|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
2.12.2016 18:02:48   
Hajdi
Mrvice perlica ti je već odgovorila na drugoj temi koja bolje odgovara ovakvom pitanju. Može biti svašta, od upale, do hormonskog poremećaja, do trudnoće ili tzv. spotting koji se zna nekad javiti usred ciklusa vjerojatno zbog oscilacije hormona. Najbolje test nakon očekivane m. Ako i dalje m. ne dolazi ponoviti test i na koncu kod gin. da se vidi što je u pitanju. Samo bez panike.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
4.12.2016 5:40:48   
mali andeo
Jutro cure ...

Pa di ste ? Sve u nekakvoj opakoj akciji ?
Dosla sam kratko da vas pozdravim...
Danas putujem pa me nema ...
O jos nije bila...nije bilo ni pikanja u jajnicima..
A nadam se ni da nece biti do sutra navecer !
Jer nismo si blizu...
Jucer za svaki slucaj obavljena akcija user posted image

Pinky kako je maleni ?

Uzivajte mi u nedjelji...ja cu pokusati😊

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
4.12.2016 9:45:19   
belina
Jutro cure moje drage evo malo i mene. Još pijem kavu dugo smo se valjali po krevetu sad su mm i mala išli vani na bicikle, a ja ostala da ću skuhat i ispeglat malo robe. A i nije mi se išlo Hahahahahaha! U mene O prošla, akcije uredno obavljene. U petak sam bila kod Gina na briseve i papu. Prije Blagdana ću uzet uputnice i sve odradit. Malo smo popričali, on kaze da je moja MPO Ginica super i da ima odlične rezultate i tak. Samo da mi brisevi budu ok jer me stalno nešto bolucka dole.
Šta ima s vama?
Perlice evo me živa i zdrava! Posla kao u priči u školi, pa neki projekti, seminari, sve u suprotnoj smjeni, pa dolaze blagdani-pripreme za priredbu, panoi...veselo veselo!!! Bar nam je vrijeme vise manje lijepo.
Pinky kako tvoj M s ranom? Jesi bolje volje?
Hajdi simptomici?
Nadam se da ću malo poslije uspjet sjest za laptop i još se javit, idem sad malo ove kućanske poslove obavit! Pozdrav

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
5.12.2016 8:55:03   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Hajdi - 09.12.
user posted image Leilani - 09.12.
user posted image tintin - 16.12.
user posted image mali andeo - 17.12.
user posted image belina - 19.12.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
5.12.2016 9:22:27   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje ... gužva mi je strašna na poslu pa ću samo ukratko.
M smo skinuli šavove i ostala mu je crta od nekih 1 cm, ali kaže da ga više ne boli. Vidjet ću dal ću nabaviti neku kremu ili gel za smanjivanje ožiljaka pa ako pomogne dobro, a ako ne nije stašno (jer vidi se tek kad digne bradu). No, ne možemo mi dugo bez problema: počele su mu izbijati donji zubići (5-tice) i boli ga užasno i cijeli vikend niti jede, nisi spava, niti priča, niti mu je do igre. user posted image Malo živne kad mu dam sirup protiv bolova, ali to jako kratko traje i onda opet ispočetka. Otići ćemo danas kod pedice jer mi izgleda da mu je neizdrživo bolno i teško je to uopće za gledati, a ne mogu ga niti stalno kljukati lijekovima protiv bolova. user posted image
Još sam se jučer nešto i porječkala s MM tako da je još i to. Ma....

Sve vas grlim puno pa se javim kasnije ako ulovim vremena. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
5.12.2016 15:56:40   
belina
Pinky za svađu s TM nemam neki pametan savijet, al za ožiljak ti preporucam kantarionovo ulje Tzv.ulje Gospine trave koje je savršeno za svježe ožiljke. Ako imaš slučajno u koga nabavit ili kupi. A za zubiće uh...ja bi znala umočit prst u lupocet pa duže masirat desni. To bi nam bilo ok. Ili Ako vidiš da je bas nervozan stavi mu Čepić, bar za noć.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
5.12.2016 18:28:06   
Hajdi
Pozdrav cure,

Belina simptomi kod mene standardno, ništa posebno za izdvojiti... vidjet ćemo. Neću ništa govoriti, nastojat ću ne biti negativna.
Tebi je baš veselo sa školskim programom user posted image
Nadam se da će ti brisevi biti uredni. Bravo za akciju..

Mali anđeo neka je akcija obavljena, uživaj na putu!

Pinky sad i zubići, nek samo niknu što prije pa će prestat boljeti. A za ožiljak i ja sam čula da gospino ulje (kantarion) pomaže.
I brzo se miriti s tm da bude akcije user posted image

Leilani, tintin kakvo je stanje kod vas?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 7:13:27   
Leilani
mali andeo draga, samo neka je akcije user posted image sretan put!

belina sretno s brisevima i nadam se da je sve u redu bez obzira na to sto te bolucka :*

pinky a miš mali, bas mi je zao kaj ga tak bole zubici. Nadam se da ce pedica imati neki savjet da se ublazi bol. I zao mi je kaj ste se opet porjeckali, nadam se da ce se situacija smiriti i da je to samo trenutno tako.

hajdi ma ja ni sama ne znam kako sam, pika me desni jajnik i dalje, ono kao da je ovulacija i to me zbunjuje. Ostali simptomi tipicni pms, akne, glad, napuhnutost, jedino kaj me ovaj put opet cice ne bole. I tako neki mix simptoma. Ali nemam dobar osjecaj...

Puse svima!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 7:58:08   
tintin
Jutro cure,
Moram primjetiti kako nam je nekako pusto na raji, slabo se pišemo, a valjda je to samo period user posted image
Pinky draga nadam se da ce uskoro biti bolje, i s malcem i s tm, probaj mu mazati vidi u biljnoj ljekarni ima li kakva krema, a za zubice znam da neki gelovi sta se mazu pomažu, mozda i u biljnoj isto i za to ima, veliki zagrljaj,
Hajdi ja nemam nikakvih simtopma, danas mi je 10 dan do menge pa će me vjerojatno danas početi bolit trbuh user posted image ali dobro šta bude bit će. MIslim da ću ići vadit tsh u ćetvrtak pa ćemo viditi kakvo je stanje tu.
Perlice, Daxy, Anandi, Lourdess trudnice drage kako ste nam?
Belina, Mali andjeo, Leilani user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 8:37:11   
mali andeo
Jutro user posted image user posted image user posted image user posted image

evo pije se druga dupla količina ..

di ste ? je li vas dočekalo što u čizmicama ?
jeste bile dobre tokom godine ?

baš je pusto...

pinky bitno je da je maleni dobro.. oni su mali i njima se koža brzo regenerira..
kak je stanje s TM?

tintin
nemoj već sada otpisati ..
ja znam da je sve ne moguća misija ,ali uvijek se nadam...
nisam ni zvala kakvi su mi nalazi hormona ..
vidjet ću ih u prvom mjesecu..polako !!
nikamo mi se ne žuri user posted image user posted image

hajdi i leilani user posted image user posted image nema predaje do zadnjeg ..

trudnice ,ako čitate user posted image user posted image user posted image



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 9:00:21   
perlica55
Hej curke, pa naravno da vas čitam user posted image
Navijam da nam prijavite puno user posted image bez obzira kaj neke od vas imaju
simptome user posted image
Nadam se barem jednom pozitivnom testiću ovaj mjesec user posted image
Pinky, nadam se da M manje bole zubići, kaj veli pedica??
Tintin, rano je još za simptome user posted image
Belina, još malo i počinju praznici u školi, uživaj user posted image
Mali andeo, najbolje je niti ne zvati za hormone user posted image uživaj ovaj mjesec,
nalazi neće pobjeći ..
Kod mene niš novog, radim, dobro sam, čekam go krajem mjeseca i mislimo gdje bi pobjegli na par dana user posted image
Pusa svima

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 9:18:32   
daxy
Jutro, trudilice. user posted image
Fine su vam kavice. user posted image

belina veselo je kod tebe u ovo vrijeme. Neka,uživaj! user posted image
Držim fige za uredne briseve i papu! user posted image

pinky kako je M? Jeate bilj kod pedijatrice?
Nadam se da će zubići brzo izaći! user posted image

Hajdi, leilani vi ste nam prve na listi! Puno sreće vam želim i da ugledate user posted image user posted image ! user posted image user posted image

tintin jeste okitili bor? Ja sve razmišljam kako je sigurno veselije kad imaš dijete i zamišljam kako će to biti u mojoj kući. user posted image

mali andeo čitam ja vas. Pa da nije mojih trudilica ne bih ja ni bila na ovom forumu. user posted image
Uživaj u Božiću,a hormoni nek pričekaju 2017u. user posted image


Ja sam bila na pregledu jučer i sad su mi već 5,7 i 5,8 cm. user posted image
Veći su za 3 i 4 dana. Mamini klipani. user posted image
Sve je u redu,lijepo rastu i napreduju. Nuhalni nabor je uredan.
Gledala sam ih 10ak minuta. Sve sam vidila... Malene noge, ruke,pa čak i prstiće.
Kako sam već pisala na 'proljetnim' fascinirana sam.
Kao da sam tek sad postala svjesna da je to to.

Šaljemo vam puno zagrljaja i da vad obraduju user posted image ! user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 9:40:54   
tintin
Daxy a joj kako slatko, ja mislim da si se rastopila gledajuci u ultrazvuk, uzivaj draga zaslužila si, okitila smo bor ovaj vikend, a morala sam zbog nje, sama je stavljala balone, bila je oduševljena, vidit ćeš drukcije je kitit ćeš i ti ranije bor user posted image , ma sve je to predivno, meni je ona sad veća i više kuži, prošli Božić je bila manja godinu dana i manje je sve to doživljavala, a sad je pravi raspašou, cila je u Božiću, stalno pjeva Božićne pisme user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 9:44:27   
anandi
Jutro i od mene user posted image
Ja uletim svaki dan na forum, nesto sam se vezala za njega iako nisam nesto dugo, ali posto sam s vama ugledala user posted image postale ste mi pravo drage i zelim da nam sve redom predete u trudnoce teme user posted image vjerujem da hocete, kad sam ja evo presla cekajuci 8 godina preci ce te i vi, samo neka prije neka poslije user posted image

mali andeo ma ja, pusti sad nalaze i uzivaj u ostatku godine pa aBd od 1-og kreni u razradu planauser posted image

pinky ako nista dobro je sto je malom oziljak ispod brade pa se i ne vidi, a vremenom ce i to izblijediti. Slazem se i sa belinom kantarionovo ulje je preedobro za oziljke. A nemam ti nista pametno reci za muzeka, svi su oni ista sorta, zacas uhvate nekog furseta. Sto moja nena kaze pogledaju se podase i misle da su pokupili svu pamet svijeta user posted image user posted image

tintin jos je mila rano za simptome, a znas i sama da ne moraju nista da znace. Znaci u cetvrtak kontrolises tsh, neka je sa srecom...i ja cu danas da ga prekontrolisem, pored kks i urina i nadam se da mi je letroxs malo ga spustio. Dr mi je rekla da ga provjerim nakom mjesec, al ja cu danas kad me vec bodu a duplu dozu pijem 20 dana pa nadam se da je pocelo djelovat

hajdi, leilani navijam da nas iznenadite user posted image user posted image

Ostale imate mahanje i prasim vas bebecom prasinom user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 14:43:35   
Leilani
daxyc hehe mamini klipani rastu, srceka mala, mogu misliti srece na uzv user posted image Super da je sve u redu!

tintin evo pridruzujem ti se bolovima u trbuhu, meni evo krenuli danas tocno 3 dana pred M, a jajnik me vise ne pika. Tocno znam kak se osjecas...

mali andeo potpis na cure, uzivaj sad u ovo predbozicno vrijeme, a hormone ces poslije. I zelim ti da se dogodi čudo i da ni ne moras vise ni zvati za hormone. Ljubim!

anandi perlice grlim vas puno.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 16:26:46   
PinkyFunkyBirdy
Bokić drage moje! user posted image
Hvala što pitate za mog slatkiša. Još se jadničak pati sa zubićima. Jučer sam mu mazala desni i s gelom i dala Lupocet, no ništa nije djelovao - nije htio ni jesti, ni piti, ni govoriti, niti ništa osim stiskati se u mom krilu. user posted image Tek kad sam mu dala Neofen malo je živnuo i pojeo je malo sladoleda. Ajme kako mi ga je bilo žao kad sam vidjela da se toliko pati. user posted image Jutros smo bili kod pedice jer mi ovo nikako nije normalno za zubiće no ništa osim par afti nije otkrila. Preporučila nam je sprej Tantum verde i jutros sam mu odmah špricnula i bio je raspoložen i čak je nešto papao u vrtiću, no navodno za ručak nije htio ništa. Vidjet ću kako će mu biti sad kad dođe iz vrtića. user posted image Čak mi je i pedica rekla da nikad do sad nije čula da se netko toliko pati sa zubićima. user posted image

Leilani, samo hrabro i pozitivno! Navijam za plusić! user posted image user posted image user posted image

Anandi, mazi bušu i uživaj! user posted image

Tintin, mogu si misliti kako ti je malena slatka s pjesmicama i svime oko Božića. user posted image Joj, meni je još prerano kititi bor. user posted image

Draga moja daxy, ma prekrasno za tvoje mrvice! user posted image Neka samo nastave uveseljavati mamicu i sve oko sebe. user posted image Baš me tvoj post vraća u vrijeme dok je moja pupa rasla. Ah ... voljela bi to opet doživjeti. user posted image

Perlice, kakav je izbor za otići na GO? Negdje van RH? Ma bit će vam super kud god otišli glavno da ste skupa. user posted image

Mali andeo, slažem se s curama - sad ovaj mjesec uživancija i sve bez stresa, a onda u borbu u 1.mjesecu. user posted image

Hajdi, što ima kod tebe? user posted image Ti i Leilani ste nam prve na listi! user posted image user posted image user posted image

Belina i ostale cure hvala za savjete. Za kantarionovo ulje sam čula i od kolegice s posla. Baš imam doma od ranije bočicu jer sam ga koristila jedno vrijeme za gljivice. Budem probala mackati, ali čekam da se malo primiri situacija sa zubićima jer mislim da bi mu to sve bilo previše. user posted image

Kod mene nema nikakvih naznaka za O. A kako mali spava s nama niti se baš naspavam niti imam mira ujutro mjeriti tempicu tako da sam i s time malo popustila. Budem opet zapela kad posumnjam na O. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 19:00:39   
Hajdi
Pozdrav cure user posted image

Evo mene tek sad, danas je bila gužvica.
Daxy joj kako slatko, raznježila si me user posted image ... uživaj u malim srećicama i mazi ih puno puno user posted image

Perlice isto vrijedi i za tebe i nastoj se što više opustiti user posted image

Leilani, tintin osjećam se isto... ali ipak navijam da barem jedna iznenadi ovaj mjesec.

Mali anđeo pridružujem se tvojim željama, da se kod tebe dogodi 'mission impossible' user posted image
Lijepo se odmori, nalazi neće pobjeći.

Anandi, tintin nadam se da će vaši nalazi tsh biti kako treba, ako ne uvijek se može promijeniti terapija.

Drage trudnice samo vi nas bodrite to nam puno znači i uživajte u svojim debelo zasluženim trbuščićima user posted image user posted image user posted image

Pinky samo ti prati znakove O, nek je uloviš!
A mališ tvoj se stvarno napatio, baš mi je žao. Dobro da mu taj sprej pomaže, brzo će mu proći nadam se.

Belina user posted image

Danas sam zvala zbog nalaza kks i željezo. Ako sam dobro zapamtila željezo mi je 13, donja granica 8, a hemoglobin 124 (donja granica 119). Još ga moram pokupiti pa ću točno znati vrijednosti. Ovo je po sestri dr. opće prakse uredno, a pretpostavljam i po doktorici, nisam pitala je li ona vidjela nalaz.
Jel ijedna od vas kontrolirala željezo prije trudnoće, nisam pametna trebam li dodatno uzimati željezo s ovakvim nalazom user posted image ? Možda barem onaj tonik iz ljekarne na prirodnoj bazi, Floradix.
Htjela sam da mi se pogleda i feritin, zalihe željeza jer sam pročitala na rodi da je poželjno da bude barem 40, no doktorica je rekla najprije ovo serumsko željezo, hemoglobin jer kao ono se troši prvo a tek onda zalihe.
Eto mene s novom dubiozom... kad sam vidjela da imam vremena dok rješavam tsh odlučila sam pogledati i željezo, sad se mislim bi li možda na svoju ruku izvadila feritin privatno.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 23:20:07   
nymeria
Hajdi po meni ti je zeljezo ok.. moje je cijelu trudnocu bilo hemoglobin 116 a pila nekih mj dana i floradyx koji je odvratan a skup a bacen novac jer mi se nije nis popelo..

Ako ti bude potrebno pit kakvo zeljezo meni je moj mpo gin preporucio kendural c.. i super mi sjele i nisu me zastopale i nisam nit puno krvi izgubila...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.12.2016 23:21:17   
nymeria
Ostale cure da vas ne nabrajam... drzim fige za vase datume nek bude sa srecom... da sljedeci bozic sve imate male smotuljke kraj sebe...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 9:07:37   
Leilani
Jutro drage moje!

hajdi radije se dogovori s doktoricom, iako po ref.vrijednostima je zeljezo ok. Ja ga nisam nista posebno kontrolirala osim na kks, niti me itko na to uputio premda prema mom izgledu uvijek svi pomisle da mi je zeljezo nisko, a meni je normalno.

Meni i dalje kuha trbuh, samo ju cekam user posted image a tocno znam da cu se razocarati iako sam sad kakti spremna. Ma...a sad me jos i neka melankolija uhvatila.

A vi ostale, kako ste?



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 11:13:36   
Hajdi
Nymeria hvala ti na odgovoru, i meni se čini ok željezo, pripazit ću malo na hranu iako i sad pazim da unosim svega pomalo, što više kuhanog, a što manje rafiniranih proizvoda. I ja sam čula da je dobar Kendural C.

Leilani nemoj biti melankonična mada razumijem te skroz user posted image
Kod mene baš i ne kuha, ali osjećam tipičnu hladnoću koja prethodi m... pad progesterona zbog početka propadanja žutog tijela.
Za željezo ću zasad ostati pri zdravoj prehrani, dr. mi neće dati terapiju na ovakav nalaz.

Veselim se danima koji dolaze, malo kuhanja, putovanja, izlazaka user posted image
Budite mi vesele i pozitivne user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 7.12.2016 11:16:33 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 14:28:42   
Leilani
Gdje ste sve danas?

A i kod mene hajdi zimogroznost standardno...i pospanost. A i zaboravih napisati da sam se malo oporavila i udebljala1.5 kg, MM poludio za mnom, jer sam mu onak premršava user posted image

Puse!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 14:56:46   
Hajdi
Leilani blago ti se user posted image mi se uglavnom borimo s njegovim umorom od posla plus presing zbog plodnih dana nažalost pa onda to sve kvari user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 15:04:11   
belina
Helou
Hajdi željezo ti je super. Ja cijeli život vodim borbu s anemijom, i to može bit problem u zatrudnjivanju, ali tebi je super ne opterećuj se. Ali, ako želiš poput jednu kuru nece ti bit naodmet. Najviše mi se do sad popravilo prehranom bez lijekova. Znaci meso, roba i povrće bez ugljikohidrata i rafiniranih ulja. Čim počnem brljat i željezo mi pada.
Leilani super za 1,5kg hehehe, blago tebi kad se veseliš šta si se udebljala. Ali opet, razumijem te. Moja sestra ima 175 cm i 55kg zbog Candide. Ništa skoro ne jedeuser posted image Zao mi je zbog PMS simptoma, volila bi da nisi u pravu.
Mali anđeo potpisujem cure, daj si oduška do NG.
Tintin i ja ranije kitim otkad imam E. Sad ću ja oko svete Luce. Prošle godine sam već za sv.Nikolu.
Pinky moje kumče ima godinu ipo. Muče ga zubi nenormalno ima pola godine. Prijateljica ga je i na hitnu vodila, probala sve živo i ne živo. Na kraju...jednostavno moraš izdržat dok ne izbiju.jadnicak
Perlice još malo pa GO. Di planirate?
Daxy joooj pa tvoji haharici lipo napreduju. Ne znam zašto stalno nekako govorimo s prizvukom da su dva dečka hahaha Drago mi je da napreduju i da je sve uredu.
Anandi šta te briga kako je grad okićen, bitno da ti je doma lijepo i ugodno i da si u najlikepsem i najslađim iscjeljivanju nove godine!
Nametima veliki zagrljaj!!!

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.12.2016 15:34:34   
Leilani
belina super da si prehranom uspjela izregulirati, to je najvaznije. Ajme, jadna sestra, sve znam user posted image Poslala sam ti PP da ne pisem ovdje o tome.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!