|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2017 21:02:40   
Jezic123
Hej
Uglavnom trudnoca je ok. 7 tjedana, samo imam polip na vratu, pa za 3 tj cemo raditi briseve da nebi bio neki zarazni ili upala neka
Moji su za sada ok u petak idemo na sistematski obadvoje. Samo neznam kako cu to izvesti, ali budem vec nekako.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2017 21:09:49   
Jezic123
Katy javi sto je K ped rekao i nadam se da nije nista strasno.
Kazic joj mogu misliti kakoti je samoj sa njih 3, ali hvala bogu sto je lijepo vrijeme pa se moze povani biti.
Hipo najjaci su kada skuze neku stvar pa ju kopiraju.
E da moja L je otkrila tacke i da se moze u njima voziti, tako da ju vecinu vremena vozam po dvoristu u tackama a ona lezi i uziva user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 7:38:36   
katy1503
Jutro,
bili jucer kod pedice, pregledala ju,sve je cisto a za krmeljave oci dobile kapi i mast; nastaviti s inhaliranjem, fizioloskom i aspiratorom.
Nocas slabo spavala jer joj se slijeva pa kaslje - nadam se da ce proci uskoro.
Po danu je ok, sve se iz nosa zeleni ... za alergiju jos ne možemo nista jer je mala, tek poslije 3.godine možemo na neko testiranje.

Jezic, bravo za bebaca.Cuvaj se i sretno na sistematskom :).

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 8:32:25   
hipo
Ajme Jezic mogu mislit kako uziva u tackamauser posted image

Katy nek malena sto prije ozdravi.

Jedan zub vani, sad ce i drugi svaki dan. Donji ce skoro, nadam se xa ce nam dat koji tjedan odmora da ju ne drogiram stalno.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 8:34:22   
lidac0605
Jutro cure user posted image

Hipo user posted image za naprednu Hipicu,već sam ti i rekla užasno me podsjeća na moju L,takva je iiista ona bila kad je bila mala_ko da je vragu s torbe opala user posted image ,a pametna,bistra...za poludit...i eto ti sad maturantica pred upisom na faks user posted image ...super da je još zdrava,očeličila mala viš user posted image

Katy,nek brzo bale prođu...ma ak je zeleno iz nosa nije onda alergija,onda je infekt...

Kazić,eto opet peglašuser posted image user posted image znam kak ti je samoj s njih troje malih user posted image i samoj mi je bilo tak...

Jezic user posted image za malu bebuškicu,nek i dalje bude sve u redu...sad ćete moć skupa slavit rođendane bebin i Lucin user posted image ...nasmijah se za tačke user posted image user posted image i ja sam to obožavala ko klinka kod bake...niš ti fino umjesto kolica Lucu u tačke i piči u šetnju user posted image user posted image user posted image

Kod nas-tak-tak.L mi je nekaj bolestan,dva dana već ima temp do 39,2 bez drugih simptoma,pa je siromak opet u karanteni...mali gazda i ja vani non stop,ujutro i predvečer kad se naspava.On je ok,zasad nadam se da se i ne bude razbolio...razmišljam ispisat L iz vrtića,kreće u školu najesen i stvaaaarno mi je tog vrtića više puna kapa,a i ne znam kaj bi mu sad značilo ić još tipa mjesec dana u vrtić...a i pare igraju ulogu,naravno...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 10:37:30   
hipo
joj Lidac zao mi je zbog L. ne volim te visoke temperature, uvijek sam nervozna oko toga. Nek brzo prođe! Šta on kaže na ideju da se ispiše? vjerujem ti da ga želiš ispisat, još malo pa će u školu, pa da malo guštaš s njim doma. Tako brzo rastu

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 10:50:53   
lidac0605
L je naravno oduševljen sa idejom da nejde u vrtić jer od prvog dana nije baš bil ljubitelj vrtića user posted image
Mislim da ću sutra do ravnateljice da riješim to i gotovo...bolje da mu za te novce za vrtić tražim već neku finu školsku torbu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 13:34:32   
hipo
Lidac, zvuci da je stvar onda rješena!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.4.2017 21:24:44   
Jezic123
Hej
Evo i mene. Danas popodne napisem pa me izbaci za poluditi.
Uglavnom lidac zao mi je zbog L i temp nadam se da je bolje. A to za vrtic i ja bih ga ispisala neka jos malo kod kuce bude, pa ce najesen vidjeti sto je to skola, mada ima on od koga cuti i vidjeti kako je to
A u tackama sam se i ja voljela voziti.user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.4.2017 21:08:22   
hipo
Vecer.
Zene sto dajete malcima za veceru. Ova moja bi pojela sve po redu i mene i muza.user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.4.2017 21:21:32   
lidac0605
moj obavezno jede mlijeko dorucak i vecera...tipa neki Lino,griz i sl.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2017 7:12:55   
katy1503
Jutro!
Hipo, mi jedemo palačinke, griz, zgance, muffine sa svima i svacime, kruh s maslacem ili abc sirom..
npr. jucer jela bolonjez od rucka ... nema pravila
Kad se okupamo i presvucemo u pidžamu, citamo ili gledamo tv a ona pije mlijeko jos...
ne jedemo preko nociuser posted image

Lidac, meni K nije bas ljubitelj Linovih proizvoda; pojede cokolino al onak prek volje ...

mi ozdravili, vise ne kasljemo, nema krmelja, spavamo user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2017 10:28:20   
Danira
Hej zenskeuser posted image

Citam vs al nikako da pisem.


Katy super da je K ozdravila.user posted image

Jezic user posted image za mrvicu,nek bude uredna trudnoca do krajauser posted image

Kazic mogu mislit kak ti je samoj s klincima,mah pusti peglanjeuser posted image

Hipo moj D obavezno ko i lidacinM nesto ujutro i navecer na mlijeku od linauser posted image oni dvoje koda su blizanciuser posted image

Lidac neznam ciji je muz svrljao,al dok citam kaj pises za M koda opisujes Duser posted image user posted image

Lidac tak je i moja seka ispisala s 1.3. Necakinju iz vrtica i sad je kod meneuser posted image
Isto sam joj rekla nek joj rade za te novce kupi sve za skolu,jer mjesecno je bilo 950 kn vrtic,za 2 mjececa skoro 2 tisuce knuser posted image

Vise neznam kaj da kuhamuser posted image

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2017 10:43:16   
hipo
MOja sisa non stop pa je mlijeko (kravlje) dosadno. Prije je jela lagano tiša žgance, malo povrća, griz, sad joj je to malo, traži još. Već je drži desetak dana pa mi se čini da nije skok u rastu, to obično bude kraće ludilo. Ne znam je l pokušava nadoknadit što je bila bolesna preko zime pa manje jelauser posted image
Dođe iz vrtića pa sisa oko pol sata, to je više maženje nego sisanje, al čim skine cipele i jaknu trči leć na krevet i traži. Već je postao ritual. Nakon toga ugrabi podbradnik i pokazuje na hranilicu. Nekidan je tako stalno jela od 3 ipo do pet ipo. Jela je komad junetine, juhu od junetine, grašak, mahune i kuruzu, SAt nakon toga cijeli jogurt. I grickala orahe, lješnjake i bademe (jako joj ih usitnim).
Jučer je pojela dvije ogromne zdjele (meni bi jedna bila dosta) juhe od miksa povrća, i veliku kiflu. Onda opet tih orašastih plodova, na to se navukla. I počela je cvebe i suhe šljive.
Inače bi poslije vrtića do večere stigla spremit laganu večeru, sad moram imat spremljeno unaprijed. DAnas sam odledila zeca pa ću još zakuhat tjesteninu.
Kruh hoće sam, kad nešto namažem to ostruže, a sjemenke joj po tome ne smetaju.
Nekad i mi palačinke, vidiš nisam dugo, mogla bi ih zamutit.
Doručak je jogurt ili voće + orašatsti proizvodi.

Katy drago mi je što je K ozdravila!user posted image MOja nije ni probala Lino, u vrtiću mislim da isto ne dobivaju, ako se drže onog što piše na meniju.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2017 20:41:35   
Jezic123
Hej
I tako L mi danas cijeli dan ima temp oko 38,9. Sada sam joj dala ibuprofen i sa 39,3.pala joj je na 38,2.
Nadam se da ce noc proci ok, nisam ju vodila doktoru jer sutra i ovako i onako smo naruceni za cijepljenje pa cu joj reci, ali mi se cini da joj izbijaju 4 do kraja rubovi su izasli i mislim da joj sada obadvije izlaze sredine cetvorki u isto vrijeme, jer jucer i danas slini grozno, a i kada sam joj isla prstom po desnima micala mi je ruku. Mislim sada joj se nos smirio, nekaslje i nema neke druge simptome, a i jede dosta dobro kada nema temperaturu. Tako da sam uvjerena da je to od zubi.
Mi uglavnom veceramo, jogurt, nekada nam se omakne slanina, a za dorucak griz, jaja, sirni namaz ili cokolino ili kuglice sa mlijekom i tako svakakve kombinacije imamo ili cvarke user posted image . Navecer isto znamo palacinke.
Hipo tako je moj mali isto imao fazu da su cak tete u vrticu rekle da ga nemogu nahraniti koliko on moze pojesti i pitale jeli on tako i kod kuce user posted image
Pa sam im rekla da da, a mrsav da ga nemas sto vidjeti.user posted image
Ja cu sutra saft i tijesto za rucak nemam nekih ideja sto bi drugo

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2017 20:57:54   
hipo
Jezic, drzim fige da zubi sto prije izadju i da prodje temperatura.

Danas mi se hipica penje na svoju stolicu pa sa nje na stol. Onda me zove da je spustim pa opet. I opet user posted image a bolje nego da se baca na glavu.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.4.2017 11:10:20   
hipo
Jutro/dan...
Di ste? Sadite u vrtu?
Nadam se da ste svi zdravi.
Hipica smrca od cetvrtka, pocela je kasljat i nos je jjtros gore. Nema temperature, papa ko velika, dobre volje. Sutra moram po recept za Prevenar pa cu je odveat da ju ped pregleda za svaki slucaj jer cemo u cetvrtak na put. Pije caj od slijeza pa ce valjda pomoc, u fizikoloskoj samo sto je ne kupam. To je taman pokupila onih par dana sto ke zahladilo.
Izdrzala je dva tjedna u vrticu to je rekord. Dva ocnjaka su van, sad ce skoro treci. Pocela je spajat dvije rijeci sve cesce npr: stavi tu.
Luftamo se van, bar vise nije zima.

E da, ovo mi je super. Nakon pidjame mi doda slikovnicu, procitamo i onda tupka po cici, mahne tati i idemo i sobu na spavanje user posted image Jos treba sisu za uspavat se al barem nema otpora za spavanje. Nek to potrajeuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.4.2017 9:43:08   
hipo
Jutro, evo mene da se malo dopisujem sama sa sobom. Kako nismo u vrticu jhtros, mkrali smo van u 8 da nas ne pojede skupa s izlaznim vraatima. Vani je tako lijepo. U nekom sam parkicu kraj Jaruna, onaa cori, aja srcem kavicu. Kafic do parkka aima kavu za van. U paru nikog samo pticice.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.4.2017 10:15:01   
Danira
Bok curkeuser posted image

Hipouser posted image znaci ti se sama sobom dopisujesuser posted image

Mi jucer svi bili na misi,D sutio i bio pristojan do krajauser posted image
Isli poslije na sladac,naravno D i ja smo bili cijeli zaljepljeni od sladoledauser posted image

U subotu sam napravila generalku ,jos mi je ostala kuhinja.
Imam super mladi luk na vrtu i zelenu salatu,tak da to dvoje papamo domaceuser posted image

Zbilja cure di ste?


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.4.2017 14:29:31   
hipo
Danira to mora da je bilo super sa slatkacem. Super za Misu, ja s hipicom nisam bila, istraumatizirana bolestima ove zime nw vodim.je medju hrpu ljudi. Miskim da bi se ona popela na svaki oltar i usla u svaku ispovjedaonicuuser posted image
Super za domacu klopu, bravo!!!!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.4.2017 14:29:44   
katy1503
Bok cure!

Hipo, nadam se da ce viroza brzo proci da Hipica moze natrag u vrtic koji voli.
Danira, bravo za D!

Mi smo dobro, dosli nam opet baka i dida s mora na par dana ...
stalno smo vani jer je lijepo vrijeme..
idemo leci oko pol 9 - 9, pa spava do 7 pola 8 - sama si je nametnula - i da imamo samo jedno spavanje od nekih 1 do 3 ---
meni je to super - konacno da duze spavauser posted image

jel zna tko kada izdaju one papire za vrtic?


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.4.2017 17:28:46   
hipo
Katy mislis kad su natjecaji? Budi kraj cetvrtog, pocetak petog.
Ne bude isla u vrtic do sredine petog mjeseca, idemo na dva puta pa radi toga.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.4.2017 15:24:10   
lidac0605
Bokic,cure!
Svaki dan procitam kaj je novoga na nasoj temi al eto sama ne znam kaj da pisem...danas gospon dobil tempicu 38,5,mozda od tih glupih kutnjaka na kojima su 2 spice probile a 2 jos trebaju probit pa je on tolko zivcan i cendrav da sam i ja vec luda...a oko tih spica sve krvavo siroceku,tak da mislim da je to uzrok toj temperaturi jer drugo mu nije nis...
Katy ja nemam pojma kad se daje to za vrtic jer moji idu u privatni vrtic i tam sam vec "musterija" 15 godina pa meni idu na ruku...

Hipo kak je Hipica-zvrkica user posted image ?Jel bolje?Si kupila kisobran kolica?

Danira vidim uzivate,bravo user posted image moj gospon jos nije probal sladoled al to bu isto veselo user posted image

P.S.skoro sam vam zaboravila rec kaj mi je muz reko sad neki dan,da sam skoro sa stolca opalauser posted image ...velu vam on meni,onak iznebuha navecer:"Znas,ja sam si malo razmisljal(ne znam kojim povodo al ok user posted image ) ja bi da mi druge godine poradimo na jos jednoj bebici user posted image ."
Ja skoro pala u nesvjest,kaj ga je prespojilo pitaj Boga,do sad je govoril kad bi ja spomenula da nisam normalna,a vid ga saduser posted image ...
Tak da curkice moje,zivi bili pa vidjeli...ak se gazda ne premisli bit cu ja jos mama user posted image ..jer ja sam uvijek za user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 11.4.2017 15:34:07 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.4.2017 16:03:46   
PinkyFunkyBirdy
Lidac, morala sam se ubaciti da kažem da svaka čast tebi i TM na radu povećanja nataliteta lijepe naše. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.4.2017 16:23:21   
hipo
Lidac svaka cas! Drzim fige da uspijete sto prije!
Hipica dobro, dva ocbjaka van, treci ne d avidit, tako da vjerojatno jos nije jer se odma pohvali.
Kolica cemo posudit.
Kutnjaci su odvratni. Uzas. Nadams e da do ovih zadnjih budemo imali par mjeseci pauze.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!