|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
29.6.2016 9:11:01   
as1403
Jutro
Evo nas sa sistematskoguser posted image glavica 38, dug 57 cm, tezak 5400 g. Narucili smo se za uzv kukova 28.7. Sljedeci sistematski 2.9. Mi smo ok. Idemo u setnje na more i tako. Vidim i kod vas je veselo..
Noema nama je Zic na verudi pedijatrica. Bas sam ju pitala za pisulin, kaze da slobodno pomalo navucem tu kozicu.
Danery super da ste skoro sve dogovorili. A za mlijeko koliko ide ide, ima uvijek ad i izdajalica..
Subby ja ne koristim maramu, tako da ti neznam...
Ivchy i vi ste super vidim...
Snjeguljice kako ste vi?
Pchelitze?

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Proljetne mame 2016.
29.6.2016 9:41:17   
subby
Jutro! Ne znam kako da ga uspavam. Ima mobil koji se okrece, al njega to toliko zabavlja i veseli da se samo smije i gleda u to :D sad je vec pospan, al na rukama nece, izdrzi dok mu ne dosadi. Ne znam kako ljudi uspjevaju uspavat djecu na rukama :D

As, super za pregled, bas fino napreduje user posted image mi smo isto jucer bili u duzoj setnjici, bas nam je lijepo bilo :) gdje su svi ostali? Kako ste? Kako bebice?

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Proljetne mame 2016.
29.6.2016 10:19:12   
danery
Jutro..ja se digla prije 15 min user posted image madam je kod mene u velikom krevetu rasirena ko morska zvijezda,nadudana do cepa....sto da vam jos kazemuser posted image volim ovako ujutro kad se odmorimo obje bez pritiska i cike u ranu zoru....
Kod nas lijepo vrijeme,mal vjetric puse da osvjezi,bas je za cef na terasi....samo dok babe ne napadnu,onda je fajront....
No ajmo dalje....danas bi trebala potvrditi catering,ostalo smo zasad rijesili...ostaje samo smisliti curama obleku,kupiti svijecu i haljinicu....al to cu s gustom sama,hehe user posted image

Jesu vas prerasli vec stogod robice,ova moja svako malo bez bar trecine ostane....ajd u duzinu,al i u sirinu otisla,pola hlacica ju stisne u pupi ko gumica onaj celofan na tegli pekmeza user posted image ili se srola pod pupak,pa onda ko kakav trbati baja bude user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Proljetne mame 2016.
29.6.2016 22:42:10   
noemaa
As,tvoj ilan je vecpuno narastaouser posted image cime ga hranis?!?user posted image user posted image bravo,bravo!
Znaci,ipak ga navlaciti... Ok.,pocinjem sutra akciju s pusulincem.user posted image

Subby, mi svoga uspavljujemo na rukama ili na cici. Kakovi to radite? Meni je wow kad cujem kako nekima djeca zaspu sama od sebe u kreveticu...

Danery,dakle blizi se dan krstitki. Jeste vec nasli kumove?


Ja danas bila kod gin.,sve u redu i moram se javit u listopadu zbog spirale. Kakvu vi kontracepciju koristite? Ja cu probat spiralu...

< Poruku je uredio noemaa -- 29.6.2016 22:46:18 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Proljetne mame 2016.
30.6.2016 17:31:06   
subby
Mi danas u laganoj set_njici. Ove prognoze su ko horoskop, nekad pogode, nekad ne, ne mos se pouzdat. Sinoc zaboravili unijeti ves s balkona i jutros se bas spusti pljusak takav da je sve izgledalo kao izvadjeno iz ves masine bez centrifuge user posted image

Ja jos nisam razmisljala o kontracepciji, samo o tome da narednih pet godina necemo planirati jos djece.. Bome nije lako kad si sam i odvojen od obiteljskog servisa cuvanja djece.. Pogotovo kad sam po cijeli dan sama s njim.. Al pilule recimo znam da necu, poremete mi raspolozenje i budem turbo osjetljiva i placljiva.. Spirala i mene privlaci..

< Poruku je uredio subby -- 30.6.2016 17:32:16 >


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Proljetne mame 2016.
30.6.2016 22:50:47   
lidac0605
Joooj,curke svaka vam čast,ja se grozim spirale i umetanja iste i pipkanja jel na mjestu user posted image ...Kolegica na poslu mi je stalno imala neke upale i jako obilne menstruacije dok je imala spiralu,čim ju je maknula sve je prestalo...
Ja sam za pilseve-ponovo ih uzimam ko i prije trudnoće,samo sam sad dobila light verziju Diana 35-njih sam pila do trudnoće,sad pijem Belaru...meni super-al ja ipak imam problema s hormonima i viškom testosterona i cistama tak da mi to dođe ko terapija...

Vidim proljetne bebuške super napreduju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Proljetne mame 2016.
30.6.2016 22:52:50   
noemaa
Subby,ako si sigurna da jos pet god neces drugo, etoti spirale,ona se stavlja na pet god. Ja moram jos samo razmislit hocu li bakrenu ili hormonsku. user posted image


Mi danas bili na priredbici ovog velikog trogodisnjaka i hepi smo jer je uspio biti skoncentriran skoro cijelu priredbicu,i pjevao je!user posted image jos su tete organizirale i igre roditelja i djeteta,bilo je odlicno!user posted image

Kako ste vi? Nema vas,odmarate ili imate hrpu posla?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Proljetne mame 2016.
1.7.2016 13:01:55   
danery
Ojla....eto mene malo dok netko ne cikneuser posted image
Kod nas vruce al puse povjetarac,fino za biti vani....
Danas mi se ne kuha,pa grickam papriku,sir,kruh i cuclam jogurt,mmmmm...mm-u cu smuckati tijesto i gljive kasnije,on se drzi bezmesnog petka ko pijan plota....
Predvecer idemo u kino nas dvoje nakon dugo vremena user posted image
E je kod mojih na vikendu,a H ce cuvati sveki....
Popodne sam htjela u potragu za materijalom za haljinice curama za krstenje,ali mislim da cu to sutra dopodne,mm vec bezeciran za dadiljanje user posted image
Ne hvalim ga cesto,vise puta mi digne tlak,ali sto je,je....neki dan bila mi prijateljica,a on okupao malu i zove veliku na tusiranje.....ostala zena paf,veli kako to da ih on kupa....reko' a sto ne bi....veli ona njen muz nikad djeci pelene promijenio nije,a kamoli kupao...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Proljetne mame 2016.
1.7.2016 15:19:58   
noemaa
Danery,takve muzeve ko tvoje prijateljice bi trebalo sibom.user posted image meni je to nepojmivo, pa tata im je,kako nece!!! Ali ima taaakvih... Eti,u mom susjedstvu zena s malim ide mami ili u setnju kad g.muz odmara,da ne bi slucajno mali bio glasan i prekinuo mu san!user posted image

Mi cemo danas opet u cetvero na more,da se i mm okupa.ali ovaj put cemo tek u 18 krenut. Cisto da se bacimo i gotovo,doma. Nadam se da ce to jona izdrzati!
Danas mi je jako cendrav, sve nesto bi,ne bi. Spava po 15min.itd...

A jos da pohvalim svog stariheg,jucer na priredbici u jaslicama cak pjevao i nesto glumio kao i ostali. Napredujemo,dakle. Jer za bozic je zabavljao druge,umjesto da sudjeluje u priredbici.user posted image a sad,koncentriran cijelo vrijeme. Cak se i naklonio i onda tek posandrcao,jedini poceo skakat od srece ko blesav.user posted image


Evo, i nama pocela tjemenica. TamN u dm dobila baby paket pa imaju mustelinu pjenu za tjemenicu na snizenju. Danery je hvalu pa bih je mogla isprobati...

Gdje ste vi?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Proljetne mame 2016.
2.7.2016 18:53:18   
danery
Ojla user posted image sta ste sve nedostupne danas user posted image
Ja prijavljujem 88 kg user posted image user posted image pokojima se danas polomila,skrkala,totalno sa zemljom sravnila veeeelika stolica za plazu....klafrala na mob,gledam po dvoristu,kad odjednom op!!et' mene u zabljoj perspektivi,zjalim u granje vrbe nada mnom user posted image opruzila se ledima na zemlju,guz zaglavio u ostacima stolice,batkovi se digli,hvatam radio.Prnjavor,a gege sijevaju i blicaju user posted image user posted image sreca pa nije bilo komsija po balkonima....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Proljetne mame 2016.
2.7.2016 21:04:05   
subby
Lidac mi pobudila sumnje oko spirale.. Ne znam, razmislit cu jos..

Danery, vidim da si pocela s gimnastikom vec user posted image

Mom se opet kod guze vratili crvenilo i to tockice, izgleda mi kao da se opekao i ocito i boli.. Ne znam sta da radim, prvi put sam mazala s Jecol masti i pavlovicevom pa oslo i sad nakon tjedan dana opet.. Kako ovdje nema Jecol, uvalila mi apotekarka neku s nystatinom, ne znam dal da mito mazem, to je antimikotik.. A opet ne znam dal ima soor kad na jeziku ima trag od mlijeka kad jede, ja nemam ranica.. Od bigaie su cini se grcevi otisli, ali nesto ga boli.. Sta bi moglo biti, ne znam ni sama sta cu do pon..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Proljetne mame 2016.
2.7.2016 21:27:36   
danery
user posted image user posted image kod mene krš i lom,nema labavo user posted image

nego....te točkice,maži čime si dobila,jer ao bukne,jao si ga i tebi i malome....moja starija je s godinu dana buknula tako da smo 2 mjeseca krpali guzu,koristili 5 krema user posted image
njoj se to sve zakompliciralo od one ljubičaste tinte,izjelo joj kožu dolje,u krpicama se gulila sirota....
kod previjanja sam ju prala mlakom vodom s par kapi alkoholnog octa,on ubija gljivice,i sušila blazinicama,nikakve vlažne maramice.....i još fenom malo pogrijala da budemo sigurni da je sve suho...
ako možeš,nabavi si i rojazol gel ili daktarin,pa malo na prst i bebaću u usta namaži ili na dudu,to smo mi koristili....
moja velika cura danas bila na kupanju kod susjedice,imaju veeeliki bazen,pa se nauživala,sreća pa sam joj spakovala kupaći user posted image
sutra idu na kirvaj kod strine u novsku....bome će joj biti ispunjen vikend samo tako...
mala spava....tiho mi je u kući....i malo tužno,nemam kome čitti priču i otpjevati pjesmicu za laku noć user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Proljetne mame 2016.
2.7.2016 23:37:08   
subby
Ajd mazat cu s time pa cemo vidjeti, tnx.. Jadna tvoja, bome kako ih to nekad zahvati, nije fer.. Al nek sve prodje i bude dobro :) evo sad se kupa ko prava I uziva user posted image ja uopce ne znam uspavanke za djecu, ja kad pjevam svojem, pjevam ili nesto svoje ili neke pjesme koje volim user posted image morat cu poraditi na tome.. Nekako

Danas je popodne tri sata spavao da smo mm i ja malo-malo isli provjeravati kako je i kad se probudio bili smo sretni ko nova godina, bas nam je falio user posted image a bili smo I jutros u set_njici, sat vremena po kvartu, bas nam je fino bilo.

Btw, preporuka ako nekome mlijeko curi samo od sebe ili iz druge dojke dok beba jede na drugu jest da umeci za grudnjak iz dm-a su katastrofa, lijepe se za bradavicu i ostavljaju neke mrvice na povrsini, cak mi je i propustilo nekoliko puta. Mozda je dobro za one kojima ide kap tu i tamo. Ja srecom pa kupila nadobudno odmah dvije kutije user posted image ne znam koliko para cu se nadavat na te umetke, to ide ko ludo, a jedino mi pasu skuplji.. Probat cu avent perive, valjd nisu toliko nehigijenski.. Cesce ih mijenjat i iskuhat iako pise da se samo na 60 peru. Uh sto cudesa

< Poruku je uredio subby -- 2.7.2016 23:39:15 >


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Proljetne mame 2016.
3.7.2016 8:09:28   
danery
Jutro ;)
Ima budnih? Ja skicam na jedno oko,lijeno mi se dici,a spavati ne mogu....
Kod nas nocas grmilo,sijevalo,a nis od kise....mozda kasnije padne kroz dan...popodne nam se vraca nasa persa user posted image
Jucer sam bila u sopingu,trazila haljinice za cure,maloj nasla slatku na cvjetice,a velikoj materijale,pa cemo siti....
Odoh skuhat kavu,uzvajte u nedjelji user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Proljetne mame 2016.
3.7.2016 16:39:09   
noemaa
Subby, sta je to lidac rekla za spirale? A za guzu,nama za nou u apoteci bili dali deflamol. Odlicna krema. I sad njom mazemo malenog jer mu je pocelo crveno. Ma koje vlazne,mi vlaznima ne peremo guzu. Vec vatice i voda i pobrisemo suhom krpenom pelenom. Sanirajte cime su vamdali,jer stvarnobude grozno ako se prosiri, i bolno za bebicu...

Danery, tvoja velika bome uziva. A i manja ti je dobra,hauser posted image

Nas danima vec zeza,spava mu se,a ne moze zaspat, samo po rukama... Nadam se da ce mu ta faza brzo proci!!!

Gdje nam je snjeguljica????

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 10:25:08   
as1403
Dan
Da se i ja javim na brzinu. Mm radi pa sam sama po cijele dane s njima... a nekako izdrzimo. I mi samo s vodom peremo guzu..
Danery znaci jedna haljinica spremna jos druga
Noema i I je nekako nervozan bio kada su bile one vrucine, jucer mira i dobar, pa cemo vidjeti danas
Ivchy vi ste super vidim..
Subby nadam se da ce brzo proci guza..
Jutros bili u lidlu pa idem...

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 11:59:12   
danery
ola,eto i mene malo user posted image
bila prijateljica s curicom na kavi,hana odspavala,i evo opet sad zakrnjala....sve si kontam prebacit ju kod seke u sobu,tamo joj nekako baš paše spavati,svijetlo je,mirno,ovdje kraj našeg kreveta je blizu tv i dnevna,pa joj valjda to malo odvači pažnju user posted image
a opet ne bi htjela da elena ne može u sobu kad joj se hoće jer ova spava user posted image
hah,morat ćemo nekako,jer i ona bi kad dođe iz vrtića u gledala crtani i svašta nešto s nama u dnevnoj,a često bude da mala spava,pa je sve nekako napola user posted image

eh da,kupila i drugoj haljinu,sad mene treba riješiti user posted image i sandalice velikoj....ajmeeeee....

< Poruku je uredio danery -- 4.7.2016 12:05:18 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 16:40:22   
noemaa
Danery, a da stavis malu k vama u sobu? Sta ne spava tamo nocu?

Subby,tek sad vidim lidacin post. Meni je g rekla da su duze i obilnije menstr.s bakrenom spiralom,koja je jeftinija. A s hormonskom su puno krace,ona se preporuca anemicnim. Cak neke cure i izgube mengu,ali ju dobiju cim se spirala izvadi. Meni je prihvatljivija spirala jer bih pilule mogla zaboravit koj dan... Ali jos imam vremena do listopada razmislit. Rekla mi g nek si prolinkam mirenu.


As, ma moze bit i od vremena da su kenjkavi. Al mojeg strasno muci i prdenje i pidrigivamje pa se budi i zato...user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 17:14:48   
Snjeguljica_83
Evo me...
Kuci smo osam dana. U bolnici je bilo tesko, mirala sam se o malom brinuti sama od o do 24. Nitko ne pita jel mozes il smijes. Morala san se vec treci dan dugnuti na noge. Zato se oporavak usporio.
Citam vas svaki dan, al nusam uspijevala pisati. Ema je tek pocela normalno funkciinirati. Jako smo si nedostajale pa je trazila paznjuuuuu di ludila. Prvi sok je prosao, polako se navikavamo, imamo neki ritam.

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.7.2016 17:17:01 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 17:18:52   
Snjeguljica_83
U vrtic ne bi, tek iza ljeta i ljetnih praznika. Kod mojih nece... Mm radi, a meni zao sto ne ide van. Budemo na balkonu ujutro, a poceli smo ici malo van s malim. Sutra cu ici sama s E.i kolicima....

Ema voli i prihvaca brata, al je govorila da me mrzi. Bas dok dojim, ona me treba. Danery, nesto kao tvoja....

Dojumo i kombiniramo AD, napreduje dobro. Ajme, dosta mi je vaganja, vec 14 dana.... Nocu samo dojimo...

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.7.2016 17:21:39 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 17:23:30   
Snjeguljica_83
As, vidim i ti si sama. Kako ti izgeda dan? user posted image

Moja pedijatrica je Zic .Uzela je i malog. Pregled je 29.7. Danas ima 4180 g. Iz bolnice izasli s 3860. Sve je cca..... Vaga u bolnici je bila ona iz starih trgovina za vice, s kazaljkom koja luuuduje...user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.7.2016 17:33:03 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 17:26:03   
Snjeguljica_83
Sada znate da sam zivauser posted image . Evo, unazad 8 dana plakala sam svaki dan. Prestrasno. Sad sam malo ocvrsnula. Cak zbig toga sto sam puno na nogama, krvarenje se biko pijacalouser posted image ... Sad je bolje, srecom...

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.7.2016 17:30:21 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 17:30:20   
hipo
Draga Snjeguljice zao mi je sto ti je bilo tako tesko. Nadam seda je sve lose iza tebe i da ces od sada pa na dalje bit zadovoljija i sretna. Ima ivijek teskih dana, al drzim fige da vise ne bude razloga za plakanje . Velika pusa.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 18:01:59   
noemaa
Snjeguljice, draga, drzi se! Ajde,na jesen cemi skupa u setnje! Sta si bila duze u bolnici ili? Oprosti, mozda sam smetnula koj tvoj post... Ili ti je oporavak kod kuce bio tezi? Zao mi je sto se mucis, ali sve ce proci... Ema ce se polako priviknuti i sve ce krenzt kako ti zelis!!!
A noel ti jako lijepo napreduje.user posted image

Meni danas bila patron, ima 5200g.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Proljetne mame 2016.
4.7.2016 18:09:59   
subby
Drzi se Snjeguljice :* znam kako je za plakanje, ja sam prvih nekoliko tjedana skoro svaki dan plakala jer smo ovdje sami. Mm preko dana morao raditi, ja sama s njim, jedva na wc isla, jela isto ako sam uspjela stogod dohvatit ili je ostalo od dan prije sto je mm skuhao.. Sad je vec malo bolje, ali opet je drugacije kada si potpuno sam i nemas nikoga da ti uskoci ni za sto, ali snalazimo se, sada je tako kako je.. Zao mi je sto si u bolnici morala sve sama i sto se nisu o tebi brinuli s postovanjem kakvu samo majke zasluzuju. Kazu svi da ce proci, ali ja sam svaki dan gledala na sat i broja kad ce mm doci, tako su mi dani prolazili. Sad odemo cak i u setnjicu nas dvoje, vise i bolje spava pa je lakse. Valjda to s vremenom dodje, ali barem imas iskustvo s bebama, gledaj s te strane da ti je s te strane barem malo lakse nego da ti je prvo. Nadam se da ce ti E pomoci i biti uz tebe vise, kad se navikne na novu situaciju. Drzi se i saljemo ti puse!

Danas patronazna bila, kaze ima 5780g. Osip na guzi nije gljivicni, ali da je krema ok i da ju mogu koristiti. Za pisu je rekla da se to tako prije radila, da ne navlacim nista dok pedijatar ne kaze da treba. savjetovala mi je I da upisem tecaj bebi masaze jer mali zabacuje glavu unazad i dosta mu je napet vrat kad tako radi. Narucila sam se na iduci pregled i cjepljenje pa cu to obaviti za 2tj. Danas ga muce malo grcevi, a jutros je imao eksplozivnu skroz tekucu stolicu, i to taman kad sam mu skinula pelenu i to obilno. Ona kaze da je od neke hrane koju sam pojel jer dok god ima blag miris i zutu boju da je ok.. Sad se ravnam po tome pa sam malo smirenija jer sam se skroz uspanicila..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!