RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (25.5.2016 14:13:41)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Viola6 - 26.05.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (25.5.2016 14:40:02)

Draga Perlice, ovo su odlične vijesti! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Baš mi je drago da nema pikalica! [sm=smiley1.gif]

Ajoj, tintin, mazi svoju S. [sm=smiley13.gif] Šaljem joj puno pusica! [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

Eternity, i ti uživaj na moru! [sm=smiley1.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (25.5.2016 17:45:05)

Drago mi je perlice jako zbog lijepih vijesti!! [sm=bravo.gif] Ljubim!

tintin zao mi je zbog tvoje malene. Nek brzo ozdravi!

eternity uzivajte u DU!

I ja bi na moreeee [sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (25.5.2016 18:05:12)

Perlice super vijesti [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] uzivaj na moru.
Hvala cure, S je danas na 37 sad cemo viditi nocas, nadam se da nece dalje.
Pusa svima




papučica -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (25.5.2016 22:39:32)

Cure pozdrav,

Perlici sretno
Viola hajde ti nam uljepšaj kraj ovog mjeseca

Ja neznam da li ću se prijaviti za naredni ciklus [sm=smiley36.gif], moglo bi i bez mene. Ma baš sam razmišljala da promjenim situaciju, sa vama ću odbrojavat ali čekat neću [sm=hudicek1.gif]

Nešto razmišljam prva sam bila na listi za maj i ništa ne bi, tako i krenu zamnom bez crtica.

Neću i ne želim da ovaj naredni mjesec tako krene [sm=smiley1.gif]

Želi da vidim [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (26.5.2016 7:43:31)

Dobro jutro,

evo vam kafica [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif], mmmmm miriše, probudi te se.

Ja idem na službeni put, čujemo se[sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (26.5.2016 8:31:35)

Jutro cure! Zeza me rr nesto grrrr!
perlice super vijesti bravo!!!sad uzivaj u dubrovniku,bit ce ovih dana za kupanje!
tintin ajme sad i tvoju malu uhvatilo. Ma stvarno cujem masu voroza. Nadam se da ce brzo ozdravit!
papucice ma daj zasto neces odbrojavat? Pa ovaj mjesec se stvarno nadamo za tebe[sm=bravo.gif] sretno na putu!
leilani gustaj na selu-volim selo! To je poseban gust! Sve lijepe uspomene iz djetinjstva me vezu za selo.
eternety uzivajte u svatovima. Ja sam u 9mj u svatovima u Du.
viola daj uljepsaj nam mjesec!
pinky ajme sta ti je uhvatilo M! Jesi uspjela doc do pedijatrice? Da, pa i nije ga pametno vodit u vrtic takvog, bez obzira sta ti je ujutro izgledao dobro. Moras razumijet i tete. Nadamm se da cete otkrit napokon sta je. Moj datum je 20.6.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (26.5.2016 10:45:19)

Dan cure, evo uživamo u kavici na stradunu..
Tintin, pinky kak su klinci danas? Nadam se da su bolje [sm=smiley1.gif]
Eternity fino se zabavi u svatovima [sm=bravo.gif]
Belina, boja mora mi nije privlačna, u torbi nosim badić i peškir, pa ću vidjeti
popodne da se malo osunčam.
Viola kakvo je stanje?
Papucice zar misliš ak tebe nema na listi da bu bilo trudnica [sm=jezicek.gif]
Ne budi luda, samo vi akcijajte, nikad se ne zna
Pusa svima [sm=smiley1.gif]




pcellica -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (26.5.2016 12:38:00)

Hej cure, kakvi su planovi za vikend? Ja sam čvrsto odlucila uživati i ne dati da me gluposti iznerviraju. Imam jedan prioritet i to je to
Perlice super vijesti[sm=bravo.gif] uživaj. A jesi odlučila kada ćeš krenuti na postupak?
Pinky sta ima novo? To s temperaturom zvuči grozno, nadam se da je već bolje i da nije ništa ozbiljno
a gdje je Viola, držim fige za [sm=rozacrtici.gif]
Papucice ti ne pricaj gluposti[sm=zz_stick_out_p.png] prijavljuj datum odmah! [sm=smiley36.gif]
evo ja očekujem 12 mada mi se cini da mi je ovulacija malo uranila. Kako mrzim sto nisam mogla kod ginekologa pa da znam stanje.
ostale cure, sve vas grlim i zelim sretan lipanj! [sm=duda.gif][sm=zz_skip.gif][sm=smiley31.gif]




Viola6 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (26.5.2016 20:07:27)

Curke drage kako ste mi? Nadam se da uzivate.. evo sam da javim moja[sm=hudicek1.gif] stigla jucer..
nazalost zatvaram ovaj mjesec sa jos jednim gafom...
Bit ce bolje [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (26.5.2016 22:44:37)

Viola draga zao mi je, glupa [sm=hudicek1.gif] , saljem ti veliki zagrljaj.
Perlice S je dobro, jos joj je nos zacepljen, ali vise od one veceri nije imala temp.
Pozz svima




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (27.5.2016 8:55:26)

Jutro cure [sm=smiley1.gif]
Viola žao mi je [sm=smiley13.gif] al znaš da ste fulali akciju
ovaj ciklus.. znam, čovjek se nada.
Dal TM radi terenski posao inače? Nadam se da ćete ovaj put pokriti
pozitivnu trakicu i da će krajem idućeg mjeseca kod tebe biti [sm=rozacrtici.gif]
Tintin, super da je s bolje, šaljem joj pusu [sm=smiley1.gif]
Ostale cure, gdje ste nestale [sm=zmeden.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (27.5.2016 9:01:14)

Dobro jutro drage moje! [sm=smiley1.gif]

Viola, jako mi je žao zbog [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley13.gif] Drži se! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Tintin milena, drago mi je da je tvojoj princezici bolje. [sm=smiley1.gif]

Pcellice, samo tako: uživancija i sve će doći na svoje! [sm=smiley1.gif]

Perlice, kako je na moru? Dal uživaš? [sm=morje.gif]

Belina, razumijem ja tete, ali ne mogu non stop biti doma na BO, a ponekad imam osjećaj kao da oni u jaslicama namjerno šire bolesti samo kako bi ih bilo što manje. Da imam baku servis blizu nebi bilo problema, a ovako mi je baš bed što stalno izbijam s posla i ne mogu se ufurati u hrpu posla koji me čeka (jer ću mijenjati kolegicu koja ide na porodiljni za mjesec dana). Uh ... baš je teško uskladiti i obitelj i posao. [sm=zmeden.gif]

Papučice, sretan put! [sm=smiley1.gif] I kakve su to gluposti da nećeš odbrojavati s nama. Nemoj da ti dam po prstima! [sm=smiley36.gif] Datum na sunce! [sm=smiley1.gif]

Moj M je dobro. Od noći s utorka na srijedu više nije imao temperaturu, a danas smo morali po ispričnicu za vrtić pa ga je pedica pregledala i rekla da je ok te ako će opet imati tempicu da dođem u ponedjeljak pa ćemo vaditi krv. [sm=smiley1.gif] Jedino što ga sad opet moram naviknuti da spava sam u kindaču pa se noću dižem po barem 5 puta da ga uspavam i vratim u kindač. Ajme pa kad mame počnu spavati cijelu noć??? [sm=zmeden.gif]
Meni se od jučer počeo čepiti nos i malo me grlo grebe, ali još je to sve podnošljivo. [sm=smiley1.gif]

Idem sad složiti novu listu s ta vaša 3 datuma koje ste napisale! Za ostale imam samo ovo: [sm=zz_redcarded.png] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (27.5.2016 9:24:51)

dobro jutro,cure [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

kako ste ,napokon nam lijepo vrijeme [sm=smiley1.gif]

perlice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ma super da bez pikalica idete na FET,
jeste li razmišljali o datumu?samo je bitno da budeš spremna i ja ti želim svu sreću ovog svijeta [sm=smiley27.gif]

viola žao mi je radi tvoje [sm=hudicek1.gif],sretno u sljedećem odbrojavanju !

pinky kako je tvoj M? mojoj L kad su zubići išli van to je bila ludnica,stalno je bila pod temperaturom ,vadili krv gotovo svaki tjedan ,ali krvna slika ko sunce ...
nos ,kašalj ,neprospavane noći ...to se ne zaboravlja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] čari roditeljstva ...

ostale cure kako ste ?

meni je užasno žao kaj nismo zbrisali na Jadran ,vrijeme je savršeno ...

pinky piši me za 21.06.

ako imate produženi vikend uživajte ,sve vas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2016. (27.5.2016 14:34:33)

Mali andeo nismo još odlučili dal ćemo idući ciklus ili
u srpnju. MM veli hajmo odmah, ak ne bude [sm=rozacrtici.gif]
da si možemo organizirati godišnji i ljetovanje, aj još uvjek važem..
Meni uopće nije bitno dal idemo s pikalicama il bez, vjerujem dr 100%
tak da o svemu on odlučuje [sm=smiley1.gif]
Upravo smo ručali, idemo sad malo odspavati, večeras nam stižu
frendovi koje nismo vidjeli od vjenčanja cca 4/5 god, pa ćemo ružiti
do jutra.
Pusa svima




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]