|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 18:12:00   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: noemaa

Snjeguljice, draga, drzi se! Ajde,na jesen cemi skupa u setnje! Sta si bila duze u bolnici ili? Oprosti, mozda sam smetnula koj tvoj post... Ili ti je oporavak kod kuce bio tezi? Zao mi je sto se mucis, ali sve ce proci... Ema ce se polako priviknuti i sve ce krenzt kako ti zelis!!!
A noel ti jako lijepo napreduje.user posted image

Meni danas bila patron, ima 5200g.

Da, bili smo u bolnici zbog upale malenog. Imao je neki osip po tijelu, a i snizen secer. Tamo su ga navukli na dudu u bicu od drugog dana zivota, a igranicavali nam dojenje, riktalu po satu, sopali ga zasecerenom kamilicom. Ne zna se koja je upala bila, cega, zbig cega.... Sve ok sada...


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 20:53:03   
as1403
Hej snjeguljo drago mi je da si se javila. A sami sta cemo, evo danas bas ludi dan ipak opet od podne je spavao mozda sat vremena samo prdi i stenje, ne.place nesto. Stavila sam ga sad u krvetic samo ga cujem kako nesto mrmlja i vrti rukicama i nogicama.

Snjeguljo mi se bas mozemo dogovoriti da se vidimo tu da nam je lakse obje s kolicima a A i E neka skacu po parkicu. I meni je najvise zao sto bi a bio doma pa idemo vani. Danas smo izasli opet oko 11 i bili ma proslo je 12 u onom parku kod nas hlad pa je lijepo..

Tesko je da kada si sam..ali sta i to prodje. Nemam niti ja nikog za pomoc...danas sam s njima u lidl s autom. I digao uzbunu kada smo izasli pa doji pa vozi ovaj place..ma luda kuca...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 20:55:59   
as1403
I mi smo kod Zic.. stigli smo na.sistematski prije godisnjeg...
Snjeguljice a bitno da je upala prosla. Taj poviseni crp je jako cest i vazno je da se vrati u normalu.
Samo polako proci ce sve to...biti ce lakse...

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 22:30:41   
danery
Joj snjeguljice,bome veselo vam bilo,ha user posted image
Pomalo ce se sve srediti,al treba vremena,zivaca....suze ne brojim...ja sam oplakala isto dana i sati,a bome me i jucer nesto opalilo,pa sam kmekala umjqsto male user posted image al proslo...
Danas mi malo pukla bradavica,samo minijaturna tockica,od el.izdajalice....a malo pauziram i izdojim rukom koliko mogu tu,a drugu normalno....
Gospica pije kako kad,plafon je bilo 160,inace nekih 120-130 ml pocuga,kako joj dode....najmrze mi kad pocucla do pola,pa onda zaspe,al sreca pa se brzo probudi pa jos i stigne popiti ostatak....
Sto se sobe tice,netko je pitao....mi u biti nemamo standardnu sobu spavacu,nego nam je krevet pod kosinom iza kutne,dakle otvoren prostor,i mala je kraj nas,al opet na otvorenom,tv svijetli i drnda na nju....tak da....a sekina soba je prosle godine pregradena,dosta je velika,i posto se gospa ne budi po noci,a velika spava ko top,mislila sam probati...pa kako bude....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 8:31:53   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: as1403

I mi smo kod Zic.. stigli smo na.sistematski prije godisnjeg...
Snjeguljice a bitno da je upala prosla. Taj poviseni crp je jako cest i vazno je da se vrati u normalu.
Samo polako proci ce sve to...biti ce lakse...


E da crp je bio 13, moravbiti ispod 5. Sad je 2.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 8:43:47   
Snjeguljica_83
As, valjda ce doci to vrijeme ps da se nadjemo... user posted image Jos mi je sve frisko i moram pokusati izlaziti najprije na krace staze.... Evo, danas cu pokusati izaci na pola sata, sat ps kako bude. Sttraaasni me bole ledja, odmarals ili ne, boli.... Nakon setnje, boli i kriza....

Svaka cast da se jos usudjujes voziti..... Skidam kapu do poda!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 9:19:29   
Snjeguljica_83
As, uspijevas skuhati, uspavati starijeg?

Koliko ti mali spava, tj.jel ima razdoblja budnosti i kako se za to vrijeme ponasa?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 10:09:54   
as1403
Hej evo mene
Mi u parkicu na bunarini. Mali spava Arian skace pa cemo jos malo doma..
A sta cu kada moram voziti..
Arian mi je prije spavao od nekih 2 do 5 sada si njega stimam hehe..
Ilan mi ujutro zaspi uglavnom oko 9 ali nekada i ne bude tako onda mi izadjemo vani. Kada zaspi drugu turu dok smo doma s Arianom pravim rucak pa uspavam ariana ako ovaj jos spavam. Trudim se da bar sat vremena spavaju zajedno a zna se dogoditi da i ta tri sata odvale zajedno pa se i ja odmorim.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 10:13:54   
as1403
Ako nisam stigla zavrsiti rucak zavrsim ga kada zajedno spavaju. S Arianom mogu sve. A kada je mali budan onda nista dok ne zaspi. A i Ariana ucim da sam spava u sobi..da mi bude lakse. Pa i ako je Ilan budan da mogu oko njega. Uglavnom kako koji dan nije uvijek isto. Ali uvijek odspavaj bar sat zajedno i to mi je najvaznije..

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 14:12:27   
as1403
Evo upravo obojica zaspaliuser posted image imam rucak od jucer pa sad odmaramuser posted image
A Ilan mi uglavnom spava po 2 do 3 sata pa je budan sat i po do dva sata, u to vrijeme ako ga ne muci prdekanje i kakanje lezi i gleda okolo a ako ga muci kao i jucer stenje i onda ga masiram i radimo vjezbice da izadju to vjetrovi pa se na njemu vidi da mu je drago.
A zasto ti E ne ide u vrtic? Biti ce s tobom doma? A koliko ona ima godina? Meni je a super nikada nisam primjetila da je ljubomoran, bas kao i N kod noeme..

Kako ste vi ostale? Kako ih oblacite doma? Kako vani?

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 14:24:19   
subby
As, kakve mu vjezbice radis za vjetrove? Moj bas ima par dana vjetrove. Ono kao voziti bicikl nogama?

Ja ga oblacim u body kratkih rukava+carapice i tanja dekica ili bez dekice, ovisi kako je u stanu, a vani uvijek dekica. Tako sam skuzila da mu odgovara jer inace mu bude vruce. Kod jas je evo vani 26, u stanu nesto malo toplije.

Jutros smo bili u setnji dva sata :)



_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Proljetne mame 2016.
5.7.2016 14:51:36   
as1403
Subby ako imas kakvo ulje malo na prste pa oko pupka u smjeru kazaljke na sat masiram, ipak samo malo moras stisnuti. Pa mu onda uzmem koljena pa stisne na trbuscic u sredinu pa opet masiram pa koljena na trbuscic lijevo pa desno. A radim i te kao da vozi bicikl. Bas on onda trazi i napne se da mu stisnem na trbuscic koljena ocito skuzi da mu odgovara pa se napregne i prdne... i tako polako nekih 15ak minuta. Pa ako je nervozan opet.
Super za setnju i mi smo isto bilo dugo...
A i ja mu.obucem bodi bez rukava i carapice ..

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Proljetne mame 2016.
6.7.2016 9:41:09   
danery
Jutro :)
Kod nas nka naoblaka user posted image bas sam se konacno navikla na sunce,a evo sad i kisa krenula....bljak....
Ajd makar je svjezije,al ne mogu ni prozor drzati otvorn bez da cujem susjedu kako mlati snicle za rucak user posted image
Vidim kod vas vjetrovito,ha user posted image i moja svirucka prdafon svako malo,pa to je za krepat od smijeha kad okine,mogu zamislit plenu kak vijori oko tura,al nije da kmeka i muci se puno....jucer je natovarila pelenu do cepa,kad sam otpakovala,nisam znala otkud krenut sa ciscenjem,a ona jos dodala 2 kata pomalo user posted image user posted image
Kako vasi,kakaju li cesto kroz dan ili? Ova gospa smanjila na jednom dnevno,eventualno ako ja nesto malo zacinjenije pojedem bude vise puta pomalo....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Proljetne mame 2016.
6.7.2016 12:21:47   
as1403
Dan i od nas...
Ovdje nema kise....iako bi volila da pada bar tjedan jedna haha..
Jutros u 4 sata dirnem Ariana kad vruc izmjerim temp 38.3, dala sam siruo iznojio se i eto nema ju od tada, kasnje i curi mu nos.. sad me samo brine da ne pokupi i mali...ili je to ipak neka prehlada samo..
Ilan kaka kako kad, ujutro se uglavnom iskaka po 3 puta, onda i navecer sigurno jednom a nekada i puta ako nije kakao poslije podne...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Proljetne mame 2016.
7.7.2016 9:01:13   
Snjeguljica_83
Pcelitce, sretan rodjendan!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Proljetne mame 2016.
7.7.2016 9:48:29   
danery
Oho,pa to rodendansko jutro user posted image user posted image
Sretan rodos i od mene user posted image
Moja gospa se probudila u 8,nasisala se,nabrbljala,zaspala iza 9,i u pol 10 budna ko dan....valjda ju buka od susjeda probudila....e sad se veseli u kindacu,mlatara rukama,nogama,drma onaj vrtuljak kako se giba,pa joj zanimljivo.....e pa sad dok ne kmeka,ne diram ju,pa makar jos i sat vremena user posted image taman da nesto konacno pojedem i popijem kavu.....
Pocela mi se naglas smijati,kakav zvuk,presmijesno nesto user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Proljetne mame 2016.
7.7.2016 15:03:38   
subby
Ohoo sretan rodjos i od nas user posted image user posted image user posted image

Mi danas bili kod gin na pregledu, kod mene sve super, preporucila mi kondome umjesto pilula posto dojim. Svi se cudili kako je velik, da ne izgleda kao da ima samo sedam tjedana user posted image Jutros gospon ustao u pol 7 i odlicio da mu se vise ne spava pa se smijuljio, gugutao, zabavljao se s mobilom koji se okrece, a kad je to sve dosadilo javio se nama user posted image nakon mijenjanna pelena i jela, ja skoknula brzinski oprati kosu i pripremiti se za pregled, on je nesto malo odrijemao i opet se probudio pa se dere, ne valja ovo, ne valja ono.. Na kraju trebali mi krenuti, a on de dere, sav se usplakao.. Gledamo hocemo ga vodit sa sobom ili njih dvoje ostaju kuci.. Na kraju odlucili krenuti pa kad sidjemo dolje vidjeti ako ne place pa cemo ga vodit. Tako je i bilo, gospon zaspao u voznji, tamo je isto bio divan, malo se meskoljio, ali je bio super. Pregled super brzo zavrsio, pregledalk me dolje, ispipali maternicu (tu moram jos malo vjezbati), zeljezo-isto super, tlak i urin takodjer. Prepipala mi i grudi, sve super. Ja sam bila najvise sretna sto je on bio dobar i sto je brzo zavrsilo da mozemo kuci :) sve u svemu/ uspjesan izlet user posted image

Gospon najvise se voli uspavat u voznji, u kolicima i u autu. Trebala bi namontirat tockice na autosjedalicu i prikopcat na traku za trcanje pa nek se voza user posted image

Moj kaki vise puta dnevno.. Nekad se zna bas fino olaksati da bude danery ko kod tebe, ne znas gdje pocet prat I cistiti, a nekad rasporedi. Sad mu je nova zabava da piski kad je gol, taman kad ga poperem, posusim i namazem, eto ti fontane! Predprosli noc je tako tri puta i to onda piski u krug i ode o po njemu i svuda okolo.. Pa onda peri, brisi, mijenjaj bodi, a oci mi se sklapaju, trebaju mi drzaci za kapke user posted image

Ja mom oblacim 62 odjecu jer nosi platnene pelene pa bude malo veca guza zbog paketica tako da je 62 super. Al vec je malkoc na knap kod nekih bodija.. Al moj je svu svoju odjecu ful maksimalno iznosio, bljucka ili piski i eto ti modne revije, presvlacim ga nekoliko puta dnevno, a niko ne radi toliko u cijeloj zgradi ko ves masina kod nas user posted image tako da ja necu moc rec da je sve obukao 2-3 puta i prerastao.. Kod njega se sve iskoristi maksimalno, sta tije ekonomicnost user posted image

< Poruku je uredio subby -- 7.7.2016 15:05:22 >


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 12:27:14   
noemaa
Dobar dan! Evo i mene...
Mi na moru ovih dana, uživamo. veliki se konačno opustio pa sad s leptirićima pliva ful. mali moči samo nožice. :) a tata i mama se uspiju brzinski okupati i to je super!

as, divim ti se, kako ti to hendlaš sve sama. mislim, i ja imam dane kad sam sama s njima, ali ti si staaalno.... user posted image dvaput tjedno ih moram sama uspavat navečer jer mm-a nema... malog uzmem u naručje, sjednemo na stolicu pored noinog kreveta i onda pričamo priče i nekako zaspu...
maleni je narastao, ima 5200g. spava po sat i pol,dva, tri čak nekkad, pa je budan toliko. po noći i dalje jedno buđenje nakon kojeg je u našem krevetu jer zaspem pa ga ne stignem odgurat u krevetić koji je bočnom stranom zakeljen za naš krevet i otvoren.
veliki je još dobar. jučer je bio srce. stavim jonu u viper, veliki je u hranilici, jede, a ja brzinski pod tuš. čujem plač. i onda zatišje. dođem, a veliki braco ljulja igračkice na viperu i mazi malog bracu koji ga je gutao okicama i tako zaboravio da mora plakati. user posted image user posted image ma baš sam se raznježila. user posted image

imamo i foru, ako velikom se nešto ne da (pr. izuti, oprati zubiće itd.), onda mu samo kažemo da će ga mali braco gledati kako on to radi da nauči... da vidite kako veliki odmah odmaršira ... user posted image


snjeguljice, kako tvoja E prihvaća malenog? kako ste vi? jeste se priviknuli?


pcelitze, sretan ročkas! user posted image user posted image user posted image


danery
, tvoja gospica je budna i vesela u krevetićU?user posted image user posted image moj je takav na prematalici, ali krevetić... hmmm... ne baš!


subby, i vama je sve u redu . i još da ti se voli uspavat u kolicia, ajme!!! user posted image to je kod mene nešto ful strano user posted image

što se tiče kakanja, jako je često pelena u tim bojama user posted image , a prdi li ga prdiiii.... user posted image
veličinu mi također nosi 62.
oblačim ga u bodić kratkih rukava ili bez rukava i pred večer mu stavim čarapice.
gospon se voli nositi, smijati, počeo je rukicama mlatarati igračke na kolicima, prematalici i viperu. user posted image počeo je uživati i u kupanju.

e, bila mi patronažna i eto novog savjeta za tjemenicu: namazati lanolin kremicom glavu dva sata pred kupanje. i onda poslije istrljati... user posted image budem probala!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 12:28:45   
noemaa

IZVORNA PORUKA: subby


ispipali maternicu (tu moram jos malo vjezbati),


subby, šta misliš pod time da moraš tu vježbati još?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 13:08:06   
danery
Ojla :)
Noemaa,kod mene valjda vrijedi ono sto nije prvo dijete,drugo hoce...pa eto,ova sisa,hoce na stomak,zaigra se sama....a bome mi ie dobra i kao velika,spava noc fino,pije na flasicu sad bez problema,hoce u kolica,dudu prihvaca,ne smeta joj buka,tak da....necu se buniti user posted image
Eno zadrijemala je,ja sad krenula raskrciti sude...mm bi knedle za rucak,a meni se ne muckaju,vruuuuce miiii....skuhat cu paradajz juhu i speci omlete kad dodu,mama ki donijela hrpu domacih jaja pa da ne propadnu....i adio,kud ces bolje user posted image

Joj blago vama kad djecica tako pomalo rastu pa iskoristite i robicu i opremu...mi smo kosaru za kolica lifrali vec nakon 2.mj.,sad ju stavim u kolica u lezeci,i t joj noge skoro vec van vire....pelene sam danas probala 4,3-ku je pocela propisavati,na knap su joj,sva je buhtlasta i punasna u stomaku,pa je i obleka dosal na 80....mukomojaaaaa,vec sam spala na par vecih bodija,sreca pa je vani vruce pa ne treba vise user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 16:07:53   
subby

IZVORNA PORUKA: noemaa


IZVORNA PORUKA: subby


ispipali maternicu (tu moram jos malo vjezbati),


subby, šta misliš pod time da moraš tu vježbati još?


Vjezbe za zdjelicu tj. zdjelicni pod (Beckenboden). Dobila sam u bolnici papir s vjezbama, samo nisam bas vjezbala.. Sluzi da se taj dio ojaca da ne dodje do inkontinencije.

Ma ja vise ne znam sta je dan, sta je noc.. Kako vi uspavljujete svoje? U slucaju da ne zaspu na sisi? Ja cu tocno izludit..

Inace, probala sam i avent perive umetke za grudnjak, probudila se usred noci mokra.. Propustaju.. Ja vise ne znam sta da stavljam u grudnjak nocu..

Kad su krstitke danery?
As svaka cast na svemu, stvarno.
Normaa, bas su ti dragi klinci :)


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 21:16:40   
danery
Uf subby,kod teb znaci poplava user posted image
Ne znam sto bi ti rekla,meni rijetko tako bude....preskace li ti bebac koji obrok pa tako curi ili? Mozda da izdojis taj dio mlijeka kad znas da je veci razmak,pa spremi za kasnije u zamrzivac za kasice....ja bi tako da viska ima user posted image
Curu uspavljujem kako kada,nekad trazi na rukama,malo ju drzim,otpjevam stogod pa zaspe,a sad evo njuska dekicu i mazulja se u kindacu dok ne zaspe....nekad jednostavno sjedim kraj kindaca i gledam tv,pricam na telefon ili stogod,pa isto zaspe....
Mislis na Kegelove vjezbe,to nama preporucuju.....nije losa stvar,posebnokad odvjezbas malo i usred akcije sa dragim user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 22:17:02   
subby
Haha jesu i kegelove izmedju ostalih.. Ima nekoliko. Sjecam se da ima i onaj most kad lezis na ledjima pa dignes guzu gore i spustas kraljezak po kraljezak dolje.. A nisam pogledala dugo, ako kog zanima mogu ih pregledat i napisat.

Da, da, Super su u tim situacijama posebno hehe
E ti imas idealnog spavaca.. Gledas tv, ona zaspe, pa di to jos ima user posted image

Ma ide mi mlijeko kad on pije s jedne strane, na onu drugu. Eh, nece ti taj preskocit obrok, ne jos, ne, ne user posted image

Ja cu u setnjama od ovog sunca pocrnit po rukavima ko baustelci user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 22:18:30   
as1403
Vecer cure...
Da se malo javim...
Oni spavaju od 8 i po, Arian mi nije cijeli dan imao temp kad pred spavanje 37.7. Zaspao on pa i Ilan dok sam jela, vratila se da opet izmjerim kad 37.2..i evo sada opet 37.2user posted image
Upalila sam gospodje perilice i pekac kruha i sad sam i ja na odmoru...
Subby nisam niti ja te vjezbe radilauser posted image
A sto se tice uspavljivanja, zaspi u kolicima uvijek, nekad onako dok cekam da podrigne preko ramena, nekad ga ljuljam dok gledam tv, nekada sam u kreveticu...navecer samo zaspi na cici dok doji cini mi se... najgore ti je ako se previse umori onda je i on nervozan i tesko mu je zaspati a spava mu se. Za cice ja koristim one iz kauflanda lola baby a isto ako preskoci dojenje sam mokra..

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Proljetne mame 2016.
8.7.2016 22:23:33   
as1403
Haha subby i ja sam.kao baustelac noge do pola crne, ruke crne i ledja, da se skinem ljudi bi mo se smijaliuser posted image
Noema ma.super se i ti snalazis vidim jauser posted image
Ma da se sve ne snalazite ne biste imale kada tipkatiuser posted image
Danery pa koliko nam kg ima.H?
E nama.je 62 bas bas na knap tako da smo sada ne 68 da mu je komotnouser posted image ..
Pcelitze sretan rodjkas sa zakasnjenjem..
Snjeguljo jesi li uspjela vani ici?

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!