|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jeli moguće
2.2.2017 9:28:48   
mrvica123
Jucer navecer mi je trbuh jako čudan bio.. onako imala sam grceve dlicne menstrualnim al to kao da nije bi grc,nego skroz nesto blago blago, kao da su mi valovi bili u donjem dijelu trbuha :") ide onako kao da ce pocet bolit jako i samo stane onako lago i sve prestane. prečudno, to nikada nisam dozivjela.. je li moguće da je to znak neke oplodnje ili nečega jer sam prvi put to dozivjela? I btw osjetila sam blagu napetost također

< Poruku je uredio mrvica123 -- 2.2.2017 9:31:08 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jeli moguće
2.2.2017 9:35:56   
mali andeo
ajme to mi je sve poznato..
sada si u fazi da osluškuješ ama baš svaki simptom...
ali bojim se da je to sve još prerano...
pričekaj još tjedan dana i učini test ...
ako si tako stvarno želiš neka ti se i ostvari !!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jeli moguće
2.2.2017 9:42:16   
mrvica123
A hvalaa, bila bih presretna da znam da sam trudna! :)
Btw procitala sam za jedan najosjetljiviji test zove se Viola i moze se naoraviti 8 dana nakon odnosa jer pokazuje najmanje razine hcg u mokraci (5).. što mislite hoće li mi to pokazati stvarnu situaciju?

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jeli moguće
2.2.2017 9:55:05   
mali andeo
gledaj pričekaj još koji dan,vjeruj mi rano je !!!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jeli moguće
2.2.2017 13:02:47   
PinkyFunkyBirdy
Mrvice, najbolje čekaj još tjedan dana.
Ali ako hoćeš malo istraživati evo ti jedne baš fora stranice (ako znaš engl. jezik):
http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/when-to-take-a-pregnancy-test.php

Ovdje možeš odabrati (gore na stranici) broj dana nakon ovulacije (dpo) pa vidjeti kakva je statistika po svakom pojedinom danu:
http://www.countdowntopregnancy.com/dpo/iam.php?dpo=8

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jeli moguće
3.2.2017 10:22:45   
mrvica123
Jutros sam se probudila i desna dojka me jako "žigala" sa strane.. po prvi put da me tako jako boli, nisam mogla stavit ruku kraj nje,i natecena mi je,kao da je narasla i jace me bole dojke nego prethodnih dana, a ovi jako blagi grcevi su mi vec 3.dan prisutni i ne boli kao kad bi trebala dobit mjesecnicu,inace me jako boli tjedan dana prije.. stvarno si ovo ne umišljam,vec mi je precudno sve to :O jeste vi imali slicna iskustva? Je li to mozda neki znak ili što?user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jeli moguće
3.2.2017 12:33:32   
PinkyFunkyBirdy
Mrvice, već time što te ovaj ciklus sise bole, a inače ne tako rano ti je pokazatelj da su ovaj ciklus svi tipični simptomi PMS-a naglašeni. Voljela bi ti reći da je to sigurno znak trudnoće, ali ne mogu jer je ovim stranicama već prošlo puno cura koje su imale sve simtome trudnoće i na kraju dobile mengu, a isto i obratno: nisu imali ni jedan simptom trudnoće pa su bile trudne.
Svaka žena, pa i svaki ciklus jedne žene može biti jako različit od drugog. Neke stvari jednoj ukazuju na trudnoću, a drugoj ne. Sve je to jako individualno i ne možemo ti mi sa sigurnošću ništa reći.
Moguće je da ti se beba ugnjezdila prije 3 dana i da su ovo simptomi trudnoće, no isto tako je moguće da je razina hormona u tvom tijelu ovaj ciklus povišena i imaš simptome koje inače nemaš, a nisi trudna.
Ako si toliko nestrpljiva pišaj test ili vadi betu prije vremena i slobodno se nadaj pozitivnom testu/beti, ali budi spremna i na negativni rezultat.
Moj iskreni savjet je da čekaš s testom/betom barem do 12 dpo. Sretno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jeli moguće
3.2.2017 22:18:53   
trudilica88
Cure moje drage..moja m je bila 13.01 a ovulacija negdi 28,29..e sad ja svaki mjesec umisljam al ovo sad umima nekih 3,4 dana da se ja osjecam katastrofa...sto god pojedem mucnina vrti mi se..cicke natecene i poplavile..stalno letim na zahod obe nuzde obavljati(oprostite na izrazavanju)..znam ja da je za sve jako jako rano cak i da se desila trudnoca(daj boze) al sam luda luda vise od svega..od ovulacije nisam svoja..morala sam se izjadati nekom.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jeli moguće
4.2.2017 9:18:32   
tišina
Trudilice draga, tocno znam kako ti je.
Samo ti piši sto ti dođe i kako ti dode. Sve mi imamo ili smo imale takvih perioda da ludimo od O.
Ovi tvoji simptomi meni djeluju obecavajuce user posted image .
Zaista bi ovo mogao biti dobitan ciklus!:)
Sad vidim da smo isti dan dobile M. Sad se i po tebi mogu ravnati.
Ako ti ista znaci ja kod sebe nikakav simptom ne nalazim. Jako bih voljela da ista od ovog tvog ima. Grudi me bole, ali to je uvijek pred M, oko jajnika i maternice su se jucer i prekjučer pojavljivali kao neki lagani valovi ili mjehurići a sinoc lagani grcevi, ali to sve pripisujem probavi.. ne znam sto bih ti pametno rekla. Također sam luda zadnjih dana, trudim se funkcionirati, ne ide a treba cekati jos tjedan dana, uz to nemam se a cega drzati da je bebsi tu negdje...
Samo ti pisi ovdje sto god ti dođe i što zelis, znam da to olaksava situaciju barem malo. user posted image

Mrvice, nadam se da je to to i da ces za koji dan pisati kako si puno ptije osjetila simptome i znala. Ja nikad nisam bila trudna tako da ti ne mogu odgovoriti sto sam osjecala. Mene je zigalo u grudima cesto, ali iz drugih razloga- ciste u grudima i dezići s aluminijem. Kada sad njih izbacila prestalo je ziganje. Drzim fige da je i kod tebe dobitno! user posted image

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: jeli moguće
4.2.2017 9:58:43   
trudilica88
Tisina ja bi trebala dobit nekako 12 og..ja mogu prepoznat samo j.. PMS jer nisam nikad bila trudna..evo jutros me pocinje bolit kao pred m..iscekivanje ubija..ubija 😏😏
Kako tako iza ovulacije vec ludnica? To je daleko daleko prerano i najvise zbog neke uzasne mucnine stvarno prerano..stvarno sam tuzna vise

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jeli moguće
4.2.2017 10:21:49   
tišina
Draga, nemoj se rastuzivati prije vremena, imamo mi jos dosta dana za dočekati. Ako se user posted image i pojavi bit ce drugi ciklus. Sad idi na kavu, u setnju u društvo, daleko od moba, simptoma i nagađanja, to ce pomoci da dani prije produ.
Ja non stoooop guglam i trazim po netu neke potvrde a znam da je sve nejasno i rano. Znatiželja je jaca, ali nam samo steti.
Ja sad odo do grada s MM na kavu, malo potrošiti vremena...
Drzi se, pusaaa!!! user posted image

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: jeli moguće
4.2.2017 10:24:33   
trudilica88
Mene internet ubijaaa doslovno...
Ajde uzivajte i cujemo se..pusa

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: jeli moguće
4.2.2017 17:00:17   
mrvica123
Evo mene vec 5 dana boli u donjem dijelu trbuha,blagi grcevi, ne prestajuu.. bas je neugodno, al ne bole jako.. i to su najvise izrazeni navecer i ujutro..do kadaa cee :( i sise vec dva dana jako.. da bar mogu znat dal je to znak trudnoce :(

< Poruku je uredio mrvica123 -- 4.2.2017 17:01:27 >

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: jeli moguće
4.2.2017 17:02:14   
trudilica88
A jesu..al su i simptomi pms-a 😥😥😥😥
Zato ja izludjujem svaki mjesec

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: jeli moguće
4.2.2017 17:06:19   
mrvica123
Ma uzass, a tko ce docekat te dane kad mogu test napravit jaao :( al tako dugo me trbuh nikada nije bolio i tako blago,uvijek me jako znalo boliti.. i to mi je nekako jedini simptom drugaciji..

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: jeli moguće
4.2.2017 17:07:30   
trudilica88
A kad bi trebala dobit?

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: jeli moguće
4.2.2017 17:12:24   
mrvica123
12.2. :/ jedino ako se ubraja u simptome isto je da sam se sinoc znojila cijelu noc i isla sam jednom na wc..

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: jeli moguće
4.2.2017 17:15:16   
trudilica88
I ja na taj daan 😘😘😘
A za to neznam to mi se desilo jedino kod temperature hahha tako da ti to neznam rec

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: jeli moguće
4.2.2017 19:36:08   
tišina
Uf... Sad sam se sjetila znojenja... Meni nekad u pmsu 2-3 noći budu koma, znoj najvise oko vrata, nespavanje... I bas govorim MMu neki dan da se nadam da se necu znojiti jer bi to meni bio lis znak, i na kraju jesam- vrlo malo ali jesam, no to sam ignorirala do sad... user posted image Ako se tebi to ne dogada inace možda je dobar znak.. user posted image
Ja se iskreno nadam da ce mi stici lh trakice i testovi s ebaya pa da ih radim svaki dan do 11.. user posted image


(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: jeli moguće
4.2.2017 19:49:16   
trudilica88
Mislim da meni ne..iako je ovo moje mucenjr vec jako dugi period pa se mozda i ne sjecam vise 😑

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: jeli moguće
4.2.2017 20:07:54   
tišina
Meni je jedan period bilo svaki pms jako izrazeno, pa se smanjilo i nestalo i sad neki dan opet malo... Zato mislim da su ovo vasi dobitni datumi, ja ne vjerujem više za sebe.. drzim vam fige! user posted image

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: jeli moguće
4.2.2017 20:09:01   
trudilica88
Vjeruj i dalje..ne govori tako..svi mi cemo docekat datum koji cemo pamtiti uvijek ❤❤❤❤

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: jeli moguće
4.2.2017 20:18:02   
tišina
Uhvati me malodušnost svako malo. Nikad se nisam naučila strpljenju i čekanju. A ovo je težak sport. Iz tvojih usta u božje uši.user posted image user posted image

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: jeli moguće
4.2.2017 20:20:40   
trudilica88
Je draga jako tezak..vjerujem ti sve jer je jako bolno i velika je zelja tu..
VJERUJ ❤

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: jeli moguće
4.2.2017 21:35:30   
mrvica123
Ne dogada mi se inace to da se znojim po cijele noci... :/

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!