|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.5.2017 10:43:08   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image Stigle nam Sara i Petra 02.03.
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image - Stigao nam Dženan 04.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image - Stigao nam Patrik 19.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image - Stigla nam L 17.05.
user posted image user posted image user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image Stigle nam Doris i Iris 08.05.
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.5.2017 11:35:10   
katy1503
Čestitke novim mamamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.5.2017 12:03:24   
mali andeo
Draga Perlice čestitke na princezi,napokon si ti dočekala svoju princezu..
i mi svi skupa sa tobom...
pazite se i mazite user posted image user posted image user posted image
a šavovi ,boljet će...ali ta bol vrijedi user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.5.2017 11:32:06   
kate82
Drage moje pozz,dojenje blizanki ide naizmjenice,podojim jednu pa drugu,prva pojede i onda se druga probudi,bili smo na kontroli Sara ima 6.150,duga 61 cm,a Petra 6.000 kg i 63 duga user posted image ...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.5.2017 12:17:03   
Ivana0710
O Kate super napreduju user posted image

(Odgovor članu kate82)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.5.2017 14:41:35   
hipo
Perlice cestitam. Drzim fige da se brzo oporavis i zaboravis na rez.

Cestitke i drugim mamama!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.5.2017 18:26:32   
LourdessPadme
Evo da se javim s pregleda,cerviks omeksan i skracen,utrici+duphastoni i mirovanje. Decko ima 1700g,odgovara 31+2.
Doktorica kaze da nam je cilj proci 34 tjedan,kontrola za 3 tjedna.
Malo sam zabrinuta nadam se da cemo izgurati bar do 36-37 tj.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.5.2017 22:43:13   
Kazimira
Cestitke svim mamama!

Perlice docekala si....Di ce suza neg' na'oko ....tvoja L nezna koliko ljudi je razveselila....uzivajte.....ovo su definitivno najljepsi dani 😘😘😘😘😘😘😘

Daxy I mamice sa blizankama, svaka cast I kapa do poda....vibramo da curke budu super 😍😍😍

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.5.2017 15:51:35   
hipo
Lourdess, ni makacuser posted image Odmaraj,izdrzi i nek to brzo prodje. Drzim fige da bebac sto duze ostane unutra,sretno!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.5.2017 21:34:38   
anandi
Dobro vece drugarice od mene i mog malog eskima, kako ste mi?
Perlice cestitam ti draga na princezici. Da vam bude zdrava i ziva dugo godina a i vi zajedno s njom. Nadam se da rez manje boli. Meni je oporavak ubrzo cesto ustajanje...bar tako mislim.

Tonks cestitam i tebi na malom princu. Da bude zdrav i ziv dugo godina a i vi zajedno sa njim.

Daxi drzim fige da ljepotice ojacaju i da sto prije dodu kuci u vase narucje, da se mazite i uzivate

Kod mene ludnica, poceli su nam grcevi pa skoronpo cijelindan placemo i grcimo se. Jedino se smiri na cici. Nadam se da ce brzo proci. Bas mi ga tesko gledat kako place a ne mogu mu pomoci. Imamo danas 21 dan. Na 17 dan mu otpao pupak a od 18 dana poceli smo ja i muz da ga kupamo. Hwhehehe to je sou kako radimo. I ja i on se okupamo u vlastitom znoju dok malog okupamo. Ma kako god odradili dijete se osvjezi.
Ostale zelimo ugodne ostatke trudnoce i lagane porode.

Sad odoh pa cu vam se opet javit kad uhvatim vremena. Laku noc

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.5.2017 12:18:20   
perlica55
Hej curke, pozdravljamo vas od doma user posted image
Tinks i daxy čestitam vam od srca user posted image user posted image user posted image
Daxy, javi nam kak princeze napreduju.. Ljubi ih obje punooo
od perlice user posted image
Anadi nadam se da ste bolje, da se grčevi prestali..
Hvala SVIMA na čestitkama. MM i ja uživamo u svakom trenutku,
naša princeza je jednostavno prekrasna beba...
Ostale imate pusu, cekalicama sretno, nek bude brzo i što manje bolno..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.5.2017 19:14:40   
LourdessPadme
perlice bas mi je drago da uzivate sa najlipsim smotuljkom ❤️ Puno nam je izljubi ,bas ste zasluzili.

daxy draga javi se kako curke napreduju kad stignes,nadam se da se vec mazite doma svi cetvoro ♥️♥️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Proljetne bebe 2017.
31.5.2017 14:50:13   
hipo
perlice baš lijepo što uživate, zaslužili ste svu tu sreću!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Proljetne bebe 2017.
31.5.2017 15:10:57   
PinkyFunkyBirdy
Draga Perlice, baš mi je jako drago da uživate i da se puno mazite sa svojom princezicom. user posted image
Kad uloviš priliku piši nam dal si uspjela uspostaviti dojenje ili ste na AD-u, kako pajki, dal tatica mijenja pelene, kako ti je rez od CR i sl. user posted image
Mene zapravo sve zanima, a ti piši što se sjetiš. user posted image

Daxy, milena, jako bi voljeli čuti kako su tvoje slatkice. Javi se kad budeš mogla. U mislima si mi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lourdess, izdrži još malo i uživat ćeš sa svojim slatkišem. user posted image

Anandi, budete se ufurali s vremenom. Nadam se da će grčevi popustiti. user posted image

Ivana, dal je kod vas što bolja situacija? user posted image

Ostale curke, di ste? Javi se malo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Proljetne bebe 2017.
31.5.2017 18:04:34   
perlica55
Pinky, CR je prošao super, uzela sam si spinalnu.
Rez je jako bolio prva dva/tri dana. Nakon tjedan dana niš ne boli..
MM je super, dobio je dva tjedna slobodno user posted image
Sve radi kao i ja oko naše princeze, osim kaj ne doji user posted image
Malena za sada doji 6 puta i dva put dobije flašicu hipp-a zbog kilica.
Danas je nešto plačljiva, nadam se da nisu grčevi user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Proljetne bebe 2017.
31.5.2017 20:19:19   
Ivana0710
Pinky evo situacija je malo bolja, zapravo naspram onog pocetka ovo je milina user posted image Idemo iz faze u fazu. Najveci problem je spavanje, on bi stalno spavao a muke sa uspavljivanjem. Kad se probudi sat vremena moze bit budan i onda krece nervoza, i sad vise ne spava na rukama nego kraj mene i to sa sisom u ustima. Bez nje nikako. Cim je izvadim on se probudi. I tako satima lezim kraj njega sa sisom u ustima.
U set_nje izvan dvorista jos ne idemo user posted image Kad se probudi stavim ga u kolica pa dok je dobar iskoristim priliku da nesto uradim.
Kako cemo u 9mj.kreniti sa dohranom krenila sam sa spremanjem sezonskog voca i povrca da ovo domace i netretirano papamo user posted image
Al se frajer zna pokazati kad se negdje ode. U nedjelju smo bili na krizmi i sat vremena je bio dobar i onda ga otisla nadojiti i tako je zaspo i spavao sam u sobi 3,5h. I onda me svi napali sta se zalim na njega, kako je super, koliko spava, bla bla.user posted image

Perlice bas mi je drago zbog vas. Nadam se da nece biti grcevi u pitanju a i ako jesu, znas kako kazu, proci ce user posted image

Kako si nam ti? Kako ostale trudnice i mamice? user posted image
Ja se samo sjetim kako je moj plakao prvih mjesec i pol, dva staalno kad je bio budaan, al staalnoo. Ovako kad je to sat, dva u danu i nije toliko strasno.
A moj eo tri mjeseca i danas smo natukli 14 podoja u 24h. On bas stalno doji, na svakih sat vremena skoro, preko dana, a nocu po 2,3 puta..

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 31.5.2017 20:23:40 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.6.2017 11:22:55   
Tonks
Bokić lijepe moje trudnice i mamice, kak ste mi?
Perlice čestitam na curkiuser posted image
Ivana drago mi je da su se bar malo smirili grčevi, bar da se i ti malo odmoriš.
Mi smo se dobro snašli, dečko napreduje ko veliki, Bogu hvala cica i imam mlijeka za mljekaru otvorituser posted image ak nekom treba nek se javi heheuser posted image i nas nešto muči, mislim da nisu grčevi nego se mali naguta zraka dok cica jer dosta halapljivo jede. A možda se i varam. Uglavnom jede, kaka i spava. Dobiva na kilaži duplo tak da sam jako sretna jer lijepo napredujeuser posted image
Tolko od nas, pusa svimauser posted image user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.6.2017 11:38:41   
nymeria
Perlice draga mamice cestitam ti na ljepotici tvojoj.. samo neka raste okruzena ljubavlju...

Tonks bas mi je drago da lijepo napredujete, samo tako naprijed... ako se naguta zraka neka se obavezno podrigne i vise put ako treba i masirajte busu i vozite biciklic da se ispuse... mi nismo imali grcice al su nas plinovi mucili.. i jos nas povremeno muci, pogotovo po noci kad spavamo pa mu se do jutra nakupi.. po danu je vrtirep pa mu se sami opale..

Ivana bas mi je drago da je i kod vas bolja situacija, faza ce ti stalno bit novi, evo moj mali od nespavalice preko dana sad zaspi na sjedec oko pol 12 ak mu dodje.. i sad smo se ustabili na dva spavanja po sat i pol do dva po danu.. al je sad dvije noci imao shou svakih sat do dva me budio i plako... vjerujem da nas ocekuje nova faza zvana radost zubica.. i tako..
Ostale trudnice drzte se..

Anandi i ostale mamice javite se kak ste vi..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.6.2017 15:35:29   
PinkyFunkyBirdy
Perlice, super da ste uspjeli uspostaviti dojenje i da si mi se oporavila od CR! user posted image A za TM same pohvale! Tako treba tatica! user posted image user posted image user posted image
Vjerojatno je samo neka faza - možda čak skok u razvoju jer počinje 3 tj. starosti (skokovi se obično vežu uz 3. i 6. dan, pa 3. i 6. tj., pa 3. i 6. mj.). Ako će smetati vjetrovi malo masiraj bušicu i stisni joj lagano koljena uz bušu pa će se sprduckati i bit će bolje. user posted image

Ivana, vidim da ide laaaagano na bolje, ali mislim da je to još iscrpljujuće ako ti stalno visi na sisi. user posted image Drži se! 3. mj. su iza vas i svakim danom će ići polako na bolje. user posted image user posted image user posted image

Tonks bravo za mljekaru user posted image i za lijepi napredak tvog dečića! Neka se nastavi tako dalje! user posted image user posted image user posted image

Ako sutra ulovim vremena budem poslala pp nekim curama s liste koje se ne javljaju već dugo vremena da čujemo u kojim su fazama.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.6.2017 20:10:56   
Ivana0710
Tonks ja ti sad mislim da on mozda nije ni imao grceve user posted image nego je jednostavno stalno plakao i eto..

Nymeria znam se nekad tako bas ubedirati, pogotovo kad vidim druge kako sa malim bebama set_aju i kako su bebe dobre, al eto znam da ce to sve proci, stalno jedva cekam te ovo te ono, ali kad i to dodje nesto ce biti lakse, nesto teze a nikad vise nece biti tako mali pa se trudim uzivati u njemu sto vise. I ide nam kad smo kod kuce ali kad nas netko zove da dodjemo u goste meni se smraci a vise mi se glupo stalno izvlaciti na njega, ispadne kao da ja jedina imam dijete, al sta da radim kad njihova djeca nisu bila takva :/

Pinky daa tri mj.prodjose bas kao sto kazem nymeriji. Sad ooet jedva cekam da napuni 6, da krenemo sa kasicama i da pocne sjediti u kolicima, mozda ce mu onda biti zanimljivije set_at se user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 1.6.2017 20:12:53 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.6.2017 10:03:43   
andy1
Bok cure, evo da vam se napokon malo javim. Najprije, čestitke svim mamama :) user posted image user posted image user posted image
Kod mene je bio hematom do 20.-21.tt, sad ga više nema. Čitam vas redovito, ali nikako uloviti vremena za javiti se malo, ali to je najviše zato jer ni nemam baš nešto za pisanje - sve uredno prolazi, bez tegoba, možda 4-5 puta žgaravica, malo pritisak u preponama na dane i to je to. Aktivna sam do maksimuma, a kako stvari stoje, tako će i ostati.
Jučer sam imala pregled, 28+6, i dalje je beba veća za tjedan dana, curica je (bar smo tako skužili do sada, jučer nije uope spominjala spol), dosta se skriva, na 4d ju je nemoguće uloviti jer zabije glavu u posteljicu i ne možemo uopće vidjeti lice, pa onda još i nabaci ruke na lice, ali mene to ne uznemirava, bitno da se sve razvija po planu.
E sad, ima 1.4 kg, +- 200 gr, a po svim stranim tablicama kad gledam, to odgovara 31. tjednu. Ali dobro, i očekivala sam da će biti veća beba. Samo šta mi je jučer gin napomenula da je posteljica starija tj zrelija - navodno se vidi malo kalcifikacije, a to se obično počne odvijati oko 32. tjedna, pa imam uputu pratiti pokrete obavezno i slijedeća kontrola mi je za 3 tjedna, znači najvjerojatnije 23.06. Do sada su kontrole bile svaka 4 tjedna. Od početka sam u nekom uvjerenju da ću roditi prije 20.08., a ako se ovako nastavi sa posteljicom, tako će i biti.
A o kilama ne bi uopće - dobila sam 14 kg, ali doktorica je zadovoljna i ako se mene pita, osim u trbuhu, nigdje mi se ništa od tih kila ne vidi. Ne zamaram se ni ja puno s kilama, ali ima baba oko mene koje se šokiraju kad mi vide trbuh (mislim da je to zato jer mi se trbuh uopće nije vidio do prije mjesec i pol dana).

Eto, ostajte mi zdrave, vesele, odmarajte, curama kojima je termin blizu želim što brži i bezbolniji porod, a ja ću se eto pokušati malo češće javiti.


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.6.2017 14:55:33   
PinkyFunkyBirdy
Andy super da je nema više hematoma i da tvoja curkica lijepo napreduje (dodam znakić da čekaš curku kad pređemo na novu stranu)! user posted image user posted image user posted image

Poslala sam ostalim curkama koje se ne javljaju pp pa se nadam da će se malo javiti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.6.2017 17:49:26   
kiar
Pozz ,redovito vas čitam ali nemam nekih novosti pa nezz sto bi pisala... uglavnom 12.6 imam redovan pregled i radit ce mi brisove,a 19.06 u bolnici imam dovovor u vezi poroda i tad cu znaz hocu li na carski ili prirodno..do prije 2 dana je trudnoca bila savrsena ,a od prekjucer me cca svaka 2h zaboli ali bas jako u dnu stomka ali jace na lijevoj strani,ako se nastavi poc cu u pon u doktora da me pogleda jer sam bas zabrinuta i sad većinom ležim...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Proljetne bebe 2017.
5.6.2017 9:40:00   
PinkyFunkyBirdy
Evo, javila mi se i bubi pa da prenesem njezin odgovor:
"Pozdrav, ja evo uhvatila koji minut slobodno za pisanje...s malenim jedva stizem osnovno tako da eto nisam zaboravila nego jednostavno nemam puno vremena za pisanje.
27.04. sam isla na redovni pregled s tocno napunjenih 39tt i zbog velike bebice se nasla 28.04. ujutro na dogovorenom carskom rezu. Zbog trombofilije nisam smjela epiduralnu tako da sam prespavala sam carski rez al na svijet je stigao maleni moj 4530 tezak i 53 dug. Jos uvijek traje oporavak koji i nije lagan al sve to je dio zivota koji je prekrasan i uzivam gledajuci svoje maleno. Sad su nam grcici u punom jeku a poceli vec s desetak dana i ipak nista ne pomaze osim kapi sab simpex (a probala cajice i sve biljne preparate) i mamino narucje tako da eto sam malo zanemarila forum njisuci svog bebana � Nadam se da ne zamjerate i veliku pusu saljem svim buducim i sadasnjim mamicama. Samo hrabro vi to mozete ❤️❤️❤️ "

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Proljetne bebe 2017.
5.6.2017 9:56:32   
PinkyFunkyBirdy
Kiar, slobodno se ti javiš i samo sa stanjem kako napreduje trudnoća. user posted image Nadam se da su bolovi prošli, a ako nisu javi što je doktor rekao. user posted image Kad budeš znala više dal ideš na CR ili prirodno napiši nam da te znamo bodriti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!