Preporuke za kolica (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Što mi treba za novorođenče?



Poruka


nymeria -> Preporuke za kolica (29.3.2016 14:02:07)

Drage moje mi smo poceli malo razgledavat kolica i vise nismo pametni.. gledamo nesta 3000-4000 kn i da su 3u1..
Citala sam dosta pohvala za graco (graco evo chilli 3u1) su mi lijepa i lagana..
Takodjer i hauck isto tako mi je ok..

Kako ste se vi odlucili?




danery -> RE: Preporuke za kolica (29.3.2016 15:37:06)

kupila graco mirage plus....super lagana,okretna,traju ajme....

za stariju smo imali pierre cardin duboka,koja se dižu u sportska,isto ok,al se razmrdala,a i točkovi me živciraju jer se često zblokiraju nekako ukoso i onda čupaj,vuci,guraj....obično napol zebre [sm=smiley29.gif]

imamo i romer britax sportska,idu u ležeći položaj,reguliraju se trakama,pa ima ihaj položaja zapravo....

za ovu bebu neću imati nikakvu košaru i sl.,što jednostavnije to bolje...
btw,kupila sam ova graco kao nova za 250 kn [sm=smiley1.gif]




subby -> RE: Preporuke za kolica (31.3.2016 17:55:28)

ja cu se samo kratko ubaciti, da ovdje u Njemackoj sam nasla na dosta mjesta i cula da bolje zaobici Hauck.. iako ima dosta podijeljenih misljenja, cesto kazu ako mozes uzmi radije nesto drugo..




mamice -> RE: Preporuke za kolica (10.5.2016 18:03:30)

Haj pogledaj si kolica FOPPAPEDRETTI BIKINI ili FOPAPEDRETTI 3 CHIC [sm=smiley36.gif] Ako ti se sta svi imas 10% popusta na gotovinu i ako si iz Zagreba besplatnu dostavu [sm=sloncek.gif]




nymeria -> RE: Preporuke za kolica (1.6.2017 15:07:55)

Eh da, mi smo na kraju uzeli u bubamari freeon trio star kolica 3u1 i zadovoljna sam sa njima... vozimo se stalno i lagana su za upravljat i udobna..




Stranica: [1]