|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.9.2017 14:59:33   
katy1503
pozdrav svima!

Evo nas natrag u kisni Zagreb. Vratili se u Zagreb jos u subotu. Bilo ok na moru, svi pobrali jednodnevne želučane viroze.
K danas s tatom prvi dan u vrticu. Bila sat vremena, sutra vec ostaje sama na sat dva. Upali smo u grupu gdje je druga po starosti pa imamo dječice koja još ne hoda i jako su mali. Nadam se samo da joj nece biti previse dosadno.
Srecom vrtic ima onaj koncept da mogu kruziti po grupama a u drugim vec poznaje djecu jer se igra s njima vani.
Za sada nece ostajati spavati.

uuu ovdje se priča dobro zakuhala oko novih beba !!!

* Lidac, ti si caricauser posted image user posted image ; beba br.6user posted image
* Hipo, neka uspije prirodno ili kakogod, samo da dode :)
* Jezic, drago mi je da je beba ok.

Kod nas je zasad sve ok, uskoro slavimo veliki 2. rockasuser posted image
Pisem vise cim uhvatim malo vremena.

Pusa svima


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2051
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.9.2017 10:04:02   
hipo
katy zao mi je radi viroza. odvratne su.
super za vrtić, nadam se da će ga brzo zavoljeti i biti sretna što ide! držim fige da je zdravlje posluži i svih vas s njom! šopajte se s nečim za imunitet ti i muž, jer sve te vrtćke gadosti oni donesu doma. Nisam u životu bila bolesna ko lani, a ove godine sve je počelo dva mjeseca ranije....potrošim veliki paket maramica u tjedan dana, prije nam je to trajalo cijelu zimu i duže user posted image

kod nas mislim da kreće druga tura slinavosti, bilo par dana bolje sad su ona i tata opet nesto jace zaslinavili. al dok nema temperature ok. meni se nos izlizao od brisanja, imam ranice na unutrašnjoj strani nosnicauser posted image Trackam si sa svojim mlijekom i bude bolje isti dan samo zaboravim i nestignem to ponavljati dok ne prođe pa se pogorša.
Kupili veće cipele i šlape, sad se mislim da uzimam i čizmice one za kišu da mogu s njom vani i ako malo pada. moram imat sve opcije za izlazak jer kad je doma je luda a onda i mi skupa s njom.
nije zaboravila more, valja se po podu i pliva user posted image pa ću je preko zime upisat na neki tečaj plivanja, kad vidim da ćemo biti u kontinuitetu u Zg neko vrijeme.
Na dane mi je jaaaaaako teško s njom. Živci su mi na izmaku. Toliko zna bit tvrdoglava, a ja umorna da nemam živaca ono sjest pa polako objasnit.....to funkcionira, al život nije uvijek takav, nekad nemaš vremena, juriš na posao, moraš izać, kipi ručak...nešto se događa a ona se sad zatvrdoglavi i hoda gologuza nakon što se kakila isl...svaki dan je borba, a ne znam ko dobivauser posted image
Da nije sve tako crno, lijepo ona napreduje, pametnica je, preslatka kad pjeva i plešeuser posted image puno i sve više priča, sve češće spaja 4 riječi, ispravlja riječi koje je krivo govorila npr kisonja je sad kisob(r)an isl.

Nego danas ja nosim svoju mašinu ginekologu na pregled, endokrinologica je urihtala dozu da mi se TSH spusti na 1 pa će se ove jeseni sve prašit ujutro kad malu ostavimo u vrtić user posted image






_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2052
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.9.2017 10:48:05   
lidac0605
Katy user posted image za vrtić,vidim ne bu većih problema sa ostajanjem user posted image ...ma curke su zakon,ovi moji muški su se derali i kad sam bila s njima u grupi user posted image ili su mi se doslovno držali za nogu user posted image .
Žao mi je radi viroze,svi smo u zadnje vrijeme pobrali neke viroze,valjda od tog ludog vremena...kad ćete se vas dvoje primit posla zaozbiljno user posted image ?

Hipo,držim fige za uredne nalaze kod ginka user posted image ,da krene akcija user posted image .Vi ste jutarnji tipovi znači user posted image ,ja to moram obavljat u gluho doba noći jer je stalno neko doma user posted image user posted image .
Ja ću idući mjesec endokrinologu,da vidim dal mi je inzulin sad ok i provjerim TSH(zadnji mi je bio 1,6),odma mu velim kaj namjeravam,pa da mi odma veli kad se opet vidimo u slučaju trudnoće-naravno ak budu mi nalazi sad ok user posted image valjda mi se sad taj inzulin unormalio kad mi je podigo terapiju...
Onda ću u 11.kod ginića...možda i prije...ja sam tak nestrpljiva da bi odma sad prestala s pilulama i bacila se na posel,al kad to tak nejde,moram prvo provjerit sve svoje kronične boljke user posted image ...pa onda dok mi dođe opet ovulaaacija-prošli put sam dobila spontanu user posted image nakon Diana nakon 40 dana od prestanka pijenja i odma sam nakon nje imala ovulaciju i ostala trudna-tak da ću si naručit opet na Ebayu ovulacijske trakice da mi ne pobjegne ovulacija user posted image .
Vidim sa Hipicom pune ruke posla-to ti je takvo dijete,neće se ona puno ni promijenit-takva ti je i moja L bila...i sad je takva,sa 19 skoro user posted image ...pametnice user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2053
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.9.2017 23:00:47   
hipo
Lidac drzim fige da sve bude ok s nalazima. Gledam ti prva slova od imena djece: dva M dva L i jedno B. To sad idete po jos jedno B user posted image

Kaze doktor da je masina u dobrom stanju i spremna za voznjuuser posted image papa ce bit iduci tjedan, jos cekamo to. Iako bi se ja najradije sad bacila na posaouser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2054
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.9.2017 23:13:56   
lidac0605
Naravno,Hipo kak si pogodila user posted image ..jos mi samo treba beba bez visuljka medju nogama,a ime vec imam user posted image -Beata user posted image ...tak se trebao M zvat da je bio cura,zaljubljena sam u to ime...za decka mi je vec ponestalo inspiracije user posted image

user posted image za super nalaze,nadam se da cu i ja tvojim stopama...ima da pomaknemo tektonske ploce kad krenemo user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 12.9.2017 23:14:41 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2055
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.9.2017 20:56:59   
hipo
Ajme napokon sunce. Hipica se nauzivala u parku poslije vrtica, biki jos neki klinci iz vrtica. Svi voze svoj film a ona ih svih naganja i zove da se dodju igrat. Dodji penji se, dondjo igaj se, dooodji togogan...
Onda smo na balkonu klopale. Pojela koro pol kile mahuna i tanjur juhe od tikve. Di joj to ide????
Danas nesto rano zaspala pa sam stigla i do kauca.user posted image
Sutra cu odmrznut juhu od povrca i piletine, jos moram smislit nesto kokretno jer ako nema mesa samo vice da je gladna.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2056
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.9.2017 12:45:11   
katy1503
Nama zavrsio danas prvi tjedan vrtica.
Sve u svemu je ok. Kad ide s tatom i ostavlja je, plač je prisutan i jaci svakim danom.
Kaze teta da je tamo dobra pa vjerujem da nema puno problema.
Problem je samo sto joj je sad malo dosadno jer su oko nje mlađe bebice koje se teže privikavaju.
Za sad tamo ne spava ali bude i to u buducnosti.
Nos curi, vadimo, pijemo za imunitet nesto, pa dok ide ide.

sutra odoh na team building u Istru. Vracamo se u ned.
tata ce imati overdose od K (cijeli tjedan je na go).

vidim vi po servisima - user posted image - Hipo kako je proslo?
Lidac, tektonske ploče će se micati kad krenete vas dvije ...
Ja imam provjeru u 11 mjesecu pa cemo vidjeti kako je kod mene....
Ono sto sam primijetila je da mi se ciklus skratio, sad je 27 dana al duže traje - oko6 dana ... valjda neki novi momenatuser posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2057
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.9.2017 8:53:01   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Kak ste,kaj je novoga,kaj radite?

Katy,super za vrtić,nek i dalje ostane sve ok i da ne bu bolesna...

Hipo,kaj radi zvrkica?Sad niste mogli van,vjerojatno ti je mozak već ispila ko i i ovaj moj,sam kaj on ne priča user posted image al me svako malo uzme za ruku i pelja do ulaznih vrata,gura mi ruku na kvaku i maše pa-pa user posted image ...a lijevalo ko iz kabla,ja mu pokažem da pada kiša,odvedem ga van bez kišobrana da osjeti kapljice i onda kad sam ušla nazad,ovaj dobio slom živaca user posted image ...tuče me,bacio se na pod,deral se ko konj,ja ga pustila u hodniku na pod,ja reko sam se ti deri,buš se i ohladil...i eto ti njega za 10 minuta ko da niš ni bilo...

Odredila sam si da idem za 2 tjedna endokrinologu i ginekologu,pa ću vidjet kaj će reć-nadam se da bu sve ok...čekam da sve obavimo-selidbu u dom itd,da se sve slegne,pa se mogu posvetit sebi malo...
Malo mi je M prehlađen,curi mu nos ko bedast,nadam se da ste vi svi dobro user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2058
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.9.2017 15:45:08   
hipo
Katy super za vrric, kako je bilo u Istri? Kako je prosla razdvojenost?

Lidac sretno s pregledima. E vjerujem da je siznuo. Ova je isto htjela van, obuce jaknu, stavi kapu i kaze vutić. Dobro da ne moze dohvratit kvaku od vanjskih vrata jer bi izasla. Kako je bilo promjenjivo onda bi dok bi bilo malo sunca sjedile na balkonu, crtale.
Nos je bolje, cekamo da se ocisti pa cemo na cijepljenje.
Jucer i danas je bila dosta na tuti, sta sad nije ljeto, bas joj dobro ide..user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2059
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.9.2017 6:53:49   
katy1503
jutro cure!

Izlet bio super, lijepo se malo odmaknuti ali... ovo moje doma falilo za poluditi ... ukljucujuci i mužauser posted image

al eto, vratila se a K promukla, kašlje, nos curi..
preksinoc imala preko noci 38 al jucer tokom dana nista, ali ostavim je s bakom i danas ...
ide na bolje al bas je zeza rtak produktivni kasalj kad bi znala izbaciti - nauciti ce ...
Inace je bilo ok u vrticu, kaze teta da fino papa i da se zaigra.. sad joj dosla jedna frendica iz parka pa ce se druziti...


Hipo, bravo za Hipicu! Moja uopće nije zainteresirana za tutu,vama sretno! to je sefica - kada ona odluci da nece vise pelene nece ih imati ;)
Lidac,plan za provjeru zdravlja je odlican!

na poslu guzva za poluditi
cuvajte se svi :)



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2060
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.9.2017 22:37:34   
hipo
Bok, hipici ide tuta, dva dana je suha skroz, osim po noci. Dnevno spavanje je suha.
Cak smo bili vani u centru pa je piskila na adapteru, i kad odemo u setnju nista se ne dogodi. Bitka je za spavanje nece pelenu. Bude morka ujutro, je ko prije, al ce jos dugo po noci trebat.
E sad cemo vidjet kako ce proc u vrticu. Doma vjezba i na skoljci s adapterom da joj bude slicno ko na malim wc-ima u vrticu. Ponavljam da pita tete, pa kako bude. Mislim da sad najvise ovisi o njima.
Nakupovala dam gacica pa je puna sebe, samo ih presvlaci. Prvi put je od odusevljenja obukla skoro sve
Moram kuit flis dvodijelne pidzame, a danas sve neke preroza, vec mj muka od te roze.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2061
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.9.2017 8:07:54   
lidac0605
Wooow,Hipo,user posted image za Hipicu i piškenje na tutu...meni je to science fiction,niš do drugog ljeta,ovaj još neće ni sam jest a kamoli kaj drugo user posted image .Daš mu da sam jede onda slaže hranu iz tanjura po stolu ili ju nabacuje svukud a najmanje završi u ustima...

Katy,nadam se da je K ozdravila user posted image ...

Kod nas niš posebno...zlokobni 2.10.samo kaj nije user posted image ,danas skidam kofere sa tavana i kreće laganini pakiranje za Zadar...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2062
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.9.2017 12:35:59   
Snjeguljica_83
Ma cure su napredne, nema što!user posted image

Hipo, yess za tutu!user posted image

Lidac
, tvoj M ljenjivac mali, jel? user posted image E takav je i moj N, izgleda. Baš je bitno drugačiji od E u toj dobi...user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2063
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.9.2017 15:14:10   
lidac0605
Snjeguljo,takvi su svi muskici user posted image ...nisu ni ovi veci nis bili bolji,ja se znam salit pa velim da ti muski svi imaju neku gensku gresku odma u startu user posted image sve gotovani,odmalena samo cekaju da im sve napravis user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2064
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 7:35:44   
katy1503
Jutro!!!

Bravo za Hipicu!!!
Lidac, ide tvoja cura... joj ne mogu to ni zamisliti :(
Snjeguljo, pozdrav tebi i tvojim klincima!

K ide u vrtic, jucer bez plača..samo neka tako ostane..
Nos malo curi, malo kaslje al rekli mi da je to tako sad do daljnjeg ...
sutra slavimo 2.godine!!! vrijeme leti samo tako ...

Ja i mm bolujemo - sinusi, grlo - uzas ...


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2065
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 7:51:01   
lidac0605
Ajoj,Katy,držim fige da brzo ozdravite user posted image ,to ste sad od malecke pobrali...
Isuseeee,roćkas već user posted image user posted image kak to vrijeme ide za poludit!!Aaa onda sutra imamo slavljenicu user posted image .Buš nosila kaj u vrtić?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2066
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 8:17:00   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Snjeguljo,takvi su svi muskici user posted image ...nisu ni ovi veci nis bili bolji,ja se znam salit pa velim da ti muski svi imaju neku gensku gresku odma u startu user posted image sve gotovani,odmalena samo cekaju da im sve napravis user posted image


user posted image user posted image user posted image

Imam susjedu u zgradi koja ima tri dečka, jedan za drugim i četvrtu je dobila curu. Rekla je da ću "vidjeti razliku". Istina živa!user posted image
I da, rodila je nedavno još jednu curu. Presretna je!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2067
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 8:18:07   
Snjeguljica_83
Katy, hvala!
Roćkas no. 2!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2068
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 18:59:49   
Jezic123
Hej cure evo i mene malo.
Da vam se malo pozalim kako mi je u zadnjih mjesec dana tesko. A moram jos malo izdrzati, do kraja 10. mjeseca i onda mogu roditi. Tesko mi je kad se moram sagnuti, cucnuti i takve stvari i brzo se umorim. Uglavnom nisam vam rekla da imam secer, pa sam na dijeti od 1800 kalorija, pa sam onda jos uz to sve i gladna i nervozna kad sam gladna i tako.
I onda mi prije 2 tjedna L ispadne iz ruku i udari celom od pod to me je skroz razmrdalo, srecom nije joj nista, mislim ni cvoruga joj nije skocila je ima malu modricu i to je to,ali taj prizor mi ke onako ostao urezan u sjecanju. Jer sam se doslovno borila sa njom da mi neispadne. Uzas, ali kazem hvala bogu dobro je proslo. Nisam isla kod doktora, jer je odmah zaplakala, a poslije je sve bilo ok bez povracanja i temp. Samo je pocela puno vise brbljati poslije tog udarca u glavu. Prica kao navijena, pjeva ringe ringe raja, kisa pada i zeko i potocic naravno to ona ima svoje verzije, ali pohvatas nke dijelove. Citam vas Lidac za tvog M sto nezeli nista sam, a ova moja sve hoce sama, pa me to nekada izludi uzas. Npr. Danas idemo van i ja joj oblacim jaknu i ona vice ja ja da sama zakopca i stojimo kod vrata 10 min i nemoze reko hoce mama pomoci ona vice ne i u plac zasu.
I tako ima scena, tuta joj je za igru, pa sam ju spremila dok nebude ozbiljna, jer se popisa u pelenu i onda trazi tutu. Pa onda u nju gura ruke stavlja ju na glavu i tako. A bas sada nisam naoruzana sa strpljenjem malo mi je pretesko, pa sam ju rade spremila budemo dogodine to rijesavali.
Jede uglavnom dobro i to puno toga sama jede i neda mi da ju hranim, pa kombiniram dam joj da jede pa onda ju dohranjujem i tako. E da i crveni luk me trazi da jede svjezi, pa joj ga zasolim i nauljim i onda pojede 2-3 komadica i to je to. A M dan danas ga u usta nece staviti user posted image
Eto to je ukratko od mene. U petak idem na pregled i uzv pa se javim za vikend

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2069
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 19:00:46   
Jezic123
Katy user posted image za 2 rodendan

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2070
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.9.2017 22:24:48   
hipo
Katy drzite mi se, nadam se da ce brzo proc. Mi isto stalno s njom bolesni, jedino sto ona to oce godine lakse podnosi.

Jezic drago mi ie da si se javila. Zao mi je sto ti je tesko. A te scene s malom, ko da moju opisujes. Drama oko svega.

Katy, drugi rodjendan ajme, kad nam je to prosloa!!!

Ova je jutros za kakicu u tuti rekla da je fina i lijepa. Odma sam pomislila da je probalauser posted image e dobit cu infarkt od nje. Danas sam narocito bila blizu zivcanog sloma. Izjavila je kicer da je pametna user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2071
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.9.2017 9:02:32   
lidac0605
Ajoj,Jezicu,žao mi je kaj se tak mučiš...vjerujem da ti je teško,svi su ti klinci mali,svaki svoje traži-L pogotovo,a ti već fest trudna i već jedva sama sebe nosiš,još i šećer user posted image ...a dobro-ne bu ni to zauvijek,izdrži još malo,pa će bit lakše kad se riješiš trbuha,bit ćeš pokretnija i spretnija.
user posted image za L,još jedna pametna glavica user posted image ...i tvrda user posted image ,pošto je fala Bogu ostala cijela user posted image .

Hipo,lijepa i fina kakica user posted image a jesam se nasmijala user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 27.9.2017 9:03:01 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2072
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.9.2017 9:09:35   
lidac0605
Draga mala prijateljice K,sretan i veseo drugi rođendan,puno zabave i smijeha i da brzo dobiš pojačanje,želi ti jedna virtualna teta sa RR

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2073
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.9.2017 11:47:30   
katy1503
pozz ekipa

hvala na čestitkama - jucer proslavili 2.roćkas .. bila je sva glavna i uzbuđena i bas i je drago da smo ipak nesto napravili mada je sredina tjedna .. ekipa se odazvala pa su se svi izgustali.

Mene prehlada konacno napusta, K je ok, isla u vrtic..
jucer pojela cijeli rucak i kad je isla doma ostalu djecu pokrivala za spavanje user posted image


Jezic, drzi se zeno!


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2074
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.9.2017 18:23:11   
hipo
Katu drago mi je da je festa dobro prosla!

Mi smo ok, nos skoro proso. Radimo na bojama, zuta i plava su joj napete user posted image
Ja u frizera, jedva dogovorila termin, ne radi frizerke nego muza. Strasno. Njemu odvojit malo vremena da se ja mentalno preporodim....
Nego hipica je nocas dobro spavala, nije trebal sisu cijelu noc.
Kakanje u tutu isto ide bolje, al moram bit brza, jer tepa govancu pa me strah da ga ne uzmeuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!