|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2016 18:37:20   
Kazimira
Draga Perlice, nemas pojma koliko te se puta sjetim user posted image

Bila nam je patronazna, malisa ima 4420....super napreduju.....guzu mazemo bepantenom I vec nakon prvog mazanja je bila bolje.....rekla je da naizmjence mazemo bepanten I sudokrem, ako ne prode onda plimikol......
Jucer sam imala neki izljev, a nisam krvarila vec nekoliko dana.....bas me podsjetilo na mengu.....I boli me na mjestu desnog jajnika.....pa mi je patronazna rekla ako se jos dogodi da idem na hitnuuser posted image .... Danas sam uspijeha puno vise odmarati, mm je doma I puno mi pomaze user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2016 18:40:53   
Kazimira
Danira imam dosta mlijeka....od izlaska iz bolnice mali je dobio oko 700 g... user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2016 8:11:11   
lidac0605
Jutro user posted image

Kazić user posted image za malu gromadicu,tolko je imal moj sa mjesec dana user posted image i još se nije dojil user posted image ...i super da imaš mlijeka user posted image
Kaj se tiče krvarenja,pa mislim da je to još uvijek normalno ida ponovo prokrvariš,pa tek ti je 2 tjedna od poroda...možeš imat lohije i 6 tjedana...
Kak ovo dvoje oko brace user posted image ?

Baby,kak tvoje curke oko Lea?

Perlice draga user posted image user posted image ...držim fige za konzultacije i FET čim prije,nek se i tebi ostvari tvoja velika želja user posted image user posted image ...jeste saznali uzrok?Mislim,da znaš za idući put...

Odo sad u vrtić s L i u dućan,dobila sam izlaz user posted image ...tipkamo se kasnije user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 25.3.2016 8:16:30 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2016 8:12:42   
lidac0605

user posted image NAŠE BEBICE user posted image


user posted image Jezic123 - 26.11.2015. Lucija user posted image

user posted image Danira - 29.12.2015. Dominik user posted image

user posted image lidac0605 - 05.01.2016. Mauro user posted image

user posted image SpužvaBobica - 12.01.2016. Ema user posted image

user posted image baby20 - 12.02.2016. Leo user posted image

user posted image Hope23 - 17.02.2016. Noell user posted image

user posted image Vilić zuba - 03.03.2016. Luka user posted image

user posted image Jagodica13 - 08.03.2016. Antonio user posted image

user posted image Kazimira - 09.03.2016. Baltazar user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2016 15:02:54   
Jezic123
Hej curke evo i mene konacno
Baby bas mi je zao sto imas lose iskustvo sa posudenim stvarima. Mislim da bi si na netu mogla povoojno naci maramu, pa da si ju uzmes i da si olaksas
Kazic ja sam sa malim vodila borbe oko tih plikica na guzi, a i opcenito sa njegovom kozom uzasno mu je suha i kada je ljeto nema sanse da ga neokupam svaki dan jer se odmah ospe. Dok je Lucija druga prica barem za sada. Uglavnom i ja sam kod njega kombinirala sudocrem, bepanten i ako to nebi palilo isla bi i nivea ona bijela s njom bi isto funkcioniralo. A plimicol bi bio bas ako nista od toga neupali.
Perilic drzim palceve da sto prije dobijes svoju malu user posted image , pa da i ti uzivas u slatkim mukama
Danira i lidac kako su vasi decki krenuli bu moja curka ostala za njima kaskati a najstarija jeuser posted image sada je na nekih 6 kg. To sam se s njom vagala na kucnoj vagi, pa ono odokativno, tocno cemo znati 5.4.
Mi smo danas od polajedadaest do jedan bili vani, posto je lijepo kod nas

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2016 22:55:25   
Kazimira
Lidac zvala sam ginicku I rekla je da nema brige.....malo mi je bilo cudno, sad mi je lakse user posted image

Jezic ovi dvoje nisu imali problema tako rano....ali biti ce bolje user posted image

Svi su klinci u krpama pa idem pod tus....nadam se da bu dugo B spavao....Mislim da smo sinoc imali najdulju rudnu od pol 3 do pol 8 user posted image I samo se jednom budio user posted image

Laku noc user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2016 8:25:59   
lidac0605
Jutro,mamice user posted image

Eto ja kafendišem,usput stavila šunku i povrće za francusku kuhat,da sam čim prije gotova user posted image ...još danas spečem orehnjaču i voćnu pitu,skuham jaja,klinci će ih bojat i ne mislim niš više pripremat...

Kaj vi radite danas?

Kazić,ma da,pa rekla sam ti da je to još uvijek normalno 2 tjedna nakon poroda...B bome fest odspava,user posted image !Jesu ovo dvoje bolje?

Jezic,ma Lucija je ženska i pol,kaj se buniš user posted image ...i ja bi rađe da dojim pa da je sitniji nego ovak...

Jučer sam išla s kolicima na križni put u crkvu i vidjet svog velikog dečka,bio je rimski vojnik pored Isusovog groba user posted image ,baš je bil zgodan u onom oklopu user posted image (naš župnik svake godine napravi Isusov grob)

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2016 9:26:14   
Danira
Jutro mamice!
Lidac i ja pijemuser posted image i kuham sunke i povrce za francusku.
Kazic user posted image user posted image moj covjek mali je samo 300 grama tezi od tvog a 29og bu 3 mjeseca.
Jezic evo i dominik ima problem ko tvoja lucija,nije kakao od pon.tak mi je dobar,samo se smjeska i oce nekaj reci,al neide josuser posted image .
Lidac bas lijepo kak vam svecenik to lijepo organizira,nas prijasnji je isto lijepo sve znao organizirati,a sadasnji koma.
Perlice jel si pitala za te proteine u mokraci zasto se je to pojavilo tako rano?!zelim ti srecu i jedva cekam dobre vijesti.user posted image

< Poruku je uredio Danira -- 26.3.2016 9:28:11 >

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2016 10:03:22   
lidac0605
Danira user posted image za Domija user posted image ...onda bu moje ovo čudo neki lajavac,taj bi se pak samo spominal..i čim mu progovoriš odma on ima mudru facu i krene aaaaaa,ooooo,pa na kratko a,a,o,o user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2016 10:24:02   
perlica55
Cure hvala kaj mislite na mene user posted image
Lidac nalaz sam dobila s patologije al kovertu nisam ni otvorila user posted image
Budem odnijela dr. pa nek mi on objasni kaj je bilo...
Stigli su mi nalazi trombofilije imam mutacije na Pai,
Ace i mthfr... To nije dobro, kolko sam uspjela vidjeti na netu...
Proteine u 24 satnom više nemam, kontrolni nalaz je uredan.
Tlak je uredan, uzv bubrega također..
Tak da još uvijek pojma nemam... Laički, mislim da mi je trudnoća
uzrokovala "kolaps" u organizmu..
Uživajte drage moje, pusa svima i bebicama posebno...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2016 12:45:26   
Jezic123
Dan curke
Evo ja cekam red na kuhjinju. Posto ce sveki neki kruhek peci, a ja cu napraviti kolace. Mi neradimo francusku, nego cisto domace imamo sunku jasja i mladi luk i kolace , nekako nam francuska vise pase uz odojkauser posted image
Danira evo i moja lucija nije od utorka isto kakala, a danas ju zezaju vjetrovi jer sam jucer jela grah salatu, pa mi je nocas jadna prduckala i svako malo na ciki bila. No sada je malo bolje. Neka se privikava nije vise toliko mala danas joj je puna 4 mjeseca. Covjece kako mi vrijeme leti ni okrenuti se nestignem.
Lidac a mogu misliti kako je tebi sa vremenom ti vec imas curku koja ce na faks uff.
Kazic moja je u zadnje vrijeme se pocela puno vise i cesce buditi po noci nego do sada. No mislim da su zubici u igri jer ruke sammo sto ne proguta koliko ih u usta stavlja. A slini onako zesce.user posted image user posted image
No sto prije krenu prije ce i to prociuser posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2016 22:51:42   
Danira
Jezic user posted image za luciju,4mjeseca to je vec cura i pol.moj dominik isto prducka stalno,al nikako da se pokaka.user posted image
Klinci su ga cjeli dan nosili i pricali mu,a mali se samo smjeska.user posted image
Perlice,dok sam bila u bolnici od23.12.-15.1. Dosta sam razgovarala s doktorima,jer sam se pitala zasto se desio zastoj u rastu i pojavio se tlak,onda mi je rekao dok da moje tjelo jednostavno reagira na trudnocu i spomenuo je trombofiliju da je moguce da je ona krivac,u 1. Trudnoci preeklamsija,pa spontani i sad je bio IGUOR-zastoj u rastu ploda.tak da je vrlo lako moguce ,da je trombofilija uzrok.znam da se ona lijeci prije t,al neznam bas puno o tome.pusa

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2016 8:08:43   
lidac0605
Drage moje mamice i bebice,sretan i veseo uskrs vam želim svima,ja i moja ekipauser posted image

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2016 9:31:10   
Danira
Hvala lidacuser posted image .
SRETAN i BLAGOSLOVLJEN USKRS!!!!!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2016 9:37:46   
perlica55
Drage moje, sretan Uskrs vama i vašim obiteljima user posted image
Uživajte...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2016 11:43:15   
Kazimira
Hvalaaaa.....sretan Uskrs i Vama user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2016 16:32:52   
Vilić zuba
Sretan Uskrs drage mame, uzivajte sa svojim obiteljima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2016 21:43:55   
Jezic123
Hvala curke
Sretan i blagoslovljen Uskrs vama i vasim obiteljima

(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2016 9:17:33   
lidac0605
Jutro,cure user posted image

oooo,evo i Vilić k nama,daj se javi malo,kak je Luka?

Nadam se da ste sve dobro,i vi i bebice user posted image ...ja danas ujutro nadobudno išla sa klincima trčat na jezero user posted image ...dakle blago rečeno,dušu sam spustila user posted image
Ja sam mrtva za danas user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2016 11:00:35   
Jagodica13
Dan drage moje, sretan vam i blagoslovljen Uskrs, sa zakasnjenjem!
da se malo javim dok A spava inace nestignem, kod nas se pojavili grcici pa smo na mukama najvise poslijepodne i predvecer user posted image uzela sam Espumisan baby kapi, pa cemo viditi jel ista ublaze grcice..inace smo super, papamo spavamo zezamo mamu user posted image na zadnjem vaganu u petak bio je tezak 4730 user posted image a dan prije nam napokon otpao pupak pa jos cekamo koji dan i obaviti cemo prvo kupanje

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2016 16:46:32   
lidac0605
Oj,Jagodice,pa si ti živa ?! user posted image
user posted image za Antonija,velki dečko,nema kaj...
Ostale,di ste danas?
ja odradila još sat i pol sad s kolicima...noge više nisu moje user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jagodica13)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2016 20:53:58   
Jezic123
Vecer cure
Evo mi danas bili u setnnji nekih 5 km sam presla sa kolicima.
Lidac mene bole kukovi i koljena. Nista drugo, ali i to ce proci user posted image
user posted image jagodice za malig - velikog Antonija.
Sada smo se uspavali pa reko da vam se javim. Sutra imam posljednje pripreme za krstenje, pa sam mirna do nedelje
Kako ste vi ostale mame?
Kazic kako klinci?

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 9:59:25   
Kazimira
Helloooo.....

Evo nas dvoje samo, mm klince odveo svekrvi, a on ide rjesavati papirologija za Baltazara....
Guza je mooozda malo bolje ali tek nakon kreme za guzu koju mi sogi donesete iz Slatine ....
Vidimo se jednom u noci....super za sada user posted image

Lidac tak sam se masmijala za trcanje oko jezera, nemrem zamisliti toliko aktivnosti user posted image .......ali sam pokusala skociti I udariti se petama u guzicu.....klinci dobili od Zeke igru Covjece, glupiraj se.....I mama se igrala I nije razmisljala o svom jos uvijek bolnom trbuhu user posted image

Covjek place, javim se poslije

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 10:06:57   
Vilić zuba
Jutro, evo i mene malo.

Ja i Luka jutros ostali sami, MM otisao na posao, napokon sam slobodna da nakon sta on zaspe ne trcim nesto skuhat/opeglat/pospremit/'nekobimogaodoc' stres..... Neka stoji... Luki ne smeta, a meni pogotovo, imamo vremena danas.

Inace mi smo dobro, dobivamo na tezini, ucimo se ne zaspat na sisi. Na Espumisanu smo zbog grcica, piskimo ko veliki (sta je dobro zbog nase situacije s bubregom), kakamo takoder.

Idemo vani vec na veliko, idemo i u kupovinu, do krojaca...sve sta treba.
Pali su i prvi osmjesi user posted image

Idem malo procitat sta ste tipkale, nadams e da cu se od sad cesce javljat...

Puse zimskim! user posted image

_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 10:09:24   
Kazimira
Evo cica cuda radi...spava user posted image

Jagodice user posted image za A, pravo decko user posted image

Joooj krsitke.....bu vas puno Jezic?

Ja bas pregovaram/narucujem tortu za malog....

Nis....by...ljubite bebe user posted image



_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!