RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


daxy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 13:39:04)

Ej.

mali andeo supeeeer! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Baš mi je drago zbog tebe!


Meni vraćena 2 osmostanična! Vidila sam ih na UZV! Skoro sam zaplakala od sreće! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

4 (8,7,6,6 stanica) ostavljamo do blastice i nadamo se pingvinićima! [sm=bravo.gif]
To ću znat u srijedu!

Sve je super prošlo! [sm=bravo.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 13:42:58)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] anandi - 15.09. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] perlica55 - 23.09. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 30.09.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 14:09:36)

Ajme kakvih lijepih vijesti na RR i super pozitivne atmosfere! [sm=smiley1.gif]

Drage moje daxy i mali andeo, super za male mrvice koje su sad u bušama! Jedva čekam da nam javite ogromne beturine i još bolje da vaše male mirišljave štruce spavaju kraj vas! [sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif]
Evo dodatnih vibrica da se jako, jako ugnjezde u bušama! [sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]

Navijam i za naše ostale cure s i bez postupka: tintin, Leilani, Lourdess, belina, Hajdi, ..... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Perlice, trudnice [sm=nosecka.gif], kako si nam ti? Dal maziš i paziš bušu? [sm=smiley1.gif]

Evo zajedničko vibranje: [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img][img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/ole.gif[/img]

Ja sam vam skroz iscrpljena i trenutno imam osjećaj da ću se razboliti. Stvarno smo se "ubili" ovaj vikend i preselili smo se u novi stan, ali još ima dosta stvari za prenjeti i kad donesemo moramo to još sve raspremiti. [sm=zz_unsure.gif] Sva sreća pa je M dobro i počeo je spavati u svom novom krevetu u svojoj sobi (budi se noću 1-3 puta, ali ne inzistira da bude s nama što je super). [sm=smiley1.gif]

Curke, dajte datume za novu listu pa da ju složim sutra!




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 14:11:25)

Daxyyyyy[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sad si trudnicaaa [sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif] za ostalu ekipicu u labosu...ma bit će kod Daxy još puna kuća dječice [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

Mali anđeo,jel i kod tebe ovako fino prošlo [sm=smiley1.gif]
Čuvajte sad te mrvice u buškama [sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif] cure,neka se onesvijestimo od nalaza bete za 2 tjedna [sm=smiley36.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 14:24:35)

Daxy, ma super [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sada i ti i mali andeo fino uživajte i mazite buše, pa da obje prijavite visoke bete [sm=bravo.gif]
Držim fige za malene pingvine [sm=smiley1.gif]

Tintin, fino da si se naručila kod ginice, nadam se da je dolje
sve kak treba biti [sm=smiley1.gif]
pinky, svaka čast M, dobri dečko [sm=bravo.gif] budete uskoro mogli po
seku [sm=jezicek.gif]
Šaljem vam lijepe želje za useljenje [sm=smiley1.gif]
Ja sam dobro i dalje ne kontam niš, čekam još 10ak dana za pregled..
Za sada bi samo zzzzz [sm=smiley36.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 15:04:14)

Daxy, mali anđeo sad navijamo da se lijepo uhvate male mrvice [sm=smiley1.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Tintin pohvalno je da si se pokrenula, tako si bliže cilju... [sm=bravo.gif]

Perlice samo ti lijepo spavaj [sm=zz_sleep.gif] i uživaj [sm=nosecka.gif]

Moj datum je 13.10.




hipo -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 15:49:02)

Daxy i mali andeo super vijesti!
Jako mi je drago radi vas. Zelim od srca da dalje sve bude kako treba!




daxy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 18:22:21)

Evo me opet.

pinky nek ste se preselili! [sm=bravo.gif]
Super je što se M brzo navikava na svoju sobu. [sm=bravo.gif]

perlice trudnice. Jedva čekam tvoj pregled! [sm=bravo.gif]

mali andeo navijam za tebe ka i za sebe. [sm=bravo.gif]

svima hvala na divnoj podršci i navijanju. [sm=smiley1.gif]

Ja ću pokušati pričekati do 10.10. s testom ili betom. [sm=smiley1.gif]

Drage moje,meni vam je bilo super danas u sobi poslije ETa.
U petak nas je bilo 6 na aspiraciji, s tim da je jedna cura bila u prirodnom ciklusu pa nismo saznale jel se uopće oplodila JS il čekaju blasticu za transfer...
5 nas je bilo na ET danas. Sve 4 curke su fenomenalne i baš smo se raspričale. Smijale smo se ko lude,atmosfera je bila vrhunska.
Na kraju smo razmijenile brojeve da upratimo što će biti.
Svaka svoju priču ima. Al nas je svih 5 izgleda pratila sreća. Imale smo lijepi broj JS,dosta ih se oplodilo i izgleda da će svaka imat pingviniće.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Stvarno bih voljela da dočekamo taj [sm=rozacrtici.gif] svih 5!
Mislim da bi sigurno oborile nekakav rekord! [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]
Toliko pozitivne energije mora urodit plodom!





Leilani -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 21:17:17)

daxy & mali andeo prekrasno mi vas je vidjeti tako pozitivne. Cuvajte se i svoje mrvice i nadamo se velikoj beti. [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif]

Moja [sm=hudicek1.gif] danas stigla, bas ocekivano tocno po kalendaru, nije me iznenadila tako da sam ok. Ovaj tjedan idem vaditi hormone da vidim kak tu stojimo pa cemo najvjerojatnije u vinogradsku na konzultacije. Sad ste mi drage moje dale poleta i optimizma. Zna li netko koliko ce ceka na prvi pregled i opcenito koliko prođe vremena do postupka u vinogradskoj?




tinast -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 21:18:23)

perlice čestitam na [sm=rozacrtici.gif][sm=rozacrtici.gif] kako su mi oči bile pune suza od radosti kad sam to pročitala! Ma drago mi je za svaku od vas, vrištala bi od sreće kao da je i za mene.
Pinky, nek ste se preselili, baš mi je drago [sm=bravo.gif]
daxy pored takve pozitive [sm=rozacrtici.gif] će urodit plodom! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
leilani zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] dzim palčeve da cijeli taj proces pocme sta prije i da ne čekate dugo na njega i da nam i ti prijavis svoj [sm=rozacrtici.gif]
ja sam ujutro kod svoje gin na pregledu u 10.30 i od sutra ja i dragi jedva čekamo akcije [sm=smiley36.gif]
kako nam je lijepo počela jesen na raji, neka se tako i nastavi.

Trudnice, stavite nam rode ili vile s prahom, dajte nam nesto da se i mi ugledamo [sm=rozacrtici.gif] sto prije!




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 21:21:31)

Daxy sviđa mi se pozitivna energije iz kbc-a, nadam se i ja da ćete svih 5 uskoro gledati nalaz s velikom betom [sm=smiley1.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Pinky konačno preseljenje, sad će biti sve lakše [sm=bravo.gif]

Cure mene boli lijevi jajnik, najavljuje ovulaciju. Da mi je znati kad će, pokušat ću s lh trakicama. Jučer je bila negativna.
Nažalost moj dragi sutra nije slobodan zbog obaveza tako da tek prekosutra možemo u akciju, joj valjda neće sutra O. A što mogu, kako bude.






Leilani -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 21:36:25)

Zaboravih spomenuti i pinky drago mi je da ste se konacno uselili, sad polako sve dovesti u red i onda je tvoj mali M spreman za sekicu [sm=smiley1.gif] Bome vrijeme leti, bas se sjecam kad si pisala da se pocetkom 10 selite i da bi onda na novu bebicu.

tintin super da si se narucila, nadam se da ti je sve ok.

tinast zelim vam puno srece i neka ta akcija urodi plodom [sm=bravo.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 21:48:56)

Leilani žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif].. kad je već stigla bolje da nisi žalosna.
Na valu dobre energije naših dragih trudnica stići ćemo do naših [sm=duda.gif]
Tinast samo vi akcijajte, iz raje sve pršti bebicama na putu [sm=smiley36.gif], nadam se da je zarazno [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 22:09:10)

Leilani zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif], nadam se da neces dugo cekati za postupak, a do tada navijam da iz kucne akcije ugledas [sm=rozacrtici.gif].
Pinky bas super da ste se uselili i da m voli svoj novi krevetac, i ja jedva cekam da ti budes s nama na listi ali naravno da se kratko zadrzis i sto prije ugledas plusic, ali ti ces nama doci kad budes spremna, hvala ti sto si s nama svaki dan i bodris nas [sm=smiley31.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (26.9.2016 22:37:05)

Lh trakica i dalje negativna. Neka, daje mi nadu da neće već sutra O... nadam se samo da je ispravna. Već sam se pripremila da će moj gospon stradati jer sutra ne može..




belina -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 6:31:51)

Jutro cure, evo pijem kavu na brzaka pa trčim na posao. Danas imam i sjednicu iza nastave pa neću doma do 3. U stanu luda kuća, ni jedna dostava nije došla kako treba; ili krivo doneseno ili razbijeno. Užas
Nego... daxy i andeo čestitam i na ovome uspjehu, korak po korak!!! Savršeni rezultati u obje, držim palčeve na najjače!!! 10.10. Je lijep datum za Testic ili betu[sm=smiley36.gif]
Hajdi pa šta i da je danas pozitivna trakica-uvijek ti ostaje sutra, nećeš zakasnit
Legalno zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] ali ženo draga idemo dalje, sad sAmo jako stisni i kreni po svoju mrvu!
Cure druge sve vas pozdravljam sad stvarno moram ić! Kiss




belina -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 6:33:02)

Nesmin zaboravit našu trudnicu! Perlice 💋💋💋💋




anandi -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 7:34:33)

Jutro i od mene..

daxy i mali amdeo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sad slijedi onaj najgori dio..cekanje...bude proslo brzo.Navijam za veliku betu.

tintin sretno na pregledu[sm=smiley1.gif]

pinky bas mi je drago da ste se preselili[sm=bravo.gif] sad lagano sreduj sitnice i ukrasavaj

perlice i kazes samo bi pajkila [sm=smiley1.gif] samo odmaraj, pajki,jedi i mazi pupu[sm=smiley1.gif]

Meni muka,ustala gladna...naravno kafu ne mogu,ali sam zato popila kAmilicu i pojelaa koji cajni keksic pa popustillo.Sad cekam da utrici obave svoje pa da idem przit jaja[sm=smiley36.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 8:48:00)

Jutro cure, evo [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]tako mi pašeeee [sm=smiley1.gif]
Anadi, ti uživaj u čaju i papanju [sm=smiley1.gif]
Leilani, žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif]. Fino napravi nalaze pa zovi Vg i pitaj
kolko se čeka za pregled, zbilja vjerujem da nije dugo. Za pikalice sam prošli mjesec
pisala da sam čula da se upisuje za ožujak/travanj 2017.
Tinast, javi što ginica veli..
Hajdi O slijedi 12-36 sati nakon [sm=rozacrtici.gif] na LH trakici,
stignete u akciju, ne brini..
Mali andeo, daxy kak ste danas cure??? Odmarate ili??? Sretnooo [sm=smiley1.gif]
Pinky ima li gužve na poslu??? Sad vidim da je stigla [sm=hudicek1.gif] Bome je tvoj
ciklus pod stresom za 5+ [sm=smiley36.gif]
Belina, ne mogu vjerovati za narudžbu??? Pa gdje ste to naručili [sm=zmeden.gif] Užas [sm=hudicek1.gif]
Ne znam kog sam zaboravila, ovo je sve kaj sam upamtila [sm=jezicek.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 10:16:07)

Jutro drage! Evo kavice: [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Trudnice Perlice, pa kako stigneš sve vidjeti? [sm=smiley36.gif] Da, došla mi je M i to nakon 37 dana! Baš me iznenadila. Doduše zapisala sam prije 12-tak dana neki EW iscjedak, ali su simptomi bili neki zbunjujući (iako su me sise boljele, ali su nakon par dana prestale). Jučer sam primijetila tijekom dana neki roskasti iscjedak i baš sam mislila da imam spotting od sveg ovog stresa kad jutros stvarno krenulo. A, dobro ... ovako kratak ciklus ne znam kad sam zadnji put imala. [sm=smiley36.gif] Možda je malo utjecalo i to što na poslu povremeno popijem čaj od miješavine koprive, vrkute, zdravca i sladića .... vidjet ćemo dal će tako biti i kad stres splasne. [sm=zmeden.gif]
Kako tvoji sisuljci? Dal bujaju? Mazi bušu i uživaj maksimalno. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Anandi, imaj neke grickalice uz sebe i smanjit ćeš mučnine. Meni isto na početku nije odgovarala kava, ali sam ju kasnije u trudnoći pila i bila mi je ok. Bitno da si prošla onu fazu glavobolje bez kave pa će sad biti dobro. I ti isto mazi bušu! [sm=smiley1.gif]

Draga belina, baš mi je žao zbog dostave. [sm=smiley13.gif] To je za izluditi s majstorima. Mi smo još dosta dobro prošli - zeznuli su nas samo u 2 navrata, ali za glavne stvari su uglavnom ispoštovali rokove. Drži se i mantraj: završit će prije ili poslije. [sm=smiley2.gif]

Hajdi, taman će trakica biti pozitivna kad se TM vrati pa ćete se zaželjeti jedan drugog i onda će iskre frcati. [sm=smiley36.gif]

Tintin milena, još ne razmišljam o povratku na odbrojavanje dok se ovo preseljenje ne završi u potpunosti. Trudim se javiti kad stignem na RR jer ipak sam tu već jako dugo i postale ste mi jako drage kao da se znamo osobno. [sm=smiley1.gif]
Javljaj novosti kad kreneš u postupak da možemo navijati i bodriti. [sm=smiley1.gif]

Leilani, žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley13.gif] Držim fige da hormoni budu dobri.
Ja imam samo pozitivna iskustva s Vinogradskom tako da vjerujem da ćeš i ti biti zadovoljna te da ćeš brzo biti u postupku. [sm=smiley1.gif] Svakako javljaj novosti.
Stvarno vrijeme leti ko ludo. Što se tiče planiranja bebice, osim završetka preseljenja moram još poraditi i na odnosu s MM pa ćemo tek tada vidjeti kad idemo na drugu bebu. [sm=zmeden.gif]

Tinast sretno na pregledu i javi kako je bilo i što je dokica rekao. [sm=smiley1.gif]

Draga moja daxy, moram opet reći da mi je baš jako drago da si nam opet tu i još više da su male mrvice u buši!!! Dal ih maziš i paziš? [sm=smiley1.gif] Ti i naša mali andeo te trudnica Perlica ste nam baš svima dale vjetar u leđa i baš se osjeti koliko ste pokrenule val pozitivne energije na RR. [sm=smiley1.gif] Držim fige da sad za sobom povučete sve trudilice na trudničke teme! Navijam za male pigvinčiće![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Hipo i Lidac grlim vas i vaše male i veće klince! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Mali andeo javi se da čujemo kako si! [sm=smiley1.gif]

Grlim sve koje nisam spomenula! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

P.S. Uspjela sam se stvarno prehladiti - grlo me boli i već sam mislila da ću dobiti tempicu, ali ipak ju nisam imala pa sam došla na posao. [sm=zmeden.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 10:18:35)

Jutro cure...

[sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Evo kavica za vas...
Hvala svima na navijanju..puno mi to znaci...

Danas sam jos laganini..mislim tako budem ostala do bete...
Uzivati u zivotu,samo bez poslova...
Na bolovanju sam,jer posao mi je stresan...
Beta je 12.10. I nadamo se da ce u nebesa...

Daxy kako si ti ?
Navijam za malene pingvinice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Perlice kako si ti ?kava ti pase ?
Ja kad sam ostala trudna s L ...prvo kaj nisam mogla bula je kava i cigareta ...postalo mi je fujjj!

Anandi kako si ti ?Mazi svoju busiku ..

Leilani sto ima kod tebe?

Pinky kako si ti ? Kako je u novom stanu?

Ostale cure ?

Sve vas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 11:07:17)


IZVORNA PORUKA: mali andeo

Ja kad sam ostala trudna s L ...prvo kaj nisam mogla bula je kava i cigareta ...postalo mi je fujjj!



Na žalost uživam u jednom i drugom i jakoooo [sm=smiley9.gif]

Ti fino uživaj, odmaraj, radi kaj god da ti paše [sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 11:15:33)

Perlice ma uzivaj u tome...ja bez kave ne mogu zamisliti zivot,vjeruj mi
bila sam ko zombi...

Daxy sto imas od terapije ?
Meni uz utrogestan i folnu ,prepisao jos aspirin 100...




hipo -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 11:18:28)

Lelani, ja sam termin za konzultacije dobila odmah, za par dana.
Pred dvije godine sam ljekove za ivf cekala tri mjeseca, al smo uspjeli na AIH-u mjesec dana ranije.
Najbolje ti ke zvat ih iza 13 h, tada je najveca sansa da ti se netko javi, ujjtro je velika guzva s postupcima i folikulometrijama.
Sretno.




tinast -> RE: Odbrojavanje - rujan 2016. (27.9.2016 13:59:58)

Bok cure! Kod mene je sve 5, kaze gin da je O sutra a najvjerovatnije večeras po smežuranosti i prsnuću? ili tek ima bit prsnuće, to je nisam razumila. kaze u akciju odmah i nečekat već od 14-16 dana se ne skidati jedan s drugog [sm=smiley36.gif]

nalaz pape i brisa mi bude sljedeći tjedan gotov. kaze ako u naredna tri mjeseca ne ostanem [sm=nosecka.gif] da dođem kod nje da mi prepiše folnu? zar folnu ne mogu uzimati i bez doktorice? zar se nakon 6 mj ne rade neke detaljnije pretrage, f metrija i sl? Malo me to zbunilo... uglavnom, jajnike sam počela osjećat bas kad sam bila na pauzi radi pregleda tako da me ovo danas iznenadilo, a O će mi bit dosta ranije u odnosu na prije kad su mi grafovi sa ff to pokazivali. Marulja je odradila svoje, sad idem na vrkutu [sm=smiley1.gif] Optimistična, euforična, jedva čekam večer[sm=smiley36.gif] nadam se da ova euforičnost nije na odmet za [sm=duda.gif] da se primi. nešto me internet zeza pa ne mogu čitati postove unatrag par stranica, jedva sam se spojila na raju. Curama koje su u akciji, svima koji čekaju betu i plusić nek nam je sretno!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>