|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.1.2017 8:27:55   
belina
Jutro, izvadila sam krv jutros. Znam da imaju hitni labos došla pitala oni izvadili i eto. Ali sad mi je čak malo krivo, jer zaista je moja O negdje 16-i dan. Znaci da sam mogla i u ponedjeljak. A onda opet-prošle godine sam vadila isto 21.dan i nalaz je bio uredan. Ma znate šta, hormoni su mi (da se ne ureknemuser posted image ) u redu. I moram to obavit radi forme. Šta ću sad šta je tu je. U principu doktorica zna sve šta mi je i u čemu je problem. Vidjela sam da trudnice na proljetnim bebama pričaju o trudničkom mozgu kako zaboravljaju Itd. Evo nisam trudnica al sam zaboravna kao i one; pa mogla sam odma pitat da mi i AMH naprave!!! Sjetil se kad sam sjela u auto!!!
Ugl, jedna stvar manje. Ma kad ja krenem u postupak uzet ću BO sigurno (ali prije ću pitat doktoricu mogu li ikako f-metrike kasnije). Nekad si mislim-ma daj Ajde odmah sljedeći mjesec a nekad-čekaj kraj nast.godine. Sva sam sama sebi konfuzna Hahahahahaha
Kako vi provodite ovo hladno jutro? Ja sam bila vani jutros ali meni nije tako strašno. U nas je -2, neuobičajeno ali na svoj način lijepo. Samo kad puse bura onda je Real feel -10user posted image
Pinkyyyy pa gdje si još smo na odbrojavanju prosinac hahaha! Mislim da nam se ovo nikad nije dogodilo!
Hajdi da moja O je kasnije dobro si primjetila! A ti ako možeš uzmi BO. A mislim sa se u privatnika stvarno možeš dogovorit za termine koje ti pasu, ako ništa bar f-metrije.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.1.2017 11:32:39   
Hajdi
Jutro user posted image

Vjetar je sve jači ovdje i ne bi izlazila, jedino da baš moram.
Belina svaka čast, baš si se snašla s dežurnim labosom. Dobro da si to riješila. A što je s ostalim hormonima, osim Amh, njih isto trebaš izvaditi?
Ja sam Amh vadila zajedno s ostalim hormonima, tako je dr. tražio. osjećati.
Progesteron nisam ni vadila jer utrićima se nadomjesti ako fali.
Kad ti dođe odluka da ideš, ti kreni na postupak, tako ćeš se i dobro osjećati.

Moja user posted image je stigla, sutra ujutro krećem s bockanjem, prvu inijekciju mi daje sestra, a dalje nastavljam sama. Nadam se da neće biti problema. Koliko sam čitala, daje se pod 45 stupnjeva pod kožu u trbuh. Samo moram savladati miješanje praška i otopine, 3 praška se mogu otopiti s jednom ampulom. Pokazat će mi sestra sutra.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.1.2017 13:09:51   
Hajdi
Tek sam sad vidjela da mi je upalo 'osjećati' van svake rečenice. To sam iz ove donje rečenice nekako uspjela kopirati nakon što me izbacilo s raje pa sam morala logirati se ponovo da bi postala.

Leilani kakva je situacija kod tebe?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.1.2017 15:20:51   
belina
Hajdi ostale hormone ću vadit kad dobijem user posted image , a AMH i RH faktor ću sljedeći tjedan. I to je Ugl touser posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.1.2017 18:50:39   
daxy
hajdi sretno s bockanjem! user posted image user posted image user posted image

belina draga,koje druge hormone? user posted image
Ako misliš hormoski status 2-5DC onda si se zeznila sa progesteronom jer ta dva nalaza moraju biti iz istog ciklusa.
Za AMH je svejedno.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
6.1.2017 20:41:31   
Leilani
Vecer cure moje!

belina bas mi je drago da si uspjela danas u lab.

hajdi draga, sretno s pikanjem, nek te setra lijepo nauci pa da bez pol muke uspijes sama.

Mene satrala nekakva viroza, nos curi za poludit, sve mi je zguljeno ispod nosa, a jos mi se i prist napravio bas na tom mjestu pa boli. Grlo grebe, usi zastopane. MM isto boli grlo i kaslje. Uglavnom svi su bolesni, i cujem da vlada neki oduran kašalj...ja vec 3 dana u krevetu.
Kaj se tice PMS-a, nije prerano za simptome, 9.bi trebala doci, iako ce vjerojatno kasniti zbog kasnije O. A ono standard, cicke, prištevi, glad, zivcira me kaj nemrem pocistiti nista, znate da me uvijek uhvati manija ciscenja pred M user posted image . A kad popijem vode ide mi na grlo, ali to pripisujem prehladi jer mi se slijeva iz nosa u grlo. Ma sva sam nikakva.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 8:50:44   
belina
Daxy pitala sam svog Gina i rekao je da ne treba. Kad sam tek krenula kod Dr.M i kad sam vadila sve hormone nisu bili u istom ciklusu i nije ništa rekla user posted image tako da nisam pametna. Misliš da će to sad bit problem?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 11:19:02   
Hajdi
Jutro user posted image
Leilani baš mi je žao da vas je uhvatila prehlada, nadam se da ćete brzo ozdraviti.

Belina valjda te neće zezati sad kad si već izvadila progesteron. Meni se nekako čini da to ne bi trebao biti problem.

Ja sam bila na prvom bockanju, sestra u velikoj gužvi, turbo ubrzana. Mućka lijek, ja joj kažem da piše na uputama da se ne mućka da se ne prave mjehurići. Kaže ona, radim s raznim terapijama. Iz šprice prije davanja nije potpuno istisnula zrak, onako da izađe kapljica. Kaže, ne brinite neće vam ništa biti. Nije da joj ne vjerujem, ali isto mi nije bilo svejedno. Stvarno iglica ne boli, tek malo pecka lijek.
Jedino što me malo zabrinulo, to je što mi je krenula krv puno jače kad sam došla kući, i još uvijek ide pojačano.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 13:52:04   
LourdessPadme

leilani brzo nam ozdravi draga user posted image

hajdi joj sta su brzoplete pojedine sestre,mislim da nije nista strasno da ti ide krv al je nemarno od sestre. Stisni ranu vaticom i malo miruj. meni je dugo trebalo da smognem snage da se sama bocnem al kad sam krenula postalo mi je ok.
Sutra se sama ljepo bocni i vidjet ces da nije bauk. Drzim fige

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 13:56:05   
Hajdi
Lourdess nisam baš najbolje objasnila, mislila sam na krv od menge, to mi se pojačalo nakon injekcije, ali ne znam jel se može s tim povezati. Sad je već malo slabije. Ma bit će to sve ok.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 14:17:28   
belina
Leilani ajme nadam se da će vam proći brzo. Stvarno su svi bolesni oko nas! Ako možeš utopili se i odmaraj!
Hajdi valjda će neka cura koja ima iskustva s time Rec jel to normalno, možda se samo potrefilo zbog stresa? Ma Nek si ti nama krenila s pikalicama navijamo na najjače!!!!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 17:24:42   
tintin
Hajdi sretno s bockanjem, probaj sama, bolje ti je, meni ju je muz dao na pocetku a kasnije sama, nije problem, vidit ces, joj bas ti od srca zelim da ti iz prve uspije, I da dobijes smrzlice user posted image
Belina user posted image za hormone, neka sve bude uredno, ja sam taj amh vadila u Zg kad sam dosla na konzultacije za ivf.
Leilani I mene tuce pms, a sta se tice ciscenja nista mi ne govori I mene uvati manija pred mengu.
Pinky Draga di si nam, kako si?
Ja u ponediljak vadim tsh, pa ce nalaz biti za koji dan.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 17:24:52   
Hajdi
Cure hvala za bodrenje user posted image user posted image Sutra idem po drugu bockalicu i zamolit ću sestru da mi pomakne termin uzv prije stimulacije. Tek sam kasnije shvatila da ću kasniti s terapijom 2,5h a vjerojatno i 3h (s čekanjem na red) nakon uzv.
Skroz me zbunila jutros kad je rekla da ne uzimam stimulaciju na dan uzv-a. Ok, dr. treba pogledati i odrediti s kakvom stimulacijom nastavljamo, ali zar 2,5-3h sata razlike nisu previše user posted image ? Sama sestra mi je ranije rekla da se stimulacija daje uvijek u isto vrijeme i da može biti odstupanja pola sata do sat.
Malo mi je ovo preopušten način rada user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 17:38:30   
Hajdi
Tintin hvala ti user posted image ! Nadam se da će ti tsh biti koliko treba i da ćeš mi se brzo pridružiti u postupku user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 7.1.2017 17:48:22 >

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 17:59:15   
LourdessPadme
hajdi logicno bi bilo da se pikas popodne ,onda nebih bio problem jer uvz obavljas kroz jutro .
Ja sam se pikala od 17-18 ,ujutro na uvz bi mi rekla kolko jedinica itd

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
7.1.2017 18:39:13   
Hajdi
Lourdess slažem se s tobom, tako je ispalo jer je dr. rekao da mi prvu injekciju daje sestra, a to je bilo moguće jedino kroz jutro u subotu. I meni bi bilo lakše popodne, nego da se moram bockati na poslu kroz jutro. Zamolit ću da me stave ranije na uzv kad sam već krenula s jutarnjim bockanjem.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.1.2017 11:13:47   
Hajdi
Jutro user posted image
Bila sam na drugo bockanje i prebačen mi je uzv prije stimulacije pa sam mirnija user posted image
Još jučer sam osjetila jajnike, neka, znači da se nešto događa. Kako ste mi vi cure?
Ovdje je manje hladno, više ne puše pa se može šetati, ali uz višeslojno oblačenje.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.1.2017 12:14:21   
belina
Jutro, Hajdi Ajde bravo sad si mirnija! Zanimljivo kako se odmah jajnici osjete, nisam znala da to tako brzo djeluje!
Vani je bas lijepo, ne puse to je najvažnije malo je hladno ali ok. Uživajte cure u ovoj lijepoj nedjelji.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.1.2017 13:39:54   
perlica55
Pozdrav cure, nema nam pinky ni novog odbrojavanja, vjerojatno
sutra bude napravila novu listu..
Hajdi sretno ti od srca s pikanjem, nek bude finih folikula i embrija...
Bolje da si f-metriju dogovorila prije pikanja user posted image
U Citu sve cure u IVF pikaju se između 13-14 sati, a f-metrije budu od
11-13, tak da nema greške...
Jedva čekam tvoj izvještaj, i upamti da nije bitna kvantiteta neg kvaliteta user posted image
Belina, ohladila vas bura, ha??? Vidim na netu da se danas ipak nešto
lakše diše na jugu user posted image
Za progesteron ne brini, jer u stimuliranim postupcima ionake sve dobijemo
nakon ETa, Utrogestan/Duphaston..
Tintin draga sretno s TSH i obvezno uzmi terapiju prije vađenja krvi. Nadam se
da bu ti nalaz idealan..
Lailani žao mi je zbog vitoze user posted image čuvaj se...
Kaj vi planirate dalje user posted image
Papucice, pusa tebi i tvojoj curki user posted image Sretno draga u akciji
da te iznenadi user posted image
Niš više nisam upamtila, sretno svima...
Moja curka i ja guramo 19 tjedan, za sada je sve dobro, nadam se da bu do
kraja ovak user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.1.2017 21:58:16   
belina
Oooo vratija se Šime user posted image pa perlice već 19-i tjedan? Proletilo! Nek je sve dobro, a za drugo ćemo lako! Kako si se provela? A znaš šta je bura, a kad zapuse kao proteklih dana... mislila sam da će prozore izbit. Ali dobro je, mi smo svaki dan bili u šetnjicu. Danas je super, sunčano, bili smo malo do lučice Zenta, bas je bilo divno na suncu.
Pinky čekamo teuser posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
8.1.2017 23:26:34   
papučica
Hvala Perlice, tebi od srca zelim da rodis curicu i da joj sto prije svezes kikice ,
da za njom trcis a kikice se treskaju.

Kod nas je juce bilo -22stepena,joooj jako hladno.Sve je smrzlo.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.1.2017 9:25:47   
Leilani
Jutric!

hajdi super da si uspjela prebaciti uzv. A sigurno se nesto događa kad osjetis jajnike. Ma vibram na najjace da bude sve kako treba i da bude jos i smrzlica user posted image

perlice 19 tjedana je brzo proslo. Samo neka se tako i nastavi i da sve bude u redu do kraja user posted image A mi nemamo za sada jos nikakav plan tak da ne znam...

papucice bome vas je stisnula zima, i kod nas je, ali ne toliko. Ja uopce nisam izlazila 3 dana van.

Meni je danas dan za ne(dobiti) i poceo me boluckati trbuh. A kako sam vec i prije pisala, vjerojatno ce opet "kasniti" zbog kasnije O.

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.1.2017 10:08:10   
PinkyFunkyBirdy
Evo mene natrag. Moram na poslu odraditi nešto pa ću onda proći sve što sam propustila i složiti novu listu.
Uglavnom, nije me bilo zbog GO, pa sam prošli tjedan bila na BO zbog M .... napišem više malo kasnije. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.1.2017 10:55:47   
daxy
Pozdrav,trudilice.
Vidim sve ste aktivnije poslije onog zatišja.

Leilani naša Pinky kaže da kad nam je imunitet u padu da se i beba lakše hvata. user posted image
Držim fige! user posted image
A nadam se da će ti brzo proći prehlada.

belina moj doktor inzistira da hormoni budu iz istog ciklusa,a to mi je i dr.M isto tražila.
Napomeni joj kad budeš na konzultacijama.
A ako možeš/želiš nabavi novu uputnicu pa 21. dan ponovo izvadi P.

Hajdi kako ide bockanje?
I meni je user posted image bila jača dan poslije prve terapije. user posted image
Ma to je valjda nuspojava,ne brini.
Doktori i sestre u KBCu Split su strogi po pitanju pikanja terapije i dozvoljeno je odstupanje do 20ak minuta.
Ja sam uvijek bockala u isto vrijeme. U 13:00 Puregon i kasnije u 20:30 Orgalutran. A štoperica je isto bila u minutu točna na Dnevnoj bolnici.
Super da si pomjerila UZV. user posted image
Ja sam isto osjećala jajnike cijelo vrijeme,pa i poslije punkcije i transfera su bili osjetljivi.
Skroz normalna pojava.

Puno sreće ti želim! user posted image

Pinky dobrodošla nazad! Nadam se da si dobro. Kako M?

tintin sretno s TSH!

papučice u kojoj si ti fazi?



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.1.2017 22:24:44   
Hajdi
Hvala cure na bodrenju i vašim iskustvima user posted image

Perlice stvarno brzo leti vrijeme, uživaj sa svojom curicom user posted image

Leilani neka te iznenadi plusic da ne moraš dalje razmišljati što i kako. Nadam se da je bolje s virozom user posted image

Belina ja sam jučer šetala po Žnjanu i bilo je stvarno ugodno na suncu u zavjetrini.

Papučice kod vas je baš pošteno stisla zima. Želim i tebi ono najljepše iznenađenje user posted image

Daxy vjerujem da dobro napreduju duple srećice? Škicnem vas ja tu i tamo na proljetnicama.

Pinky drago mi je da si se vratila pa nas pohvataj kad stigneš user posted image

Danas mi je na poslu bila teška drama s bockanjem.. prvi put sama, skoro pa nemam gdje odložiti ampulice i bočice, od straha se ruke tresu. Otvorim prvu ampulu s vodom super, drugu zaboravim kvrcnuti prstima, pola vode ostalo u gornjem dijelu, odnosno bačeno, ali ajde ostala mi je 1,5 vodica, a znam da može i s jednom.
Namontiram špricu s iglicom i povučem vodu kad ono uvukla i dosta zraka zajedno s vodom. Sad idem s vodom u bočicu s prahom, vakum povukao za čas natrag sadržaj iz bočice, ali ne do zadnje kapljice.. malo je ostalo, i onda tako još u dvije bočice iz kojih sam bolje pokupila sadržaj u špricu. Zamijenila iglicu, istisnula zrak, bocnula se bez po muke, oprezno istisnula cijeli lijek pod kožu.
I da je ostalo na tome bilo bi super, ali ja sam dobila ideju da pokupim još malo lijeka što je ostalo u jednoj bočici i opet se bocnula te taj put pogodila neku žilicu, krenula krv, poplavilo i malo naoteklo.. uf odmah me strah strefio i zabrijala sam u glavi da sam možda zrak ubrizgala.. haha što reći paničarka user posted image .
Momentalno mi je došlo loše, i mislim da me tek sad pustio taj loši film user posted image
Sve u svemu, recimo da sam uspjela uz male poteškoće.

Sutra sam ujutro na 1. uzv pa će me tamo bocnuti, olakšanje za mene. Da mi je barem u vrijeme kad sam kući, al ovako na poslu mi je baš nezgodno, a i prvi put mi je bio pa i zato je sve tako ispalo nespretno. Javim vam sutra stanje.
Baš sam se raspisala o bockanju, uf kad sam bila cijeli dan pod dojmom.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!