|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
8.10.2016 13:58:49   
nymeria
Pozdrav buduce mamice... ja sam koristila biobaza mama i kombinaciju masne balee plave sa djecjim uljem.. i do 2 tj prije poroda nikakva strija i onda su me napale ali skroz nisko

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
15.10.2016 7:54:15   
Zdenka1
Jutro!
Trebam pomoć. Jučer sam predvečer otišla na wc i kad sam se obrisala na papiru sam vidjela rozi, čini mi se sa sluzi, pomiješan iscjedak. Naravno da sam se prepala, ali u gaćicama nije bilo ništa i do jutros opet ništa. Ulazim u 29ti tjedan. Da li je netko imao slično iskustvo?user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
15.10.2016 7:59:48   
lidac0605
Zdenka,može bit kakva kapilarica ili tak nešto...dobro je da nema više.Jel bebač normalno udara?
Ak ćeš bit mirnija odi na hitnu,ja bi otišla,samo da se uvjerim da je sve ok...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
15.10.2016 8:04:29   
Zdenka1
Pa da, udara kao inače. Danas ću malo više ležati i odmarati.
Vidjet ću još dopodne kako će mi biti, a morala bi čekati muža da dođe s posla pa da me vozi nekuda. Joj ne znam ni sama...user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
16.10.2016 8:02:43   
Viola6
Jutro trudnice. Zdenka najvjerojatnije se radi o kapilarici koja je puknula. Evo mi smo na sredini 20 tj. Meni ti se isto to dogodilo na pocetku. Jako sam se uplasila ali isto tako je stalo za tjedan dana otisla na kontrlou i sve bilo u najboljem redu. I neke kolegice isto im se to desilo u pitanju kapilarica. Prati dalje situaciju a ako tr bas muci odi na hitnu da bace pogled i bit ces mirnija.

(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
17.10.2016 23:16:23   
ikaaa
pozz drage mame.....evo da se javim termin mi je 12.1.2017....i nosim dečka..... sve je sa bebačom ok...samo mi je šećer malo povišen 5,4 pa moram biti na dijeti od 1800kcl....malo mi to teško pada ali sve za bebicu... sad već treći tj sam na toj dijeti i šećer je ok..4,8-3,2..

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
18.10.2016 11:47:16   
Zdenka1
Pozdrav trudnice!
Dobrodošla ikaaa! user posted image
Onaj sam se dan ipak odmarala i skoro cijeli preležala. Inače nisam navikla tako ležati i mirovati pa mi je teško palo ali sve za bebicu user posted image .
Ja sam si isto protumačila da je kapilarica i sad sam ipak malo opreznija. Sestra me uvjerava da polako spremam torbu za rodiilište jer je ona rodila u 32tjednu a ja ulazim u 30ti. Meni je to rano ali polako ću otići spavaćicu kupiti i neke sitnice.
Naravno ne može sve biti jednostavno, pa su me nedavno počeli boljeti zubi. Točnije prvo je bol krenula u gornjoj čeljusti i odem ja zubaru da vidi što se događa. Zubi zdravi, bez karijesa i samo mi je na tufer stavio malo lijeka između 5ice i 6ice i bilo je ok jedno 2h i nakon toga opet bol. A sutradan boli i u donjoj čeljusti. Ima li tko sličnih problema?

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
18.10.2016 12:18:15   
katy1503
Zdenka, upadam sa zimskih beba 2015 :)
ja sam imala problema isto prosle godine kad sam bila trudna, kod mene je bio problem zubno meso - jel ti zubar sto govorio za to?
koliko sam citala u zadnjem tromjesecju zna stradati zubno meso ..
može biti da se ono upalilo a kad je upaljeno imas osjecaj da te cijela usta bole-...
Moj savjet - češće pranje paradontax, vodica za usta i ciscenje zubnim koncem ..
i da, meni se ponovilo nakon rodenja bebe opet a i sad imam problema s tim ...
Sretno!!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
18.10.2016 13:08:18   
Zdenka1
Pozz katy i hvala na odgovoru!
Ma nije u pitanju zubno meso. Koristim paradontax i inače. Najviše boli prostor između tih zuba koje sam navela i to pogotovo na tekućinu i zato mislim da je možda neka upala. Najbolje bi bilo snimiti da se vidi prostor između tih zuba ali to sad naravno nije opcija. Inače imam super zube i rijetko se kvare pa sam se sa dokt dog da ćemo ih sminiti kad rodim. A sada jedino preostaje durati. user posted image
I zab sam napisati kako mi je MM neki dan rekao da imam mali trbuh a toliko sam trudna i ja pala u komu od tuge user posted image . Ali istina je da mi trbuh nije ogroman i šta ja tu mogu...user posted image

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
18.10.2016 13:12:34   
katy1503
Budes onda vidjela poslije kako rodis ;)
u svakom slucaju, nadam se da te nece puno zezati...
Pa šta onda ako nije ogroman? bitno da se beba razvija kako treba a to sto nemas trbuha nije bed ... predkraj bude samo iskocio, vidjet ces...
ja sam bila 6 mjeseci trudna a ljudi su se cudili kad sam im rekla da sam trudna i jos toliko .. al bome se pred kraj, zadnji mjesec dobro vidio :)

Sretnoooo!!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
18.10.2016 13:50:10   
PinkyFunkyBirdy
Trudnice, di ste? user posted image Kako su vaši bebači?

user posted image

user posted image ivana mm - 12.12. user posted image
user posted image zmajek - 22.12. user posted image
user posted image Zdenka1 - 29.12. user posted image
user posted image ikaaa - 12.01. user posted image
user posted image Azrijel - 30.01.
user posted image Mamino sve - 14.02.
user posted image buba m - 22.02. user posted image
user posted image gioia.jo - 25.02.
user posted image Viola6 - 01.03.
user posted image trecasreca - 03.03.
user posted image Mama.Nina - 10.03. user posted image
user posted image Dodanica - 27.03.


user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
18.10.2016 19:06:17   
ikaaa
pozzz drage moje..... Zdenka ni meni trbuh nije velik..u ovoj trudnoći sam dobila samo 5kg...a u prvoj samo imala preko 25kg viška.... sad imam malu loptu koja lupa i tuče stalno...

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
20.10.2016 15:53:48   
Viola6
Drage moje molim vas za misljenje. Evo u subotu me primili kao grcevi u donjem dijelu trbuha ko zatezanje misica. Usla sam u 21tt. U ponedeljak sam se javila svojoj gin koja me pregledala i uzv i rekla da je beba dosta nisko i dala mi da pijem mg. Kako se bolovi nisu smirili ja bila zabrinuta i jucer otisla kod nje ponovo. Urin je uredan. Cerviks grlic maternice sve kako mora biti radila mi uzv i preko trbuha i vaginalno veli sve ok. Zatvorena normalno. E sad posto sam imala manju opreraciju i poslije toga mirovala dosta veli da moguce da su u pitanju misici ili zivac da sa gin strane nije nista i da neka odem do svoje dokt opce prakse jos. Medutim danas se sve smirilo bol neznatna i sad meni dokt opce prakse salje ponovo na gibekologiju bez da je uvazila misljenje gibekologice na ponovni pregled.
Drage moje sta vi mislite o tome? Vise sam luda od svega

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
21.10.2016 17:18:37   
buba m
Viola, ja ne znam šta bi ti rekla ... I mene bi brinula bol, bol upozorava na nešto, e sad treba saznati od čega su ti bolovi i sve pažljivo kontrolirati...
Ja otkad mi se desio spontani, se svega bojim i sitnice me brinu iako sam zatvorena, trudnoća uredna...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
21.10.2016 21:38:00   
Snjeguljica_83
Cure, upsdam jer imam nesto reći u vezi šećera.
Ikaa, meni je na početku trudnoće bio šećer 5,2 i moja gin je odmah proglasila generacijski dijabetes te mi dala listu prehrane u tom slučaju.. brojanje kcal, feta kruha i tako... Kad sam to pročitala, odmah sam odlučila ne pridržavati se toga jer sam je to pretjerivanje. Mislim da ni tvojs razina nije zabrinjavajuca. Mislim, ok je pripaziti, sli držati sr strogo onog napisanog bas mi je izgledalo bzv. Mislim, tako sam ja postupila. Ti se strogo držiš papira?

Večer prije vadjenja krvi sam jela kukuruz šećerac, tako da hrana utječe na rezultat.. kad sam u većoj trudnoci vsdils krv opet, pazila sam sto jedem, i iako se nisam držala dijete, šećer je bio ispod 5

Očito mi fali trudnoća ps te gnjavim!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 21.10.2016 21:44:09 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
22.10.2016 12:09:42   
ikaaa
Evo mene.... vadim si šećer ujutro i ok je 4,8 4,2 nekad 3,2....sad si pojedem nekad tj..dam si malo oduška ali pripazim.... Snjeguljice i ja sam većer prije vađenja šećera jela palentu i jogurt hahhahah ali dobro sad sam se smirila i vidim kako cure neke imaju po 12, 18 šećer pa se nesekiraju onda ja bezveze dižem paniku..pa moraš jesti..ja sam dva tjedna bila strogo na toj dijeti i nisam mogla funk i stati na noge jer sve pojedeš ode bebi a još uz to tri litre vode.... ma koma...al sad sam olabavila mao..treba se opustit i uživati u čarima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
26.10.2016 5:34:23   
Viola6
Dobro vam jutro trudnice..
Kako ste kako su vase beboline?
Evo mi jucer obavili 3D uzv i povrđeno nosimo curicuuser posted image user posted image i preeesretni smo. Ulazimo u 22tt i teski smo 470gr i jako smo zivahni..
Zimske trudnice pisite sta ima kod vas i kako ste user posted image user posted image

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
26.10.2016 11:48:23   
Zdenka1
Dan trudnice!
Viola kako se prošli tvoji grčevi? Glupo je kako su te vozali i prebacivali sa gin na opću i obratno. Čestitam na princezi user posted image .
Ja sam jučer bila na kontroli, sve je ok. I dalje je bebač po UZV-u veći nego ZM ali ok. Više me to ne brine, bitno da je sve ostalo ok.
Budući da se živom čovjeku ( ženi ) svašta dogodi pa eto da podijelim još nešto sa Vama. Tuširam se ja u pon i idem se "urediti" za gin kad ono nešto napipam na vanjskom dijelu spolovila (točnije na velikim usnama). Ja u panici uzmem ogledalo kad ono imam šta i vidjeti. Velike usne izgledaju natečeno, izbrazdano, kao ožareno koprivama ( ne znam kako bi Vam jasnije opisala ) ali bez crvenila. Kažem ja gin-u što sam primjetila pa mi je nakon pregleda objasnio da je to normalna pojava u trudnoći (naravno ne pojavi se kod svakoga) jer je pritisak na zdjelici velik i jako je prokrvljeno u trudnoći ali će se smiriti nakon poroda.
Eto svašta ću još saznati do kraja trudnoće. user posted image

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
26.10.2016 14:16:39   
Viola6
Zdenka grcevi su prosli kako je i gin rekla. Uzimam mg i dalje i sve ok. Bebica mi je malo nize a posto dam prelezala neko vrijeme u krevetu zbog operacije doslo je do istezanja misica i to je izazvalo grceve. Uglavnom sad je sve ok bebica super.. da napomenem jako sam se prestrasila jer su zbilja bolni bili...
A sta se tice tebe zdenka i ja sam to primjetila ne tako jako izrazeno kao sto ti velis ali ginek veli da to sve normalno. Ipak smo u drugom stanju tako da bez straha.


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
3.11.2016 17:12:58   
Zdenka1
Pa gdje ste trudnice? user posted image
Ne znam kako je Vama ali meni je grozno od kad se sat promijenio. Brzo je mrak, idem spavat oko pola 10 ( kao kokoš ) jer ne znam šta bi sa sobom a MM nije za neke kasne šetnje.
Idući tjedan idem na OGTT i urinkulturu tako da imam nalaze za 15.11. kad mi je slijedeća kontrola.
Btw ja polako spremam torbu user posted image

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
3.11.2016 22:17:39   
Marina110
pozdraaav buduce mameeuser posted image .. nas datum je 1.3.2017 i nestrpljivo ga iscekujemo user posted image rekli su nam da sam currica user posted image i zvat cu se Nancy user posted image
Iako smo u 23.tjednu mucnine nas i dalje prate ali nema veze sve cemo potrpit za bebu user posted image user posted image Veselim se druzenju sa vamaa user posted image user posted image

(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
3.11.2016 22:44:53   
buba m
Zdenka, zavidim ti, ja jedva čekam da dođe drugi mjesec i da riješim porod, iako znam šta me čeka...user posted image
Imaš pravo, grozno je ovo od kad se sat promijenio... Nekako mi je ove godine posebno grozno jer sam doma, nemam obaveza ali svejedno mi fali taj sat da si drugačije organiziram dan...
Puno nas je zimskih trudnica ali se slabo javljamo, ajmo cure. Di ste?? user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Marina110)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
4.11.2016 8:54:32   
Zdenka1
Jutro trudnice!
Marina110 dobro nam došla. Proći će mučnine, samo izdrži. user posted image
Buba m, iskreno ja sam već luda, vrijeme nikako da prođe. Ja sam od početka na bolovanju pa sam već luda od dosade, pogotovo sad kad sve manje mogu sama neke stvari napraviti.
Jučer je napokon MM krenuo u sređivanje sobe za bebača, skužio je da nema smisla odgađati više user posted image
Meni slijedi pranje robice i peglanje i onda sam gotova sa pripremama user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
4.11.2016 19:07:39   
buba m
Ja sam u fazi prikupljanja robice, baš sutra će mi jedna mama donijeti nešto robice za bebolinicuuser posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zimske bebe 2016/2017.
7.11.2016 11:12:56   
Zdenka1
Evo da nešto podijelim sa Vama. Od jutra imam nekakav osjećaj i stalno mi nešto govori da operem bar jednu perilicu robice i ostalih stvari. Uglavnom sve je čisto, ali stoji neko vrijeme u vrećicama pa bi samo preprala. Ja do termina imam još dosta pa mi se ne da sad sve to prati. Vaše mišljenje? user posted image user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!