|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 12:02:11   
tintin
Daxy draga kako si nam, kad ti je pregled, hvala na trudničkoj prašini, samo ti nas zasipaj user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 12:15:09   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Hajdi - 09.12.
user posted image Leilani - 09.12.
user posted image tintin - 16.12.
user posted image mali andeo - 17.12.
user posted image belina - 19.12.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 14:37:28   
Snjeguljica_83
Lourdess user posted image user posted image user posted image

Evo tortica za vas, drage trudilice.user posted image
Moja malenkost slavi danas -ti rođendan...user posted image

Sretno u prosincu, neka bude user posted image user posted image user posted image pod borovima!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 15:04:22   
Leilani
snjeguljice sretan ti rođendan user posted image i sve najbolje user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 15:10:27   
belina
Aaaawww Perlice bas me raznježilo to šta će bit mala cura!!! Drago mi je zbog tebe!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 15:23:58   
PinkyFunkyBirdy
Ola curke! user posted image
Danas je vani zima, a ja lijepo sjedim uz prozor da me Sunce grije i radim. user posted image

Snjeguljice, ja sam već čestitala na drugoj temi, ali evo i tu: Sretan rođendan! user posted image user posted image user posted image Kako tvoj mali slatkiš i velika princezica? user posted image

Tintin, navijam za super nalaz! user posted image user posted image user posted image

Leilani, želim vam lijep provod u gradu. user posted image

Mali andeo, bravo za mjerenje BT i za akciju! user posted image user posted image user posted image

Perlice, bravo za curkicu! user posted image user posted image user posted image Mazi bušu i uživaj! user posted image

Hajdi, i tebi lijep provod u Zg. Mi smo isto planirali malo obići da vidimo kako je sve ukrašeno, ali još nismo odlučili kad točno. user posted image
LH trakice ne mislim mijenjati već ću umakati u urin koji nije previše koncentrirani i čekati kad druga crtica bude pošteno tamnija od kontrolne. user posted image

Lourdess, kakvi su sad dojmovi kad ste prespavali? user posted image

Belina, hvala na ponudi ... drži ga u niskom startu. user posted image user posted image user posted image Ma, jučer sam navjestila MM da se nešto počinje dešavati pa mi je rekao: pa kud sad ... ne mogu ništa osim ležati. Pa sam mu odgovorila da je i to dovoljno. user posted image user posted image user posted image
Draga želim vam lijep provod u Beču. user posted image

Draga daxy dal maziš bušicu? user posted image

Lidac, hipo i anandi ... grlim puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kod mene još nema nekih naznaka, ali pratim situaciju. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 18:07:41   
LourdessPadme
snjeguljice sretan ti rockas user posted image 🎂🎂🎂

pinky stalno vrtim film scene s ultrazvuka kad mi gin okrece monitor i govori : vidis trudna si,vidis u maternici je a na ekranu mala tocka crna i mislim si to je to,koji izljev emocija u meni nemogu opisati. Imamo malu slicicu s uvz i sad stalno buljimo u nju.

Netko me pitao za simptome. Iskreno nemam ih bas,osim pocetnih bolova i grceva,ovaj put je bija kao klasican pms pogorsan.Nervoza,razdrazljivost,plakanje na svaku sitnicu reklamu krivi ton upucen,piskenje svako malo i napuhanost al to sam prepisala utricima.
Stvarno nista od onih poznatih trudnickih,nikakvih mucnina jos nema.
Da nije bilo testa ja bih bila uvjerena da menga stize i da je jedino utrici koce.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 22:02:41   
Hajdi
Hvala draga Snjeguljice i želim ti sretan rođendan user posted image

Daxy, Lourdess samo vi bacajte prašinu s posebnim moćima, može može user posted image

Lourdess evo i ti si slično kao daxy i perlica samo po grčevima i bolovima u maternici mogla nešto naslutiti... znači dok nema dvije crtice ni ne pomišljaj.. to je moj stav, sve je manje više isto dok čekamo zadnja dva tjedna.
Joj mogu zamisliti koja je sreća bila vidjeti točkicu na pravom mjestu... neka vas samo nastavi tako veseliti user posted image

Leilani i ja vjerujem da je bila O unatoč trakicama... sigurno utječe to što si više pila i piškila. I meni se tako nije pokazala druga tamna crta dok nisam pripazila da jedno 2h ne pijem i ne idem na wc. I trebalo bi test raditi u večernjim satima, tad je veća koncentracija lh hormona.
Nadam se da si uživala na klizanju večeras, kako bih rado i ja user posted image

Tintin nadam se da će tvoj tsh biti kako treba drugi tjedan user posted image
Vjerujem da će i moj za nekih mjesec dana najviše dva pasti koliko treba.

Mali anđeo samo tako, u akciju... želim od srca da bude uspješno user posted image
Držim fige da tvoja mala cura ne bude morala pod anesteziju.

Pinky baš se veslim malo otići do Zg, sviđa mi se kako je uređeno i cijela atmosfera u vrijeme adventa. Navijam da pogodite tvoju O, i da mužić bude bolje, a može on i malo prileći ne smeta user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.11.2016 9:36:11   
daxy
Jutro. user posted image

belina guram nekako. user posted image
Napravila sam neki generalni popis stvari šta mi treba,pa sad nešto nabavljamo.
Potrošni materijal mi je zadnji na popisu. user posted image
Super za Beč. Uživaj. user posted image user posted image

Lourdess ma ja sam presretna zbog tebe. user posted image
Izgleda nestvarno poslije toliko vremena.
Samo da ovaj val pozitivnih testova i beta zahvati i ostale trudilice. user posted image

mali andeo baš mi je žao zbog L. user posted image
Mišić mali. Držte se. Proći će i to.
Sretna seksona! user posted image

Leilani razumijem tvoju frustraciju zbog LH trakica. user posted image
Ja sam ih koristila i nekoliko ciklusa za redom nisam dobivala pozitivnu. Ludila sam.
Na kraju sam otkrila da mi nisu bile dovoljno osjetljive. Meni su trebale one najosjetljivije.
I dok sam to skužila već sam izgubila volju. user posted image
Piškila sam ih po 3-4 u danu.

tintin sretno s TSH. user posted image
Nek padne koliko treba i ostane takav!
Ja sam super. user posted image Dobro se osjećam, trbuh raste pomalo...
Pregled imam 5.12. Tad ću bit 12+1. user posted image

snjeguljice torta je bila ukusna. Hvala. user posted image
Sve najbolje i ovdje! user posted image

pinky draga,mazim bušu svaki dan. user posted image
Teško je vjerovati da je to stvarno.
Sretno s LH trakicama! user posted image
I da nam se brzo pridružiš na drugom PDFu.

Hajdi LH peek ponekad bude teško uhvatit.
Ja sam jednom prilikom oko 19:00 sati imala negativnu LH,a u 23:00 pozitivnu.
Sutra ujutro oko 11:00 opet negativnu. Na kraju sam i odustala od trakica.
Iako znaju bit korisne ne valja se samo na njih osloniti.
Bitno je akcijati! user posted image user posted image


Jao,cure ja vam zavidim. I ja bih voljela do Zg da vidim kako je. Na TVu izgleda predivno.
Meni ostaje riva i one kućice. Nekako mi nije neki Božićni ugođaj uz more. Kopno i snijeg bih voljela vidit.
Indirektno vezano za to imam savjet: Nemojte nikad da vam registracija auta pada u prosinac. user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.11.2016 10:21:17   
Leilani
Jutro drage!

Haha pinky sad sam se nasmijala, dovoljno je i da ležiš. user posted image isti scenarij smo imali sinoc. Ja njemu kazem ne moras ti nista, samo lezi, ja cu sve jer mi se bas jako keksa user posted image a njemu super.

Uglavnom, jucer me pikao jajnik i bilo je iscjetka, bio mi je 17 DC i reko ajmo mi i veceras u akciju, a nisam piskila trakicu ni dan prije ni jucer, jer sam bila uvjerena da nije bilo ovul. Pa sam se razveselila. user posted image Tako da moguce da je jucer bila.

Grad je prelijepo okicen, bas je carobno, ali je bilo hladno za poludit, ali jos se na trgu radi tak da nije sve gotovo. hajdi nismo bili na klizanju, nego u kazalistu user posted image MM nikako ne voli klizati na zalost.

lourdess sva sam se raznjezila na to kako gledate stalno vasu tockicu. user posted image

Odo ja malo na nase trudnice da vidim, nisam uopce u toku.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.11.2016 12:35:59   
anandi
Caooooo curke, kako ste mi? Jeste se bas raspisale user posted image pokusat cu da pohvata pa da stagod napisem

Leilani hahaha bas si me nasmijala, kazes ti ces sve a da on lezi user posted image user posted image i ja sam sinoc obletala oko svog, al dzaba on nista, zado se u neku papirologiju da zavrsi obzirom da je kraj mjeseca. Veceras mi nece pobjec user posted image
Mogu mislit kako vam je okiceno, kod nas nistauser posted image

daxy bebelo user posted image user posted image

Pisete o lh trakicama, ja sam ih uvijek prije koristila u popodnevnim satima oko 17h i prije toga 2-3 sata nisam isla u wc. Sad kad sam isla na fet i cekali smo ovulaciju dr mi je rekla da je najbolje koristiti dva puta dnevno, i tako sam ih i koristila, pisnem u jutro u 7 pa navecer u 7 i potrefili smo je.

Loudress ja nisam imala ni tih grceva na pocetku, samo mi je test i beta bili dokaz user posted image tek oko 10-te sedmice su krenule uuuuzasne glavobolje i tu i tamo malo mucnine. Sad evo 15+3 nemam nikakvih vise simptoma osim pupe koji raste

snjeguljice sretan rodkas u zakasnjenje user posted image user posted image

Hajdi lijep provod u Zg zelim

Leilani ako si pila puno vode pa piskila lh moguce da je to imalo uticaja, al neka ste vi bili vrijedni user posted image

mali andeo sretno u akciji user posted image

perlice user posted image user posted image

belina kazes pocinju plodni dani, eto znas sta ti je ciniti..uhvati mm i ne pustajuser posted image Uzivajte u Becu

Vjerujem i da sam neku preskocila, al ne zamjerite znate da vas vucem za nosice i posišam bebi prasinom

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.11.2016 14:35:36   
Snjeguljica_83
Hvala načestitkama!user posted image

Pinky
, dobro su klinci. Vodene kozice su iza nas... Sad su zdravi. Mali mi pije krv na slamkuuser posted image jer se zadnjih noći budi svakih sat vremena...user posted image A dobro, barem ne plače. To bi me tek dotuklo... Ovako očito traži sisu da se uspava. Lijepo se gospodin naučio. Nisam ga ja tome učila! Sam je povezao to dvoje.user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.11.2016 22:05:05   
Hajdi
Leilani joj mene, da klizalište user posted image , ja čitam kako meni drago user posted image .. nadam se da je bilo lijepo u kazalištu.
I moj dragi ne bi nikako na klizaljke, a ja ih volim. A što se tiče ovog 'samo ti lezi'... jako mi je poznato user posted image što ćeš umor učini svoje.

Daxy i vi ćete jednom malo do Zg, s blizancima čim malo porastu user posted image . Do tad bit će dobra i riva user posted image

Anandi žao mi je da kod vas još nije okičeno, vjerujem da će biti pred Novu godinu. Znači kod tebe još manje simptoma trudnoće u samom početku. Meni je npr. neshvatljivo da bi sad teoretski mogla biti trudna i ništa ne osjećati... taj dio me uvijek kopka... ako doživim trudnoću, a nadam se da hoću... hoću li išta osjetiti prije očekivane. Voljela bih svjedočiti iz vlastitog iskustva user posted image

Što se tiče lh trakica sve ste rekle, ponekad je teško uhvatiti peak, ali korisno kad se uhvati.. vrijedi pokušati.

Draga daxy i anandi drago mi je da prijavljujete da se dobro osjećate i da trbuščići rastu... bravo user posted image

Snjeguljice nadam se da je malac počeo malo više spavati noću user posted image


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.11.2016 22:39:40   
nymeria
Drage trudilice i akcijalice sretno vam u ovom radosnom mjesecu...

Ja sam prosle godine za bozic aa svojima pricala ko da sam vec trudna i da cemo stvarno imat bebija za iduci bozic...

Tjedan nakon nove smo ganjali ovulaciju i cijelo sam vrijeme razmisljala da sam stvarno trudna.. simptoma nikakvih.. samo menstrualni grcici... ali bila sam i dalje uvjerena da je to to... kad sam vadila betu isla sam sa vizijom u glavi da saznam kolka je brojka jer sam znala da ce bit brojka ponosna..

Eto to zelim i svakoj od vas

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 8:29:08   
Leilani
Jutric user posted image

Ja se jutros probudim, a čelo masno ko pisanica i pristici potkožni počeli, eto meni simptoma pms-a. user posted image A i stalno razmisljam o palacinkama, to mi je jos jedan znak. Ovaj mjesec fakat ocito nije bilo ovulacije, jedino ne znam kaj je bilo ono pikanje prekjucer. Ma zbunjena sam.
I tak...hajdi totalno te kuzim.

nymeria kako ste ti i tvoj malecki?

anandi drago mi je da si nam ovdje user posted image

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 11:18:24   
daxy
Jutro trudilice. user posted image

hajdi a i ostale curke,sjetit ćete se mene i drugih trudnica kad ugledate user posted image .
Virujte mi nikakvih novih simptoma nije bilo. Evo najsvježija trudnica lourdess vam govori isto.
Sve vam bude isto ka i svaki put kad user posted image dolazi i na kraju jedino ona izostane
i to vam je i tjedan dva nakon user posted image jedini znak user posted image .

leilanikao što sam napisala gore. user posted image
Dok ne vidiš test sve je moguće.

nymeria fenomenalna priča! Puna optimizma. user posted image user posted image

Još sam nešto htjela pisat,al sam postala zaboravna. user posted image
Držte mi se i nema odustajanja dok se user posted image ne zacrveni. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 12:25:28   
Hajdi
Nymeria pa ti si doslovno mislima dozvala trudnoću, sviđa mi se tvoja priča user posted image
U pravu si treba imati takve misli, a ne ništa ni ovaj put, dok još čekamo.
Ti se zapravo nisi ni iznenadila kad si saznala user posted image

Leilani sad znamo što nam je misliti... a ja i ti svaki put eto pms-a user posted image

Daxy iz tvojih usta... jedva čekam da vas se sjetim u tom svjetlu user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 15:51:39   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, ne javljam se baš jer nekako nisam raspoložena pa da ne kvarim raspoloženje. user posted image Nema nešto određeno već valjda je kombinacija svega pomalo: MM je jako prehlađen, M ide danas na vađenje konaca i u zadnje vrijeme je jako zahtjevan, vani je zima, ja sam pospana, čeka me veš i čišćenje na stanu, od O za sad ništa jer su se simptomi povukli ... i tako. user posted image

Drage moje nemojte prije vremena misliti da ništa od svega kad početak trudnoće i tjedni do M uglavnom imaju potpuno iste simptome jer u oba slučaja progesteron djeluje na masnu kožu, prišteve, glad, promjene raspoloženja, napuhnutost,.... Tek kad prođe datum M onda kod trudnoće progesteron još raste, a u protivnom pada pa se i simptomi razlikuju. Samo hrabro drage moje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Idem završiti posao i po mog slatkiša da riješimo tu bradicu pa se javim sutra ako mi posao dopusti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 17:12:09   
Snjeguljica_83
Perlice, zar cura?user posted image Divnooooo!!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 17:20:15   
Leilani
E hajdi draga moja, da nas bar obje iznenadi user posted image , ja mislim da ne bi vjerovala da je to istina user posted image

pinky lijepo si to napisala, jer ja odmah cim vidim masnu kožu kazem si da nema šanse.
Ljubi svog miša malenog i nek cim bolje podnese vađenje končića, sunce malo. A tebi draga zelim da izdrzis i da nam uskoro budes super volje. Velika pusa!

Mene opet pomalo pika jajnik, piskila sam trakicu, negativna je sto mi je i logicno obzirom na DC a i kao malo da osjetim bubreg, mozda sam se nahladila prek noći user posted image jer mi se majica digne i onda su mi gola leđa. I bas sam napuhnuta, a MM kaze, izgledas ko da si trudna. A pristici uzas, ono skinem sminku nakon posla danas i imam kaj za vidjeti, bas bezveze.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 17:21:33   
perlica55
Hej cure, evo i mene malo k vama...
Leilani, nadam se da ti user posted image neće stići bez obzira na simptome user posted image
Kaj planirate dalje, ak stigne???
Belina gdje si ženo?? Kak je u Splitu??
Pinky, nek M bude hrabar dečko na skidanju šavova user posted image user posted image
Mali andeo, kak si draga???
Snjeguljice draga sretan ti rođendan s zakašnjenjem, vjerujem da je najljepši do sada user posted image
Da, vjerojatno je curica, budemo idući put 100% potvrdili user posted image
Hajdi ima li još nuspojava Eutiroxa???
Tintin kak je S? Sluša li mamu?
Pusa svima, trudilicama sretno od srca user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.12.2016 23:00:38   
tintin
Pozdrav cure drage,
Da i ja mogu potvrditi da sam imala simptome kao da cu dobiti mengu a ono paf bila trudna, tako da je to sve isto. Ali svejedno i dan danas cim osjetim simptome user posted image budem tuzna, bez obzira na sve., valjda je to podsvjesno.
Ja se nadam Leilani da si ipak ulovila ovul.
Pinky user posted image
Perlice S je super, joj sad je skroz radoznala, sve je zanima, i sve oce raditi po kuci s menom, prava cura. Svaki dan zahvaljujem sta je imam, zivot mi ispunjava, i nemogu ga zamislit bez nje, vidit ces, to je nesto predivno.
Trudilice moje drage, zelim vam da sto prije ugledate plusic, i da nam lista bude prazna, i da se družimo na trudnickoj temi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
2.12.2016 11:44:27   
anandi
Jutro, evo da i ovdje pristavim kaficu user posted image pa nek ceka kad svratite
Hajdi tesko da ce se ovdje ijsta okititi, kao sto sam vec pisala samo stave pahuljice na ulicnu rasvjetu i to je to....nacelnik nema novaca za to user posted image a da ne pricam o doceku NG i nekoj svirci a pogotovo o vatrometu...ma uzas. Tak da se ovdje nazalost ne osjeti praznicni duh vec nekih 10-tak godina.Zato cu ja sebi danas u stanu jelku okitit user posted image

Leilani pa vezala sam se za ovu temu i za vas...s vama sam i docekala user posted image pa ne mogu tek tako otici s nje. Vi ste meni bile podrska a sad je red da ja budem vasa user posted image Pises o masnoj kozi, istog sam ti bila misljenjaa sad kad sam 15+4 lice mi je ko u pubertetlije user posted image

Pinky kako mali, jestel povadili konce?

Jos jednom sretno u sretnom mjesecu i prasim vas

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
2.12.2016 14:08:19   
mrvica123
Zanima me vaše mišljenje što se tiče prvih simptoma trudnoće... Dakle, prošli mjesec (11.mj), kada sam trebala dobiti mjesečnicu, sam imala 3 dana obilni smećkasti iscjedak pa tek onda je nastupila prava obilna menstruacija koja je trajala samo 3 dana (inače su mi mentruacije trajanja od 5 dana i sasvim normalne, ali ova je predugo trajala i preobilna je pri kraju bila). Dan nakon menstruacije je dečko ejakulirao u mene, te nakon toga znači tjedan dana kasnije smo nastavili spolni odnos bez ejakulacije i u plodnim danima, znači svršio je samo u danima neposredno nakon menstruacije.. 11-12 dana od toga kada je svršio u mene, a kada je po kalendaru ujedno i ovulacija, javio mi se opet smeđi iscjedak, zajedno sa smeđim točkicama, te dan nakon mi je bio obilniji i vodeniji smeđi iscjedak te se pojavila lagana sluzava krv zajedno s njim i danas,3.dan smećkastog iscjetka skoro pa i nema, već je samo lagana kao prozirna sluzava krv i imam laagane kao grčeve kao pred menstruaciju, ali skroz lagane... ne znam da li je to znak implatacijskog krvarenja, mislite da sam trudna ili nešto drugo pomagajtee?user posted image i zajedno s tim, nez dal mi se osjet mirirsa pojačao, ali stalno se šminkam već koliko godina, i odjednom nanosim maskaru na trpeavice i počne mi nešto jaako smrdit nmgu opisat takav miris kao po alkoholu što ja znam i ono počnem s e cudit sto mi smrdi i ono shvatim maskara... nikad mi do sada nije ništa smrdilo u vezi nje... i počinjem bit sve umornija i umornija, stalno mi se spava... stvarno ne zna što mi se događa, ali mi je sve prečudno,ili si umšljam? pomagajte curke user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
2.12.2016 18:00:47   
Hajdi
Pinky jesu li malenom skinuli konce s brade, kako to sad izgleda?

Leilani joj da nam se barem potrefilo ovaj mjesec zajedno user posted image .. pms = moguća trudnoća, pa onda pričekajmo user posted image

Perlice dobro je s eutiroxom, nemam više simptoma.. pa mi je lakše user posted image

Tintin ti, Leilani i ja svaki pms proglasimo neuspjehom, e baš neću više user posted image

Anandi ti si u manjem mjestu, pa zato.. al nema veze, ti ćeš sebi napraviti ugođaj kakav se tebi sviđa, to je najvažnije user posted image

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!