Kako možete ? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


twentyangel -> Kako možete ? (20.8.2016 23:18:21)

Ne razumijem kako neke žene mogu biti domaćice ? Kako vam se da ostajati doma , čistiti, kuhati, prat , čekati da vam muž dođe... Zar ne želite biti neovisne i imati svoj novac ? ( I naravno znam da nisu svi na ovom forumu takvi, ali i one koje nisu takve slobodno mogu komentirati , dapače). Želim sva mišljenja o ovome, ali iskreno meni je puno ljepše imati puno para i svoj posao, nego muža ili djecu.




CHANTAL -> RE: Kako možete ? (21.8.2016 20:48:38)

Sumnjam bas da je to izbor-biti doma od nula do 24!domacice koje ja znam su ili na rodiljnom ili su nezaposlene ,traze posao ili su s djecom jer je supug u inozemstvu da covjek nekako prehrani obitelj!a s druge strane ima jedna kojoj se ne da vratit na posao-produzuju joj na malu po godinu dana!E takve ne razumijem,al svi smo razliciti!Ja imam dvoje,htjela bih i trece!Ak bi financije dopustale bila bih doma do 3. godine!Zasto ne?Ionako trebam radit do sezdeset i neke!Ovak bi bar djeca bila sa mnom!A tak i onak perem,kuham,cistim,peglam....Uz svoj posao i svoju placu!




perlica55 -> RE: Kako možete ? (21.8.2016 21:51:11)


IZVORNA PORUKA: twentyangel

Ne razumijem kako neke žene mogu biti domaćice ? Kako vam se da ostajati doma , čistiti, kuhati, prat , čekati da vam muž dođe... Zar ne želite biti neovisne i imati svoj novac ? ( I naravno znam da nisu svi na ovom forumu takvi, ali i one koje nisu takve slobodno mogu komentirati , dapače). Želim sva mišljenja o ovome, ali iskreno meni je puno ljepše imati puno para i svoj posao, nego muža ili djecu.


Očito nemaš ni dijete, ni muža, a ni puno para...[sm=smiley1.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Kako možete ? (21.8.2016 22:37:35)

Ej, twenty, možeš imati i ovce i novce. Jedno ne isključuje drugo.
[sm=jezicek.gif]




Danira -> RE: Kako možete ? (21.8.2016 22:51:02)

Ima nas svakakvih[sm=smiley1.gif]
Ja uzivam kod kuce sa svojom djecom i mm i uopce mi se ne vraca na posao[sm=jezicek.gif]
Iovako kuham,cistim,perem i kad radim,tak da mi je doma milina.
Taman dok se nauzivam doma ce proc 3 god i odoh na posao[sm=jezicek.gif]




nymeria -> RE: Kako možete ? (21.8.2016 23:43:16)

100 ljudi 100 cudi.. a svatko otprilike zna sto zeli od svog zivota..

Trenutno sam doma na porodiljnom i bas uzivam i odmaram i gustam.. dal i kad cu sw vratit na posao neznam jel neznam dal cu posla imat u to vrijeme i naravno da cu morat izmislit neki posao jer nemozemo zivjet od jedne place.




as1403 -> RE: Kako možete ? (22.8.2016 11:21:58)

Ako muz ima dobru placu nema potrebe da zena ide raditi, osim ako ona to ne zeli, jer bolje da je doma sa djecom..ovo vrijeme provedeno s njima ne bi mjenjala za nista na svijetu. A i radila ili ne radila zena koja ja i majka ima iste zadatke sto se tice kuce, muza i djece... a to kako kazes za "svoj novac" sto je od mog muza je i moje i sto je moje je i njegovo. Zivimo zajedno i stvaramo zajedno zivot i zivimo za ovu djecu..to je smisao zivota




Danira -> RE: Kako možete ? (22.8.2016 11:51:30)

Izgleda da ce twenty dozivjet starost sama,pa nek uziva u "svom novcu" u samoci[sm=jezicek.gif]




twentyangel -> RE: Kako možete ? (22.8.2016 23:41:35)

pa imam vise para nego vi mame sa ''malom dječicom''




twentyangel -> RE: Kako možete ? (22.8.2016 23:42:19)

Radije pare i samoća nego biti bijedna kućanica ovisna o mužu, žalim vas.




twentyangel -> RE: Kako možete ? (22.8.2016 23:42:49)


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Ej, twenty, možeš imati i ovce i novce. Jedno ne isključuje drugo.
[sm=jezicek.gif]



Pa sigurno imam vise para od vas baba




danery -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 7:21:47)

Twenty,aj kupi malo kulture i pristojnosti za te svoje pare....ah,cek,to se ne prodaje....
Mislim ono,dosla,bubnula,opljuvala i sta's sad?Nema drugih foruma gdje se mozes tim biserima razbacivati?Jer mila,ipak je ovo forum za babe,kucanice,mame,bebe....a znas kak je to s njima,moglo bi te poflekat stosta....drekeci,kasice i ostala....da ne kazem sta....




danery -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 7:24:47)


IZVORNA PORUKA: twentyangel

Radije pare i samoća nego biti bijedna kućanica ovisna o mužu, žalim vas.


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif],oplakah ovaj ne biser,nego dijamant [sm=jezicek.gif]
Gdje ti pobogu zivis?!?Previse indijskih serija,sto li? [sm=jezicek.gif]




Danira -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 8:07:32)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] danery vidis svasta majka rodi pa i budaletinu koja je otvorila ovu temu[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




perlica55 -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 8:30:13)

Curke moje, sretne majke i domaćice, ne dajte se uzrujavati..
Očito nas je dotična došla provocirati, čim je nikad gluplju temu otvorila
na obiteljskom forumu gdje tipka 90% mamica i 10% žena koje se
svim srcem trude to postati [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




perlica55 -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 8:34:22)

IZVORNA PORUKA: twentyangel

Radije pare i samoća nego biti bijedna kućanica ovisna o mužu, žalim vas.


Ovo može napisati samo glupa, egoistična, narcisoidna i neobrazovana žena,
koja crnči kako bi si kupila koju "markiranu" krpicu, a u isto vrijeme joj
bijedna kućanica (njena mama) kuha, pere, pegla i čisti [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Snjeguljica_83 -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 8:50:08)

Pitat ce te starost gdje je bila mladost...

Pametnome dosta!




danery -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 8:50:46)

Mah...sto kazu ljudi,svatko je za nesto sposoban i za nesto nesposoban....tak da ;)




Snjeguljica_83 -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 8:51:52)


IZVORNA PORUKA: perlica55


....a u isto vrijeme joj
bijedna kućanica (njena mama) kuha, pere, pegla i čisti [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


[sm=bravo.gif]




nymeria -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 10:24:43)

Prestrasno.. tebe treba preko koljena i po guzici..




PinkyFunkyBirdy -> RE: Kako možete ? (23.8.2016 10:51:15)

Da se nadovežem na naslov: KAKO MOŽETE prijaviti se na forum koji se bavi obiteljskim životom S BEBAMA I DJECOM i postavljat tako glupa pitanja? [sm=smiley29.gif]
To bi bilo kao da se ja prijavim na forum o automobilima i pljujem po vozačima jer voziti auto je "strašno": stvara plinove i zagađuje okoliš, jako je skupa kupovina i održavanje i najbolje bi bilo da svi pješače, trče ili voze bicikle jer je to puuuuno "bolja" verzija za sve. [sm=smiley36.gif] Mislim stvarno. Nije ti tu mjesto ako misliš postavljat tako glupa pitanja.




Leilani -> RE: Kako možete ? (24.8.2016 12:56:51)

Mala, mozes ti imati para kao Bill Gates, i doci ce dan kad ces shvatiti da ti te pare ne znace nista.




linolinić -> RE: Kako možete ? (11.9.2016 17:45:22)

Čuj ti nje.Pa uopče nije bitno tko ima više para,bitno je da nemaš pileći mozak kao u situaciji gdje si baš ti glavni lik.Bitno je da imaš poštenja ,kulture i da nepišem čega sve da bi se ti mogla nazvati ženom ili čak budučom majkom,a bože sačuvaj da te se nazove ili da se ti nazoveš damom.Inače za tvoj pileći mozak neke žene vole bit kučanice,majke,čistiti,prati .Bitno je kako zaradiš novac a u tvom slučaju ja bi rekla da si zaradila svoj novac klečeći a ne poštenim radom.I da možda ti taj tvoj mozak naraste ako ne,od tebe draga nikad neče biti majke,dame i žene u kući samo jedna obična štraca




Stranica: [1]