? Dal se veseli Božiću? Meni je moj M tako smiješan kad pokušava pjevati Zvončiće i onda zna svaku 5. riječ. [sm=smiley36.gif]

Belina, nemoj gasiti autocorrect jer je predobro! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Dok čitam takve postove kao da igram igru pogađanja. [sm=smiley36.gif]
Žao mi je što ti je vještica došla. [sm=smiley13.gif]

Leilani, bitno je vidjeti pozitivnu stranu. [sm=smiley2.gif] Moja [sm=hudicek1.gif] će taman doći za Novu godinu, ali pošto već godinama nejdemo nikud ne dira me to previše. [sm=smiley36.gif] I, da, bravo za S-gram! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Lourdess bravo za TM! [sm=bravo.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (20.12.2016 18:46:24)

Pinky zao mi je sto ste se porazbolili. Drzim fige da se svi sto prije oporavite. Hvala sto pitas za hipicu. Mi jednu za drugom odradjujemo vrticke viroze. Nju pogodi temperatura iznad 39, a ako je nkza vesela je ko da joj nije nista. Trenutno je samo ona bolesna, mi smo ok. Hoda, izrasli kutnjaci, prica, nove rijeci su nono i none, moram to snimit i poslat mojima da se razvesele.
Ja vec par dana imam jako rastezljivi iscjedak, prozirni. Kazem muzu da bi mogla ovulirat, a on ce meni: hmmm.
[sm=jezicek.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (20.12.2016 20:13:07)

eternity draga, jako me rastužila vaša priča [sm=smiley19.gif] želim vam puno sreće i uživajte jedno u drugome, ipak je ljubav ono što nas nosi dalje. A želim vam od srca da vas iznenadi prirodna trudnoća. A i kako perlica kaže postoji mogućnost donacije...

pinky a joj te viroze dosadne... brzo ozdravite :*

belina zao mi je sto je ipak stigla tvoja [sm=hudicek1.gif] A nas dvije imamo iste menga probleme, po zimi ajde nekako, al po ljeti [sm=smiley36.gif]

hajdi sretno s pretragama.

hipo sta to znaci, oce li biti akcije? [sm=bravo.gif]

Ja sam ni na nebu ni na zemlji, tako sam se bila ponadala da cemo Bozic provesti u nekom carobnom ozracju, a opet nista. Ali dođe to tako s vremena na vrijeme, a i ovo sivilo vani ne pomaze bas raspolozenju. Cim pocne akcija, bit ce bolje [sm=bravo.gif], a to ce biti taman oko Bozica. Mi sutra kitimo bor, u sub ujutro putujemo kod njegovih i bas mi to pase da se posteno odmorim. [sm=smiley1.gif]

Puse svima!




hipo -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (20.12.2016 20:30:15)

Leilani, muz iso na put, a nekako ne bi prije ljeta pokusavala. Glupo mi je sto odgadjamo s obzirom da nam je za prvo trebalo sto godina+imamo i mi dosta godina. Al, ne znam kako da objasnim. Toliko sam ovo zelila i toliko mi trebaodmora od tog pokisavanja, da jos nemam snage upustit se u to cekanje vjestica, misnuse, ponovne pretrage.....
Tako da bibja jos neko vrijeme bila u oblacima[sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (21.12.2016 8:16:50)

Eternity mila, joj sto ds ti kažem... Zao mi je... Osjecam da se smirena. To je vazno. Uživajte u svemu novom sto želitee iskusiti tm i ti.
Grlim te i sretni blagdani!




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (21.12.2016 8:49:40)

Pinky draga a joj bome vas sve pogodija virus, nadam se da si bolje, joj slatkiš mali pjeva zvončiće, mogu misliti kako je smišan, meni je ona sad cila u polonima nemože dočekati dida mraza, baš mi je to sve slatko kako dok su tako mali vjeruju da poklone donosi mraz, triba uživati u tome dok ne počnu kužiti, preslatko, ljubi mi m i želim vam što prije da budete skroz zdravi, sad je to baš u djiru svakoga hvata, pogotovo grlo, a vidila si mene je držalo 10 dana, samo eto imam sriće što S ima dobar imunitet i stvarno je rijetko išta uhvati, naravno dok ne krene u vrtić. onda će mi vjerojatno biti kao i tebi, svako malo na BO, veliki zagrljaj i nadam se da ćeš sljedeći ciklus uhvatiti O.
Mali andjeo kakvo je stanje, oćeš radit testić.?




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (21.12.2016 15:41:21)

Danas nema nikoga na RR. [sm=zmeden.gif] Nadam se da ste sve u pripremama za blagdane. [sm=smiley1.gif]
Ja sam tako umorna ... valjda je ovo tmurno vrijeme uzročnik. Meni je malo bolje, M mi i dalje malo šmrca, a MM je gore (valjda kod njega tek počinje ova viroza).

Mali andeo, navijam i dalje! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Postoji šansa da ti je O bila malo kasnije (kad su bili ovi skokovi u tempici) pa predlažem da još malo pričekaš s testićem, ali držim figice da nema vještice još barem godinu dana! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin, baš su klinci slatki kad su tako mali i oduševljeni sa svime. [sm=smiley1.gif] Ljubi S puno!

Hipo, jedva čekam da nam dođeš na odbrojavanje! [sm=bravo.gif]

Leilani [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Cure, pošto me sljedeći tjedan nema možete dati nove datume za siječanjsku listu da složim listu u petak. [sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (22.12.2016 16:22:42)

Pozdrav, evo da se javim na brzaka! Sutra putujem odmah iza nastave tako da ne znam hoću li se stic javit! Htjela sam svima zaželit ugodne i vesele blagdane, čestit Božić i sretnu Novu godinu! Da nam se svima ostvare dugoiščekivane želje!!!




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 7:38:29)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Evo moja [sm=hudicek1.gif] je stigla jako podmuklo...ali zato sada patim od bolova...
Nista u nove pobjede !

Nece me vjerojatno neko vrijeme biti na raji...
Dosla sam da vam zazelim sretne i vesele blagdane!
Uzivajte lijepo uz svoje najmilije!
Ljubim vas sve!

Ps .
Neka nam se u novoj ispune nase najljepse zelje i da postanemo sve do jedne ponosne [sm=nosecka.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 9:15:03)

Mali andjeo žao mi je [sm=smiley31.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 9:25:15)

Mali andeo baš mi je žao zbog menge [sm=smiley13.gif]
Cure drage dok još škicate na RR od srca vam želim sretne blagdane,
i da iduće svi od reda dočekamo s malim bebama [sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 14:24:22)

Mali andeo, jako mi je žao zbog [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley13.gif] No, nemoj puno brinuti jer stiže godina u kojoj ćemo sve mi s početka liste biti okruglice. [sm=smiley2.gif]

Novu listu ćemo onda napraviti tamo 02.01.2017. kad se vratim na posao (i RR). [sm=smiley1.gif]


Drage moje, želim vam čestit Božić i sretnu Novu 2017. godinu!!! Neka nova godina bude prepuna s ljubavlju, zdravljem i malim zdravim bebicama! [sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif]
[img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/merrychristmas.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/tree.gif[/img]

[img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/hny.gif[/img]
[img]http://1.bp.blogspot.com/-IxB7teB8rUs/WAPJML5f5BI/AAAAAAAAAFU/CWa9qMCk_y42DCbWST19csqHR1h9SexnACK4B/s1600/animation-2017-happy-new-year.gif[/img]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 15:51:17)

Drage moje curke,samo da vam zazelim ugodne blagdane.
Uzivajte sa svojim najmilijima
eternity draga moja,pogodilo me kako se odvila situacija kod vas,od srca ti zelim da te kad tad razveseli jedna mrva. Drzi se i uz tebe smo [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

mali andeo zao mi je zbog vjestice,izgleda da ce 2017 biti tvoja godina.Grlim





Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 17:59:46)

Mali anđeo jako mi je žao, neka u novoj bude više sreće [sm=smiley1.gif]

Svakoj od vas drage cure želim da guštate u blagdanima, čestit Božić i sve najbolje u Novoj godini! I da u Novoj sve dobijemo najželjeniji poklon [sm=smiley1.gif]

[img]http://yoursmiles.org/gsmile/ng/g64067.gif[/img]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 20:00:09)

Drage moje! Pridružujem se lijepim željama za blagdane i želim vam svima od reda sretan Božić i da ga provedete sa svojim najmilijima. Ljubim vas sve do jedne i želim da nam se ispuni ona željs koju sve ovdje nosimo u srcima ♡♡♡♡.

mali anđeo zao mi je bas zbog [sm=hudicek1.gif] [sm=smiley13.gif] Tako je, u nove pobjede! Ljubim!

Kod nas krece akcija danas, sutra rano putujemo pa sad sušim kosu i pakiram stvarčice i bas se veselim.





tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (23.12.2016 22:30:48)

I ja se pridruzujem cestitkama, cure drage Sretan Bozic I sve najbolje u novoj, da mi sve od reda budete okruglice dogodine. Pusa svima




anandi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (24.12.2016 10:36:49)

Svim rr prijateljicama/cekalicama Katoličke vjeroispovijesti želim sretan Badnjak i čestit Božić! Provedite ga u zdravlju, sreći i blagostanju sa svojim najmilijima, a naredni docekale sa smotuljcima u rukama ili na trudnickim temama [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (25.12.2016 9:46:28)

Drage moje trudilice, vama i vašim obiteljima sretan Božić,
da idući dočekate kao ponosne mame ili trudnice 🎄




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (25.12.2016 10:24:29)

Draga Perlice,
Sretan Božić tebi i tvojima također!
Zavidim ti na skijanju, odnosno boravku na snijegu, uživaj [sm=smiley1.gif]

Drage trudilice i trudnice rr-ajke želim vam topao i sretan Božić kao i vašim najmilijima [sm=smiley1.gif] 🎄




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (25.12.2016 18:16:25)

Trudilice, želim vam blagoslovljen Božić! Idući neka bude s trbuščićem ili s bebom u rukama![sm=smiley1.gif]




buba m -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (25.12.2016 18:53:48)

Drage moje trudilice sretan vam i blagoslovljen Božić!

Eternity i mene je pogodio tvoj post, nisam očekivala takav rasplet situacije. Znam da vam nije lako i želim vam svu sreću svijeta, da ostvarite svoje planove i da se volite dugo, dugo i punoooo!!! .. [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Svima na Raji ljubav i mir [sm=smiley1.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (25.12.2016 22:11:07)

Dobro veče drage žene,

evo mene nakon dugo dugo ne javljanja, ne zamjerite ...
Bilo je svega i svačega, zaglavila sa svojom malenom u bolnici ali sad je dobro
E ono čega sam se najviše bojala, kada me upita neko da mu pričuvam dijete:
Sa mojom malenom ide djevojčica u školu i jedan dan dođe njena mama(ponekad popijemo zajedno kafu) da me pita mogu li joj pričuvati djevojčicu
Eh kroz glavu mi prođe odgovornost jer sam par žena odbila zbog toga ali ona mi reče kako je nema gdje ostavit, svekrva je neće da pričuva, a meni bi žao
Hajde pričuvat ću je, odem u školu po njih dvije isamo što su ušle u kuću, znači 2 minute djevojčica se pope na sto dnevnog boravka i skoči
Visi ruka, slomila, operacija.... ljudi moji koji sam stres doživila da vam ne pišem sve detalje, nije mi bilo ni dočega
neznam, neznam...kako, to su samo dvije minute a moje namjere bile najbolje
E onda trka svaki dan u drugi grad , bolnica, znate kako već da vas ne davim


Slomljena sam i neutješna. Moglo je biti i gore.
Uvijek sam se bojala da mi se to ne desi i eto...



A vas sam čitala, radovala sam se svakom vašem UZ, divljenju
Ja nisam bila u akciji i nije mi bilo ni do čeka i juče dobila bez imalo opterećenja

Sad čitam za enternity , pa baš sam se rastužola... i ja sam na ivici da odustanem od svega , neznam puno mi je godina a moja želja veća od bilo čega


neznam , vidjet ću


Belina tebi posebno hvala što si pitala za mene, divna si



Svima vam želim Sretan Božić i Novu godinu




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (26.12.2016 9:22:09)

O papučice moja, bas mi je zao da se bas to dogodilo ceg si se bojala. Nadam se da je curica sad dobro, a samim time i da je tebi lakse. Sad kad je to iza tebe probaj na taj nemili događaj gledati pozitivno jer se nije dogodilo nesto gore. Nema vece odgovornosti od cuvanja tuđeg djeteta, tako se i ja bojim cuvati bas zbog toga.
A sto se tice bebice, nitko ne moze odluciti osim vas dvoje i najbolje znate koliko mozete dalje. Ja vam zelim svu srecu i snagu za dalje ma sto god odlucili, ali i da vam se ta zelja ostvari. Svi znamo koliko boli...
Puno srece u novoj godini :* Drzi se!

Cure drage nadam se da ste provele lijep Bozic i da se i danas fino odmarate i papate [sm=smiley1.gif] ja sam se isto malo opustila pa konacno pojela malo slatkog kojeg nisam okusila od 7.og mjeseca [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>