|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 7:30:10   
lidac0605
Jutro,cure!

Katy,meni treba cisterna kave,molim user posted image

Sveki bolje-veli dr. dobro vam još ne mogu reć da je ali je bolje.Jučer joj skinuli kateter,digli iz kreveta,hodala po sobi.Ja-jučer prvi put nakon 10 dana da me nije bolila glava,dok glupača nije popodne otišla do pošte po onom vjetru i posle-glava r a s t u r a user posted image ,točno čeoni desni sinus i cijela ta strana glave.Jesam budala,na kvadrat!
Tu saga ne prestaje...jučer mi je Mauro zakurio,odma od jutra...ajd 38,6 pio naizmjence Panadol,Brufen kroz dan,jeo,pio.Da bi u pol 4 zakurio na 40,5,povratio,kopa po ušima,možda ga uho muči-ne znam.Strah me da nije od mene nekaj pobro,kakav streptokok il tome slično jer to definitivno stanuje ovih dana u mom nosu,makar sam pod terapijom,al nikad ne znaš user posted image
Uglavnom,sva sreća da mi je sister danas još tu(došla na tjedan dana na godišnji) i trenutno evo spava kod mene,pa će me odbacit u Samobor pedici da ga pogleda,izvadi kakve leukocite jer ipak ide vikend,a meni se ne cuklji sad njega rastezat po zaraznoj.
Javim se kaj sam obavila.Pusa svima i hvala kaj brinete,zlatne ste user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1801
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 12:46:43   
Jezic123
Hej
Evo i mene malo.
Mi smo standard, malo smo nocas imali seanse budenja, ali sve u svemu ok.
M je u vrticu a mi pjesmice slusamo i jedemo
Lidac hvala bogu da ti je sveki bolje. Zao mi je za M, nadam se da nije nista strasno.
Hipic mi za spavanje smo se pomirili da se budimo po noci i to je to. Jedno smo prezivjeli, pa cemo i drugo

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1802
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 15:04:33   
lidac0605
povišeni leukociti i crp-dobio Amoxil 10 dana user posted image stvarno mi je više pun kufer svega user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1803
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 20:33:52   
Jezic123
Uf lidac, bas vas je krenulo naopako. Mogu misliti kako tije.

Katy to za vracanje u normalu te razumijem skroz. I meni je tako kada se vratimo iz slavonije, a sta ces valjda to tako mora biti.

Evo mi se spakirali na spavanje i bas nam je lijepo.
Laku noc

P.s. posao po kuci ostavljam za sutra. user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1804
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 21:51:47   
Kazimira
Vece cure...

Eto me napokon...Malo sam lijena, Malo me zivcira tablet...Neda mi se sjesti za komp...Malo sam bljuv....user posted image

Nego, Lidac brzo ozdravite, bas mi je zao kaj sve prolaze 😍😘
Svim bubancima brz oporavak 😘😘😘😘

Mi smo ok, za sada.....U Vilminoj grupi se pojavile koze pa sad camimo cekajuci....Sve mi se cini da zbog njih nebumo slavimi Baltica rockas kako smo planirali 😐
Baltic je u krpama I bude ok....Ili spava cijelu noc ili se jednom probudi I sam ga hitim izmedu nas I nastavi spavati 😁
Klinci su jucer poslije vrtica otpremljeni kod sveki I tek u nedjelju idemo po njih 😉😎
Bili su danas u Prirodoslovnom muzeju, ma uzivaju 😀
Ja jucer bila na probi....Pitate se kakvoj 😂😂😂 E pa u Vilminoj grupi roditelji rade predstavu za klince I ja bum glumila najstarijeg prascica 😂😂😂😂

Idem sad jos malo peglati 😨

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1805
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 22:23:22   
Danira
Vecer zenske😊


Sve sam procitala,al sam vec pola zaboravilauser posted image

Lidac mrzim opcenito glavobolje,tak da mi je jasno kak te bolio sinusitisuser posted image , nadam se da je klavocin poceo djelovati.kaj mauro dela?user posted image

Kazic,di si pak ti nestala,sta ima?


Katy to popustanje od strane djedova i baka mi je uzasno islo na zivce dok su ovi stariji bili mali,onda sam ja kao uvijek bila zlocesti policajac,jer ono sto ne smiju,nisam im dala i amen.sad ovog malog niko bas ni ne pokusava razmaziti na tak bezvezni nacin,jer sam ipak sad puno ostrija.user posted image

Hipo mm je danas cuvao D 2 sata i dok sam se vratila s voznje biciklom s vrata mi ga je predao jer vise nije mogouser posted image majko moja pa to je strasnouser posted image


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1806
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.3.2017 22:37:06   
Danira
user posted image curke moje uopce nisam skuzila da smo na novoj stranici,ja citala s prosleuser posted image


Jezic,kazic drago mi je da ste ok i da su klinci dobro.
kazic bolje da ti klinci odrade vodene kozice prije skole.


Lidacuser posted image bas vas je krenulo,zao mi je,cim prije mi ozdravite,drago mi je za svekrvu da je boljeuser posted image

Kazic bas lijepo za predstavu u vrticu da budes glumilauser posted image

D cendra vec dva dana natecene su mu desni i dole i gore i crvene,uzasno za vidjetiuser posted image
curi mu vodica iz nosa,super spava cijelu noc bez budenja,al zato po dan koma.


Ja se fino pridrzavam reducirane prehrane,vozim bicikl i eto otisle 4 kguser posted image
tak da sam bas sretna.
pusa svima i lijepo provedite vikend.user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1807
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.3.2017 21:03:14   
Kazimira
Vece....

Danira bravo za skidanja kolica 👏👏👏👏👏
Jel hoda kompic? Moj B stoji I danas mali pomak lijeve nogice....Sad ga sam snimamo kad bu krenuo....
Inace je super.....Poceo se sam mlatiti po licu i voli nas samarati I kopati po ocima 😂😂😂😂😂

Lidac kako ste nam? Jel ide na bolje?

Kako ste proveli vikend?

Ja danas cijeli dan po kuci I jos nisam gotova, tako da je B prijepodne bio s tatom pa je onda on uspio istovaril akvarij I oprati GA....Napokon nemam vise kaljuzu u kuci 😂😂😂😂

Klincima je super kod bake.....Uzivaju!

user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1808
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.3.2017 9:05:26   
lidac0605
Bokić,cure user posted image

Mi smo mooožda za nijansu bolje.Meni manje ide gnoj na nos al ima ga još i još me zna bolit glava...a ova glupa dr. mi je napisala Klavocina samo za 7 dana,a znam da bi za sinuse trebalo pit 10-14 dana user posted image .Mislim da ću ju ujutro zvat da mi da još jednu kutiju.Ili ću si ga danas sama uzet još za 3 dana na poslu,kad već idem tam user posted image ...eto i neke pozitivne stvari o mom poslu-kad ti treba nekaj,sve je tu user posted image
Mauro je još kurio do jučer do podne,onda je prestao,al je cendrav,nervozan za poludit.Jučer sam skužila da mu siročeku sad u svemu tome raste četvorka jedna gore,jedna dole i čini mi se da zbog toga tolko cvili.Ja se opće ne sjećam od prethodnih-ma jel to normalno da je to tolko natečeno i crveno,onak ko balončić cijeli tam di je zub user posted image jer već brijem o nekim apscesima po zubima user posted image ...zanimljivo da mu donje dvojke nisu izrasle,a ovi mu sad rastu user posted image
Baka nije još dobro,al je bolje...ak bi joj nalazi bili bolji mooožda bi u srijedu išla doma,al rekli su mi da o tom potom.

Katy,bitno kaj sam upamtila da su svekci otišli user posted image user posted image ...ma i klincima ti starci dojade,moj M popizdi kad dođu baka i deda i onda oboje kilavi,nijedan ne može s njim trčkarat po kući,nego ga posjednu,kao igrat će se sad...moš mislit,to bude možda 10ak minuta i iza toga samo cendranje.

Kazo,imam osjećaj da ti stalno peglaš user posted image user posted image user posted image ...user posted image za B,sad će on krenut hodat za roćkas.To budu sve neki otorinci valjda,ovaj moj Meni stalno gura prste u nos i pregledava zube user posted image ...ne mora bit da bu V dobila koze,ak su u vrtiću.Inkubacija ti je 2 tjedna,tak da znaš otprilike kad očekivat da se krene nekaj događat.

Danira,ti si ko i ja -sve pročitam i pol zaboravim user posted image ,super za redukcijsku dijetu user posted image .Ja sad evo već tjedan dana ne vježbam,em zbog bolesti,em ne stignem,pa me sve savjest peče...a valjda ću krenut opet za koji dan...koji zubi idu Domiju,isto četvorke user posted image

Hipo,di si?Kak ste?

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.3.2017 9:10:52 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1809
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.3.2017 9:43:55   
Danira
Hej curkeuser posted image



Kazic i D nama oci,nos,zube,usi i pupak hoce diratuser posted image
Klinci ak dodu iz kupaone u gacama odmah im pregledava pupak,ovi polude i bjeze od njegauser posted image
Joj i ja kornjaci moram ocistit akvarij vec ju ne vidim od muljauser posted image
D ti hoda po ulici sam,a po kuci po pet koraka i pa se spusti puzatiuser posted image
Al inace stoji sam cucne si i zbilja je cvrst,al valjda mu je po kuci tak zgodnijeuser posted image




Lidac i D idu cetorkeuser posted image isto je atecen i cendrav za poludituser posted image prije spavanja mu dam lupocet.
Samo jede kaj je hladno,toplo nece zbog tih upaljenih desniuser posted image


I da imamo novu rijec pticica je ticicauser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1810
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.3.2017 10:35:12   
Jezic123
Hej
Lidac super za baku sto ide na bolje, super sto i M ti nema vise temp.
Uglavnom citam i svima idu 4, klinci kao da se dogovorili da ce im u isto vrijeme isti zubici. I moja L je cendrava za poluditi preko dana i samo bi se nosila sto nije klasicno za nju. Po noci kako koju noc. Nocas je koliko toliko bila mirna.
Danira bravo za kilice, ja sam ko i lidac vec tjedan dana nevjezbam i krece me savjest peci, ali navecer ili zaspem sa malom ili imam jos sto stvari za napraviti, pa nestignem. Budem i moram.user posted image
Kazic i ja sam jucer peglala i opeglala hrpu vesa, i sav oprala, a danas mi kosara puna kao da nisam nista prala user posted image
Tako da iduci tjedan opet ispocetka. user posted image
Sada citam danira za kopanje ociju i pupak, pa sam se sjetila da i moja ima tih ideja, ali pupak joj je najdrazi user posted image . Osim toga kad god skinem hlace trci ona i ljubi mi noge, jucer je sjedila tako golih nogu i uzela i svoje koljeno sisala, pa u cudu mene gledala sta je to kako se koza moze tako navuci, bila je smjesna skroz.
I pocela je za sat govoriti ti-ta.
E da kada se probudi odmah uzima svoju majicu koju obuce preko glave, pa hlace koje navuce na jednu nogu i onda uzme i pokusava carape obuci user posted image
Ili ako netko dode u goste i neobuje papuce ona brze nosi ili ako se mi izujemo i legnemo na kauc ona uzima papuce i obuva nas user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1811
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.3.2017 7:32:15   
katy1503
Jutro!!

lidac, vas scenarij kao i kod mene i K pocetkom sijecnja ..i da, ja dobila antb za 14 dana a ona amoxil na 10 dana...
ti zubi nas napali sve... drzite se!

Jezic, malena je zakon! Zabavlja vas sve!

Danira, neka 4-rke brzo izadu! Bravo za dijetu!!!

Kod nas super vikend; bili samo nas troje; bas gustali u lijepom vremenu u subotu; kuhali skupa, zezanje samo tako ...
BAs je bilo lijepo! A i noci super! JEdno dva budenja za dudu i to je to! cak smo jucer spavali do 7 - počastila meuser posted image

dajte mi neke ideje za dorucak - vec sam luda od smišljanjauser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1812
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.3.2017 12:38:06   
hipo
Bok zenske!
je li izasao koji zubić? Gadne su cetvorke. Jedina orednost nasih bolestina su cesti lupoceti pa tri od 4 cetvrke nismo ni skuzili da izlaze.
Ocnjaci napreduju, al imaju jos posla.

Lidac, kakva je situacija, jel bolje?

Mi se bocnuli Prevenarom, druga tura za dva mjeseca. Upala prosla, al joj nos i dalje curi i curi. E sad znate kako je dma, kapas i usisavas nosbezbroj puta, u vrticu je samo obrisu ako stignu. Tako da ne znam koliko ce to user posted image trajat. Moramo otorincu na lregled, ne na hitnu, narucila nas je kod Gebera. Kaze da je bio u Klaicevoj neki naj naj al da je u penziji al da ga je trebalo klonirat . Za ovog mi je vise njih reklo da je suoer pa cemo malo pricekat. Lidac mislim da si ga i ti spominjala.
Jedva cekam pregrmit naredna dva mjeseca i radi viroza i prehlada i meni radi posla. Nemam takp puno za napravit, al nikako da to obavim jer me.nema.

Mislila sam da strajkas mesom, al je gospodcnaa samo izbirljiva. Teletina joj je ok, suho meso isto. Kako je prestala napokon pduckat od hrane koja anapuhava, sad joj mou svasta davat. Pa se davimo u variviima ai grahoricam raznoraznim. I napkon ne moram miksat voce !!!!! Uzme kad hoce i grize ko velika!!!!

Nadam se da ste svi bolje i da muzevi slusaju.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1813
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.3.2017 15:04:54   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Hipo,user posted image za papanje...ovaj moj neće jest da nije smiksano niš user posted image ,kad mu daš ručak da ima malo komadića samo složi facu ko da si mu dal drekeca user posted image i onda se krene napuhavat ko da bu povraćal user posted image .
Geber je super doktor,on ti je operiral mog L sa 3 godine,vadio mu sve mandule i tak je to fino napravio da ovaj nijednom nakon kaj smo došli doma nije reko da ga nekaj boli.Ispalti ti se čekat kod njega.I Jakov Ajduk je super otorinac u Vinogradskoj,on mi je M operiral i išli smo k njemu na preporuku našeg dr. na Srebrnjaku.

Naši zubi se još samo crvene...živčan je za poludit user posted image .Popodne i navečer mu moram dat pol šprice Panadola il Brufena,inače niš od spavanja-samo se bacaka i cvili u snu user posted image .
Baka nam sutra najvjerojatnije ide doma user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1814
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.3.2017 19:55:46   
Danira
SRETAN VAM DAN ZENA!💓😍😘

< Poruku je uredio Danira -- 8.3.2017 19:56:30 >

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1815
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 10:27:15   
lidac0605
Baaaaltić,sretan ti veeeliki prvi rođendan!!!

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1816
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 11:02:29   
Jezic123
Hej

Nama je sto se zuba tice izasla gornja skoro skroz, a doljnja na pola, ali ima od dana do dana kada je nervozna ili cendrava, uglavnom je ok.
Hipo moja klopa vec duze vrijeme nemiksano negdje od 10 mj., jer kada bi joj smiksala i krenula davati ona bi se ljutila, pa sam joj pomalo pocela davati nemiksano. Jer ako bi mi M nest jeo sa rukama i ona bi htjrla i tako. Sada mu ni bonbon nemogu dati a da i njoj nedam user posted image
L ce od 1.4 . U vrtic, a ja cu vjerovatno poceti raditi.
Uglavnom mengu sam imala, ali nekako kratko i slabu, pa sam napravila test i bio je negativan. No mislim da cu ga ponoviti, jer mi je bila jako cudna ova menga nije bila kao inace. user posted image
Pa mozda i nebudem isla raditi ako sam trudna, a onda i L nece u vrtic user posted image .

Baltic sretan ti prvi rodendan user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1817
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 11:08:11   
Danira
Baltazar zelim ti SRETAN 1.RODENDAN da budes i dalje veliki smijuljak i dobricauser posted image ,uz obilje srece,zdravlja i ljubaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1818
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 11:09:11   
Danira
user posted image jezic baas si me nasmijala

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1819
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 11:51:21   
katy1503
Balti, sretan rockasuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1820
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 14:03:47   
Kazimira
hej žene user posted image

Hvala na čestitkama za mog ljepotana....šalje vam puno pusica user posted image

Ne mogu vjerovati da je godina iza nasuser posted image ....u subotu bi trebao biti patrty, ali to bumo još vidjeli jer su se stariji brat i sestra odlučili opet malo razboliti user posted image
Kasper ima pocetak bronhitisa i tempicu, ali nista strasno cim mu je dao samo jedan potisak 3 puta dnevno....malo kašlje i to najviše kad ide spavati.....
Vilmica došla jučer iz vrtica (a mm mi rekao prek tel da kuri) i trči iz auta sva vesela "mama i ja sam bojesna"user posted image user posted image ....sinoc je imala tem, ispod 38....evo danas još nisu imali...nadam se da bu tako ostalo....
inace bumo prebacili rockas na burazov pa budu u duetu slavili user posted image

Baltic se mjenja iz dana u dan....pitam ga jel hoce cicu a on onak jako klima glavu potrvdno....tak mi je jutros u mraku...nisam ga nis ni pitala on sjedi kraj mene i klima glavu, nemres ne skuzizi kaj hoceuser posted image
Imitrira konja...to je naucio od seke jer da po cijele dane rže po kući....zna kravu i psa, ali na svoj način user posted image ...obožava jesti kruh i sad vec vidim da ce biti sladokusac ko cijela familija, nije se niš odmetnuo....

Lidac nadam se da je bolja situacija kod vas.....eeeee kaj mi se opet skupilo vesa user posted image user posted image user posted image ali ignoriram ga....ne peglam....viš mogla sam se toga odreći u korizmiuser posted image

Danira bravo za kilice.....samo tako naprijeduser posted image

idem danas u vrtic na probu user posted image a mm na roditeljski...malo bumo nasamouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1821
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.3.2017 14:12:25   
Jezic123
Hej
Joj i moj M kaslje kao lud jutros smo mu dali ventolin, i tete nisu zvale tako da vjerujem da je ok.
Uglavnom kazic to za klimanje glavom mi je poznato i moja L dode do mene i krene me ceprkati po majici i klimati glavom. Sinoc mi je izvukla potkosulji i sisala trbuh user posted image
Nije stiglA do cice user posted image i onda je puhala u njega i smijala se. user posted image
I tako bas su smjesni, nikako da slike stavim da ih vidite.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1822
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.3.2017 10:39:46   
hipo
Zadnjih par dana citam vise puta sta ste posale i kad idemm odgovorit nesto me prekine. Od svega se samo sjecam da je B slavio rodjendan!

Mi smo smrkavicu drzali doma jos ovaj tjedan, tako da ce sad bit veselje u vrticu kad je odvedem nakon vise od mjesec dana.
Nkcas je cudno spavala tj ja se sjecam samo jednog budjenja. Ono jutarnje u 5 za nacicavanje.
E da sad sam se sjetila i ona klima glavom kad hoce sisat. Ako mi je na rukama onda me i lupa po sisama.
Kad je posisala onda uzme onaj ulozak za sise (to vjerojatno ima neko drugo ime al se sad ne mogu sjetit) i pokrije mi sisu s njim i nesto promrmlja user posted image

Uzivajte u vikendu. Ao sutra ne bude puhalo mozda odemo do zoo. Moram smislit sto uzet za jest.
E da, sad dok je bila doma da se oporaavi skroz je tata cuvao. Nevjerojatno kako je njemu to sve jako tesko i naporno i nalornije nego meni to zadnjih 16 mjeseci. Ja lezim, a mala kuha ,pere masira mei nosii mi kavu. Pa se ja ne umorim. I kaoa on nakon tog cuvanja ide radit pa je umkoran. A ja isto odem radit i jos kad dodjemodvedem je van naganja po parku, pa skuham, pa je kupam, kad je potrpam.u krevet jos cistim i sl. Koji kaos ostavi kad prwuzmem smjenu to je strasno. I jos spava ujutro sat ipo duze od nas, onih majsladjih jutarnjih .....
Nepresusna tema, muski rod!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1823
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2017 8:41:34   
lidac0605
Bokkić,cure user posted image

Samo čitam i nikak da nekaj i napišem user posted image ...

Hipo,mene izludilo ovo vrijeme jučer i prekjučer...tak lijepo sunce a puuušeeeee,da nemreš nikam user posted image .M je još na antibiotiku pa ga se i ne usudim na taj vjetar vodit.
A,muški....ahhh...dobro si rekla nepresušna tema user posted image

Kazić,jeste slavili roćkas?Kak je prošlo?

Jezicu,jesi ponavljala test user posted image ?

Danira,Katy kaj delate,di ste?

Baka nam je u srijedu došla doma...malaksala je još uvijek,valjda bu se s vremenom oporavila.M je par puta pao i više neće sam hodat nego traži prst da se drži...viče,svađa se,tuče Lukasa user posted image presmiješan je.Zubi ništa još,dole ko da nazirem nekaj bijelo ispod tod napuhnutog mesa...prekjučer mu nisam dala niš protiv bolova kad je navečer išo spat i cvilil je dok god mu u pol 2 nisam išla po Panadol.
Danas ne moram kuhat-idemo k mojoj mami na ručak user posted image odma sam bolje volje user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1824
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2017 10:38:30   
hipo
Lidac nek se baka brzo oporavi. Jadnicak M se prepao.da sebar ova moja prepadne. jos ludja, doma ok, al po parku trci i ne gleda di ce past.

Zao mi je sto zubici jos nisu van. Bas ih muce ti veliki zubi. Sasjekuticima je bilo cvoljenja 4-5 dana prije ozbijanja, nakon jedne noci kad to ckuzim dam Lupocet i onda ok, al sad to predugo traje da bi je stalno drogirala. Zao mi je da se muci al ne znam kako jeta podnosi svo to drogiranje. Npcas se probudila petsto puta i stalno sisala, vjerujem bole zubi. Jutros isto, al apetit inace super, prije je kod nicanja strajkala s klopom.
Sinoc je s blitvom smazala jaje u tvrdo i jos uzela pol mogauser posted image

Nasla sam zavjetrinu u parku, ona cori, ja se malo odmaram pa cu doma kuhat rucak.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!