|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
23.6.2016 10:56:44   
subby
Ha nemam viper, imam autosjedalicu, stavim ga u nju kad ima grceve jace, to mu pomogne nekad.
A viper je do koje dobi? Dal se isplati ako npr sad u razdoblju grceva pa ono kad prodju? To znaci samo stavim i bebac razgleda iz toga? Moram priznat da se oko vipera i nisam bas informirala

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Proljetne mame 2016.
23.6.2016 11:12:23   
danery
Nama je koristio do godinu dana redovno,kasnije si je kao fotelju koristila,mozes naslon spustati i dizati skroz od lezeceg do sjedeceg...super stvar,velim ti,puuuuuuno zgodnije od as...bar za kucnu upotrebu,kad zaspe,nije skvrcena ko kobasica....a sa strana otvoreno,nema one jastucice kao as,pa sve vidi....
Mi bile na pijaci po povrce,vani kuha,sreca pa nam je sve na 5 min od kuce....al jsam ja kolica spustila van iz kuce,et' ti babe,juris na kolica,uhvatila dmat,slepat,skoro tockove odvalila....aaaaa,pop.. user posted image sam

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proljetne mame 2016.
23.6.2016 15:20:18   
as1403
Dan cure..
Noema mm je jos na godisnjem, ali snalazim se ja. Samo da je sve ok mislim da nece biti problema. Jucer smo isli do mora. A danas ce se i kupati.. ja necu jos bar 10 ak dana..

Subby ma i mom tako zna biti... a da najjace su mi te mrvice hehe
Samo sto obucem novu pelenu cujem prrrr pa virim da vidim da li ima sta...

Danery a i ja se mislim da li da uzmem viper ili onu ljuljacku, s Arianom nisam imala jer taj je samo zelio biti na rukama... ovaj je za sada drugaciji.. sam zaspi place samo kada je gladan. Bitno je da se pokakao i podrignuo s njim mozes di god ces

Danas smo bili do grada Ilan je spavao usli u foto studio da se slikamo uzeli ga slikali, vratili u kolica samo nastavio spavati. Otisli do mupa predali za osobne i doma. .. gotove za mjesec dana.. tako da sam i to rijesila. Sisematski nam je 29.6.

Noema kod koje ste vi pedijatrice.?
Snjeguljo vi?

Idem sada dok spavaju malo odmoriti. Rucak sam spremila i na odmaranje...

< Poruku je uredio as1403 -- 23.6.2016 15:23:39 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 9:09:37   
noemaa
As,dakle idealan bebac ilan.user posted image mi smo ostali kod klasterkove jer nam je i stariji. Vi?

Subby, sve je to normalno za bebe, ne brini.

A viper ja imam neki, noa mi nnije bas bio puno tamo, ali bi dobro doslo kad smo npr.rucali,a njega u viper pa da nas gleda. Patronazna rekla da je za male bebe koje ne sjede ok. Cc.pola sata da budu unutra dnevno. Ne vise jer je uputno biti stovise na ravnom... Skoro sam i zabor na viper, bome cu rec mm da ga danas izvadi i sastavi.


Danery, tvojavelika je bas dosjetljivsuser posted image


Mi jucer pozalili sto nosmo isli na more. Veliki se brckao u bazenu. Danas idemo na more jer je toooooooploooooooo vec sad,a di ne popodne...

< Poruku je uredio noemaa -- 24.6.2016 9:13:23 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 9:24:08   
danery
Jutroo user posted image
Jeste se naspavali?Noemaa,kako ti zavidim na plaziiiiii,ja bi sad vec sjedila u vodi ko kornjaca da sam blize moru...al proslavila bi se s ovim nahladenim mjehurom brzo,hahhaha...nadam se da ce brzo proci,krkam se brusnicama i c vitaminom,vodom....limunadu sam jucer onak izdaleka omirisala i popila malu casu da ne bude show,nista gospici nije smetalo,a meni kap malo lakse bilouser posted image


Jutros previjam malu,pa gledam....bumbarica i pol,batkovi ko mali noj user posted image
Neki dan probali ju stavit u viper da vidimo sto ce,dosla velika cura,gleda,gleda,pa ka,e A MAMA,JEL IMA MOJA SEKA VRAT,NE VIDIM GA BAS
Ja pukla od ijeha,jer se sjecM da sam se i ja za nju isto pitala kad je tako bila prvi put u viperu,a ono se podbradak ko roletna spustio na prsa.....user posted image

Sto ce danas za rucak biti? Ja kupila neke snicle,al mm narucio knedle,petak je....napravit cu meso pa nek za sutra stoji,a knedle ako uspijem..

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 9:57:12   
subby
More, blago vama na moru. Vi obavezno na kupanje, na plazu, o-ba-ve-zno! Ja cu morat zivjeti na moru, prosle godine sam se toliko nauzivala i iskupala da sam dosla do zakljucka da je to jedino ispravno. Uh, ne znam hocemo li mi s malim ove godine ici, jos je jako mali, ne znam kako podnose putovanja. Ako bi i mogao isli bi mozda pocetak 9.mj. kad bude vec 3 mjeseca imao. Autom nam treba 5 sati do Zg. Tamo bi mozda pauzu napravili od koji dan pa onda dolje put Zadra.. Ne znam, bas bih zeljela da se nadise morskog zraka i mama da se okupa.

Haha, moj kad sjedi u as isto ima podbradak samo taki user posted image

Jucer mu cistim rukice i otvori sake, kad ono unutri dlake sto je pocupao s tatice kad ga nosa kod prsa user posted image

Kako vi rjesavate tjemenicu? E jos pitanje za vas s deckima, jel mu vi navlacite pisu? Neko kaze treba, neko kaze ne, sad me zanimaju iskustva

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 10:02:44   
Pchelitza
Samo da se na sekundu javim.ova moja me okupira Konstantin.svi mi govore da ju ne nosam Ali ne mogu kad urla.kakvo je vase misljenje? Imali smo grceve cijeli mjesec.sad smo na enterokind kapima pa je bolje.samo sto bi curia stalno bila na rukama a stvarno je vruce.
Kaka eventual no jednom dnevno.strava pa se namuci.pokusavam dogovorit krstitke pa nikako.kumovi u makarskoj a zupbikninzistira na nedjelji.a I brinem se kak bu cura izdrzala sat vremena.nema sanse da bude tiho a kad Irene urlat zvoni cijela kuca a di nece crkva

< Poruku je uredio Pchelitza -- 24.6.2016 10:07:08 >

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 10:10:04   
subby
Ja mislim da tako male bebe treba nosati jer im treba blizina i paznja. Bas sam citala nedavno tekst o tome kako su u biti ljudi jedini koji ne sazriju dovoljno prije rodjenja, pa se ta blizina mame i bebe treba nastaviti i nakon porodjaja. Mi naseg nosamo ako mu odgovara, radimo sve sto treba da mu bude bolje. Nekad pomogne nosanje, nekad as, nekad lezati na prsima, nekad razgledavanje, nekad pjevanje.. Moj je isto nekad takav da mu vodoravan polozaj u krevetu jednostavno ne pase. Mozda se uzlezao predugo pa se ukocio, mozda ga pelena ili bodi zulja.. Treba na sve to misliti

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu Pchelitza)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 12:18:18   
danery
Uf,i mi smo u krstitkama,sve nekako okolo nabadamo,a nis dogovoreno jos....koma....
Ova se moja nadudala,povukla nekih 130 ml,nikako podrignut,izvalila se na bok i nastavila spavat user posted image pase djetetu u sekinoj sobi user posted image posto nam je klima u dnevnoj,a i kindac za curu,seljakam ju kroz dan ...inace za pol sata dreka,nervoza,nit pospana nit odmorna,a cas jr vruce jer ne drzim klimu stalno upaljenu,cas hladnjikavo kad ju upalim....onda bolje delozacija,pa mir...sve si kontam da joj i kindac prebacim,ionako budu otvorena vrata sobe kad zaspe velika cura....



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 22:29:34   
noemaa
Pcelitze, nas veliki nije razmazeno dijete,a nosali smo ga ful puno. Cak sam si i maramu i mei tai kupila da ga nosam jednistavnije. Bio je takva beba,plakao puno i smirivalo ga nosanje.
Slazem se sa subby. Bebe su malena nevina bica i potrebno im je puno njeznosti. Ato ukljucuje i nosanje kad je potrebno. Pa necu pustit bebu plakat jer stare babe imaju zadrto razmisljanje. Ako je beba sretna,bit ce i roditelj. I obrnuto, tuzna beba,tuzan roditelj...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 22:34:51   
noemaa
Subby, tjemenicu mazem.maslinovim uljem,npr.preko noci ili par sati prije pranja kose namazrm i onda njezno krpicom brisem glavicu,trljam. A cak i noktima znam lagano skidati. To je prica kako sam radila noi. Sada ovaj drugi micek jos nema.


Danery, bas te zeza,ha. Ma malo limunade nece naskoditi...


Mi.bili svi na plazi,ali necemo vise voditi malenog.bar ne jos mjesec dana. Sav se usaftao, rasplakao. Nije mu pasalo,vruce,a on bi spavao. Bubica mala i mi blesavi roditelji.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 22:40:00   
noemaa
I, subby, pisulinca jos ne navlacim,ali budem cim pedica da zeleno svjetlo. Tada cu navlacit pri svakom presvlacenju i kupanju. Tako sam i velikom i sad je ok. Ali je pedics rekla sad na pregledu s mjesec dana da jos ne. Valjda kadbudemo isli na pregled s tri mjeseca bude rekla.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Proljetne mame 2016.
24.6.2016 23:27:38   
danery
noemaa,šta ste ga stvarno vodili na plažu tako malog user posted image ajme,a ja si mislim bi li gospu sa 4mjeseca na more vodila makar da se nadiše zraka morskog...

kod nas pasja vrućina,ventilator radi,prozori otvoreni....velika spava kod bake,bila sam se dolje izdojiti,a ona viče u mraku BAKO,HRČEŠ,OKRENI SE user posted image baš sam se nasmijala....

danas se spremamo malo kod priojateljice na kavu,bebanu je čuvao mm,i gleda mene persa i pita da kad će mi se smanjit stomak....a ostao mi kao u 3.4-mj.user posted image nekako svisoka user posted image ....velim ja ne znam,možda i neće...
kad čuješ nju nakon kratkog razmišljanja:ma hoće....znaš kako je teta ksenija imala stomak kad je bebu rodila pa joj se smanjio,tako će i tebi user posted image

ja pričam frendici,a ona kaže ne mogu vjerovat da je to zapamtila....baš smo se nasmijale user posted image user posted image

nego....jel vama krenulo noćno znojenje?ja evo plivam,aotuširala se prije 15 min...al što ujutro imam dobar friz,pa to je za ne povjerovat,ne bi mi ni frizerka tako namjestila...
user posted image




_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Proljetne mame 2016.
25.6.2016 8:08:57   
as1403
Jutro

Subby isto kao i Noema kazem za tjemenicu..
Ja po malo navlacim kozicu pisulinu tako sam i A i isto ok sve..

Mi smo i jucer i prekjucer svi bili na moru. Mm i Arian su se kupali a Ilan i ja smo bili u hladu. On je spavao u kosari i bilo mu je ok.. nije se bunio..ja se necu jos kupati ipak jos nije ni mjesec prosao od kada sam rodila.. strah me upalauser posted image ako nesmijem nista 6 tjedana tj do prvog pregleda mozda se nesmijem niti kupati.. tusiranje je druga stvar haha
Jucer mi je nesto stiglo u sanducic pa idemo do poste prosetati dok nije jos vise ugrijalo...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Proljetne mame 2016.
25.6.2016 14:50:17   
noemaa
Dans bili na moru, frendica dosla s bebom od dva tjedna u kosari i bilo ok.jer je spavala. Ali ja ne mogu tako jer se grozim da u autu ne bude u as propisno. A da ga izvlacim iz as i stavljam u kosaru, hm, mislim da bi se zbudio.

Danerx,mi smo starijeg vodili na more s 5 mj i sve je bilo ok.,isli na kupanjeviza 18h, to je vazno. A sad smo jako pogrijesili jet dmo isli po suncu,vec u 17h.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Proljetne mame 2016.
25.6.2016 15:33:40   
as1403
Da mi do poste a danas praznikuser posted image zatvoreno. Tek u ponedjeljak...
A to je da zbog as Noema ako idete autom. I mi smo isli oko 6 sati. Prije nebi jer je bas vruce. A ja inace ne volim ljeto...niti ove vrucine, muka mi je..jedva cekam jesen i zimuuser posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Proljetne mame 2016.
26.6.2016 10:00:11   
ivchy81
Jutro curke! user posted image
Zbudio me šugavi komarac user posted image svu me ispiko, valjda mu previše šnjofam na mlijeko pa se tak obrušil na mene, a mužu neće ni prismrdit user posted image Jao kaj ih mrzim, ufff user posted image Srećom smo kimbu od male zaštitili sa mrežom protiv te gamadi user posted image
Danery hvala ti za savjet kaj da radim sa viškom mlijeka user posted image uopće mi to nije palo na pamet da spremam za kasnije kad krenu kašice user posted image Tnx još jednom user posted image
Moja mini jučer uopće nije skoro nikaj spavala, pa je zato od pol noći, pol jedan zaspala ko top i do skoro 8 ujutro odrapila, a meni sise pune user posted image Jedna do vrha, a druga samo kaj nije user posted image malo prije se nacicala, popričala sa medekima kaj su naštampani na ogradici od kimbe i sad natrag ćori user posted image user posted image
Moja zadnjih tjedan i pol slabije kaka, a prije je skoro svaka pelena bila pokakana. Nemam pojma jel to normalno, al kolko čitam okolo, navodno je. Malo ju čujem kak ga zna dobro odrapit ko velka user posted image i onak prpr, odem preskinut, a ono ćorak, samo popišana i tu i tam nekakav trag kakice user posted image To valjda izletilo kod okidanja rafalne paljbe user posted image user posted image Postaje mi sve više smiješna, tolko priča, guguće, smije se da se ja sva rastopim user posted image user posted image user posted image Svaki dan nekaj novo pokušava reć, napravit itd. Da znate samo kak zna žicat da bude na rukama i to mora bit okrenuta prema van da milostiva sve vidi i nema stajanja na mjestu il slučajno sjest tak sa njom, a ne, odma se oglašava sirena za daljnje hodanje, dizanje user posted image Nema majci lagano. Ne kužim kak skuži da se stoji na mjestu, da sam sjela i tak. Al nije dijete bedasto, zna kaj hoće već sad, ajme majko mila kaj bu to onda poslije kad bu sve veća i veća? Već me sad frka toga user posted image Kolko je prefrigana već sad, ufff, naježili smo svi skupa user posted image Super su mi priče sa vašim bebicama, sve tako lijepo napreduju, a slatkih muka će uvijek biti, kaj možemo, to je valjda majčinstvo user posted image
Snjeguljice, čestitam na velikom dečku user posted image neka uvijek bude zdrav, vesel i da ima dug i lijep život, a tebi želim što brži oporavak user posted image

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Proljetne mame 2016.
26.6.2016 10:17:17   
ivchy81
Danery, tvoja mala starija je zakon user posted image kak je to pametno dijete, svega se sjeća, al ovo kak je skužila i prokomentirala za vrat user posted image živi smijeh user posted image Kak su današnja djeca napredna da je to za ne vjerovat user posted image
Pchelitze nadam se da će ti te kapi još više pomoć, jer nama stvarno jesu i hvala patronažnoj kaj nam je rekla za njih user posted image
Mi imamo krstitke 09.07.i nakon crkve idemo u restoran udaljen možda 2 minute hoda od crkve, tak da nam je to super ispalo user posted image tak smo izveli i za svadbu i bilo je super user posted image Neće nas bit puno, samo najuža obitelj, zajedno sa malenom 14 i čisto dosta user posted image

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Proljetne mame 2016.
26.6.2016 23:16:03   
noemaa
Vecer,curke!

Evo nam i ivchy s lijepim novostima. Curkica ti lijepo napredujeuser posted image

I moj je postao bistriji, konkretniji. Rukicom lupa po mobilu,nekad mu uspije,nekad promasi. Frkce, rokce,laje, cici,mijauce. I kad je budan,ali i kad spava.user posted image presmijesno. Spava i guguce i sve ostalo. Pelene su isto rjede pokakane. Danju je vise budan.
A ja uzivam svaki dan s vecim gosponom na moru,dok micek ostaje s mm tih dva,tri sata...

Cure,kako ste vi?

P.s. mame vecih klinaca-spavaju li vasi klinci s jastukom? Ako da, od koje godine?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Proljetne mame 2016.
27.6.2016 7:03:07   
danery
Jutro user posted image
Kod nas fino osvjezilo,sinoc je pala dobra kisurina....al opet ce pripeci kroz dan,pa kad stane isijavati sparina i vlaga,bljak....
Ne znam za vas,al mene kao da netko u kantu vode glavom gnjuri,to po no i tece s mene,uzas user posted image nocas je svekrva lajsala po avliji da se rashladi,bome skoro sam i ja s njom pod ruku posla user posted image ako su ovakvi valunzi u menopauzi,jadni muzevi kad krene to veselje user posted image

Inace se ista gospoja jucer razbila ko kruska,stukla koljeno na stazi,isla mudra sova po meso od rucka preko kod babe i sva bitna izletila u slapama,okliznula se na lokvetinu i onak krupna zvajznula na koljena....ajme...mm pop...,pogotovo jer je on vec donio klopu,a ona nije skuzila,tak da danas sepa ko mumija....

Ja ganjam termime za krstenje,srela sam kolegicu pa mi nesto napomenula oko ovog sto sam mislila prvobitno,pa sam malo bolje promislila i skuzila da nam je sala preko puta u mjesnoj zajednici ko saka na oko,sve je na par metara od kuce,mjesta ima,e sad....je li slobodna....moram nazvati sve...

Hehe,gospa se probudila,gibam,tipkam kasnije user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Proljetne mame 2016.
27.6.2016 9:01:03   
subby
Hehe svima lijepo i svi super napreduju :) moj se belji, cokce, smijulji, namiguje, mrsti, nekad u snu dize obrve I proizvodi razne zvukove u snu user posted image moj pogleda u mobil kako se okrece, pregleda ih i onda gleda sta dalje ima user posted image

Jutros u pol 7 jeo, zaspao, eto 7.20 njega, probudio se i dosta lezanja u kreveticu. Stavio ga mm u autosjedalicu i onda je gledao kroz balkon van, a ja mu nokte podrezivala. Bome se voli uredjivati user posted image

Danas cu mu mazati tjemenicu. Znaci namazem uljem, prekrijem kapicom i ostavim nekoliko sati. Isperem i onda lagano cesljam dok se skida ili osusim pa cesljam?

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Proljetne mame 2016.
27.6.2016 9:41:21   
danery
subby,prvo nauljiš kosicu,nek se dobro "napaca",al ne moraš dodavat začine user posted image
nakon kojih par sati lijepo češljić u ruke i iščešljaj....i onda pranje...
mada mojima to nije baš pomagali,nego smo kupili mustela pjenicu i riješili se u dva pranja....a kasnije isto koristili po potrebi user posted image

moja perla opet kunja....digla se u 8,malo posisala,i aurli,pa je na kraju dobila koktel iz flašice....čini se meni da neće mljekara još dugo,ode u većinski stečaj user posted image
hah....dobro je i radila,mislim,nije prestala sisati skroz,ali na dobrom je putu....neka meni izdajalice još neko vrijeme user posted image

uspjela sam riještiti nešto oko krštenja,e sad samo još sve potvrditi i mir....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Proljetne mame 2016.
27.6.2016 12:57:12   
noemaa
I moj drnda cijelo jutro, cica, spava na meni,al cim ga stavim u kosaru budenje. Bio mrvu u viperu, sad je konacno zaspao i nije se zbudio kad sam ga metnula u kosaru. Oko podne mu je vec uobicajeno spavanje. Vec ima neki bioritam,bas se cudim.


Subby, sretno s uredenjem! Ja sam prvom tjednima mic po mic rjesavala tjemenicu,nisam se previse zivcirLa i sve je ok.proslo.

Snjeguljice, kako si ti, kako noel? Kako ema reagira?

Mene zanima kad se pocne navlaciti kozica na pisulinu? Zaboravila sam...user posted image

Danery, eto, rjesenje za krstitke pred nosom bilo.user posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 27.6.2016 12:58:31 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Proljetne mame 2016.
27.6.2016 15:03:29   
danery
oj noemaa user posted image aj da ti mahnem dok si još tuuser posted image

moja je drečalacijelo jutro,gladno dijete,malo joj moje mljekeco,pa je s guštom posaugala ad,a onda nakon sat i pol mira opet dreknula user posted image tak da je pocclila još deci moga,i sad evo spava ko top....samo čekam....
kako se gospa ulijenila vući,sad neka 4x dobije moje na flašu,a ujutro i noć još je u nesvijesti,pa sisa,al...ma gromada je ona,pa treba navući po dva dcl mlijeka da se nasiti,a kroz dan odjednom izvučem do 140 i to na sve mile načine žmičem....hah,šta'š....

joj,i ja ću u bitku s tjemenicom,žuta joj je sva glavica odnapried,al sve priljubljeno,nije se nigdje počelo ljuštiti...inače ja njoj to dok ju kupam malo frotirnom trljačicom mekšom podrljam,pa koliko ide....al morat ću po pjenicu,nemam živaca mic po mic,a i susjeda je rekla da njena mala ima isto,pa ćemo si podijeliti pjenicu,neće propasti...

naručila sam se KONAČNO kod gina na kontrolu user posted image user posted image

negoooo....danas kad sam išla piškiti i kad sam se brisala,osjetih neku kao kuglicu pod prstima user posted image prepala sam se ajme,samo mi još fali da mi se iznutra štogod spušta user posted image
i onda vele ne dizati teže od kile,hahahhaha,a što da s bebom onda radim,da ju kotrljam po sobi.....bah user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Proljetne mame 2016.
28.6.2016 9:46:05   
subby
Ja idem iduci tjedan na kontrolu, bas se jucer narucila. Koliko prosjecno traje kontrola? Ne znam kak cu s malim, mm ce ga pricuvati, al ak ogladni ovaj ce mu napravit formulu.

Ja ne znam moj ima opet skok u razvoju, sutra eto 6.tjedan, a jucer je cijelo popodne i vecer kenjkao, nista mu nije pasalo dulje od 5 min. Tri-4 sata smo ga uspavljivali, place, vristi.. Pa daj mu da jede, pa ne moze do kraja pojest, izgleda da ga je nesto bolilo ili su grcevi.. Ne znam vise di cu namirit toliko zivaca. Mm mu opet htio dat formulu jer je mislio da je gladan ili da mu mlijeko ne pase. Ja nisam htjela i srecom pa se pomalo smirio da se najede kako spada.

Jel moguce da mu oticu desni vec sad? Trpa ruke u usta, ponekad mi slini po ruci kad se nosi i kad se dere i vristi po nekoliko sati, nist ne pomaze. Ne znam sta da radim, kako mu pomoci?

E zene koje motate bebace u marame, jel ih stavljate dok su jos mali? Ako da, u koji oblik motanja marame koristite?

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!