|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 12:12:44   
Tonks
Hvala cure na savjetu. Napokon ću imat sise hahahauser posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 12:32:08   
Mimo
Znaci nitko nije imao bockanje...bas cudno. A nista lezati cu i cekati pregled.
Mozda i je mjehur u pitanju. Nadam se samo da nije otvaranje...

Daxy sto se tice ledja. Intezivnije sam ih osjecala prosli mjesec sad se vec malo stabiliziralo. Odmaraj sto vise

Tonks i ja sam si kupila 2 veca grudnjaka jer su i meni rekli da mlijeko nadolazi tek poslije poroda. user posted image

Evo i od mene jedno pogluplje pitanje iako glupog pitanja nebi trebalo biti user posted image
Koju marku kozmetike da kupim za bebaca? (Vlazne maramice,kremica za guzu) ? Nivea,Johnsson,Becutan itd?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 12:57:05   
daxy


user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08.
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 12:58:32   
PinkyFunkyBirdy
Mimo, mislim da bi ti patronažna savjetovala da ne kupuješ vlažne maramice već kupiš vatice i toplu vodu i s time brišeš malu guzu (ja nisam bila za to, ali na kraju sam tako i čistila mog malog kad se rodio i ispalo je ok), no ako ipak odabireš vlažne maramice uzmi neke sensitive bez mirisa i čega sve ne (Pampers, Babylove ili koje ti već pašu).
Za kremu za guzu nama se najbolja pokazala ona koju ti gotovo svaka ljekarna radi (dođeš i tražiš kremu/mast za dječje guze). Od kupovnih mislim da je Pavlovićeva dosta dobra i cijenjena. user posted image
Prve kupke i tome slično je najbolje gledati koje su stvarno što slabije mirisima, dodacima i sl. Skupa je, ali je stvarno super Mustela, a od ovih jeftinijih ok je Nivea i Becutan, ali Johnsons baš ne preporučaju (mislim da zbog dodataka koje sadrži da bi ljepše mirišalo).
Na samom početku bebama je najbolje smanjiti kozmetiku na minimum jer još ne znaš na što će njihova osjetljiva koža reagirati pa tek kad se desi nešto na koži (tipa ne koristiš kremu za guzu sve dok se ne zacrveni) tek onda koristiš nešto da se riješi problem.
Eto, tako je meni moja patronažna savjetovala, a moja mama se nad time zgražala. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 13:02:29   
daxy




Naši pregledi:


perlica55 user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 15.03.user posted image

Marina1980 user posted image 36+3 user posted image user posted image
user posted image 15.03.user posted image

LourdessPadme user posted image 20+6 user posted image user posted image
user posted image 15.03.user posted image

Fiona0802 user posted image 37 user posted image user posted image
user posted image 17.03.user posted image

daxy user posted image 27+1 user posted image user posted image
user posted image 20.03.user posted image

Lagertha user posted image 31+4 user posted image user posted image
user posted image 22.03.user posted image

Tonks user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 28.03.user posted image

kiar user posted image 27 user posted image user posted image
user posted image 13.04.user posted image






_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 14:10:59   
perlica55
Mimo nikad me nije dolje pikalo kak opisuješ, al sam imala jednom upalu
mjehura i to boliiiii jakoo, posebno kad treba piškiti..
Daxy i mene bole leđa, a kod tebe s dvije male dame, jao...
Često imam osjećaj da trebam rastegnut kičmu, al ne znam kak..
Tonks, evo cure su rekle kaj ćemo s grudnjacima, meni su cice malo ili
nimalo porasle. Za sada mi ne treba veći.
Vlažne maramice za početak ne planiram kupovati,al se Becutan jako pokvario.
Na nadraženoj koži krema i maramice jako peku user posted image

Večeras se javim s novostima, imam neopisivu tremu pred pregled...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 14:22:20   
LourdessPadme
mimo mene ti bocka dolje ko da me netko probode u cerviks,medjutim na pregledima je sve ok zatvorena sam i cerviks je T oblika,napomeni na sljedecem pregledu pa nek te pogledaju vaginalno da budes mirna. Mislim da se nemas sta plasit.


tonks ja sam prije mjesec dana kupila 2 grudnjaka u new yorkera,2 za 79kn,za sad mi pasu a za poslje cemo vidit :)

Mi smo bili na pregledu,zatvorena sam sve je super,bebac aktivan,piso se vise neda sakrit ☺
Sutra iden vadit krv na sve,neke jetrene bubrezne... to kao zbog grcenja maternice zeli bit sigurna da je sve ok,da nebih nesto drugo bio uzrok.
perlice cekamo vjesti,bit ce sve dobro user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 15:02:41   
PinkyFunkyBirdy
Draga Perlice, samo smireno ... bit će sve super! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Razmišljaj o tome da još malo i vidjet ćeš svoju malu princezicu! user posted image

Lourdess bravo za tvog pišuljinca! user posted image user posted image user posted image
Joooooj kad se samo sjetim koliko ste se i ti i Perlica i daxy i Fiona napatile da dođete do ove točke i lijepog okruglog trbuščića ... odmah mi je još draže da odbrojavate do poroda i do trenutka kad ćete uživati u svojim mirišljavim štrucama. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 15:23:50   
Lagertha
Daxy, ja čokoladu čak mogu imati par dana. Suzdržim se, ali kile idu gore i ovako i onako.
Moj dnevni meni je:
- doručak: dvopek+maslac+med ili kornfleks+mlijeko bez laktoze ili zobena kaša s voćem, bademima, chiom
- na poslu: kava + čaj + nekaj slatko
- na poslu - ručak: nešto što skuhamo doma dan prije ili nešto iz jucy box-a + ponekad soya puding od tamne čokolade
- na poslu oko 3-4 ponekad: voće
- doma oko 5-6 ponekad: voće ili npr. indijski oraščići
- večera: kajgano na kokosovom maslacu ili npr. žganci s jogurtom ili neko meso i povrće na naglo ili na lešo ili neka juha

Previše jedem, ali bar se trudim da je što zdravije user posted image

Danas sam si napravila kolaž s 4 slike trbuha: 8 tjedan, 17 tjedna, 24 tjedan i danas.
Uf, baš se vidi da sam se zdebljala i to ne samo trbuh već i guzica i leđa.


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 15:56:52   
Mimo
Pinky hvala ti na savjetima. Tako cu i uraditi sto manje preparata al cu uzeti nesto cisto da se nadje Nivea ili Babylove user posted image

Perlice sretno danas na pregledu user posted image

Lourdess bravo za uredan pregled user posted image i hvala ti na odgovoru. Malo si me smirila. Vec sam bila pod dekicom hehe.
Sto se tice moje ginicke prvo sto uradi je da me vaginalno pregleda pa tek onda ostalo. Reci cu joj svakako za to. Tjesim se da je to od samog sirenja ili pritiska..

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 20:16:06   
perlica55
Cure, evo me... Sve je ok user posted image
Zatvorena, cervix 40mm, curka oko 1250 grama. Veli gin
kao po špagi. Išla sam nakon ručka pa sam na vagi imala
ukupno +8 kg, kilu više nego prošli mjesec,
al mi medicinska nije odbila obuću i odjeću...
Kontrola za 3 tjedna. Za prehladu mi niš nije dao,
kapati aqua maris, čaj bijelog sljeza u nos. Za kašalj čaj med limun
i to je to.
Lourdes super za uredan pregled user posted image mazi bušu..
Anadi draga, javi kak si????
Pusa svima...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 20:34:40   
lidac0605
Perlice user posted image za mali curetak,nek i dalje bude sve po špagi 😊

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 21:06:34   
Danira
Perliceuser posted image za curku,nek i dalje sve bude u najboljem reduuser posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 23:09:09   
Marina1980
Bok curke eto nas s pregleda. Curka je super, dobila 750 g u 3 tjedna, sad imamo 2500 g i jos 5 tjedana gurat. Procjena 3500 g. Ali vadit ce je tjedan prije, tak da taman za Uskrs dodjemo doma. Glava je skroz nisko u karlici zato zivim na wc-u ali sam skroz zatvorena i cerviks ko beton😎

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 8:10:06   
daxy
Jutro.

Tonks ja sam dobila od kume 3 nova grudnjaka za dojenje (njoj su bili mali) koji su mi sada taman.
Al mislim da će mi biti mali kad rodim,odnosno kad mlijeko nadođe. user posted image
U rodilište ću ponijeti njih,pa ću poslati nekog da mi kupi odgovarajuću veličinu kasnije.
Nisam ih planirala nositi doma,nego samo kad budem ići negdje. Strah me da mi ne bi uzrokovali zastoj. user posted image

Mimo ja se slažem s curama. Za početak neću kupovati nikakve maramice i kozmetiku.
Znam kakav je osjećaj poslije brisanja maramicama na mojoj koži, pa ne želim to priuštiti svojim bebama.
Svak nek radi što misli da je najbolje,al ja sam odredila u bočice s štrcaljkom staviti vodu i s tim poprskati blaznice za obrisati guzu.
Za kupanje preporučuju samo par kapi maslinovog ulja u vodi,pa mi ni kupke nisu na pameti sada. Kad malo odrastu dat ću koju kunu više za one Musteline.
Kažu da te kupke traju i traju i traju,a jako su nježne za kožu.
Kremu sam već kupila onu od JGLa kad sam naletila na akciji u Kozma. Mislim da sam se s tim osigurala za neko vrijeme.
Moj ti je savjet da uložiš te novce u Lazinoh (u Mullera) kremu za bradavice od čistog lanolina. Ona je fenomenalna,nećeš požaliti.
Ja si planiram kupit paket nekakvih maramica čisto da imam kad negdje idemo ako ovo s vodom ne bude funkcioniralo za vanka.

Lourdess super za pišulinca! user posted image user posted image Sretno s nalazima! user posted image
Piješ li magnezij? Jel ti pomaže ili nema efekta na HB kontrakcije?

Lagertha jel ti imaš netoleranciju na laktozu? user posted image
Pa meni ti je skroz OK. Svima nam je nekako lijepo šarena ishrana.

perlice suped za curku! Samo nek ona fino raste! user posted image user posted image
Nadam se da ćeš se izborit nekako s prehladom!

Marina Nek je sve u redu! user posted image Komad bebe! user posted image
Zbog čega će ju vadit tjedan dana prije?
Oprosti ako si pisala već,nisam zapamtila... user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Marina1980)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 8:46:41   
perlica55
Hvala cure user posted image
Danira, Lidac user posted image user posted image user posted image ljubite klince punooo

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 9:06:14   
kiar
E da vas pitam dr mi je preporucio magnezij da počmem piti...koji vi pijete?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 9:07:26   
LourdessPadme
Jutro curke,ja izvadila krv pa sad pijem kavicu i cekam priju da mi se pridruzi,pa cemo u lagani soping .
perlice kako je tvoja curka vec vejika user posted image super da ide sve kako treba .

daxy nema pomoci od mg user posted image jucer mi gin kaze joj je bila cura u 30tt s istim kontrakcijama i takodjer joj nista ne pomaze.Ta je cak jednom primila infuziju za opustanje maternice na hitnom pa se nije nista smirilo.user posted image
Valjda je sve to normalno,dok se ne otvaram nisam zabrinuta. Zasad sam svaki 2 tj na kontroli pa sam mirna.

mimo cudan osjecaj je to bockanje,ja sam jedan dan cjeli prelezala u panici od otvaranja,to probadanje je jedina boljka koja je prisutna dugo nakon sta san i u fazi mirovanja.user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 9:33:38   
Ivana0710
Mimo sto sevtice kozmetike, ja sam uzela niveino (vl maramice, ali samo za brisanje kad idemo doktoru ili vec negdje, kod kuce ga brisem sa vodom i vaticama. Uzela sam sapun za kupanje ali mi je patronazna rekla da ga kupam u obicnoj vodi i par kapi bademovog ulja. I uzela sam ulje za kozu, i to mi je rekla da mu ne mazem nego mlijeko za tijelo jer mu je jako suha koza. Tako da eto, za pocetak samo vl maramice za trenutke kad ti voda nece biti pri ruci, i mlijeko za tijelo. A za guzu je pavloviceva zakon!

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 16.3.2017 9:34:38 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 9:36:25   
Marina1980
Daxy moja ovulacija je bila kasnije pa mi je termin po m.10.4, a realno oko 18-20.4. Ici cu na carski oko 12.4 jer vaginalni porod zbog preuske zdjelice nije opcija a u prvoj trudnoci je bio zastoj u rastu i manjak plidne vode zbog lose posteljice pa nece ni sad cekat do samog kraja da se nesto ne dogidi...a moraju me skinut i s heparina par dana prije operacije....

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 10:03:52   
Lagertha
Daxy, da imam problema s probavom ako popijem obično mlijeko. Vidiš, ako ću imati problema sa zatvorom to je definitivno karta za otvor user posted image

Jogurt mi npr. ne smeta ni kiselo vrhnje i mlijeko. Čitala sam da oni imaju puno manje laktoze. Vrhnje za kuhanje mi isto zna zasmetati.

(Odgovor članu Marina1980)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 10:58:31   
PinkyFunkyBirdy
Draga Perlice, bravo za tvoju već vejiku curkicu i neka samo tako lijepo nastavi rasti i dalje! user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ćeš se brzo oporaviti od prehlade. user posted image

Marina, bravo i za tvoj pregled! user posted image

Daxy, ja sam za bradavice koristila Purelan (isto je čisti lanolin) i bio mi je odličan. Za bebice vam je na početku i bitno da imate iz ljekarne zalihu sterilnih gazica (one što su posebno zapakirane) i Octenisept za pupak i možete ga koristiti za što god je potrebno dezifincirati na koži bebice. user posted image Ja sam prije poroda kupila sve i svašta pa je na kraju ispalo da npr. Tyrosur prašak (što su nama mama prašile pupak) više ne dolazi u obzir jer po novom se pupak s ničime ne tretira osim Octenisepta tako da imam neke stvari što nikad nisu bile ni otvorene. user posted image
Da, što se tiče bebica i ulja: ulje se samo primjenjuje kod kupanja ili do 3 min nakon kupanja dok je koža još vlažna i dok se još pore nisu zatvorile, a nakon toga se preporučaju samo kreme/mlijeka/balzami. Nemojte inače koristiti ulje na suhu bebinu kožu jer ne pomaže. Moj je mali imao atopijski dermatitis pa znam o čemu pričam. Moja osobna preporuka za suhu bebinu kožu je Avene XeraCalm A.D balzam za relipidaciju. Nama se on pokazao najbolji. user posted image

Kiar, Biolectra® MAGNEZIJ Direkt je među boljima. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 12:04:19   
Mimo
user posted image user posted image za uredne preglede

Cure hvala vam na savjetima. Super mi je procitati ovako vasa iskustva i prijedloge prije nego li kupim ista.

Kiar ja koristim Biolectra magnezij direkt 300mg i u zadnje vrijeme zbog bockanja pocela sam i koju casicu Donata mg.

Lourdess bas cudan osjecaj neki.. Zato sam danas u horizontali dok ne vidim sutra o cemu je rijec. user posted image javim sve.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.3.2017 16:22:33   
Fiona0802
Draga Perlice bravo za veliku curicu! Nadam se da će te prehlada brzo obići...user posted image
Marina sitno brojiš! Držim fige da što lakše doguraš do cilja! user posted image

Ja sam se nadala da ću imati puuuuuno više vremena kad konačno prestanem radim, ali očito sam bila u krivu user posted image
Prvo sam se našla u fazi gniježđenja koju sam prekinula nekidan kada me je u pola čišćenja počelo stiskati momački.
E sada samo mirujem...
Zadnjih dana imam lagani pristisak u glavi što pripisujem nespavanju (nesanica me malo jače pere), pristisak na mjehur, češće kontrakcije i naravno divnu bol u kostima prepona i zdjelice.
Maleni se rasteže non stop i iako je sada već pomalo na granici neugode, uživam u tim posljednjim momentima trudnoće.
Svaki znak sada analiziram i pitam se da li je to to? Počinje li?
Uglavnom, smiješna sam sama sebi.

Što se tiče kozmetike za bebe slažem se sa curkama; treba svesti sve na minimum dok su tako mali.

Vidim da ste pisale i o kremama za bradavice...ja sam uzela čistu lanolinsku od medele; ne znam jel' ima netko iskustava s njom. Znam samo da nije baš jeftina, oko 70 kuna...valjda će biti dobra user posted image

Grudnjak za dojenje još nisam uzela jer sve čekam da vidim hoće li se išta dogoditi s mojim inače ravnim grudima user posted image



_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.3.2017 8:20:44   
daxy
Jutro,trudnice moje.

Evo mene opet na OGTT-u. Popila sam onu glukozu i već me žgaravica zeza.

kiar ja sam uzimala od Dietpharma Magnezij direkt. Odgovarao mi je.
Iako mislim da je to sve više manje isto.

Lourdess šteta da ti ne pomaže. Al bitno da je sve OK. Sve smo izgurale za naše bebica,pa i to ćeš nekako.

Marina nisam imala pojam. Bitno da sve bude OK. user posted image

Lagertha uh. I MM ima tu intoleranciju. Iako se njemu nekad ne dogodi ništa kad popije mlijeko,a u većini slučajeva baš to što si napisala.

Pinky draga, hvala na savjetima. user posted image
Ja sam mislila koristit ulje (maslinovo,bademovo) samo za kupanje.

Fiona sretno na pregledu danas! user posted image
Jao,sindrom gniježđenja. user posted image Ja čistim ukrug. Taman završim i onda sve ispočetka jer ne mogu odputa generalku.
Ne znam koji mi je vrag. Još MM dovršava nek stvati doma,pa ima i prašine... user posted image

Mimo i ti ideš danas na pregled? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!