|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.4.2017 17:59:00   
lidac0605
user posted image ajde,ajde kud ste se odma vas dvije poveselile user posted image ,bumo vidli kaj bu jos do druge godine ko ziv-ko mrtav user posted image al eto nesto se kuha i planira user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1901
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.4.2017 19:41:21   
hipo
Ko zna mozda cemo skupa odbrojavat. katy mogla si i tiuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1902
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.4.2017 6:51:28   
katy1503
Jutrić

Hipo, da - mislim na natjecaj - moram pratitiuser posted image . Opa, bravo za putovanja user posted image

Lidac, ti si odlicna!! uvijek za klinceuser posted image
Nadam se da ce M sto prije to izaci da ga ne muci previšeuser posted image

i mi cemo polako krenuti pa bi moglo biti ponovno odborjavanje za sveuser posted image
da nastavimo druzenjeuser posted image user posted image user posted image

kod nas sve ok, zdravi smo, uziva sa didama i bakama, mama jucer bila na sistematskom, danas idem kod frizera - sve u svemu, nije loseuser posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1903
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.4.2017 8:55:07   
Jezic123
Hej
Evo i mene. Vidim ja opako se kuha tu kod nas za user posted image . Neka neka, samo da su zivi i zdravi.
Mi na moru. L mi opet na antibiotiku zavrsila zbog upale grla kazu. A sada smo svi ok. M mi prije mora poceo krmeljati uzasno zbog alergije i kada smo dosli na more kao rukom odneseno. Nista na ocima nemauser posted image .

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1904
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.4.2017 10:25:22   
hipo
Katy, bravo za frizera. Ja mkram ic jer sam vec pocela strasit samu sebe kad se vidim u ogledalu.

Jezic, super za more i sto su prosli krmeljcici.

Jedva sam prezivjela pakiranje. Hipica je povadila pol ormara, ulazila u kofere, penjala se na njih, vadila stvari iz kofera.....danas je moram okupat poslije rucka i vratit igracke i slikovnice u vrece za put. I onda cekat i cekat i ekat muza kojem ce opet nesto iskrsnutuser posted image
Nek mi Bog pomogne da izdrzim.kod svekaca. Onda juris kod mojih pa onda na teren.ovaj put tata ne moze cuvat hipicu dok sam na terenu pa smo nasli sitericu da je s njom dok radim . Tata nas bude pokupio za prvog maja. Mislim da cu bit u velikoj gizvi, pa ako se ne javim da znate. Ako se ne cujemo, sretan Uskrs i polako sa sunkom.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1905
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.4.2017 14:47:35   
katy1503
pozdrav ekipa!!!
jezic,uzivajte na moru - morski zrak svima pomaže :)

Hipo, neka vam je sretan put :)

Kod mene željezo 2, dobila hitno neke tablete pa cemo vidjeti ...
ja nista ne osjecam, doktorica kaze da bih trebala padati u nesvijest a da sam ja kao duracel baterije ...
nemam pojma zasto tako - M je normalna, normalno spavam , funkcioniram, samo me malo cesce boli glava ...
al dobro, rijesiti cemo i to ...

K je ok, mislim da su krenule dole dvojke pa je malo nervoznija al nije strasno ...
SVekici tu i dalje, nekidan svekica prvi put od kada smo u stanu a sad je godina cetvrta, da je posisala stan user posted image
eto , strpljenje je vrlinauser posted image user posted image

ako se ne cujemo prije, svima neka je sretan uskrs i da potucate sto vise jaja :)


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1906
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.4.2017 8:21:28   
lidac0605
Drage moje mamice i bebice,sretan i blagoslovljen Uskrs želimo vam ja i moja ekipa!!!

user posted image

P.S.polako sa papicom user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1907
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.4.2017 11:58:26   
Kazimira
Sretan Uskrs svima! 👯💟🐰🐔🐣🐥🐤🐇💐🌷🍞

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1908
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.4.2017 17:41:29   
Danira
Drage moje Sretan Vam Uskrs!

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1909
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.4.2017 17:43:38   
Danira
Drage moje,vama i vasima sretan i blagoslovljen Uskrs!

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1910
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.4.2017 22:53:11   
hipo
Hvala na cestitkama, sretan Usmrs i vama!!!

Mi na moru, vidili svu rodbinu, hipica sva u elementu, stariji rodjaci je pazili i cuvali, mama malo predahnula.

Sad smo se prebacili tamo di mi je teren, tataje otisaouser posted image , bit ce jako tuzna kad sutra skuzi da ga nema, on se skoro rasplakao.
Sutra stize siterica na upoznavanje a mama u utorak ode radit.
Super je sto izvan sezone nema nikog, uzivancija, mir i tisina.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1911
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.4.2017 8:07:44   
lidac0605
Ojla,zimkulje pa di ste sve?

Kaj se dela,kud ste se sve razbježale?

Hipo,kak je Hipica prihvatila sitericu,jel se slažu?Uživajte na moru user posted image

Katy,imas ti živaca za svoje svekije,ja ne znam kak bi da su tu sa mnom,ovak dođu tu i tam pa mi neki put dođu na živce,a da su tu par dana bi zludela user posted image ...

Danira,kaj vi stvarate?

Jezicu,uzivaj s klincima na moru i čuvaj mrvicuuser posted image

Kod nas niš novo pošteno...gosponu rastu odjednom zubi ko gljive posle kiše...izašle 2 četvorke i obje dole dvojke u isto vrijeme...kaj moram opće reć kakav je bil user posted image ko guzica par dana,da poludiš s njim,niš mu nije pasalo i samo je kmečal...
Drugi tjedan idem skinut madež sa čela koji sam već jednom operirala pa je sa godinama opet naraso...valjda je ostal kakav korijenčić unutra pa je opet tu user posted image a ružan je,onak ispupčen ko karfiolčić i u promjeru 8mm,sva sreća da je pod kosom pa se ne vidi al ja se tih madeža užasavam i bojim se da ne dobim rak na tome jer je ipak na glavi ,nemreš ga sakrit od sunca i to...
Poziv za školu-0 bodova i već me to izluđuje user posted image
Pripreme za maturalnu i maturu u punom jeku...još 2 tjedna i imam jedno punoljetno dijete user posted image
Uživajte sa dječicom i jaaaaviteeee see user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1912
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.4.2017 13:27:04   
hipo
Lidac sretno s karfiolom na glavu, drzim fige da je sao karfiol.
Jadni maleni i ti s njim i zubima. Nel to sto lrije izadjevan.

Slazem se za katy i svekce, ja bi se bacila s prozora da mi tolikovise tu.


Hipica je super, sa sitericom je ko da se znaju oduvijek. Dobro papa, spava uzas, nju sad muce donji kcnjaci, gornji su van pa je ko vampirica.
Nos i dalje smrkavi, usisavamo, kapamo...sad dere neki vjetar pa se ne da vani.

Kako ste mi vi?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1913
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.4.2017 7:29:38   
katy1503
jutro cure!
jutros sam se smrzla - vani je uzasno hladno a taj vjetar jos dodatno hladi - uzas..
ja prehladena - kasljem, smrcam - nema temp ali mi svejedno glava kao balon
svekici otisli u utorak - cak i nije bilo tako strasno user posted image
K je dobro, s njom nikada dosadno, zdrava je, spava, jede sve kako treba ..
zubi nas ne napadaju zasad, jos smo na 6 al skoro svi izasli u cijeloj punini...

vidjela sam da su stigli papiri za vrtic pa se moram baciti na to ...

svima lijepi pozdrav a bebacima najveci zagrljaj user posted image





_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1914
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.4.2017 13:18:04   
Jezic123
Hej curke
Samo kratko
Mi u slavoniji otac mi u jako losem stanju, na velliku subotu zavrsio u bolnici, jer je dehidriro, jucer ga vratili, napravili su mu ct mozga i ima metastaze i na mozgu, pa sasa iskoristavam vrijeme da budem sa mojima. Citam vas pa se javim kad opet uhvatim vremena.
E da da vas pitam l mi ima stolicu rjetku i kao da kaka pjesak, pa me zanima da li je to moguce od zubi?

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1915
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.4.2017 20:22:23   
hipo
Jezic zao mi je radi tate, ima li promjena?

Katy, zima i na moru, zaboravila sam kakva je bura, razmazilo me centralno u Zagrebu.

Hipica uziva ko prase u guzvi s puno ljudi. Sarmira sve naokolo. Samo ide od jednih do drugih ljudi,najgore mi je kad smo same onda joj nisam dovoljno zabavna pa je nezadovoljna. Jos se ceka da izadju donji ocnjaci, jedan se bijeli ko santa leda, al nikako da izbije.
Spava ok do pred jutro onda podivlja nesto dok ne zaspe ponovno.

Kako ste mi vi?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1916
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2017 14:40:34   
Jezic123
Hej

Stolica joj se unormalila, kako joj svaki dan dajem bioaktiv. Izgleda da je to od antibiotika, jer je u zdanjih mjesec dana dosta bila na njima.
Mi smo za sada ok. Jedva sam prezivjela ovdje sa sveki, jer neznam tko je vece djete ona ili M.user posted image
Uglavnom najgore je sto se njoj neda objasniti, bas nista. Ali dobro, imamo u planu doci i iduci vikend posto je produzeni, pa da sto vise vremena budem sa svojim tatom, koji je sada stvarno lose.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1917
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2017 16:13:32   
hipo
Jezic zao mmi je sto te sveki nervira, bas ti to sad treba. Zao mi ke radi tate. Mi smo uzimalo Bulardi probiotik sa svakim antibiotikom i nije bilo problema.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1918
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2017 16:48:03   
lidac0605
Jezic,žao mi je radi tate user posted image i sto morate prolaziti tu agoniju user posted image ...i vi i on...čuvaj bebicu i drži se...

Hipo,tebi sa Hipicom nikad dosadno user posted image curka je napredna nema kaj user posted image

Kod nas niš posebno novoga...sutra s L idem zubaru na pečačenje šestica,preksutra je moj madež na tapeti user posted image ...malo me trta al preživjet ću...mrzim lokalne anestezije i kad sve osjetim i čujem...draža mi je ona koja te prehiti i samo se zbudiš kad je sve gotovo user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1919
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2017 22:04:29   
Jezic123
Hvala curke na podrsci.
Sada jedva cekam sutrasnji pregled, da vidim malu mrvicu.
Hipo joj to sa sveki prolazim vec 4 g. i nikako da joj ude u glavu, najbolje bi bilo da imam svoju kucu u slavoniji pa nemoram nikoga durati, a ako zeli vidjeti unuke neka kaze ja joj ih dovedem i ostavim koliko zeli i gotovo. Imamo u planu uzeti kucu u slavoniji da imamo svoj mir kada odemo tamo, ali naravno to je proces.
Lidac bude sve bilo ok, ali vjerujem ti kakav je to osjecaj mislim da nije bas najljepsi, ali sto ces tako nam je to u zivotu. Svi imamo nesto.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1920
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2017 22:26:34   
Danira
Vecer curke,

Jezic drzi se draga,znam da ti je tesko provedi sto vise mozes vremena s tatom,a svekrvu ignoriraj.

Hipo hipica je bas samostalna,uzivajte.
Moj mali covjeculjak mi svako malo zeli pobjeci ili na ulicu ili iza kuce,bas mu je zabavno se skrivatiuser posted image i igrati lovice.

Lidac drzim fige da ti taj madez cim prije sceprkaju i da ti je mir.
Jel mauro kaj govori?
Ovaj moj mi objasnjava sa km km km km,majko moja pa nis ga ne kuzim.
Voli dok mu pricam i citam,ali samo crvenkapicu,pa napravi svakakve face sav pozorno slusa i sad glumi vuka i sve nas hoce pojesti.
Nesmije vidjeti cigarete odmah bi pusio,a mm ija smo nepusaciuser posted image
Subotu sam radila svadbu i fino si zaradila,al sad sam strgana.
Skinula sam 8 kg i sad jos 2-3 i ja zadovoljna.

Kazic ,katy kako ste vi?


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1921
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2017 22:48:37   
lidac0605
Ojla,Danči eto i tebe user posted image

I mi se slabo spominamo user posted image -njam-njam,brm-brm(auto),bum-bum(kupanje)i to je to više manje ostalo razne kombinacije slova bez nekog smisla...možda i njima ima smisla,a to kaj mi ne razmemo je naš problem,ne user posted image
Bravo za odrađenu svadbu,to je super kad si možeš tak nekaj sa strane zaradit user posted image

Za kile,kapa dolje,svaka častuser posted image

Jezic,sretno na pregledu sutra i da nam se javiš sa lijepim vijestima!user posted image

Strgana sam,jedva čekam leć user posted image pusa svima

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1922
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.4.2017 11:59:29   
PinkyFunkyBirdy
Lidac dal si preživjela sve zahvate? user posted image

Jezic, nadam se da si dobro ... nigdje se ne javljaš pa kad uloviš minuticu samo nam javi dal je pregled prošao ok? user posted image

Hipo, kako mala hiperaktivna hipica? user posted image

Danira, vidim i da je tvoj zvrk živahan. Baš lijepo! user posted image

Ostale mamice, kako ste? Kako su bebači? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1923
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.4.2017 7:50:12   
lidac0605
Ojla,zimkulje,di ste sve user posted image

Eto nas Pinky provjerava kad smo se sve razbježale user posted image ...

Pinky,sve smo preživjeli,L bude zubarka pečatila jedan po jedan zub,tak da bu se to otegnulo...ja skinula madež sa čela,radiofrekvencijom,imam flaster samo-bez sivanja,super moderna metoda,cca 3 minute je trajalo user posted image

Malo mi je gužvovito,udarni mjeseci su sad pred nama-jučer sam sa kćeri išla po maturalnu haljinu(već smo ju prije zakaparile,al smo sad išle sa cipelama da joj odma skrate kolko treba),navečer bila na sastanku za B za krizmu(drugu subotu),u četvrtak moja jedinica puni 18 pa i za to nekaj spremam i tak...baš mi je stiska,al provjerim ja kaj se događa user posted image
Pusa mamice i bebice,nadam se da ste sve dobro!

< Poruku je uredio lidac0605 -- 28.4.2017 7:57:45 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1924
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.4.2017 7:56:34   
Jezic123
Jutro
Samo da vam javim da smo bebica i ja ok.
Nejavljam se jer mi je tata umro, pa sam u slavoniji, javim se kada stignem u zg

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!