|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
8.11.2016 18:38:02   
daxy


user posted image


user posted image anandi - 22.05
user posted image perlica55 - 30.05
user posted image iva0067 - 06.06.
user posted image daxy - 18.06.


user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Proljetne bebe 2017.
8.11.2016 18:44:31   
daxy
Večer.

Moj pregled jučer je super prošao.
Imamo 16 i 15 mm.
Srca tuku! user posted image user posted image

Sve je u redu. Kontrola za 2 tjedna.
Tad bih trebala dobit knjižicu! user posted image
Ja sam se nekako nadala da ću ju dobit ovaj put.

iva i meni simptomi variraju. To je normalno. Ne brigaj. user posted image

kiar dobrodošla! user posted image user posted image
Čestitam na user posted image i želim ti urednu trudnoću. user posted image
Ako znaš otprilike termin ja ću te dodat na listu,pa se druži s nama. user posted image
Koji dan gori doli ne smeta... user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 7:00:51   
kiar
Hvala na čestitkama,termin mi je po ovim raznim kalkulatorima 13.07.2017 ,na prvi pregled planiram za 2 tj radi prošlog spontanog i silnih pregleda mislim da je idealno poći u 6-7 tt na prvi pregled ! Za sada nemam nikakvih simptoma osim osjetljivih i napetih grudi...sretno nam svima user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 10:54:15   
daxy


user posted image


user posted image anandi - 22.05
user posted image perlica55 - 30.05
user posted image iva0067 - 06.06.
user posted image daxy - 18.06.


user posted image kiar - 13.07.


user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 10:57:40   
anandi
kiar dobro nam dosla i imala ugodnu i dosadnu trudnocu user posted image

daxy super za izvjestaj user posted image user posted image drago mi je da user posted image fino napreduju. Budes dobila vec na iducem pregledu knjizicuuser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 11:06:33   
daxy
Jutro.

Kako ste mi? user posted image

Ja sam sinoć sanjala baš neki glup san.
Podojila sam blizance i stavila ih u krevetić i zaspala.
I tako ja "spavam" a blizanci se ne bude nikako, ne plaču, a trebali bi tražit jest svaka 2-3 sata.
Meni se čini da je prošlo predugo vremena kako su jeli i počinjem se brinut i budit.
I tako sam cilu noć budila se s tom mišlju kako nešto nije u redu.
Sad me nastavio pratit taj glupi osjećaj nakon što sam se probudila. user posted image


kiar evo te na listi. Sad si naša "proljetnica" bez obzira na datum. user posted image
Al si nam skroz posebna,vidiš da sam te malo 'odvojila' na listi?
Nemoj žurit na pregled. Ja sam prvi UZV imala sa 5 tjedana,al ja sam iz IVF postupka pa nas tretiraju drugačije. user posted image
Da sam zatrudnila spontano moja gin bi me naručila na prvi pregled sa 8 tjedana. Ona ima takvu praksu i to je skroz normalno.

Ja sada sa 8 tjedana još nemam trudničku knjižicu i dobit ću ju za 2 tjedna ako sve bude u redu. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 11:22:00   
kiar
Hvala na ljepim željama, jutros sam zvala doktora i naručila se 28.11 na prvi pregled,imam 28 god. i dvjje djece treća trudnoća je završila spontanim u 7+3tt, a ovaj put nas je user posted image zaista iznenadio jer smo se pazili,ali tu večer nam je pukao kondom user posted image ali svakako smo sretni ali i začuđeni radi user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 11:58:10   
perlica55
Evo i mene malo..
Daxy, super, za uredan UZV user posted image Trudnicku sam oba puta dobila nakon
pozitivnih KČS,6tt + koji dan.
Mrzim ružne snove, tak da te razumijem da ti je "glupi" osjećaj prisutan i dalje..
Ideš u KBC na preglede ili kod svog gin???
Anandi, ako ti kapak nije bolje, odi kod dr da ti to pogleda, možda imaš upalu/infekciju oka,
da ipak budeš sigurna. Nadam se da ti je prehlada bolje user posted image
Kiar, nek te s nama na listi user posted image .. Samo hrabro do pregleda
Bilo bi dobro spojiti trudnice proljeće/ljeto...
Uvijek se sjetim prošlogodišnjih ljetnih beba, kak su se fino bodrile cijelo vrijeme, a onda su
sve mame nestale, osim saki, koja je zadnja bila na listi s terminom i tipkala je na
kraju s nama na odbrojavanju user posted image Znam da meme s malim bebama nemaju puno
slobodnog vremena, al da nemaju povremeno tri minute za napisati post user posted image
Kod mene sve po satrom, na poslu sam i uživam, popodne nakon ručka sam premorena, tak da
sam u krevetu malo nakon 21:00 user posted image
MM na bolovanju, ima upalu grla, nadam se da ju ne budem i ja dobila user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 9.11.2016 12:00:32 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 14:51:47   
iva0067
kiar Dobrodošla user posted image
Slažem se da nema potrebe prije 7,8 tjedna ići na pregled. Ja sam požurila čim sam saznala jer sumnjam na ureaplazmu user posted image Iako prije 12 tjedan ni ne mogu piti antibiotike ali svejedno...

Meni doktorica neće ni dati trudničku (privatno idem), rekla je da to više nije praksa i da samo papire koje dobijem poslje pregleda slažem u fasciklić jedan da imam sve na okupu. Sljedeći tjedan ću ići krv vaditi i urin dat i onda 18. ili 21. na pregled, vjer ipak 18., ko će dočekat user posted image

perlica55 čuvaj se MM, ja sam u 8tj pokupila neku prehladu koja nebi ni bila strašna da ne smijem kapati nos user posted image Jedno 3 noći nisam mogla spavati ni disati, a ona morska voda meni ništa ne pomaže. Sad čim neko kihne il šmrcne bježim user posted image

I ja sam na poslu, još malo i doma user posted image

I dalje me cicke ne bole ko prije, nek počnu user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Proljetne bebe 2017.
9.11.2016 15:31:51   
anandi
iva bude brzo proletilo ovih 9 dana do uz user posted image dok odradis nalaze pa sacekas rezultate u tom ce doci i vrijeme za pregled.
Cekat cemo zajedno, ja idem 17user posted image

perlice pa zagrijavala sam gazu peglom pa stavljala na kapak i mogu ti reci da je bolje...daleko od toga da je prestalo ali lakse migam. Budem ponovila jos koji put prije spavanja.

Bezi ko user posted image od muza. Bas si me nasmijala, ti si jedina koja kaze da na poslu uziva user posted image

daxy moja, snovi su uzas...i ja u zadnje vrijeme dosta sanjam. Bas sam neku noc sanjala nenu kako umire, nidi veze,sinoc amidzu kako je bolestan... a oboje su vec davno umrli....proucila sam i neke dove za dusu im.
A sto se tice beba, to sam mislim pisala u odbrojavanju kako sam sanjala scenu iz crtanog tomy i dzeri ona beba koja odeee puzajuci iz kuce, pa tako i ova moja, puze oko sporeta za lozenje user posted image i u snu sam premrla od brige user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 10:19:21   
daxy
Jutro,trudnice moje. user posted image user posted image user posted image
Evo kavica,tko pije nek zgrabi. user posted image

kiar lijepo vas je iznenadilo. user posted image
Neka,bitno je da ste sretni,pa bilo to planirano ili slučajno. user posted image

perlice idem u KBC na preglede. A tamo ću i vodit trudnoću.
Znaš kako kažu: Bliže oltaru... user posted image
Moj MPO gin je super,a kako imam blizance lako mi je došla ta odluka.
Budem li morala na carski on će mi ga radit.
Moja gin mi je isto savjetovala da me oni isprate do kraja.

iva zanimljiva praksa bez trudničke. user posted image

anandi ja imam pregled 21.11. user posted image .
Znači,imate prednost. user posted image

Mogla sam nam napravit listu pregleda. user posted image
Ako ste za javit datume pregleda...

Poslat ću poruku adminu da promijeni naslov teme u Proljetno-Ljetne bebe. user posted image
Nek nas bude više. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 10:56:19   
kiar
Super ideja za proljetno-ljetne user posted image ,ja sam tako nestrpljiva nikako sad da dočekam taj 28.11 prvi pregled, al cjela u strahu radi prošle trudnoće, svaki put kad idem na wc pregledavam wc papir,simptoma i dalje nemam nikakvih osim osjetljivih grudi i danas pojačanog iscjetka kao s tragovima smeđeg tako da sam od danas koliko sretna toliko i user posted image ali doktori kažu ako nema bolova i svježe krvi da nema brige,a ja se trudim misliti pozitivno! kako ste vi,s koliko ste tjedana rekli za trudnoću ja najradje nebi nekima dok se nebude vidilo al nadam se da ću dočekat 10tt jer onda moram reći na poslu radi zamjene

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 11:18:58   
perlica55
Dan cure, daxy kava je jako finaaa user posted image
Super za duplu temu, baš odlična ideja user posted image user posted image
Ja ne pregledu nikad ne dobrijem točan datu kontrole, nego mi napiše
gin kontrola za 4 tjedna. Mislim da bi trebala 26.11. ići.
Vidim da si jako zadovoljna MPO ginekom, onda ga ne puštaj do kraja user posted image
Kiar, možda da nazoveš gin pa nek ti pusti recept za utrogestane, ak smeđariš user posted image
Istina da ginekolozi vele ak nema bolova i krvarenja, nije niš strašno. Iako nije niti normalno
imati obojani iscjedak u trudnoći..
Ne znam što drugo ti savjetovati, znam da si nestrpljiva, al ak ideš prerano na pregled, opet niš ne budeš znala.
Anadi, onda si stavljaj tople obloge, javi nam kak si danas
Iva, ni sada ni u prvoj trudnoći, cice me nisu boljele. Sada nemam baš nikakvih simptoma, osim kaj mi povremeno
predveče bude muka.. Sve je to individualno, i svaka trudnoća je priča za sebe, nermoj se brinuti.
Sretno nam svima user posted image


< Poruku je uredio perlica55 -- 10.11.2016 11:20:24 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 12:19:47   
Ivana0710
Evo javljam se i ja, sa terminom 04.03.2017. Prijelaz sa zime na proljeće user posted image Sada smo u 24.tjednu trudnoće, i zanima me da li vama vase doktorice pri svakom pregledu rade ultrazvuk? Cula sam da neke rade, a moja svaki drugi, treci put, valjda jer kao nije bas preporucljiv user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 13:34:02   
iva0067
Ja neznam jel bi 18. ili 21. išla na pregled, jer mi isto doktorica kaže ko perlica55, al s obzirom da je između vikend mislim da će 18. prevagnuti user posted image Tada ću biti 11+3...

Joj kiar i ja od početka trudnoće svaki put pregledavam wc papir. Suosjećam s tobom, iako mi je ovo prva trudnoća, ali sam sva isprepadana i svega me strah. Cijeli dan analiziram sve i razmišljam samo o tome jel sve ok. I previše sam vremena provela na googleu, prvo sam mislila ajde pa sve je ok dok nema krvi i onda sam pročitala da neke cure nisu krvarile i sad stalno paničarim user posted image Ja sam rekla čim sam saznala samo najbližima i zabranila da ikome govore dok ovaj pregled sad ne prođe, znači do 11,12 tjedna, dok ne prođe to najgore. Tada ću reći i drugima.

Ivana0710 dobrodošla user posted image Ja sam tek 10tj tako da sam samo 2 puta bila zasada na pregledu tako da ti ne bi znala... Oba puta je rađen ultrazvuk i sljedeći put će biti isto. A sad neznam kako je poslje prvog tromjesječja, možda više nije toliko nužno raditi svaki put.

Jako mi se spava danas, nikako da ovaj tjedan prođe. I ozbiljno razmišljam da si idem kupit nešto slatko user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 13:45:09   
Ivana0710
Ja sam prvi put bila sa 6 tjedana, i onda iduci put bila narucena sa 12 tj. Iako sam u medjuvremenu 3 puta krvarila i lezala u bolnici, tako da sam u prva 3 mj imala 7 ultrazvuka. Valjda se to nije odrazilo na bebu. user posted image

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 13:50:25   
Ivana0710
Kiar, ja sam saznala sa 6tj, i bas sam bila nestrpljiva i svima sam reklauser posted image jesam imala prijeteci pobacaj, al eto izgurali smo. I nisam htjela cekati sa objavom, a da je nedaj Boze nesto i bilo pa nije to sramota, nebi bila ni prva ni zadnja nazalost. Ali postujem svaciju odluku user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 13:59:28   
anandi
Evo jedne popodnevne user posted image

ivana dobro nam dosla. sumnjam da je uz utico na ocuvanje trudnoce. Vjerujem da je bilo do ploda, do neke genetske greske.
Kod nam ovdje rade uvijek uz, nekako do 4 mjeseca vaginalno a poslije preko stomaka
Ja sam danas 12+3 a imala sam vec 3uz, u 5+4, pa 8+0 pa 11+0 i hvala Bogu nijednom se nije pojavio nikakav iscjedak

daxy svida mi se ideja proljetno-ljetnih beba kao i spisak pregleda, lakse cemo pratiti.

Takoder mislim da bi sve mogle staviti tickere da lakse pratimo koliko je koja user posted image


kiar u prvoj koja je reziltirala spontanim rekla sam odmah i pokajala se, u ovoj sad poslije prvog uz rekla samo roditeljima i njima zabranila da bilo kome govore dok ne prode ovaj ekspertni uz

perlice danas sam vec bolje, ove obloge od caja nevena skoro su me izlijecile, oko se otvorilo, jos je crveno i malo neugodno kad migam al ide nabolje

iva dobro dosla u klub panicarki user posted image ista sam ti, obzirom da nemam nikakvih simptoma sve mislim da je zaostalo s razvojem... a sto rece perlica sve je individualno

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Proljetne bebe 2017.
10.11.2016 17:11:40   
Ivana0710
Ali nisam ja imala spontani, pa da sam mislila da je uzv nastetio, to je bilo u pocetku ove trudnoce. Negdje sam procitala da puno ultrazvuka u pocetku utjece na pojavu autizma. Znate i same kako samo citamo i panicarimo user posted image I hvala vam na dobrodoslici :)

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Proljetne bebe 2017.
11.11.2016 7:32:21   
kiar
Moje osobno mišljenje je da svakako uvz nije zdrav ali vjerujem da nemože puno naštetiti. U drugoj trudnoći sam imala dijagnozu zastoja razvoja bebe i još neke ružne stvari tako da sam 4mj provele u bolnici i imala inducirani prijevremeni porođaj. Zadnja 2 mj su pratili bebine protoke mozga i tjelesnu težinu i razvoj tako da sam u prosjeki bila cca 3 puta tjedno na uvz... nakraju bogu hvala beba u redu i sve prošlo super... Nije da neželim govoriti radi sramote nego sam prošli put imala spontani,a neki ljudi mi i dalje čestitavali i pitali jer nisu znali za spontani...užasan osjećaj eto čisto radi toga

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Proljetne bebe 2017.
11.11.2016 9:18:50   
iva0067
Naravno kiar, zato i ja ne želim govoriti prerano išta jer ako nedaj Bože se nešto desi moraš objašnjavati ljudima a sumnjam da ti je do ponavljanja te priče sto puta... Iako jedva čekam da svima možemo reći user posted image

Napokon petak cure, dolazi nam vikend koji će nam brzo proći i bit ćemo sve bliže sljedećem pregledu user posted image user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.11.2016 9:56:31   
daxy



user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03.

user posted image anandi - 22.05
user posted image perlica55 - 30.05
user posted image iva0067 - 06.06.
user posted image daxy - 18.06.


user posted image kiar - 13.07.


user posted image





_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.11.2016 10:34:44   
daxy
Jutro,trudnice. user posted image

Subota,lip je dan barem za sad.
MM isplanirao dan u prirodi,jedva čekam. user posted image

ivana dobrodošla!
I čestitam! user posted image user posted image
Ti nam spadaš na Zimske bebe,al neka te tu s nama. user posted image
Draže mi je da nas je više!
Što se UZVa tiče valjda ovisi o tvom stanju i o praksi svakog ginekologa.
Ja sam iz IVFa (kao i naša perlica),pa se i to uvelike razlikuje.
S tim da ja imam blizance,pa je moguće da samim tim imam i više kontrola i UZVa.
Imala sam UZV na 5,6 i 8. tjedan. Sljedeći je na 10. tt.
Mislim da će mi poslije toga kontrole biti na svaka 4 tjedna.

kiar puno trudnica ima nekakvo krvarenje na početku trudnoće.
Na kraju sve ispadne na dobro. Unatoč tome nije bezazleno i svakako bi tvoj ginekolog morao znati za to.
Vjerujem da bi trebala dobit progesteron kao podršku trudnoći.
Kakva je sada situacija? user posted image
Ja sam imala jaaako blagi crvenkasti iscjedak poslije odnosa. Da ne pratim šta se nalazi na papiru poslije pi-pi ne bih ni primjetila.
Jer baš pratim poslije svakog brisanja. Sljedeće brisanje već nije bilo ništa na papiru.
Objasnili su mi da je vagina jako prokrvljena zbog trudnoće i da je normalno da pukne kapilarica od iritacije.
MM je rekao da više nećemo imat odnose dok djeca ne krenu u školu. user posted image
Možda bi bilo bolje da sam mu to prešutila? user posted image

perlice i moj gin napiše kontrola za 2 tjedna.
A ja se odmah poslije pregleda na šalteru naručim za sljedeći, tako da točno znam datum.
A moj gin je inače ponedjeljkom na ambulanti i tako mi svaka kontrola pada na ponedjeljak.

iva pričaj mi o slatkom. user posted image
Ja sam sinoć radila palačinke namazala ih eurokremom, napunila sladoledom, sa šlagom sa strane, topljenom čokoladom, posula ih kokosom i šećerom u prahu. user posted image
To mi je prva želja (ona prava) u trudnoći pa sam si ispunila s guštom. user posted image

Evo za objavu trudnoće C/P s odbrojavanja da ne pišem ponovno:

Ja nisam htjela prije 3. mjeseca,al morala sam. user posted image
Moje 2 kume i njihovi M,kao i naš kum su znali da smo u postupku pa smo njima rekli da je uspjelo par dana nakon bete.
Poslije prvog UZVa smo rekli mojoj mami jer se ona već zabrinula koliko sam na Bo. user posted image
A poslije drugog smo rekli i njegovoj mami i sestri (jer ako kažeš jednoj druga sazna za sat-dva user posted image ).
Ja bih to nekako i zataškala još 2 mjeseca,al je meni moja gin otvorila čuvanje trudnoće (jer ne smijem radit user posted image ) i kad sam odnijela obavijest o bolovanju šefu,računala sam da su svi u firmi znali za nekih sat dva. user posted image
Onda sam nazvala jednu kolegicu s kojom sam bliska jer bi me zadavila da je čula od nekog drugog.

E sad,kad gledam vidim da dosta ljudi zna za trudnoću,al ne znaju svi za user posted image user posted image .
Oni kojima smo rekli su oduševljeni. Reakcije su stvarno pozitivne. user posted image user posted image
Rodbina je još u blaženom neznanju, kao i prijatelji/poznanici, njima ćemo iza 3. mjeseca reći, a i vidjet će sami po trbuhu.



Da vas pitam nešto. Pratite li razvoj bebe?
Ja sam skinula 5 aplikacija. user posted image
Samo 3 imaju opciju za blizance,pa vjerujem da će te tri i opstati.
Ima svega zanimljivog,pomaže mi i smiruje me na neki način kad znam sve šta se događa.
Mislila sam recimo da sam razvila nekakvu alergiju jer bih sve svakog jutra budila sa začepljenim nosom.
Onda sam pročitala da su sve sluznice prokrvljenije i da je normalno čak i da se dogodi da nos prokrvari.


Administratorica će nam promijeniti naslov teme.
Kad stigne,naravno. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.11.2016 12:20:15   
perlica55
Dan cure..
Ivana dobro došla u klub user posted image nek bude uredna trudnoća,
bez ikakvih stresova. I sama sam u strahu, valjda je to normalno.
Nemoj se nervirati zbog čestih UZV pregleda, ne šteti uzv bebi...
Moj gin radi uzv svaka 3/4 tjedna kak i naručuje, a vaginalni pregled radi nakon
12 tt svaki drugi put.
Iva evo postoji trudnica koja ne jede slatko... Nikako mi ne paše, a i moram se paziti
jer u obitelji imamo dosta dijabetičara,pa da ne pokupim GD.
Daxy nikakav razvoj user posted image ne pratim, jer sam prošli put nakon gubitka bebe
i dalje na mail dobivala razvoj bebe po tjednima, a nisam znala isključiti.
Grozno iskustvo user posted image
Vi nemate zabranu odnosa user posted image Mi da, od ETa niš, do 12 tt celibat user posted image
Kasnije budemo vidjeli s gin.
Kiar kak si? Ima li smeđarenja??
Mi smo nakon prvog pregleda rekli rodbini i prijateljima za trudnoću, sada mi se već
vidi trbuščić pa ak me netko pita, ne lažem user posted image
Pusa svima..
P.s. ima koja trudnica iskustva s pozitivnim proteinima u mokraći..
Kod mene su opet pozitivni user posted image
Za sada niš strašno, al opasnost od preeklampsije će me pratiti i ovu trudnoću,
a nadala sam se da ne bude..

< Poruku je uredio perlica55 -- 12.11.2016 12:24:59 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.11.2016 15:17:20   
Ivana0710
Kiar i ja sam na pocetku trudnoce krvarila. Prvi put kad mi se dogodilo bilo je vrlo malo, kao crvenkasti iscjedak, mislili su da je krvarenje zbog infekcije u mokraci, ali nije bilo zbog toga jer ipak je bio iscjedak. I tad sam dobila antibiotik za infekciju. Nakon 3 dana mi se dogodi bas jako, obilno krvarenje, tad sam se bas uplasila i tad ustanove da imam hematom, dobijem duphaston tablete i nakon 7 dana na kontroli hematoma vise nije bilo. Ali za tjedan dana mi se opet dogodilo malo, lezala u bolnici, obavili sve pretrage i sve bilo u redu, nisu ni otkrili zbog cega je bilo. Naravno ta prva tri mjeseca smo imali zabranu odnosa, i hvala Bogu vise nije bilo krvarenja niti ikakvih problema. Radim u djecjem vrticu, nadam se jos do kraja 12.mj.da cu izdrzat i onda laganini :)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!