Može pomoć? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Fawn -> Može pomoć? (11.9.2016 14:05:44)

Haj žemske.ja nova stigla i odmah da pitam za pomoć tj mišljenje...
Dakle,ja sam ostala trudna dvaput pod pilulama,drugi put neslavno završilo u 7-mom tjednu.to je bilo 2013-te otkad počinjem piti "novu kontracepciju"lyn 20.
Nikakvih problema,osim povremenih bolova u venama,ne znam dal je to povezano al ajd...
U osmom mjesecu prestala pit pilule 22.08 dobila mengu,po kalendaru na mobu trebam iduću dobit za 8 dana.ja i m imali odnose sa onom šemom "withdraw method"iliti ga "vadi ga van,vadi ga vannn"
Buni me sad nešto sasvim drugo jer u prvoj trudnoći nisam imala nikakvih simptoma,em što sam ostala trudna pod pilulom,em sam i mengu imala do 12 tjedna...
Daklemmm..bolovi u križima,zaštopan nos,temperatura 37,1 već dva dana.
Clesrblue pokazao nije ništa.prsa odnosno bradavice me bole i najbolje mi je kad sam gola,rasplakah se jučer na glupu rečenicu,al onak,ko da mi se živac digao i povrh svega jajnici ili maternica rasturaju onako na najjače tako da imam osjećaj kad sjednem da mi se sve skupa pomakne prema gore.
Ne znam što je to?čišćenje o tableta?upala?trudnoća?
Ajmo brzo savjeti!!!
Hvalaa




perlica55 -> RE: Može pomoć? (11.9.2016 19:03:21)

Fawn, simptomi mogu biti od [sm=hudicek1.gif] i [sm=rozacrtici.gif]
Rano si se testirala, sačekaj dan kada bi trebala dobiti pa ponovi test..
Nisam iz posta skontala dal želite [sm=duda.gif]




Fawn -> RE: Može pomoć? (11.9.2016 21:02:36)

[sm=duda.gif] je uvijek dobrodošao/la,mene samo bune sve te nuspojave.
Kad misliš da bi bilo dobro testirat se onda?




daxy -> RE: Može pomoć? (13.9.2016 8:28:06)


IZVORNA PORUKA: Fawn

[sm=duda.gif] je uvijek dobrodošao/la,mene samo bune sve te nuspojave.
Kad misliš da bi bilo dobro testirat se onda?


Dobrodošla! [sm=bravo.gif]

Ja kad sam se skinula s kontracepcije imala sam UŽASAN PMS i mislila sam da ludim.
Simptomi PMSa i trudnoće znaju biti isti,najbolje što možeš je strpit se do dana kad bi trebala dobit [sm=hudicek1.gif] pa ponoviti test.
Sretno i nek ishod bude ono što želite!




CHANTAL -> RE: Može pomoć? (13.9.2016 14:30:03)

I ja sam bila u procesu skidanja s pilula-hormonsko ludilo,nazbala bih to tako!A sta se tice ovog ostalog,vjeruj mi,pricekaj mengu!ja sam proali mjesec mislila da sam trudna,nailazila sve moguce simptome...na kraju nista...Samo sam se zbedirala!Na kraju je to bio obican pms!Zelim ti ono sto sa sama zelis.....Pozzz




Stranica: [1]