RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


mali andeo -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (6.9.2016 21:51:27)

perlice bravo za tvoja lijepa tri embrija [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
neka samo tako nastavi..

papučice samo se ti nama izjadaj ,treba nam to ponekad ,a tu smo najbolje shvaćene ,
jer sve prolazimo kroz isto...

joj cure ja doslovce piiii....
ovaj pms će me ubiti ,a di je još moja [sm=hudicek1.gif]
jedem ko termit,napuhana sam ko žaba, a da ne pričam da me danas cice počele svrbiti,a to mi se nije dogodilo nikada..
a lice mi je ko u tinjeđerke ...
toliko o meni [sm=smiley1.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 7:59:47)

Perlice super kad su se embriji nastavili razvijat [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Kazes sutra bi ti mogao biti transfer ajde neka je sa srecom pa da za cca15-ak dana zaigramo kolce
papucice hvala na dobrodoslici. Ahh pozato mi je to stanje i raznorazne kalkulacije...jake smo mi i pregurat cemo mi sve poteskoce

Meni je danas 5dpt odnosno 24dc simptoma nesto nemam, zapravo imam kad podem osluskivat hehehe cim nesto radim simp. ni na mapi. Jedina razlika od moja prethodna dva postupka je 2i 3 dana poslije transfera ogroman pritisak dole i ziganje (podsjetilo me na spontani) i ono prekucer povracanje...za sada cu se drzati stava da je to bila u pitanju implantcija [sm=smiley1.gif]
E da htjela sam pitati vas koje ste bile ili ste u postupku da li ste provjeravali progesteron poslije transfera i ako jeste na koji dc? Meni dr nije htjela provjeriti ni na treci dan a kamoli sad nekad pa kontam da odem na svoju ruku provjerit. Na svoju ruku evo koristim i utrogestane 3x2




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 8:19:48)

Jutro cure [sm=smiley1.gif]
Papucice, znam kako ti je. Često me uhvati takvo ludilo. Nije lako.
al bude bolje, mora biti. [sm=smiley1.gif]
Mali andeo, joj novi simptomi... Možda nas iznenadiš [sm=bravo.gif]
Anandi, nisam provjeravala progesteron nikad.. Ne znam čemu ga
provjeravati kad uzimamo 600 mg Utrogestana? Ne može biti loš.
Simptomi, uh što ih mrzim... Oba puta sam imala iste simptome,
napuhana, trbuh bolio kao svaki mjesec, cice ništa nisu bolile,
rezultat, jednom beta pozitivna, drugi put negativna... Nema pravila.
P.s. daj datum bete da te pinky doda na listu [sm=smiley1.gif]
Sretno nam svima [sm=bravo.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 9:03:34)

perlice mislim da me je dodala na listu, u svakom slucaju planiram je raditi 15 ili 16.9.
Pa kontam o prgesteronu jer sam utrice pocela stavljati tek dan nakon transfera[sm=zmeden.gif] ma bit ce kako je sudeno




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 10:29:45)

Ma bude sve ok ne brini.. čekam danas da mi jave stanje u labosu..
Vrijeme je bezveze, vruće, al puše nekakav vjetar i nema sunca....
Joj fali mi moj dom, jedva čekam kad ćemo domeka [sm=smiley1.gif]
Pusa svima, javim se kasnije..




tinast -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 15:32:31)

bok cure! znam da me nije bilo dugo, evo samo da se javim. dakle meni je na veliku gospu dosla [sm=hudicek1.gif] a kasnije se nisam imala kada javljati. Uglavnom, još od 11DC smo u akciji a jajnike sam osjetila od 15-17 dana i jedan dan isto, samo nisam sigurna koji [sm=smiley13.gif] svakako svi ti dani su pokriveni pa se nadam [sm=rozacrtici.gif] sredini ovog mjeseca. možete i mene staviti na odbrojavanje i u navijačice a moj daum kako ff kaze je 16.9.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 16:05:53)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 12.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 13.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 15.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] anandi - 15.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tinast - 16.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 20.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] perlica55 - 25.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 30.09.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 16:10:12)

Opet gužva cijeli dan. [sm=smiley13.gif]

Grlim vas sve puno i nadam se da ću sutra uspijet napisat koju riječ više. [sm=smiley1.gif]
Gibam po mog malog slatkiša.




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (7.9.2016 21:45:41)

Perlice,sretno sutra [sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 8:13:28)

Jutro, ET je u 10:30.. [sm=smiley1.gif]
Javim se kasnije




anandi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 8:16:29)

Jutro i od mene
perlice sretnoooooo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Koliko planiras vratiti?




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 8:26:12)

Anandi, uvijek smo po dva embrija vraćali, tako ćemo i danas
ukoliko su preživjeli [sm=smiley1.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 11:42:19)

perlice draga sretnoooo!!!

Evo mi pokupili MM nalaze, i dalje je oligo...ali ima veci ukupan broj spermija. E sad, volumen je bio 3, prosli put 2. Ali ref.vrijednost je [>39] rez: 31.20. U proslom je bio 16. Ostale vrijednosti nisu dobre, ali valjda je dobro to sto se povecao ukupan broj.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 13:44:45)

Bokić drage moje! [sm=smiley1.gif]
Da se javim prije nego me zapadne neka druga gužva.

Perlice vibram [sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka1.gif]

Leilani, barem je neki pomak na bolje. [sm=smiley1.gif]

Tinast neka si se ti nama vratila i navijam da nam odmah postaneš [sm=nosecka.gif]!

Anandi, kakvi su simptomi? [sm=smiley1.gif]

Mali andeo i ja se odmah napušem čim prođe O. Možda te iznenadi pošto te svrbe cice. [sm=zmeden.gif]

Papučice, samo se ti pojadaj. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] Bit će bolje. [sm=smiley1.gif]

Hajdi, što ima kod tebe?

Ostale curke, di ste? [sm=zmeden.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 13:57:43)

Evo me, dvije mrve u buši, treća nas čeka na ledu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
ET prošao bez ikakvih problema, booster jedan dobila danas,
drugi u ponedjeljak. TT ili beta, najranije za 14 dana..
Leilani super da je broj spermija porastao, nadam se da je i postotak
vitalnih bolji nego prije... [sm=smiley1.gif]
Punky ne daju ti mira na poslu? Baš nisu fer
Tinast,žao mi je... Novi mjesec nova nada...
Gdje je belina nestala? Valjda je počela škola pa nema vremena..
Ostale kaj ima novog???
Mi predvečer idemo domeka, Splita mi je dosta [sm=jezicek.gif]




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 14:42:54)

Perlice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] čuvaj sad svoje mrve...i zapamti-treća sreća [sm=pikapoka2.gif]
Nestrpljivo čekamo betu za 2 tjedna [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 15:40:22)

Perlice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] zelim ti svu srecu., samo pozitivno, bit ce [sm=rozacrtici.gif], navijam.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 16:00:57)

Draga Perlice, bravo za mrvice! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 16:50:08)

Hvala vam curke na podršci, divne ste ❤
Od danas slijedi psihijatra [sm=jezicek.gif]
Čvrsto sam na zemlji, i u FETu su bili jednako savšeni embriji,
pa je beta bila negativna... Nadamo se da ćemo ovaj put imati
više sreće [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 17:32:56)

Bravo perlice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] nek se oba dobro pričvrste [sm=smiley36.gif]

Pinky kod mene ništa novoga, standardni simptomi pms-a što znači samo da je progesteron u tijelu. Nemam neku nadu za prirodno [sm=smiley13.gif], al nema veze, već sam se pomirila da ću na ivf.

Leilani dobro da je bolji s-gram TM [sm=smiley1.gif]





mali andeo -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 19:50:00)

Pozdrav,cure !

Evo probat cu preko mobitela...

Tu sam uglavnom radi Perlice da joj zazelim da se njene mrve cvrsto prime u njenoj busi [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Leilani bravo za nallaz spermiograma...

Pinky moj misterij napuhanosti je rijesen,pokupila neku virozu...grlila jucer cijeli da wc skoljku...

Hajdi nemoj tako..ja unatoc sansi za trudnocu,uvijek se nafam do zadnjega...
Tako da zeno u nadi je spas..

Danas pokupila nalaze briseva i uputnicu za postupak..tako da cure moje u meni tinja nada da se je moj ginic malo zaje..da nema nikakve ciste...
Znam da cu biti opet razocarana,ali opet..





Hajdi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 20:07:06)

Imaš pravo mali anđeo evo već se malo više nadam, zašto ne, nije nemoguće [sm=smiley1.gif].
Nadam se da je gin bio u krivu. Kad ideš opet na uzv da vidiš ima li ciste?
Pozdrav svima [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 21:54:24)

Večer cure
Perlice, evo da se opravdam Haha: stvarno je počela škola o meni i mojoj prvasici. Stan nam je pri kraju bar šta se tiče radova, ali ima tu još rad,luda sAm. Uglavnom, ja danas nisam bitna nego TIiii!!!!! Toliko sam sretna zbog tebe!!! Iskreno se nadam da će gorit cijela RR za 14 dana 😝😝😎 Znam da ćeš ispalit od iščekivanja, napravi pakleni plan da ubiješ vrijeme! Ono: posao, kazalište,kino,kauč, večera kod mame i to.hahaha držim fige na najjače!!!!




belina -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (8.9.2016 22:04:13)

Hajdi ko zna šta život nosi možda te šta i iznenadi prije ivf-a. Nadam se!
Leilani ne znam draga šta bi ti ja pametno rekla vezano za spremio osim da ih ima i vise nego dovoljno za postupak. Pa ako ne bude na ovaj način bit će na onaj.
Pinky jel šta bolje s TM?
Mali anđeo ma koja cista, vidit ćeš da je nece bit. Javi obavezno!
Ja se još nisam išla upisat u svoje Dr.
Tinast po tvojim riječima M možeš očekivati kasnije, a ne kako ff kaze. Sretno ti!!
Papučice los dAn je dozvoljen!




anandi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (9.9.2016 8:37:34)

Jutroo
perlice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za mrvice. U pravu si, sad slijedi onaj najgori dio...cekanje...a ja vjerujem da ce sve biti ok i da cemo za 15 dana slaviti trocifrenu betu.
Pinky hvala na pitanju, pa simptomi ko simptomi...za razliku od prva 4dpt i one nadutosti i ziganja zadnja tri dana imam sexy snove[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] izgleda sam pravo zagorila.
Leilani naravno da je dobro sto se povecao broj spermija [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>