|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.10.2017 7:24:12   
lidac0605
Hej,curke,nigdje nikog...

Nadam se da ste svi dobro,i mame i bebice...ja budna od pola 4,moja ljepotica je otišla za Zadar...već mi sad fali a otišla je prije 2,5 sata user posted image i tak se bzvz osjećam...mah...bude prošlo valjda kroz koji dan user posted image .
M je fala Bogu dobro..pije sad Childs life-ove multivitamine,čak mi se čini i da malo bolje jede,a najbolje od svega je da je L imal opet neku virozu sa povraćanjem i proljevom,a on je hvala Bogu ostao zdrav user posted image možda je i to do vitamina...kupila sam ih na iHerbu,i samo da vam velim da su tam 66 kn a kod nas potpuno isti i ista količina 230 kn,tak da se definitivno isplati...a i sebi kod njih kupujem ove prenatalne vitamine i matičnu mliječ pa usput sve skupa naručim...
M me izluđuje kak niš neće sam user posted image pokušavam ga dobit da sam jede,onda uzme žlicu,do sad je samo jednom ju sam doneso do usta-malo brlja po tanjuru,grabi jelo i cijedi ga nazad i onda za minutu uzme moju ruku i gura ju na žlicu da ga hranim user posted image ...i neće više opće ni pokušavat...nevjerojatan je...
Tak i sa govorom...sve kuži,sve bu ti napravil kaj mu veliš,a ne bi pričo da si dragi Bog user posted image ...veli mu muž neki dan "pa daj više reci nekaj "user posted image ...
Danas opet imam roditeljski user posted image ..više mi dosta roditeljskih,ovo je već četvrti od početka škole...preksutra idem vadit krv i jedva čekam da vidim nalaze...

Pusa svima!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2076
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.10.2017 11:22:47   
hipo
LIdac vjerujem da ti je tesko. Nadam se da se budeš brzo privikla.
Vidiš ti malog tvrdoglavca kako neće sam. možda mu je to presporo a hoće se brzo napapat?
moja bi satima jela samo da sama jede onda moram sjedit do nje, jer ako se dignem neće više jest.
hipica sama davajo jeti sama davajo
sestrin mali nije htio sam do 4. godine user posted image
bude se on brzo raspričao, onda će nadoknadit user posted image bude te glava boljela nećeš se ni sjetit da ti je cura u Zadru
sretno s pikanjem, držim fige da su nalazi dobri

ja od umora više ne znam za sebe user posted image ova dva tjedna doma s malom su me unistila, danas sam isla radit iako mi je bilo bas lose ujutro, nisam više mogla doma bit
odmah sam se preporodila čim sam nešto počela radit
mene zanima kako je u vrtiću, jel ide na tutu tj nemaju tute nego male zahodiće
imali smo rodbine u posjeti ovaj vikend. to me valjda dodatno unistilo, psihicki
Moram izdržat do kraja tjedna, onda idemo na more dva tjedna tj ja idem radit hipica ide isto. Imat ćemo opet sitericu, malo će moja mam uletit. neko vrijeme će doć i gospon hipac.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2077
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.10.2017 13:40:35   
PinkyFunkyBirdy
Lidac, drži se! Znam da ti je teško što je mezimica otišla. Grlim puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hipo ja kad čitam za tvoju hipicu koliko je napredna sve čekam kad ću vas na TV-u vidjeti u nekoj emisiji za neprednu djecu. user posted image Svaka joj čast! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2078
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.10.2017 9:54:26   
hipo
ej pinky, kako si, još u jednom komadu, još malouser posted image user posted image
ja ne znam jel ona u prosjeku il napredna il u nečem naprijed, a nešto šteka, imam samo nju pa mi je teško reć a tih naprednih se bojim, takav je bratov mali bio pa sad kasnije sto problema od disgrafije, ADHD-a....tako da je nekad prosjek najbolji,
al što je tu je, nema reklamacija user posted image user posted image user posted image
probala je ić na tutu u vrtiću (one male wc školjke imaju) al joj je valjda prevelika pa se malo prepala i poslije nije više htjelauser posted image
kad je došla doma skinula sve sa sebe i trk na tutu user posted image
budu tete i dalje nudile i probale polako pa kad bude htjela nek krene i tamo.

sve je neposlušnija, meni živci sve tanji, na korak sam do psihijatrije user posted image user posted image user posted image
jutros drama jer je htjela uzet naramak plišanaca sa sobom, aj jedan, al nisi je mogo vidit od igračaka koje je nagrabila
kad smo došli tamo sve je zaboravila jer je vidila svog frajera user posted image
nadam se da kiša neće počet padat još popodne da može ić u park, žica tobogan od kad otvori oči
i naručila za večeru brokulu i luk user posted image user posted image user posted image aj dobro, bar ne moram smišljat večeru i samo to uvalim u vodu user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2079
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.10.2017 15:52:23   
lidac0605
Hojla,curke!

Sam da javim novosti-izvadila krv danas-inzulin super,odličan,TSH 3,4 user posted image user posted image ...sad sam zvala svog endića,digo mi Euthyrox na 100mcg(do sad sam pila 75) kad sam mu rekla da idemo na trudnoću,veli za mjesec dva ponovi ili kad ostaneš trudna user posted image ...

Drugo niš novoga...nadam se da uživate u lijepom danu!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2080
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.10.2017 7:44:53   
katy1503
Jutro svimaaa ....

Lidac,krenule pripreme ...neka se taj TSH spusti, pa da dode bebica opetuser posted image
AJme ti decki - ako znaju da nesto ne moraju sami, ni nece ...

HIpo, nadam se da ce vam vrijeme biti dobro, uzivajte ....

Kod nas sve ok - idemo u vrtic, spavamo, jedemo ...
bas je uzitak gledati je kako voli ici ...
zdravi smo to je najbitnije ....

Moja generalka krece sljedeci mjesecuser posted image




_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2081
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.10.2017 9:14:56   
hipo
Lidac nek se brzo spusti!

Katy super sto voli ici!!!

Hipica je jucer cijeli dan drzalapun mjehur siroce nije htjela na tutu, pelena suha. Dosli doma tuta samo sto nije poplavila kolimo ju je napunila. Ne znam jel se nije opustila da ode s tetama na ec il je strah skoljke bez adaptera. Do sad vrtic nije dozvoljavao adaptere. Teta rekla pitat. Ne znam jel adapteri dobro sjedaju na te male wc skoljke? Zna li netko od vas?
Mislim da joj to bas smeta pa svako jutro kazr da ne zeli ic u vrtic. Jos sutra pa cemo bit skupa na dva tjedna. Budemo sa sitericom i nonom radili na tuti bez mame i yate pa mozda to pomognr ako je problem u ljudima, ako ne onda se boji rupe.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2082
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.10.2017 12:02:47   
Snjeguljica_83
Lidac, user posted image za TSH!user posted image Ali dobro, spustit će se on... I onda ćeš nam brzo, brzo postati user posted image

Ja ću za dva tjedna uraditi KKS i onda ću vidjeti što je s mojim TSH-om... Valjda nije podivljao. Osjećam se ok, ne bih rekla da mi štitnjača radi probleme. Imaš ti kakve simptome nepravilnog rada?user posted image

Hipo, joj, jadnica mala, zar Hipica uspije toliko dugo trpjeti bez piškenja?user posted image Dobro pa joj ne pobjegne. Ali mislim da nije zdravo zadržavati mokraću, da ne bi dobila kakvu upalu... Lidac, ima to smisla?user posted image
Nadam se da će vježbanje ići glatko i da će se ubrzo osloboditi i ići na školjku kao velika.user posted image

Vidjeh na FF tvog graf. Tamo po ljeti si imala ciklus od 52 dana! Jel imaš inače neredovite cikluse ili samo taj jedan put?

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 5.10.2017 12:05:56 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2083
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.10.2017 13:11:19   
hipo
snjeguljice, sigurno da nije dobro držat urin iako ga toliko zna držat i po noći a nije da ne pije po noći (dojenje)user posted image
to je i meni palo na pamet da ne pobere upalu ili ako dugo zadržava kakicu može doći do drugih kroničnih problema tog me još više strah
al šta da radim, ne mogu je izvaditi iz jaslica radi toga
jedna teta više surađuje, druga je bezobrazna i bahata kuč... koja me optužila da forsiram djete, što je daleko od istine
jednostavno joj se ne da trudit oko male ne samo u ovoj situraciji, kad joj nešto probam reć kod preuzimanja onda ode jer kao nema vremena i neće ona nju forsirat
ne želim da je forsiraju, al sigurno nije jedina koja treba pomoć da se prilagodi pa joj treba poticajna sredina a ne neko ko je nema strpljenja
doma kad je počela, htjela je sama sjedit jako dugo dok nije počela piškit, ko da se meni dalo tamo sjedit al sam sjedila, pjevala, pričala il čitala što god jer je mala bila zainteresirana pa sam joj dala priliku da skuži, sve sam podredila njenoj želi da to nauči, nije mi se lako dizat u svako doba noći kad hoće na tutu, al i to će proći
mala sad zna što treba napravit, sjedne u 10 sekundi je gotova, nije da mora tek naučit,p ami slim da je njima lakše, al mislim da je problem sredina, okolina i ljudi, znači treba je opustit a ne jesi sjela, nećeš ajmo dalje imam drugog posla
doma je bez pelene, izlazimo van bez pelene, nikad joj ne pobjegne, piški gdje god dođemo bez problema. adapter mi je u ruksaku, vlažne maramice pa kad pita odemo
bez obzira di smo


ciklusi su štreberski 27-28 dana, nisam redovito upisivala u FF
više koristim drugu aplikaciju di ne moram svaku glupost sejvat, ovdje se kako upišem sejva se pa mi je brže
samo mi koristi da znam kad ću opet dobit, drugo mi je tlaka upisivat

< Poruku je uredio hipo -- 5.10.2017 13:21:25 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2084
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.10.2017 8:44:31   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Evo ja L već sprašila na izlet-idu bez obzira na vrijeme jer učiteljica nije više mogla dobit drugog termina,mada vjerojatno i neće puno biti vani pošto je to u povodu dana kruha,imaju i neke radionice i tako...
Moja curka je već doma na vikendu user posted image -šalim se, morala je doć jer joj se odlijepila bravica na donjem aparatu i sad visi na žici-evo sad sam zvala ženu,primit će ju oko 10 da joj to nazad zalijepi.Zasad joj se faks čini ok,osim kaj već vidi da će morat puuuno radit(dobro da je svjesna toga)...dom joj se ne sviđa,veli da jesve pohabano i staro,a kaj za silu je dobro.Ak si nađe kakav dobar poslić,skompa se tam s nekim može i na stan tokom vremena,zasad mora bit ovak.Dobra stvar je da petkom nema niš,tak da ima svaki vikend produženi user posted image ,pa joj je to dobro i za doć u Zg i za radit neki studentski posao.Knjige je user posted image već krenula kopirat,jedini problem nam je zasad nabavit neki kaj mora imat talijanski rječnik od 2800 stranica,koji u knjižari košta 510 kn.

Hipo,u vrtiću ima svakakvih teta,ja sam se i 2x s jednom posvadila pa je sad jako fina kad me vidi u vrtiću...većina ih ne želi djetetu pomoć.Mom M su rekli da nek mu mama kupi tenisice na čičak jer ona ne može njemu vezat tenisice kad idu van user posted image Zamisli posla user posted image ...a kamoli da će se posvetit djetetu i učit ga na wc...
Za zadržavanje urina/stolice,ne znam kaj da velim,naravno da nije dobro držat,al moji su isto tak bili u stanju od vrtića i kroz cijelu školu ne ić kakat cijeli dan dok god nisu doma došli jer oni neće kakat u vrtiću/školi...I onda moj B recimo ima 7 sati,dođe doma i veli od 1.sata moram na wci trk u zahod user posted image .Ne kužim kak opće možeš tolko zdurat ak ti sa sa oproštenjem sere?!Al oni su to svi radili...curka isto.Nikad nikom nije niš bilo.

Snjeguljo,ja ti niš ne osjetim isto kaj se tiče štitnjače,al eto ona misli drukčije user posted image
...u 5.mj sam vadila TSH i bil je 1,6 ja reko super i sad kak sam krenula sa pripremama za user posted image ,mislim si ajd da ga opet prekontroliram da sam sigurna-kad ono,đubre skočilo na 3,4 user posted image ...i onda mi je dr. reko kao ok je nalaz(jer je-do 4,2 je normala),dok mu nisam rekla da planiram trudnoću,onda je odma reko da povisujemo dozu na 100.Ma past će on već za mj.dana ispod 2,ionak sam još sad pod utjecajem Diana 35 i ne bu ovulacije nazad još jedno mjesec i pol...tak da bu se to do onda taman normaliziralo...

Katy,ima da idemo sve skupa u odbrojavanje user posted image ,samo odi ti na servis user posted image .

Idem dalje za poslom,tipkamo se posle!Danas falim te Bože niš ne moram kuhat-jučer skuhala lonac sarme user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 6.10.2017 8:46:08 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2085
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.10.2017 9:46:48   
hipo
Lidac, super za produžene vikende. Vidim da će se cura dobro dole snać, zvuči mi ko pametna i snalžljiva. Na žalost većina domova je takva, kad sam ja išla na faks, sve je bilo derutno osim Cvjetnog.
Znam još par klinaca koji su sve držali cijeli dan. RAzloga sto. Od frendice mala nije htjela kakat jer je teta ne obriše dobro. Onda nije htjela jest da ne bi kakala. Zamisli malih.
Znam malog koji nije htio ić na wc nigdje pa mu se probava poremetila od svega, na kraju mu je kakica ispada sama, sad je već u pubertetu i više ne može to kontrolirat, užas jedan, roditelji su na sto muka s njim. Zaboravila sam kako se ta dijagnoza zove. Pa me malo frka tog scenarija jer hipica je navikla ić 3x na dan. ujutro kad se digne, u vrtiću oko ručka i popodne doma. Ja najsretnija kad to obavi na adapteru user posted image samo ju obrišemuser posted image
Jutros sam je pitala je li se boji velike rupe na wc-u pa je rekla da je. Rekla sam da ne mora ić ako neće, al da je teta pazi i drži da ne padne. Pa nek odluči sama. Jadna je cijela isprepadana, drama joj je sve to, opet je rekla da neće ić, pristala samo ako uzme jednu svoju igračku, obukla joj novu haljinu pa je išla. Cijelu noć se nešto vrpoljila, jecala ne, ne ne, nisam skužila što.
Jedva čekam sutra ju strpat u auto i odvest je da malo to zaboravi. Makar usput vidila sveki user posted image
A tete da, svakakve su. Ova jedna je stvarno ok. Čim je skužila da ova ima cijeli dan suhu pelenu opet je probala, al hipica se valjda bojala. JOš mi nisu rekli ništa za adapter, jučer popodne i ujutro danas je bila ova vještica pa nju nisam ni pitala. Vidit ću popodne što će reć ova normalna. DAnas se pakiram tj ja pakiram, hipica otpakirava i sl. To je uvijek avantura. I sve mi povadi iz ormara pa "dobijem priliku" sve presložit i obrisat police i ladice user posted image

Lidač, glup je taj TSH, vjerujem da će se on brzo spustit kad Diane prestanu djelovat + jača terapija, ostat ćeš trudna čim te muž primi za ruku user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2086
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.10.2017 9:57:53   
Snjeguljica_83
Hipo, mislim da je adapter za wc školjku normalne veličine, a njihove male wc školjke su uže, tako da vjerojatno ne bi pasao... Pitaj tetu.user posted image

Ahahhaa, Lidac ce ostati trudna čim je muž primi za ruku!user posted image
I tako, MM i ja gledamo neki dan 6. bebu moje prijateljice. I zeza nas njen muž kao "ajde vi sad na treće", a MM prestao odmah gledati bebu!! Velim mu da "neće doći beba od pogleda", da što se boji!!!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 6.10.2017 9:58:10 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2087
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.10.2017 13:03:21   
hipo
Cula se ja sa vezom iz vrtica i zamislite iznenadjenja.imaju tute.pa #je mi da tuu nakrcam preko vrha i nabijem tetama na glavu.Bezobrazne ljenguze koze koje gledaju sebe.Bolhe im je da mala trpi od toga da iskrenu tutu i operu je. Sramota.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2088
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.10.2017 13:50:42   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Cula se ja sa vezom iz vrtica i zamislite iznenadjenja.imaju tute.pa #je mi da tuu nakrcam preko vrha i nabijem tetama na glavu.Bezobrazne ljenguze koze koje gledaju sebe.Bolhe im je da mala trpi od toga da iskrenu tutu i operu je. Sramota.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

psmtr

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2089
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.10.2017 14:25:16   
Jezic123
Hej
Evo i mene konacno
Uglavnom kod mene sve ok jos 7 tjedana sam u komadu, a onda sve ispocetka.
Hipo kad citam tebe i tvoju hipicu odmah se sjetim svoje L i ona hoce sve sama, i to istrpavanje odjece i to joj je napeto. Tako kada spremam sude dode do mene i vice hvala i daje mi sude iz perilice, pa ves kad slazem uzme i nosi po ormarima i sprema. Jede sama, a kad mi se zuri pa ju hocu nahraniti ljuti se i vice ja ja ja ili kod oblacenja isto neda da ju ja oblacim nego hoce sama, pa kda vidi da nemoze onda ipak dozvoli da joj pomognem. Na tutu joj nedam jer gura ruke i cacka kokicu, a ja bas nemam puno zivaca za gluposti, jer kaze da hoce tutu kad obavi posao u pelenu user posted image , tako da ce biti malo kasnije kad shvati da treba reci prije.
Evo moj M je poceo sa svojim kasljom od sinoc, pa smo ga na ventolin stavili negasi se od jutra. Uzas. Tako da sutra nece u vrtic pa dok malo naide sa ksljem.
To je za sada to od mene, ja opet idem na pregled u petak, pa onda svaki tjedan.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2090
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.10.2017 13:39:32   
hipo
Jezic jesi dobro, jos malo!

Lidac kako se cura snalazi u zd?

Mi na moru, tata cuvao hipici proali tjedan, do ro je kzdrzao doksam na terenu, sad ima sitericu, dobro se slazu.
Super sto smo sad tu, vrijeme je odlicno, ona je vani od kad se digne do mraka. Nos doso sebi, jos malo kaslje.
Hipica je rekla da joj kupim seku user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2091
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.10.2017 14:10:40   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: hipo
Hipica je rekla da joj kupim seku user posted image


Ajde ti, mama Hipo, lijepo u šoping!user posted image user posted image user posted image user posted image
Ako nađeš nešto fino i povoljno, kupi i nama jednu user posted image !user posted image
Odaberi kao i sebi samoj!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 16.10.2017 14:11:22 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2092
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.10.2017 15:48:49   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Hipo,Hipica je zakonuser posted image ...javi di ćeš u kupovinu da kupim i ja jednu seku user posted image ...ili ću ti naručit ko Snjeguljica user posted image

Curka u Zd je super...polako nalazi nove prijatelje,u subotu je isla i van sa kolegama sa etnologije user posted image ...našla žena i posao već-sutra ide na obuku ,promovirat će Grundigove proizvode u Emmezeti u Zd-radi se pet,sub i ned(a ona srećom nema niš petkom od predavanja,tak da je slobodna),35 kn satnica-fin posao,sviđa mi se..kreće već za vikend sa radom..poslali smo i papire za stipendiju i od grada i državnu,pa kaj dobije.

Ostatak ekipe-niš posebno,svi živi i zdravi...idem sutra giniću po blagoslov user posted image -da me pogleda i napravi papu da se možemo bacit na posao user posted image .Javim vam kaj je reko...



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2093
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.10.2017 21:55:18   
hipo
Zaci ako bude neka akcija da uzmem seku i za vas?auser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2094
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.10.2017 10:40:07   
lidac0605
Curke,evo mene od doktora user posted image

Nije pao sa stolca kad sam mu rekla user posted image sam je reko "ozbiljnoo,ma dajte" user posted image ...ugl.reko je da ne treba papa test,da su mi svi papa testovi uredni,nego mi je odma uzeo briseve(drugi tjedan budu nalazi) i napravio mi uzv-veli sve super izgleda,raste već folikul na desnom jajniku,veli za par dana bi mogla bit i ovulacija već...uglavnom,reko je da imam njegov blagoslov user posted image

Tempicu sam počela mjerit već prije par dana,trakice stigle danas...ajmooo po jednu sekicuuu user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 17.10.2017 10:41:09 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2095
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.10.2017 16:24:46   
hipo
Lidan navaliiiii!!!!!
Ja necu mjerit ni piskit nista, ako ne upali do proljeca odo do Bolance. Trsko mi je promasit O s kilom plodne sluziuser posted image pa kad se pocme javljat, malo akcije pa sta budeuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2096
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.10.2017 20:25:53   
Jezic123
Hej
Evo i mene, sinoc napisala hrpu i izbacilo me, pa mi se nije dalo vise pisati.
Lidac user posted image za pregled i drzim palceve da bude curkauser posted image
Super za veliku curu sto se brzo snasla i nasla posao. Bude njoj dolje super ja imam rodbinu dolje i uglavnom su mi ljudi ok u zadru.
Evo da se pohvalim da moja curka se premislja za izlazak user posted image . Prvo se bila okrenula na glavu, ali ukoso i sada na pregledu kaze doktorica da je opet u koso, ali na guzu. user posted image moram se dogovoriti sa gospodicnom da se okrene kako treba da nemoram na carski. Neda mi se bas nekako na carski, ali ako bude potrebe sta je tu je.
Sada me jos uz to sve i neka prehlada ulovila, nos mi curi uzas i malo kasljucam. Uglavnom skupila sam to od djece. Prvo je bio Marko, a sada ja iLucija koja je na kraju upalu uha jos uz to dobila i sada je na antibiotiku.
U cet idem sa Markom na srebrenjak na kontrolu, a u petak ja idem na uzv, a i Lucija u petak ide na kontrolu. Tako da mi je ovaj tjedan udaran, a i iduci, jer Marka vodim Logopedu i bas mi danas teta u vrticu kaze kako mi je htjela reci da mi Marko guta slova dok prica user posted image
Eto to je ukratko od mene, citam vas pa se javim kad uhvatim cajta.
E da lidac da te pitam da li si ti imala koji carski?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2097
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.10.2017 21:37:58   
lidac0605
Jezic, drzim fige da se curka narikta kak spada user posted image ...
Jesam,prvi put sam rodila na carski,ali hitni zbog abrupcije placente,meni se zamjerio fest,ja bi radje jos desetero vaginalno rodila nek ijedno na carski...Hipo je carica,njoj je to mozda bolje leglo jer je isla na dogovoreni,bu ti ona napisala...
Nek sve kontrole budu uredne user posted image ...Imas ime za ljepoticu user posted image ?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2098
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.10.2017 7:34:47   
katy1503
Jutrooo žene, majke, kraljice...

ovdje se opasno priprema za novu sezonu..

Lidac, ti si al ono stvarno kraljica - ja ti zelim da ti se zelja sto prije ostvariuser posted image
bravo za veliku curu! žensko je to, nema sta ne može ;)
Drago mi je da ste svi dobro!!!

Hipo, vi na moru, super jer je presavrseno vrijeme ...
uzivajte!!! Kupovina seke - dobra zamisaouser posted image

Jezic, drzi se jos malo! i sretno sa svim aktivnostima!

Kod mene je bio alarm ovaj mjesec - M kasnila 5 dana bez ikakvih PMS simptoma, vec sam mislila da je nesto ali sam htjela cekati - pa je tako i dosla glasno i obilato - možda je nest i bilo pa se odbacilo -ko će ga znat ... (sanjala sam prije mjesec dana da sam rodila opet curicu ali da nisam znala kako da je nazovem - srecom pa sam to rijesila)
sljedeci mjesec kontrola, brisevi pa cemo vidjeti...
ne vjerujem da cu pratiiti temp, al vidjet cemo...

K ide u vrtic i dalje, ovih dana je nos bolji ali vise kaslje pogotovo po noci - dugo to vec traje pa cu je sutra odvesti da je pedica preslusa...
Ovih dana sam je ja vodila iu vrtic jer je tata bio na putu - ajme meni--duša mi se trgala kako je plakala...
al boze moj, kazu da prestane brzo (provjerila sam i malo se navrnula da vidim)

razmisljam da joj kupim krevet samo za nju u njezinoj sobi - jos se premišljam - u pravilu spava bez problema ali mi je tako lijepo s njom :)




< Poruku je uredio katy1503 -- 18.10.2017 7:36:44 >


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2099
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.10.2017 13:50:44   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Zaci ako bude neka akcija da uzmem seku i za vas?auser posted image


Da!

Ali, ako ugledaš nekog slatkog pišulinca, uzmi njega!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!