|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 17:22:34   
Hajdi
Cure, još sam samo htjela dodati jedan savjet za podizanje željeza, a to je čaj od koprive. Ja ga pijem kad se sjetim, jedno vrijeme sam ga svaku večer kuhala.
Pozdrav user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 12:04:01   
tintin
Jutro cure drage,
di ste nestale, kako ste, Hajdi i Leilani sutra je vaš dan, kako se osječate?
Ja jutros vadila tsh, kad bude gotov nalaz javim vam stanje, kod mene još nema pms bolova, nikakvih drugih simptoma.
Javite se malo, nekako nam raja pusta user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 12:20:31   
perlica55
Hej cure, evo mene malo...
Tintin draga vibre za uredan TSH user posted image user posted image user posted image
Čekamo s tobom nalaze user posted image
Hajdi, željezo i hemoglobin su ti uredni, ne znam što će ti terapija user posted image
Leilani, fino za + kilice kada ti trebaju user posted image
Belina, ja obožavam uređivati kuću pred Božić, i često to tadiom čim stigne prosinac,
vjerujem da je s djecom još zabavnije user posted image
Naše opcije za odmor su razne, od sinoć ekipa odlučila (nas 3 para) žele na skijanje,
Italija il Francuska user posted image
Nisam ljubitelj skijanja, ne volim hladnoću, sada trudna ne idem na bazen, welnes i sl.,
tak da najbolje da ostanem doma user posted image
Pinky, gdje si??? Kad ideš na go?? Kakva je situacija s TM??
Pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 12:41:42   
LourdessPadme
Evo da se javim nasim dragin trudilicama,kako sam napisala jucer na proljetnim culi smo malo srceko i sad smo opusteni napokon.
Navijam na najjace da su svi ti pms simptomi zapravo trudnicki . Ljubim vas sve user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 13:19:27   
tintin
Lourdess user posted image user posted image user posted image za srceko, sad lipo uživaj u trudnoci, želim ti bezbrižnih 9 mjeseci, user posted image user posted image
Perlice draga da mislim da bi i ja na tvom mjestu odustala od putovanja na skijanje, lipo uživaj u toplini svoga doma, mazi trbuščić i saljem ti veliki user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 13:46:45   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Hajdi - 09.12.
user posted image Leilani - 09.12.
user posted image tintin - 16.12.
user posted image mali andeo - 17.12.
user posted image belina - 19.12.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 14:15:27   
Leilani
tintin user posted image za tsh da bude dobar user posted image

perlice super zvuce ta putovanja i skijanje, ali imas pravo, u tvom stanju ni ja ne bih isla.

lourdess škicnula sam te na proljetnicama, bravo za GV i srčeko. Bas sam sretna zbog tebe.

Mene bas maloprije poceo boliti trbuh, sad samo cekam da stigne... Ludo mi je hladno i leđa me bole user posted image a radim do navecer pa se ne mogu omotati dekicom, ali imam tablete ako bas pocne boliti jako. I bas sam ful bezvoljna.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 14:21:42   
PinkyFunkyBirdy
Tu sam ja negjde, ali mi je gužva na poslu pa se ujutro prijavim na RR i krenem pisati post i onda uleti posao pa dok napišem rečenicu dvije prođe cijeli dan. user posted image

Lourdess da napišem i ovdje: bravo za tvoju mrvicu! user posted image user posted image user posted image

Tintin, držim fige za dobar TSH nalaz! user posted image user posted image user posted image

Perlice, ja isto nisam baš za skijanje. user posted image Vjerujem da ćeš se na kraju naći neko super rješenja a da uživaš. user posted image
Ja ću na GO između Božića i Nove godine. Odnos s MM je trenutno ok. Voljela bi da tako i ostane, ali nikad ne znaš. user posted image

Hajdi, ja na poslu svaki dan popijem čaj u kojem ima i koprive. Doduše ja svašta stavim u vrećicu pa to lagano pijem (koprivu, sladić, vrkutu, zdravac, kadulju i kamilicu). Točnije pijem pola livade. user posted image Ko mlada sam bila anemična, ali kako sam kasnije rijetko dobivala mengu onda se i željezo popravilo i dan danas je ok iako sam uvijek blijeda kao da sam još uvijek anemična.

Leilani, nadam se da to ne ne znači da dolazi user posted image . Držim fige da ipak bude plusek! user posted image user posted image user posted image

Belina, evo mom M je malo bolje. Odmah mi je lakše kad ga vidim bolje raspoloženog i da lijepo papa. user posted image Samo što je to tek prva od tih petica tako da nas čeka još sličnih situacija s preostala 3 zuba. user posted image

Mene iskreno zanima tko je ta Petite koja nas već mjesecima čita, a uopće se ne javlja. user posted image Ajde koko zucni tko si i zašto nas špijuniraš? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 17:37:59   
LourdessPadme
pinky kako si ti skuzila da nas netko skica hahaah ja umirem od smijeha user posted image user posted image

leilani dok god se ne zacrveni mi bodrimo user posted image

perlice mi smo novu trebali docekat na snjegu s jos 3 para al no no,lourdess ce gledat doma sam u kuci ako treba i cuvat mrvu,tako da ti preporucam ko i sebi user posted image



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.12.2016 18:34:04   
Hajdi
Pinky i ja sam skužila tu Petite i to još davno, slažem se nek se oglasi kad nas već prati user posted image

Perlice ma nema govora o terapiji za željezo, al nije naodmet malo pripaziti s prehranom.

Perlice, Lourdess sigurno je bolje da ste doma na toplome nego na skijanju user posted image

Lourdess user posted image za malo srce user posted image

Tintin nadam se da će tsh biti dobar user posted image

Leilani da barem nije user posted image user posted image

Kod mene nema nekih velikih simptoma, vidjet ćemo još sutra što će biti.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 7:56:00   
Leilani
Jutric!

Snijezic nam je pao jutros, bas je lijepo user posted image

pinky bas mi je drago da je tvoj M živnuo user posted image

Kod mene nema jos nista crveno, trbuh me sinoc prestao boliti. Sad postajem napeta ko struna... a jos uz to mi MM putuje danas, vraca se u ned ,pa sam onak bas bezveze
hajdi, kako je kod tebe??

Tko je ta petite? Ja nisam nis primjetila jer uopce ne kuzim kad netko škica...user posted image gdje se to vidi?







_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 8:25:24   
Hajdi
Jutro,

Leilani snijeg pada kod vas? Ovdje je to rijetko.. a tako daje lijep ugođaj za ove dane.. jedino što kasnije ide u bljuzgu u gradu, ali dobro lijepo ga je vidjeti dok se ne otopi.
Može se vidjeti tko je na temi gore na vrhu stranice, piše Korisnici na ovoj temi:...
Ni kod mene nema još crvenog pa još čekamo...

Pinky i meni je drago da je malac bolje, odmah je i tebi lakše naravno user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 8:40:25   
tintin
Leilani blago ti se, ja obozavam snijeg, ali šta kaže Hajdi rijetko ode u dalmaciji pada, taj prvi kad krene padat najlipše je dok se ne počne stvarati u bljuzgu, ali ja ga svejedno volim.
Hajdi i Leilani navijam user posted image user posted image da vas zaobiđe menga, joj cure drage baš bi me razveselile da ugledate plusić, sretno do neba.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 12:40:35   
Hajdi
Samo da javim, stigla moja user posted image
Drugima više sreće!
Pozdrav user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 12:43:01   
daxy
Pozdrav,trudilice moje. user posted image

tintin drago mi je da uživaš s malenom.
Ja jedva čekam takav Božić. user posted image

pinky sigurna sam da ćeš uskoro ponovo gledat svog pupu kako raste. user posted image
I drago mi je da je M bolje! user posted image

hajdi draga,ma željezo ti je super. user posted image
Nek 'crvena' okasni godinu i pol! user posted image
Imaš u planu test? user posted image user posted image

leilani ma super za kilice! user posted image
A držim ti fige da ako odlučiš radot test sad poslije prestanka PMS simptoma! user posted image user posted image

belina i ja im se nekad obratim u muškom rodu,nekad u ženskom.
Svi imaju svoja predviđanja. Ja imam nekakv osjećaj da je jedna od beba curica. Ne znam zbog čega.
Moja mama isto ima nekakav osjećaj da će bit barem jedna curica.
Drugi uglavom predviđaju jedno/jedno.
A ja jedva čekam saznat. user posted image

lourdess i ja ti se pridružujem u 'ostajanju doma za praznike'.
Ne ide mi se nigdje daleko na duže vrijeme,pogotovo na temperaturne minuse.
Jedino sam htjela vidit advent u Zagrebu i MM je nešto razmatrao tu mogućnost,al je pošteno zahladilo,pa smo odustali.
A doček Nove će bit u krevetu. user posted image
perlice nek znaš da nisi sama. user posted image

Primjetila sam i ja Petite.
Al bojim se da smo ju uplašile sad. user posted image
Ne boj se, draga, ne grizemo mi. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 12:44:45   
daxy
hajdi eto na. Baš mi je žao. user posted image
Nek bude zadnja prije user posted image . user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 12:44:49   
tintin
Hajdi draga jako mi je žao user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 12:49:01   
Hajdi
Nekako dobro podnosim dolazak crvene, znam da ću se potruditi da ne dođe pa se nadam da će tako i biti user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 12:50:02   
Hajdi
Hvala vam cure user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 13:00:18   
PinkyFunkyBirdy
user posted image Vidite tko je na temi gore na stranici iznad postova. Piše vam "Korisnici na ovoj temi:". Ma skužila sam ju već davno, ali sve si mislim da će se javiti no ništa od nje. user posted image

Lourdess, ma sve za male mrvice. user posted image Ja kad gledam svog već velikog dečka jednostavno si ne mogu zamisliti život bez njega. To je posebna vrsta ljubavi ... vidjet ćeš kad primiš svoju mrvicu u ruke. user posted image

Leilani kakva je situacija? Ja navijam i dalje! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, naviijam i za tebe! user posted image user posted image user posted image Sad čitam da si i ti napisala da se gore vide korisnici. user posted image I tek sad vidim da ti je stigla user posted image . Grrrrrrrr. Žao mi je. user posted image

Tintin, kako si nam ti? Nalaz još nije stigao? user posted image

Kod mene ništa posebno. Još čekam na O. Veselim se vikednu najviše jer nemamo nikakvih obaveza pa se nadam da ću se odmoriti. user posted image

Draga daxy, mazi bušu i uživaj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 9.12.2016 13:03:38 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 13:19:22   
tintin
Pinky dobro sam sve u svemu, jedino što sam bolesna, grlo rastura, a nalaz će mi biti gotov u utorak, tako su bar rekli, jedva čekam viditi stanje, ma polako, bitno da se mičem mim po mic, jedino me mm nervira jer uopće ne priča o mogućnosti odlaska u petrovu, kad mu spomenem on mući, uf ti muški sve im je teško, tako da neznam na čemu sam, jednom je prilikom rekao da on nema šta o tome pričati nego kad odemo idemo i to je to, šta on stvarno misli da je to preko noći, uf, sad sam se malo izjadala. Ljubi malenog i odmori se za vikend, zaslužila si user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 13:32:02   
LourdessPadme
hajdi draga zao mi je zbog glupe user posted image

tintin Znas da na kraju uvijek bude po nasem user posted image samo polako treba i njima vremena user posted image

leilani vibramo user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 13:51:39   
tintin
Lourdess je istina je, na kraju bude sve po našem, ali eto šta kažeš samo triba biti strpljiv, a meni je mana šta sam srtrašno nestrpljiva, ma bit će to sve super s vremena na vrijeme user posted image saljem ti user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 14:26:36   
Leilani
A hajdi ma necu...bas mi je zao. Ali mi je drago vidjeti da dobro podnosis.

tintin joj ti muški... točno te razumijem, nema tu puno rasprave, ali uvijek na kraju bude kako mi odlucimo, mislim vezano uz mpo. user posted image

pinky nadam se da ce kod tebe uskoro O pa da se bacite na posao.

Ja samo cekam, mislim da ce to veceras ili sutra ujutro jer sam bas nervozna i napeta i jos sam se prije puta posvađala sa MM... letila sam na posao i stigla u zadnju minutu i u autu si odvrnula Olivera na najjace i glasno pjevala moj lipi anđele. Mrzim kad se posvađamo i onda ono nesto ostane u zraku...grrrr. Tak da znam kad se opustim veceras da ce doci. Trbuh me doduše ne boli, svi drugi simptomi pms- a isti i prisutni, a najvise napuhnutost. I tocno znam da cu biti tuzna kad dođe iako se naravno sad tako ne osjecam. Nadam se da se kuzi kaj sam htjela reci.

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 16:13:27   
PinkyFunkyBirdy
Draga Leilani, ne želim biti party pooper, ali baš sam išla gledati po postovima jer mi se činilo da si pisala da te nešto kasnije pikao jajnik i vidim da si pisala da te neočkivano pikao jajnik 29.11. i da si imala iscjedak tako da po tome bi tvoj datum bio 13.12. ako je tada stvarno bila ovulacija. user posted image Pokriveno je tako da je to super. user posted image
Svejedno navijam i dalje bez obzira koji je pravi datum! user posted image user posted image user posted image

Curke, ugodan vam vikend i uživajte! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!