|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.1.2018 12:49:10   
lidac0605
Ma jok Hipo,narucena sam u 4 popodne user posted image ...
Drzim fige za skok user posted image ,makar ni to nis ne predstavlja...ja nisam s nijednim imala skok,jednostavno tempica nije pala nis drugo...makar mi je sad za ovaj graf FF izbacio da je trofazan a nije bilo tog skoka...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2326
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.1.2018 14:41:04   
hipo
Ajme 4 popodne....to ko da je u crtvrtak.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2327
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.1.2018 6:42:02   
katy1503
Jutro svima!!

Lidac,kako je M? sad ce srijedauser posted image

Hipo, tempica je user posted image !!! drzim fige ...
samo golaći...

Kod nas vikend odlican. K i dalje spava sama,sve mi vise daje znakove da bi na maknula tutu ..
al da to uspijemo mislim da bi bar u pocetku trebala biti doma neko vrijeme, a ja godisnji tek u 06.mjesecu ..
vidjet cemo ...
Kako smo bili u moovu ovaj vikend, ja i mm se nismo "druzili". Nista od ovulacije ne osjecam, valjda je kasnije ovaj mjesec ...


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2328
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.1.2018 8:16:07   
lidac0605
Hej,Katy ne zabusavati sa akcijom user posted image !user posted image za malu veliku K!

M maaalo bolje spavanje noćas,možda konacno prestane svrab...vidim da mu se koze mute i suse a i nisam primjetila vise novih,temp vise nema...jedva cekam da to prodje..

Da...eto srijede iza ugla user posted image ...sad kad se približila sad sam pak u strahu da mi ovaj ne veli neke loše vijesti...stvarno sam puknuta user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2329
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.1.2018 12:30:01   
hipo
Lidac kako je mali svrbljivac?
Jos malo pa pregled! Kako si?

Meni temperatura malo niža jutros, ništa ne znači, a opet znači i ne znači i tako da se malo izludim.
Hipici krenuo taj zadnji kutnjak, naziru se sve više tri točkice od krune, noćas je dobro jaukala, dat ću joj Lupocet prije spavanja da se ne pati. Nadam se da će za koji dan to čudo izać van.
Ona bi samo jela, a nemaš jo to di vidit. Kako je sad u nekom ludilu i ide kasnije spavat, traži još jednu večeru. Valjda joj treba za nešto jer joj je stolica manje obilna nego inače.
Sad uglavnom hoće čitat i pita kako se kaže nešto na engleskom, zna par slova i od brojeva nulu user posted image Boje smo dobro svladali, zna ih skoro sve. Poludila je za plesanjem, stalno mora muzika svirat i poziva na ples. Plesnjak je isključivo na tepihu i ne smiješ bit bos user posted image
udavi nas s oblačenjem, jedino što pali je da glumimo da je oblači neka njena plišana igračka. Jedini način da nešto skuham je da stoji na stolici ispred sudopera i gleda što radim. To naravno završi s mokrim rukavima, vodom naokolo isluser posted image Veselo, nema odmora. Ja odem spavat s njom u 9 jer inače ne mogu izdržat dan.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2330
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.1.2018 13:02:34   
lidac0605
Hipo,sutra ce tempica poskocit,to bi bilo taman user posted image !
M je bolje,ocito ga manje svrbi vec malo bolje spava,skoro su sve sad vec kraste,a ovo od A-derme za kozice kolko sam ga cijelog mazala,zavuklo se u kozu i bijel je ko duh,a danas mu opce vise nisam mazala osim oko luleka jer ih tam ima dosta a kak nosi pelenu bolje da ih namackam.
Joj, srijeda eto nje sutra...kak sam?- ne znam kaj bi rekla,nikakvih ekstra simptoma osim nekih grcica tu i tam,pokojeg prista i pritiska u trtici...jest da nisam bas neka osoba od simptoma,valjda mi organizam vec oguglao na hormonalne oscilacije al bojim se sutra opce ne kuzim zakaj...stalno mislim da bu reko da nije dobro user posted image ..ne znam zakaj me to pere...dobro da mm radi ujutro pa ce me on otpeljat jer ja bum valjda tak nervozna da ne bi ni mogla vozit...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 16.1.2018 13:04:12 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2331
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.1.2018 21:20:31   
hipo
Lidac skroz te kuzim, ja bi hodala s uzv-om 24 sata na dan sa sam trudna.
Nadam se da ce pregled pokazat da je sve u redu.
Super sto muz ide s tobom.user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2332
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 6:53:40   
katy1503
Jutro svimaaa

Lidac, super da prolazi, bar je to rijeseno ...
DAnas je taj dan!!! Javi kako je bilo i kako kuca srčeko!!!!

Hipo, drzim fige da vas ne zeza taj kutnjak puno...
Za ples te kuzim, samo da je muzika i okretanje- gledam je ponekad i muka je meni koliko se ona okrece a njoj nista... i dalje spavamo sami a za hranu - ne mogu je nahraniti koliko ona može pojesti ...al neka papaju, rastu ....

Sve bi htjela vidjeti, sama napraviti, pa bude svega - - al sve se pocisti zar ne?
Ima neki crtic sta ga gleda pred spavanje - Čudovišta sa sveučilišta - brate mili vec mjesec dana gledamo jedno te isto - i da, zna ga napamet - ali obozava ga.... i tako dio po dio i u pol 9 spavanac ... sinoc krenula sama moliti anđela cuvarauser posted image - ja mislila ona to sam slusa, kad ono ...
u vrticu je dobro, ne place vise i sad s osmijehom prica o njemu ...

Kod mene prekjucer i jucer ovulacijski bolovi desnog jajnika - koma al stvarno, iscjedak prisutan - pokrili jucer... drzite fige! sad sam u nekom moodu da bi bas jos jednu bebicu!!!user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2333
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 7:39:10   
lidac0605
Bokić,curke!

Ovaj moj isto pleše,samo to je tak smiješno,ne vrti se ni niš nek se drma user posted image ..kad vas slušam kak te curke jedu sve sam ljubomorna,kad bi on bar upola tolko htio jest ja bi bila sretna,ovak imam osjećaj da kaj je veći sve manje jede user posted image ..a tek kad je nekaj bolestan user posted image ,onda je totalni štrajk.

Katy,držim fige za akciju,neka odmah uspije user posted image !

Hipo,vidim niš od skoka...al čekamo još par dana,niš još nije gotovo dok nema user posted image !

Javim se obavezno popodne/predvečer nakon pregleda,pošto sam kod njega naručena u 4.Molim Boga i živčana sam...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2334
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 9:50:20   
hipo
Lidac srwtno danas, cwkamo vijesti!

Nis od skoka, nocas samm imala nocne more kako ide.okolo vadit krv, na huma u, muz zaboravio obavit spermiogram. Isl dramauser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2335
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 15:17:23   
hipo
Lidac mislim na tebe!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2336
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 17:00:01   
lidac0605
Evo me i ne znam kaj bi rekla user posted image ...trudnoća je u maternici al on nije vidio konkretno žumanjčanu ni plod,neke naznake nečega uz rub i sad sam luda i tužna i ne znam kaj bi mislila.Reko je da dođem 26.samo na uzv ponovo,a ja sam se sad naručila za pon u Sunce na uzv jer mi se ovo nije svidjelo,opće nije mjerio gestacijsku kolka je ni niš...mislim ja ga pitam,jel to njemu izgleda ok on veli da da,a niš nije izmjerio.Niš...čekam ponedjeljak user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2337
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 17:59:39   
hipo
Ajoj Lidac pa bas mi je zao. Nadam se od svwg srca da ce sve bit u redu i da ces u ponedjwljak dobit bolje vijesti. Posijedit cemo do ponedjeljka od cekanja.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2338
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 18:05:35   
lidac0605
Ja sam sad...ne znam...sad sam već spremna i na ono najgore.Drugo kaj sam odlučila...ako ovo loše završi sve sam više sigurna da će to biti točka na moju reprodukciju tj.mislim da neću više pokušavat...imam ih 5,čemu tražit kruha iznad pogače...pomirit ću se i zaboravit na želje.Želje su jedno,a stvarnost nešto drugo user posted image ..uz ovakvo zdravlje je prava sreća da sam ih tolike rodila do sada.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2339
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.1.2018 18:45:33   
hipo
Lidac, aj do ponedjeljka probaj uzivat u veseloj cetvorki, a u pon cemo dalje, sta god da bude.
Kuzim tvoje razmisljanje, al nije da si pozelila spa tretman. Znas sama i bolje od mene koliko odricanja trazi majcinstvo. A donosis na svijet novi zivot. Zelja za novom trudnocom pogotovo nakon 5 djece je sve samo nesebicno i jako je plemenito..Sto god da bude u ponedjeljak i sto god ti odlucila, mi smo tu iz tebeuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2340
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 6:54:25   
katy1503
Lidac, drzi se-. nije sto si htjela cuti ali pomalo.u pon ces znati malo vise.znas i sama da nijedna trudnoca nije ista, pa tako ni pocetak ...
Uzivaj u svojoj petorki, ženo ti si zmajuser posted image



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2341
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 12:09:45   
hipo
Lidac kako maleni, jel se suse koze?
Kako ti danas?

Hipica jutros imala neku temperaturu, sad je zaspala, ranije nego inace, mislim da je zub, al nek je doma. Meni se vrti da ne mogu stajat, tlak mi je ok 122/83, ne moze bolje.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2342
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 13:40:25   
Snjeguljica_83
Oho, Hipo, imaš vrtoglavicu!user posted image Dobar znak. user posted image
Meni je bio.user posted image

Lidac, joj, ne znam što da ti kažem. Čekamo dalje s tobom. Vrijeme će pokazati, ali vjerujem da će biti sve u redu!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.1.2018 13:41:32 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2343
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 13:52:57   
hipo
Snjeguljice od kad si je počela osjećat, meni se ovo čini prerano da bi bio trudnički simptom, iako se neću bunituser posted image na mahove mi bude muka, al to ide s vrtoglavicom i bez trudnoće. S hipicom mi se nije vrtilo i bilo mučno. Tako da ako je ovo trudoća, sigurno je muško i zadat će mi muke od početka.user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2344
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 14:19:15   
Snjeguljica_83
Muškouser posted image Bio bi red!user posted image

Osjećala sam je u petak, 15 dpo, a onda u subotu popišala +. (to je bilo onda kad je bio blighted ovum, ali zanemari! Tako da ne mogu to povezati sa spolom...)
Dobro, to je onda tri dana razlike. Tebi je počelo prije jer te dečko želi izludjeti - već!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2345
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 14:20:28   
hipo
meni je to sasvim logično user posted image možda je ovako rano jer su dva muškauser posted image
pupo do ponedjeljka user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2346
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.1.2018 22:53:20   
lidac0605
Hipo,vidim neke simptome prijavljujes user posted image ...drzim fige user posted image
Snjeguljo,hvala ti na podrsci user posted image ..
Katy,i tebi isto...jel prosla ovulacija?
M je dobro,ostale su samo kraste...ja...ja sam ni vrit ni mimo,kak bi se reklo.Cas sam realna,ok,spremna na sve,cas placem i raspadam se i jos se onda moram skrivat po kuci da me djeca ne vide jer ne znaju kaj se dogadja...pred njima se trudim bit ko da je sve pet...ne zna niko osim mm i tu vas.
Danas sam mislila da bum pametnija i otisla sam izvadit betu...nisam nis pametnija,sam sam se jos vise ubedirala jer je ona 23 164!!!Znaci na toliku betu on je jucer moral vidjet sve...sad mi jos vise to sve nekak lici na lose...idem u sub opet izvadit,pa da vidimo.I u pon na uzv...
Ako ce u subotu bit u padu prestat cu sa Duphastonom,pa mozda sve podje svojim prirodnim tokom...tuzna sam i uvijek sam mislila da se ovako nesto drugima dogadja user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2347
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.1.2018 7:52:24   
katy1503
HIpo, kako s vrtoglavicom danas? drzim fige da je trudnoca uzrok tome .. ma da ocv vrijeme je isto komau..
Kako je Hipica? jel probio kutnjak?

Lidac, drzi se draga!!Betaizgleda dobra, u pon ce se sve vidjeti...

Kod mene ovulacija bila onaj dan akcijanja, odmah sljedeci dan nista .. pa cemo vidjeti ...
Moram se pohvaliti - moja K nocas odspavala sama od 20.15 do 6.30 - bez budenja, dolaska, zvanja mame - srce mi ko kucauser posted image . Obozavam ove godine u nje sada!!!! uzivancija ....
ee bas bi mi dobro dosla sad jos jednauser posted image ...
haha... trebala bih dobiti 30.1 a prije 3 godine sam na 31.1 popiškila + ...
ali biti ce sta budeuser posted image

svima veliki zagrljaj ...:)

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2348
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.1.2018 8:34:17   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

meni je to sasvim logično user posted image možda je ovako rano jer su dva muškauser posted image
pupo do ponedjeljka user posted image


user posted image user posted image

Što upisuješ tu neke padove BT?!user posted image Sutra hoću da se digne u nebesa!user posted image
Go, PUPO, go!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2349
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.1.2018 10:02:50   
Snjeguljica_83
Lidac, kako si?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!