|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 8:46:19   
lidac0605
Ooooo,Katy,pa di si ti,ja već mislila da si nas zaboravila user posted image .
user posted image da ja K dobro,ima vremena za skidanje pelena,vjerojatno bi ti i odbila daljnju suradnju sad kad krene u vrtić,ipak će joj biti to velika promjena.

Hipo,nasmija me za svekicu user posted image ...u neku ruku kad čitam mi je bolje da je moja bolesna i niš nemre pa se u niš ni ne petlja user posted image .

Mi smo bolesni user posted image ...neka viroza valjda,kuri od prekjučer navečer do 39,7 bez drugih simptoma,osim kaj se noćas ispovraćao u 2 ujutro al mislim da je to bilo više zato jer mu je tempica bila visoka user posted image ...kupujem multivitamine neke za njega definitivno!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 9:06:51   
katy1503
Lidac, bas mi zao da vas pokosilo - mazite se puno i držim fige da tempica padne ...


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 9:17:05   
lidac0605
Kaj ti poduzimaš Katy po pitanju pokušavanja user posted image ..viš da se dogovaramo kak dalje,da se usuglasimo nekak pa idemo skupa u pokušavanje user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 9:27:55   
Danira
jutro drage mojeuser posted image
vratija se simeuser posted image


redovito vas citam,al nis ne pisem,radim svaki vikend i fino zaradim,pa pol tjedna dolazim k sebi i tak nista mi se ne dauser posted image


domi je doslovno zivo srebro,na srecu pa spava popodne 2-3 sata,da ne spava to bi bilo strasno.

prica svasta,ali po jednu rijec nista ne spaja.


zdrav je,zubi su nam skoro svi vani.

sam jede i pije,neda nam da ga hranimo.

jos se uvijek boji vuka i svima pokazuje kak je progutao babuuser posted image

sve za skolu smo kupili jucer su klinci omotali sve knjige i biljeznice i vjecito gundaju kak im je ljeto brzo proslo.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 9:37:21   
Danira
hipo kuzim te za to da bi nesto drugo radila,a da nije hipica,ja jedva docekam nekad vikend da odem u restoran raditi,ako nista bar me tamo nitko ne zove mamauser posted image

katy kod vas,ko i kod nas vrijedi ona hvali more drs se krajauser posted image mah i doma je dobro,mi smo stavili veliki bazen i cijelo se ljeto kupali,domi nije htio se kupat u malom ,nego u velikom voda mu bila do ramena,nista se nije bojao

lidac kod tebe po obicaju veselo,jel L spremna za zadar
nek nam m brzo ozdravi.

jezic,kazic kako ste vi i vasa ekipa

pusa i pozzzuser posted image user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 9:44:48   
lidac0605
Danira,pa di si ti ženo draga,nema te mjesecimaaaaa...i za tebe sam već mislila da si nas otpisala user posted image .
user posted image za Domija i kupanje,ovaj moj se deral ko konj i nije se pola dana dal u bazen user posted image ...a po dvorištu bude našel sve kantice i posudice di ima vode i zalijal se s njom user posted image .Kak su veliki?Ste spremni za školicu?

L još radi sad do 1.9. pa onda odmor malo do početka faksa,a onda će se krenut i spremat-valjda i psihički i fizički...meni je i dalje teško,mada joj to neću pokazat,al kak se bliži njen odlazak,mene sve više nekaj steže u prsima i opće si ne mogu zamislit da ju neću vidjet mjesecima...a tek kad ćemo ju morat tam ostavit u domu user posted image -već vidim suze krokodilske user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2031
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 9:48:46   
lidac0605
Danira,sad tek vidim da si pisala za klince user posted image ...Domi priča i sam jede user posted image -ovaj moj neće...nit sam jest a baš ni pričat,kakve ja to imam razmažence user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 10:18:27   
Danira
joj lidac i ja sam teski emotivac uzasuser posted image popi si normabel kad ju budete voziliuser posted image

domi nije htio zvakati do prije kojih 2 tjedna i sad ajde hoce,taj mali mi je uzel pol zivota od trudnoce do saduser posted image

ostavila sam ga prosli tjedan kod svojih na par sati,rekel mi je tata da smo mu trebali dati ime denis,da ga podsjeca na vragolastog denisauser posted image

eh da bili smo prije tjedan dana na rebru,stavio si je plasticnu kuglicu od pistolja u nosuser posted image veli doktor bude toga jos,a domi vice sljoki,daj.htel je kuglicu natrag,zlocko mali


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 10:20:35   
Danira
veli mm da sam sve tri previse razmazila,tak da ti bude lakse i moji su razmazenki.

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 10:30:45   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image Domi vragec user posted image ...a dečki jesu takvi,zvrkasti...ovaj moj bi tulil da bi sve zvonilo.Mi kad dođemo pedici,ja ženu opće ne čujem kaj govori kolko ovaj urla a opće ga ni ne dira.E onda kad ga krene dirat,Bože sačuvaj...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.8.2017 23:14:57   
hipo
Bas mi je drago da ste se malo javile da vidim kako steuser posted image
Katy sretno s vrticem, drzim.fige da navikavanje brzo prodje.
Meni doslo do mozga da u pon vise necu biti cijeli dan s hipicom pa mi je bed. Luda baba. To valjd ajer je danas bila dobra. Vec ce ona meni dignut tlakuser posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.8.2017 7:18:35   
katy1503
Jutro cure!
ubiše nas trojke koje izlaze gore - mrvica po mrvica... slabije spava al ajd bar prestane u nekom trenutku pa se stigne odmoriti...

ja do četvrtka radim pa konacno na godisnji ... jedva cekam..samo da ostanemo zdravi i da nas zubi ne zezaju previse :(


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.8.2017 10:03:37   
hipo
ajoj katy trojke su grozne, nama su bile gore od četvorki! probla sam s homeopatskim peletima Camomilla il kako se zovu al to njoj apsolutno ništa nije pomoglo
2-3 noći prije izbijanja sam joj dala malo Lupoceta da se ne pati, toliko je vrištala od bolova da je to bilo grozno

povratak u vrtić je bio mučan, htjela je ić, veselila se al na kraju njena grupa je u drugoj sobi (rekli su mi da ovaj tjedan još ne sele al eto ipak jesu) i nije bila nijedna od njenih teta nego teta iz grupe do. Zna tu tetu dobro jer se njihove grupe mješaju često i igraju vani na terasi, teta je odmah znala po imenu. Al druga soba, nije njena teta, čim sam joj je dala u ruke počela je plakat i zapomagat. user posted image user posted image user posted image user posted image
da sam znala da će ih već sad maknuti u drugu sobu onda bi joj pričala već prije toga o tome pa bi imala neku predođbu, ovako joj je totalni šok. POred toga je u užasnom strahu od odvajanja od mene, ne da mi mrdnut. Muž još ne radi pa će je pokupit nakon ručka, ako bude problema dovest će mi je malo na posao. Grozno. Toliko mi je bed da se ne mogu koncentrirat na posao nikako.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.8.2017 10:49:33   
Snjeguljica_83
A Hipo, miša mu. user posted image Suosjećam i pokušavam si dočarati scenu.user posted image Da, da si barem znala, pričala bi s njom. A joj, žao mi je....user posted image

A uskoro će i mene pratiti krokodilske suze i već se vidim da ću psovati u sebi dok budem odlazila. Srećom, pa će ga čuvati teta koja je bila E. Imam već odnos s njom, znam njen sistem rada, viđao ju je i on, a ambijent mu je i više nego poznat. Doduše, vjerojatno je preko ljeta sve zaboravio...

Kad je E krenula u vrtić, bila je velika, pričala sam joj i shvaćala sve. A ovaj mali miš...user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 28.8.2017 10:52:13 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.8.2017 14:03:28   
hipo
tata je pokupio poslije ručka pa je teta rekla da je bilo ok, da nije puno plakala. Dobro je jela (radi toga vjerujem da je bilo ok). Malo se s tatom doma zezala pa zaspala. onda u snu vikala mamice mamice user posted image user posted image sad opet spava. Jedva čekam domauser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.8.2017 21:21:41   
Jezic123
Hej
Evo i mene malo.
Citam i gledam koliko se tko razvija. Mi smo ovaj vikend posjekli glavu nista strasno L je dobila dva sava na celo. Uglavnom moja pjeva ringe ringe jaja, prica i svada se ko velika. Upravo mi neobicno jer mi M do druge godine nije bas puno pricao. Ono osnovno i to je to, ali zato to ssda nadoknaduje i negasi se od jutra. Mi smo opcenito zdravi hvala bogu. Sada razmisljam od 1.9. M uvesti vitamine za imunitet da bude sto duze bez viroza i bolestina.
Tako sve u svemu smo ok, beba se rita na veliko, bas jpj je danas bio dan za ritanje. Samo me malo smeta trbuh koji mi je dosta nisko, pa se tesko saginjem i tako.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.8.2017 14:01:28   
hipo
Jezic, zao mi je radi razbijene glave, dobro da nije ništa strašno. Joj kako su slatki dok pjevaju!!! moja je na ko ko da (iz koka snjela jaje).
Drago mi je da je bebica dobro, već sam zaboravila kako je to sa saginjanjem

Hipica je jutros odjurila i vikala za svojim frajerom u vrtiću, mene nije ni pozdravila user posted image Idem za dva tjedna na servis (ginekološki) pa da mi gata s ultrazvuka i papatesta.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.8.2017 15:39:13   
lidac0605
Bokić user posted image

Ufff,Jezicu,mala haharica razbila glavu user posted image ...i mojih dvojica su isto,jedan arkadu jedan posred čela ali uz samu liniju kose pa se više opće ne kuži...
user posted image za malu ritalicu,još malo i dolazi pojačanje L user posted image .Nek ti bude čim lakše do kraja i nek sve prođe ko po špagi!

Hipo,vidim sprema se servis na opremi user posted image ...neka,neka treba pripremit tlo user posted image .Ja isto imam u planu otić krajem 11-početkom 12.mj do ginića,na papu,reć mu svoje namjere(na kaj će on valjda past sa stolca user posted image -pošto se i zadnji put nije mogao načudit petoj trudnoći i još planiranoj i željenoj user posted image ) pa ću ga odmah zamolit da me naruči za briseve i uzme urin,tak da sve to riješim prije pokušavanja.

Kod nas niš novoga...čekamo ponedjeljak i ludiloooo krećee-škola user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.9.2017 14:10:24   
hipo
lidac uzivaj u vikendu prije općeg ludila!
Lidac vidim da si ti već donjela odluku user posted image
Je idem na generalni servis i tehnički, pa onda šta bude user posted image Budemo probali koji mjesec, pa ako ne bude, trk na humanu. Bilo bi ljepo da izbjegnemo humanu ovaj put, al kako bude, bude. hipici je bolje da počme malo bolje spavat jer će ostat sama.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.9.2017 14:23:28   
lidac0605
Ma ici ce Hipo sad i bez humane,sad je masina razdelana user posted image ...drzim fige user posted image i da mi Hipica mustrica dobije brzo pojacanje za maltretirat user posted image user posted image .

Mi smo odlucili,definitivno...veli mm jedan dan "jelda da smo mi stvaaarno ludi" user posted image ...ja reko,izgleda da jesmo user posted image .
Ja vam to ne mogu opisat-ja sam tak uzbudena i jedva cekam ko da idem na prvo,a ne sesto user posted image ...luda baba user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.9.2017 7:36:43   
Snjeguljica_83
Lidac, skidam kapu!!!!user posted image Moja mama bi rekla: samo radjajte!user posted image
MM i ja imamo razgovor o trecem, u dogledno vrijeme. user posted image
Htjela sam te pitati, sto ces dati malom za imunitet?user posted image Spominjala si da ces nesto definitivno...?

Hipo, i ti u planovima... Najbolje bi bilo da vam upali prirodno, naravno! user posted image
Htjela sam ici na provjeru stitnjace, ako ne i ginekoloski pregd i onda mi sefica kaze da nam slijedinsistematski u 10. mj. Tako da cu upravo te preglede imati plus jos nesto sto odaberem...


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 2.9.2017 7:39:29 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.9.2017 9:02:18   
lidac0605
Ojla,Snjeguljo user posted image !

Aaaa,bit će treće i kod tebe s vremenom user posted image ...ma bravo,neka,neka user posted image
Ja ti svoga imam namjeru(tj već sam mu naručila na iHerbu) filat multivitaminima jer jako slabo jede,pa ono kao možda mu otvori apetit...naručila sam mu Child's life multivitamini i minerali,mogu od godinu nadalje,a kod nas taj sirup košta 230 kn user posted image ,a na iHerbu 70 ista količina,isti sirup user posted image ...ovi naši nisu normalni...
Svom L sam ja davala probiotike(Ferzym junior) za dizanje imuniteta,dobro je i to...čitala sam da tražiš nekaj za imunitet a malac je još premali za neke preparate.Mogu ti samo reć da ne znam kolko bu mu to pomoglo kaj se tiče vrtića,mislim da bu on odbolovao svoju turu pio nekaj ili ne,kad krene u kolektiv...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.9.2017 7:32:25   
Snjeguljica_83
Lidac, hvala ti. Ja isto mislim da in svoje mora proći i da ce tako biti. Nesto sto bih mu eventualno dala, može samo ublažiti ono u čemu ce se naći. Dati mu malo čisto za oporavak. A svoj imunitet mora steći, ne mogu ga zaštititi kao pod staklenim zvonom, to je nemoguće. Moram se pripremiti na svasta. A možda bude jak, zubonja moj.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.9.2017 8:52:53   
lidac0605
Di ste curke user posted image

Kod mene ludilo počelo user posted image ...jučer sam 3x bila do škole i nazad(osnovne)-otpeljaj ga,odi po njega i posle roditeljski user posted image ,a nemam auto,uzme ga muž na posao tak da se fino pješke nahodam...
B vozim na vlak u Podsused i svaki dan navijam da sjedne na pravi kad ide doma iz škole user posted image .Malo je pogubljen kaj se tiče sad tog putovanja jer je do sad išel tu u selu pješke u školu..

M je dobro,očnjaci su mu konačno izašli pa fino spava...jelo i dalje brljavi.

Nadam se da ste svi dobro-i mame i bebe user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.9.2017 14:11:15   
hipo
U LIdac to ti imas fitnes prije nove trudnoće da se istešeš user posted image
Bude se snašo za vlak, kad mu nema ko pokazat, bude mućnuo sam glavom.
Super za zube. Koje je to olakšanje kad zubi izađu! Mi smo na GO od zuba već par mjeseci, još je ostao horor od ona zadnja 4 user posted image

Ova super jede, ne mogu je nahranit koliko toga utrpa u sebe. Jučer veliki šnicel od puretine, zdjelicu kelja, dvije šnite kruha, jagode, borovnice, malo kruške, četvrtinu breskve i pola šljive. Di to ode, ne znam.
onda je divljala u parku, i još jela voća sa žitaricama i u krpe. Spavanje je drama i dalje, nos malo curi pa kašlje. Imala epizodu kašlja oko 11, poslije se smirila. Ne znam kad sam se pošteno naspavala (čitaj kad je duže vremena spavala tako da se budi samo 2-3 puta umjesto 3437934595 puta).

Jutros ju ostavim u vrtiću i zovem da se okrene da se pozdravimo, ona već uzela loptu, jedva se okrenule, mahnula kao odi, i kaze poslije poslije....user posted image user posted image
Dobro da je zahladilo pa smo malo više obučeni, stalno nas pregledava šta ko ima u gaćamauser posted image
Bilo je dobro krenulo s tutom, dva put smo je prekinuli kako smo putovali, pa je sad opet uhvatila neki ritam. Malo teže ide jer je sad u robi, dole je bila samo u peleni pa bi je skinula i išla na tutu. Sad traži da skinemo sve pa ona otkopča pelenu pa trk.user posted image
Da je sad počelo ljeto, mislim da bi se to dalo brzo savladat, ovako će se malo otegnut. Skužila sam da manje pelena trošim jer je duže vremena suha, i još ako ima uspjeha na tuti pogotovo.
DAnas kišurina, nema parka, pojest će me doma user posted image user posted image MOžda bude muž doma popodne, ne znam kako mu je s poslom pa me možda spasi na kratko. Sad kako je veća zabave je nećaci preko skajpa, al opet ja moram dežurat kraj telefona i prevodit što ova priča.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!