|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
5.6.2017 9:58:59   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image Stigle nam Sara i Petra 02.03.
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image - Stigao nam dečkić 28.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image - Stigao nam Dženan 04.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image - Stigao nam Patrik 19.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image - Stigla nam L 17.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image Stigle nam Doris i Iris 08.05.
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Proljetne bebe 2017.
5.6.2017 10:05:47   
LourdessPadme
kiar draga javi jesi isla danas kod gin ili? Nadam se da je sve dobro.

Ja sutra idem u bolnicu na profil secera iako je prosli nalaz bio dobar al sta cu kad moram.

Sljedeci tjedan sam na pregledu pa je rekla da cemo napravit briseve i vadit krv na trasfuziji za nesto.

Jel se ko cuje s daxy ?


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Proljetne bebe 2017.
5.6.2017 23:54:48   
kiar
Zadnji put me stezalo u subotu svaka 2 sata po par minuta,i od tada nista cjelu nedjelju i danas...u pon idem na pregled u svog ginekologa a zatim u bolnicu na dogovor ! Svakako vam se javim ,pazite se i čuvajte i sretno nam svima! P.s-lourdess ja sam prosli tjedan radila ogtt ,on mi je uredan nalaz i sad mi je dao opet ali samo nalaze krvi i urina,a u pon ce mi radit briseve,valjda će sve biti ok

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Proljetne bebe 2017.
7.6.2017 9:33:33   
Lagertha
Hej cure, rodila sam 26.5. prelijepog Mateja koji je isti tata.
Bio je 3810 g težak i 52 cm dugačak. Porod mi je teško pao čak uz epiduralnu no već se osjećam odlično.
Fino cikamo cike i borimo se s grčevima. Pozdrav svima!

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Proljetne bebe 2017.
7.6.2017 10:28:39   
PinkyFunkyBirdy
Lagertha, iskrene čestitke na dolasku Mateja i neka uvijek bude zdrav i veseo! user posted image user posted image user posted image
Želim ti brzi oporavak i kad budeš u prilici piši nam kako se snalazite. user posted image

Ostale trudnice i mamice, javite se kad ulovite malo vremena da čujemo kako napredujete! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Proljetne bebe 2017.
7.6.2017 10:30:59   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image Stigle nam Sara i Petra 02.03.
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image - Stigao nam dečkić 28.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image - Stigao nam Matej 26.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image - Stigao nam Dženan 04.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image - Stigao nam Patrik 19.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image - Stigla nam L 17.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image Stigle nam Doris i Iris 08.05.
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Proljetne bebe 2017.
8.6.2017 10:59:18   
Ivana0710
Lagertha cestitam i dobrodošao Matej user posted image

Lista sa trudnicama se smaanjujee, a sa mamicama povecavaa user posted image
I mene zanima kako se svjeze mame snalaze user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.6.2017 16:19:22   
Fiona0802
Draga Lagertha čestitam ti i želim ti brz oporavak! Patrik dobrodošao, želim ti dug i sretan život!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.6.2017 18:50:59   
Mimo
Evo da probam i treci put. Uvijek me izbaci.

Pozz mame i trudnice od jos jedne carice.
Iskrene vam cestitke svima.
10.5.stigao je i moj djecak CR.
U nekoj drugoj por.cu napisat detaljnije porod da me opet sad ne izbaci.
Uglavnom zadovoljna sam. Kako ste vi? Dojite li na jednu kao ja ili na dvije? user posted image
Kako oblacite bebice kad izvodite vani s obzirom na vruce dane? Jeste li se drzali famoznih onih 40 dana?
Znam da je puno pitanja user posted image
Puse vam saljem user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mimo -- 9.6.2017 18:52:14 >

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.6.2017 6:15:50   
Fiona0802
Draga Mimo, pa čestitam CARICE! Dječaku želim puno osmjeha i veselja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ćeš se brzo oporaviti od CR...čim ste doma ide to samo po sebi.
Bravo za dojenje! Moj dječak papa iz obje po podoju, tako smo krenuli od početka jer smo se borili, pa je tako i ostalo. Kada je nervozan, nudim mu jednu, pa drugu, pa opet prvu...dok se ne smiri u nekom trenu na jednoj strani user posted image
Iva i Vanja, jel ima i kod vas kakvih novosti?


_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Proljetne bebe 2017.
11.6.2017 10:34:09   
Ivana0710
Mimo cestitam na sincicu user posted image
Moj doji svakako user posted image nekad samo iz jedne po podoju, nekad iz obje, nekad izmjenjujem kao i fiona i tako, svakako user posted image
Moj mali se stvarno jako puno znoji tako da kad su bili dani da je bilo po 30 C oblacila sam mu samo bodi kratkih ili brz rukava. Danas je npr,u bodiju kratkih rukava, dolje hlacice i carapice. Nocu samo u ljetnoj pidjami, kratkih rukava i dolje na nogicama kratko. Jest da mi svi pametuju ali ja najbolje znam kako mi je djetetu, s njim sam stalno i najbolje ga poznajem, tako da ga oblacim po nekom instiktu. Neki misle kad je u kolicima, kao u hladu je, hladnije mu je, ali bome nije, u kolicima je bas sparina.
Ja ti se nisam drzala tih 40 dana. Kad sam ja rodila bio je pocetak 3.mj i nije bilo bas toplo ali sam ga u pocetku svaki dan po par min.iznjela van. A nakon 2.tj.smo se malo poceli setat
Stvar je samo u tome sto ja nisam jos bila spremna. I setnje su bile kratke jer je on bio dosta placljiv ali su me svejedno od setanja bolila ledja. Ali sad je puno toplije i ako si ti spremna samo budite na zraku. Meni je i doktorica bila rekla ako hoce da bude vani, samo da budemo sto vise, ali ne na suncu naravno. user posted image

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.6.2017 10:34:16   
LourdessPadme
Jutro mamice i cekalice user posted image

Ja sam danas trebala na kontrolu al moja gin je na godisnjem,ovaj sto je mjenja je samo za hitnoce pa neznam jel mi pametno otic do njega ili..

kiar nista se ne javljas,jesi bila jucer?

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.6.2017 11:19:23   
kiar
Lourdess moj inace meni kaze tad i tad sam na go pa mi pomakne pregled par dana prije ili poslje njegovog go... bila sam jučer ujutro bebica je full nisko,ima oko 2700 s njim je sve ok,al mi je reko da se mali pripazim jos koji dan jer je nisko i dok nepovadim ponovo nalaze i da mu dođu rezultati jer mi je željezo nisko dobila sam tablete,a urin katastrofa misli da sam skupila kakvu bakteriju pa sam jutros vadila urinokulturu,uz sve to noge i ruke su mi full otečene,a briseve mi je radio i sad cekam sve nalaze u petak,onda u njega a u ponedjeljak u bolnicu...a jesam se raspisala,lako za mene rjesit cemo to najbitnije je da je bebač super i da izdrzimo jos koji dan 😊 javi nam se i ti nakon pregleda ako pođes!

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.6.2017 11:26:40   
LourdessPadme
Cudi me da te nisu prije slali vadit krv za zeljezo? Ja sam od 7tt na heferolu.
Ti samo ulagano odmaraj i nista se ne stresiraj,koliko znam usla si u 36tt a i bebolino je vec veliki.
Jel ti radilo cervikometriju? Nisi otvorena?

Ja sam zvala sestru od zamjene pa mi je rekla da dodjem sutra popodne.


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.6.2017 11:47:46   
PinkyFunkyBirdy
Mimo iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image

Lourdess, i moj pomakne pregled za koji dan ako ide na GO. Ne znam što da radiš sa zamjenom. user posted image

Kiar, ajde još malo izdrži i bude sve ok. user posted image

Da vam javim da mi se jučer napokon javila daxy i njezine curkice su još u bolnici, ali lijepo napreduju i daxy vjeruje da bi ih uskoro mogli pustiti doma. user posted image

Perlice kako si nam ti? Ostale mamice kako napreduju vaše bebice? Trudnice, javljajte se da budemo u toku. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.6.2017 13:01:46   
LourdessPadme
pinky bas ti hvala za vijesti od daxy nase,nek se cim prije mazuljaju po doma 😍

A ja cu otic kod zamjene samo da provjeri da se nisam pocela otvarat jer je zadnji put cerviks bija skracen i omeksao skroz ,a bebolino prenisko pa da se ne zezam s cekanjem.

Kako ti napredujes? user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.6.2017 13:29:35   
kiar
Vadila sam krv i urin već par puta i do sada su mi nalazi uvijek bili ok,ogtt posli mjesec uredan i sve uredno i sad me poslao i nisu ok ni krv ni urin a prije cca 1mj sve bilo ok

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.6.2017 10:17:53   
PinkyFunkyBirdy
Lourdess, evo za sad je sve bilo ok kod mene. Zadnjih dana me muči kašalj pa me strah da to naprezanje (a kašljem stvarno luđački - već me svi mišići oko pluća bole) ne naškodi mom mališanu. user posted image Inače je klasika: umor, žgaravica navečer i povremeno natečenost u nogama navečer. Ali sve je to još super, no kojom mi brzinom buša raste pitanje je kako će biti pred kraj. Vjerojatno neću moći disat. user posted image

Kiar, nemoj brinuti - trudnice su podložne svakakvim infekcijama, ali sve se to da riješiti tabletama. Probaj malo ojačati imunitet pa će prije proći. Bit će sve dobro. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.6.2017 11:26:59   
Ivana0710
Pinky meni ti je u 5.mj.trudnoce krenio kasalj i trajao mjesec i pol. Uzas, znala sam se gusiti u kaslju do te mjere da sam mislila da cu povracati. U par navrata sam bila kod doktorice i nije znala sta da mi da, pa sam pokusavala sa kucnim pripravcima, sirupima od sljeza, ali mi je najvise pomogao neki sirup, mama mi ga je napravila od luka (koji se uopce ne osjeti, ja nisam ni znala da ga ima dok mi mama nije rekla), meda, lovorovog lista. Ako te zanima mogu traziti od nje recept. Ali meni je i nos curio, i na kraju sam uzela djecji operil, stavila samo navecer prije spavanja i dvije, tri noci i prestao je kasalj, jer se vjerojatno iz nosa slijevalo pa ga to uzrokovalo.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.6.2017 13:22:55   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, hvala ti puno, ali mislim da neće trebati jer mi je danas malo bolje. user posted image Kod mene nije ništa virusno već sam u subotu popila ledeno piće pa me dva dana grlo grebalo pa me nakon toga polako svladavao kašalj. Jučer sam valjda bila u najgoroj fazi tog kašlja (moguće da i zbog kombinacije vrućine i klime) pa sam jedva izdržala, ali evo danas kad sam odspavala samo povremeno kašljem i to je već dosta zrelo jedino što mi i nos curi. No imam osjećaj da će to brzo proći.
Hvala još jednom! Ako slučajno zatrebam budem te tražila. user posted image
Kako je vama? Dal se popravlja situacija? Dal ste krenuli u dulje šetnje?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.6.2017 15:51:46   
Ivana0710
Super onda ako ti je bolje user posted image
Dobro ti nas pratis kad pamtis detalje user posted image Mi ti set_kamo eto tako po 20 min, pola sata haha i to nam je napredak. Brzo mu dosadi biti na jednom mjestu, jos i u toj kosari valjda ne vidi nista van pa mu nije zanimljivo
Jedva cekam da moze u.onaj sortski dio, valjda ce mu onda biti zanimljivije. Iako mi se cini da cu ga sa 5mj.morat prebacit u nju jer u kosaru vise nece stati. Imam par igracaka sto se zakace na kolica pa mu ih izmjenjujem i dok su mu zanimljive dobro je, cim dosade odma pocne cendrati.
A i spavanje preko dana je sou, vec 3,4tj.spava samo.na sisi. Spava po sat vremena pa se probudi pa nakon sat vremena opet sisanje i spavanje i tako cijeli dan user posted image
I onda je malo i nezgodno negdje otici s njim kad on eto sat vremena bude budan i kad treba spavat unervozi se.
Dudu vise uopce nece (a i sta ce mu kad ima sisu user posted image ) tako da ga sa dudom ne mogu uspavati. A jucer sam isla do grada malo u shoping i ostavim ga muzu, i njemu zaspe sa dudom bez problema? Mozda jer je dobio bocicu pa ga je omamila user posted image
A nocu kao da mi netko donese drugo dijete, spava, sisa, ja izvadim sisu, on nastavi spavati. A preko dana kao da zmiri a ne da spava pa cim probam izvadit sisu odma se probudi.

A i ja se raspisem svaki puta, al sta cu, sve se nadam netko ce se javiti sa nekim rjesenjem user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 14.6.2017 15:53:04 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.6.2017 16:31:39   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, trudim se zapamtiti, ali mi ne uspijeva uvijek. user posted image
Nego, stavi malog u AS ako ti se može montirati na konstrukciju. Moj mali se nije odmah motorički iskazao pa su mi rekli da ga čim više držim u AS (jajetu) i onda smo stvarno puno šetali u AS-u. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.6.2017 16:40:19   
Ivana0710
Jedan period ga jesam vozala u as ali sad se brzo pocne buniti jer je ovakl dosta aktivan, stalno mlati nogama a u as to ne moze pa se sav unervozi. A i u njoj se strasno znoji, i jos sad ove vrucine ne znam kako bi :/

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.6.2017 13:01:20   
nymeria
Ivana draga tako si mi prirasla srcu a neznam te..
Nemam ti pametno rjesenje samo da te bodrim... proci ce... za neka 2-3 mj kad sw krene vise okretat i vrtit umarat ce se i bolje ce spavat..

Evo i moj mis mali do 5-6 mj starosti spavao 3x po pol sata a po noci u polisnu isto posisao i ajmo dalje... a po danu uspavljuj ga sat vremena da pol sats odspava...

A sad... na sjedecki zaspe u kolicima ako mu se spsva... i spava min sat vremena do tri sata i tako 2 x...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.6.2017 13:23:51   
Ivana0710
Nymeria baas ti hvalaa user posted image user posted image

Ma sve ce to prici, svjesna sam svega, svejedno nastojim uzivati u svakom trenutku s njim. Nek mi je samo ziv i zdrav user posted image
I sve bi bilo puno lakse da zivimo sami u kuci, da nismo sa muzevim roditeljima. Toliko problema muz i ja medjusobno imamo zbog njih da vam to ne mogu opisati. Da sam znala kako ce mi biti nikad nogom ovdje krocila.
A ja takva kakva jesam, nebi nikad nikom ni rijeci rekla da mi netko nesto ne zamjeri i samu sebe mrzim zbog toga jer da nisam takva sve bi rijesila jednom recenicom, ali eto :/

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!