|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 10:32:09   
Snjeguljica_83
subby, ne znam što je to što pitaš...user posted image

Evo ga, piletina, mrkva, tikvica i masl. ulje prošlo ooooodlično! Gospodin je konkretan!user posted image pola male teglice, ali s guštom, bez ijedne grimase!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 12:02:09   
subby
Diastasis recti je razdvojenost trbusnih misica nakon trudnoce. Ima i laki test za provjeriti. Legnes na ledja i lagano dignes glavu s ramenima i napipas trbusnjake. Mogu se osjetiti i onda napipas ima li prostora medju njima (ima slika na internetu kako izgledaju misici u tom stanju pa je mozda lakse za skuziti) i koliko prstiju. Ovo je najcesce uzrok trbuscica koji ostane nakon trudnoce, ali moze doci i do bole u lefjima ili kile ako se ne lijeci. Naravno, ne mora doci do nicega.

Bravo za papicu! Sigurno mu se svidjelo jako! :)

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 12:17:30   
noemaa
subby, nemam pojma za taj diastatis. valjda nisam jer mi je trbuh nestao.user posted image šta je toi zdravstveni problen, ili samo estetski?

as, slažem se, da...

snjeguljo
, ti je popapao? to mu kupuješ ili kuhaš?


moj opet bojkotira.... 4 žličice povrća s mesom.user posted image

cure, bacite pogled na moju novu temu o akrilu da se sad ne ponavljam pa ako imate koj savjet....

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 14:04:42   
as1403
Noema di je ta tema hahaha.
Ma bitno je da bar malo uzme. A kada bude spreman ce vise.
Snjegulju i ja u sve s povrcem stavljam maslinovo ulje njam njam..
Subby niti ja nisam nikada to gledala. Pa neznam..mene samo nekada ledja bole ako mi je puno na rukama u toku dana. A i moj subby nema di ga nema. Prati me u stopu ako je na podu.
Noema super za pokusaj dizanja...

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 14:08:58   
as1403
A evo nasla sam. A ako tako pise ja nebi kupila. Do sada nisam doticaja s tim. Ili mozda i jesam a nisam citala .

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 15:30:40   
subby
Moze biti i zdravstveni problem jer trbusni misici imaju ulogu za stite unutrasnje organe.

Danery, koliko dugo to traje kad se pojavi separacijski strah? Moj je ok, cak su mu smjesne igre kad se ja odjednom iza dekice pojavim dok se igra u svom "satoru".

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Proljetne mame 2016.
18.1.2017 16:12:33   
Snjeguljica_83
Noema, kuham. Kupila sam samo breskvu, marelicu i šljivu. Pojeo breskvu.
prešli na malo mesa.

E. sam puno kasica kupovala. Ajme. sve vrste, od njenog 8. mj. do godinu. Baš sam bila frik. Pokušat ću sada više kuhati.....

Subb, mislim da imam to što navodiš....user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.1.2017 16:13:49 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Proljetne mame 2016.
20.1.2017 20:14:13   
noemaa
jA RAdije sama kuham, ali J mi nece takve vocne kasice, ma ni zlicu... povrtne ajde nekako, par zlicica,alivoce nikako.
danas je otkrio b aktiv jogurt, uzivao je i sam otvarao usta. user posted image a puzanje mu je ultra spidi. svud me prati i pokusava se dizati.user posted image

kako vasi?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Proljetne mame 2016.
24.1.2017 21:51:04   
Snjeguljica_83
Norma, moj ljenjivac i gotovo. Neće na pod... Sretan je par min i miran kad ga stavim da sjedi u kut kauca, nekako ga namjestim. Nije stsbilan, ali bar im par min za nesto za obaviti.

Ne znam sto da radim.s njim da zavoli pod!? Vasi nisu bili takvi, koliko čitam...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Proljetne mame 2016.
25.1.2017 9:05:16   
noemaa
snjeguljice, ma nemoj se uopće zamarati s noelom i time da neće na pod. bude on htio već, ali kad on osjeti da je vrijeme za to. eno, moja nećakinja ima godinu dana i još gmiže ko marinac, a moj jonči s 8 mjeseci puže ko blesav. ne brini, netko prije, netko poslije... kad imaju godinu i pol, svi su jednaki.user posted image

ja kupila blender i sad smo počeli jesti doma spravljene voćne kašice.user posted image valjda mi štapni zbog male količine nije dobro izmiksao pa su gosponu bili rezanci pod nezubićima.user posted image da, još nemamo zubiće.

subby, danery, as, kako vaši?

razmišljate li polako o kostmima za maškare za svoje velike? moj hoće biti psić iz paw patrola.user posted image sad tražim stare materijale da ih ufuram nekoj susjedi na šivanje. ne kupuju mi se skupi kostimi....

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Proljetne mame 2016.
25.1.2017 12:36:36   
as1403
Dan ..
Noema meni stapni ok smiksa. Mi smo uveli drugi obrok. Evo oni sada spavaju.
Mi smo ok. Ilan se poceo dizati na nogice iako jos nije naucio puzati kako treba nego po vojnicki ide okolo..
Jede mi ok. Ujutro voce i zitarice. Popodne meso i povrce.
Mene ledja bole za poluditi da li od dojenja ili mi je I tezak nemam pojma ali je strasno. Isto sam stara baba..
Snjeguljo i ja mislim on ce sam.kada se budw osjecao spremnim. Meni je I iznenadio iz sjedeceg na koljena s koljena na nogice samo ako se ima za sta uloviti..
Kako ste vi ostale?

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 8:19:17   
Snjeguljica_83
Jutro

Ma da, trebam smanjiti ocekivanja, kad se budem najmanje nadala, bit ce.…

Cijepljenje odgodjeno. Muci me sto slijedi ocito i ono cijepljenjes osam mj, a mi odgodili ovo s pet pa da se nece dogodi spajanje ta dva.. Je li moguce??

Inace, malac vise voli meso. Bit ce pun pogodak kad bude imao dva obroka. Vocni i konkretni.

Ima lak san, onaj nocni ameeeee plus voli se uspavati na sisi. Ono ne vuce, igra se i onda se smiri. Moja sisa mu je duda. Bit ce zanimljivo odvikavanje od nocog dojenja, vec vidim.

Maskare. E jos ne zna sto ce bit. A kupit cemo kostim, skui su, ali naci cemo nesto na akciji, vec ih ima... E voli princeze pa.... U vrticu ce svi biti pande.

Danery, jesi ziva?????? Javi seeee!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 9:15:15   
as1403
Jutro
Snjeguljo i moj voli vise meso i povrce. To smaze tik tak a ujutro voce to ide onako polako.
Ma normalno opusti se i sve lagano.. tako niti ja nista ne ocekujem pa iznenadjenje..
A za maskare A ne ide u vrtic pa mu necu nista niti kupovati. Ne zanima ga to haha.
A mislim da nece spojiti cjepljenje. A ova cjepiva sa 3, 5 i po i 8 mj su ti ista. Mi 6.2. Imamo sistematski i cijepljenje s 8 mj.
Jucer smo probali brokulu. Ma ja to uopce ne dajem odvojena kao s A. Odmah sam mu brokulu ubacila s piletinom, mrkvicom, crvenim lukom, tikvicom, maslinovim uljem. Sve je smazao.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 14:34:48   
Snjeguljica_83
As konkretan tvoj mali.user posted image

Nisam vam rekla ovo iznenadjenje: jucer je maleni govorio babababa, mamamama, babama, babamama..... Danas je par puta skratio i ispalo je MAMA!user posted image
Slucajno je to, znam, ali je gust za usi. user posted image

Vasi?? Brbljaju tako?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 21:49:05   
noemaa

IZVORNA PORUKA: as1403

Mene ledja bole za poluditi da li od dojenja ili mi je I tezak nemam pojma ali je strasno.


aj, as, potpisujem. tako da ja polako i razmišljam da prestanem dojiti prije njegovog prvog rođendana...user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 21:53:18   
noemaa
snjeguljice, vidiš, zaista je tako: netko se prije razvija verbalno, netko motorički, ne mogu oboje. tvoj će biti brbljavac pravi. na mamu?!? user posted image user posted image e, i cijepljenje ti neće spojiti jer mora biti bar dva mjeseca razmaka između. zašto ste odgodili?

as, i ja dajem sve smiksano, ne uvodim jednu po jednu namirnicu. pogotovo ne svom nejedcu. user posted image

moj više voli voćne i jogurt b aktiv obožava!!! danas ništa nije htio jesti, slini, curi nos, stalno trlja uha, plače, ne spava... sad mu dali neofen sirupić, smirio se i konačno zaspao. zubići se bliže, jelda? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 22:27:53   
as1403
Evo i mene..
Snjeguljo ispusta da neke glasove ali smo svi zapazili kada jede kao da kaze njam hahahahahah zlica u usta i kao ammmmmmamamama hahaha..
Niti mi nemamo jos zubica..
Noema moze biti meni I ne da niti blizu ustima sve je u ustima usnice stisne kao da ce pusice dati i ne otvara ako nesto ne grize..
Snjeguljo a i I se pokvario vezano za nocno spavanje. Spava on ali se vrti trazi mene non stop. Tako da je samnom u krevetu a mm samo poslala kod A haha.
Noema vjeruj da je i meni proslo to kroz glavu ali to me ulovi samo kad mi je kriza i kada me bas bole. Poslije shvatim da nece tako biti.
Danery stvarno nema.
Subby kako ste vi?

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Proljetne mame 2016.
26.1.2017 23:05:10   
danery
Oj....ja vas danima samo citam,a rastrcana po 2 zupanije....
dakle bili kod fizioterapeuta,zena nas pogledala ono kao a sto ste vi dosli....
reko malo je mlitava....
jel puza? -puza...
jel sjedi?-sjedi....
sjeda li sama?-sjeda...
dize li se?-ne bas,al ni je stavljamo je niti trazi....
oj,dijete je super,al kad ju postavi na nogice,stoji na prstima pa smo dobili vjezbice....sve u svemu,dobro je,ali moramo na vjezbice ici radi kontrole....
u meduvremenu mm spusio neku crijevnu virozu,a ja temperaturu i groznicu da smo se povlacili kao zombiji po kuci...
velika seka pocela sa ispadima ljubomore pa su i tu okrsaju i igre zivaca i strpljenja....

gospa nekoliko dana nije nista zlicom htjela ustima ni blizu,ajde sad se to normalizira....i tako pomalo svi nadolazimo....ja sam doduse jos sva neka zbrda zdola,mm isto sav se usukao,a njih dvije me satrase kad krene cirkus....
jedva cekam da sve prode,pa da spavamo ko ljudi,a ne svi razbacani ko po minskom polju....



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Proljetne mame 2016.
27.1.2017 7:12:49   
Snjeguljica_83
Noema, odgodili smo zbog kozica. Mora proći min sest tjedana do cijepljenja. Pa smo nedavno odgodili jer je noc prije cijepljenja fobio temp i taj dan je imao temp.. nos je sad prohodan, čini mi se, pa cu zvati da dodjemo u pon da ga bocnu.
Kad ne znaš sto je bebi, najlakše je okriviti zube.. neka bude svo zlo u tome. Nadam se da je samo to.

As, kako mogu boljeti ledja zbog dojenja? Mislim, i mene bole, ne svaki dan isto, ali zato jer.se preforsiram!? I jer nosim malog guzonju.
Moj plan je dojiti do god dana...

MM isto kod E. Ne želi sama zaspati nikako. Traži meme, uskoci muž. Prije.rodjenja malog nije bilo.problema... Ajme. Drugo dijete mi ima regresiju sna. Ako nema jedno, ima.drugo!

Danery, joj nije ti lako... Drago mi je da H nema neke veće smetnje. Malo ćete vježbati i dobro.
Ozdravite sto prije!

Vidiš, kod tvoje.sad počeli ispadi ljubomore... Prije ili kasnije, očito je nezaobilazno. Joj!!!
Kako to izgleda, molim te? Da se pronadjem..




< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.1.2017 7:20:36 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Proljetne mame 2016.
27.1.2017 13:18:03   
danery
Hah,kako izgleda...kod nas jr visr psiho karakera nego fizickog,tipa trazila je neki dan dudu,da hoce i ona spavati u kinderbetu,pa se uvalila maloj u ogradicu.....
ja sam za dudu 'ladno rekla da nek uzme slobodno sekine i ptoba,pa cemo u trgovinu po novu za nju,al da ju ponese u vrtic jer i seki svuda nosimo njenu,pa da djeci objasni kad/ako joj se budu sprdali sto dudu ima....bome se zacudila sto ja tako 'ladno pristadoh,veli salim se,necu....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Proljetne mame 2016.
28.1.2017 11:52:47   
subby
Ako vas ledja bole to je jer du vam trbusni misici preslabi pa se tereti i drzanje ne rasporedjuju dobro. Vjezbajte. Ako imate diastasis recti prvo rijesite taj razmak jer klasicni trbusnjaci ionako samo pogorsavaju ako imate to stanje. Dakle, vjezbajte.

Kod nas odlicno, drugi zubic krenuo, veselje. Gmize, na koljena se podize sam. Super nam je. Pomalo jede iako se jos igra s hranom, gnjeci i razbacuje.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Proljetne mame 2016.
29.1.2017 20:51:31   
as1403
Subby nije kod mene to. Bas sam gledala meni niti prst ne stane i onda sam i rekla da mm provjeri. Nije to.
Super za drugi zubic i papanje.
Kod nas jos nema zubica ali su obrazi crveni bas jako.
Tako da ocekujemo svaki dan. Kako ste ostali?

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Proljetne mame 2016.
1.2.2017 8:18:00   
Snjeguljica_83
Jutro

Cijepili smo se. Idući sistematski je trebao biti sad sa sedam mj,.ali je pomaknut za dva mj. Tek kad bude imao devet...
A šteta, bas sam htjela saznati težinu.... Tezi je, osjetim, raste, vidim po robici, a i pelene smo zamijenili: sad smo na 4: od 9-13 kg.


Bilo je jedno novorođenče na pregledu. Već sad moje dojence je tako veliko kad ih vidim skupa.. i mogu reći da mi je drago zbog toga, sad mi je puno toga lakše!

Popravio je noćno spavanje, hvala mu. Nema vise onog svakih sat. Sad smi na dva, dva i po. I napokon su noći toplije, nije mi vise ubitacno hladno u krevetu pa lijepi spavam, spavamo.

Uvela bih i drugi obrok. Doduše, jede navečer rizine, a nekad proso, pa je i to neki obrok. Ma dobro. Uvela bih ručak.

Cure, kakav je vama raspored dojenja, obroka i spavanja?user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 1.2.2017 8:23:18 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Proljetne mame 2016.
2.2.2017 10:46:05   
as1403
Hej cure
Gledala sam jucer a nisam vidila da si pisala. Super za cijepljenje. Neka ste obavili. I za bolje spavnje bravo. Mi u ponedjeljak imamo sistematski i cijepljenje. Nemamo jos zubica i tako.
Da li ste vi nervozne i zabrinute zbog gripe cijepiva i tako tih stvari. Meni je par dana takva faza da samo o tome razmisljam i strah me svega negativnog sto ide uz to. Znam da pretjerujem ali neznam kako si pomoci.
Mi se ujutro probudimo pa ide dojenje prijenprvog spavanja onda nakon spavanja dorucak, panopet spavanje pa rucak pa opet spavanje. Znaci tek nekada pred trece spavanje doji. Onda opet dojenje nakon spavanja tog zadnjeg dnevnog i onda dojenje pred nocno spavanje. A nekada doji i cesce kako koji dan ali u prosjeku to bude kao sto sam pisala.
Kako ste vi ostale?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Proljetne mame 2016.
3.2.2017 8:20:15   
Snjeguljica_83
As kakav je raspored po satima, otprilike oko koliko sati imate obroke i podoje?user posted image

Ma gdje ste nestale? Ne mogu to pripisati lijepom vremenu jer nije lijepo. Dakle, gdje ste?user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!