|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2016 9:54:56   
Kazimira
Dobro jutroooo user posted image user posted image

Evo moj picek napokon zaspao...od 6 je budan tako da sad racunam da sam mirna oko 3 sata user posted image Malo ga zezaju crijeva, jutros je dobio biogaiu....
Ja sad idem malo oko vesa se zabavljati...user posted image

Mi bumo sa!o jos malo pricekali sa setnjama, ali jedva cekamuser posted image


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2016 10:11:07   
lidac0605

user posted image NAŠE BEBICE user posted image


user posted image Jezic123 - 26.11.2015. Lucija user posted image

user posted image Danira - 29.12.2015. Dominik user posted image

user posted image lidac0605 - 05.01.2016. Mauro user posted image

user posted image SpužvaBobica - 12.01.2016. Ema user posted image

user posted image baby20 - 12.02.2016. Leo user posted image

user posted image Hope23 - 17.02.2016. Noell user posted image

user posted image Vilić zuba - 03.03.2016. Luka user posted image

user posted image Jagodica13 - 08.03.2016. Antonio user posted image

user posted image Kazimira - 09.03.2016. Baltazar user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2016 10:12:46   
lidac0605
Ojla,Kazić user posted image

Ja malo tu malo dezertiram na proljetneuser posted image kad samo nas par zimskih tu dođe user posted image .



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2016 10:36:27   
Jezic123
hej evo mene
ja jucer pakirala stvari za novsku, a sada sam maloga sa djedom poslala u trgovinu da mi kupe mlijeko i jogurt da napravim rucak i tortu
i ja nemogu gledati mucice po podu, ali kako sto lidac kaze kada ih nemogu gledati onda ih negledam. user posted image user posted image
kazic user posted image za baltazara, pravi frajer
ja od danas poopdne sam u novskoj, pa ako se nebudem javila onda je to zbog toga jer sam losa sa tehnologijom tamo user posted image user posted image
ali cu se potruditi da se javim koji put, pa da lidac nepricas sama sa sobom user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2016 10:39:00   
Jezic123
mi smo jucer bili od 11 do 14 sati vani svi troje, jer ovaj mali je nemoguc u kuci, a ljepo vrijeme pa reko hajdemo svi van
tako da je ona cijelo vrijeme spavala u kolicima vani fino na suncuuser posted image
a ja i moj mali sadili vrtuser posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2016 8:05:19   
lidac0605
Jutro,izbjeglice user posted image user posted image

Jezic,već sadiš vrt user posted image Moj još nije ni sfrezan user posted image Kaj si sadila?

Joooj,tak je lijepo ovo vrijeme vani,ja bi sad samo lajsala user posted image .Jučer smo šetali od pol 3 do 5,obišla cijelo jezero,pola sela uzduž i poprijeko,tak da me sve mišići bole od hodanja user posted image ...danas se spremam na novu turu,drugo jezero user posted image ...ima ih 3 u našoj blizini,milina-priroda,ptičice i voda user posted image
Danas ne moram kuhat,pa sam još više happy user posted image jučer skuhala pun lonac kisele repe i graha,pa imamo i za danas...Kruhek se već peče i to je to user posted image

Kaj vi delate ovaj vikend?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2016 13:32:44   
Jezic123
Hej evo i mene
Lidac sadila sam ovo sto ide ranije: rotkvicu, spinat, persin. Ma imam neko staro sjeme, pa reko da potrosim i tako. Bilo nesto cvijeca, a to sam posadila ucvjetnjake.
Moji sada spavaju, tortu sam sredila i sada cu jos malo po kuci srediti i tako.
Ruvcak mi sveki slozila, pa nemoram ja user posted image
A sutra cu odmarati

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2016 14:21:23   
Kazimira
A evo i nas user posted image

Moj malisa odgulio od pol 10 do pol 2.....sad malo zuji jer se fino iskakao pa je sve super user posted image
I mi bumo malo na dvoriste izasli, na sunceko....bar na kratko, bas je lijep dan user posted image

Pocela sam peglati user posted image

Eeeee otpao nam pupak jucer user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2016 15:38:09   
lidac0605
Dan je prekrasan,evo sjedim na klupici i uživam u pogledu na jezero,labudove i patkice dok mališa fino spava u kolicima...milina user posted image user posted image

Kazić user posted image za pupak user posted image i dobricu user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 19.3.2016 15:39:13 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2016 8:23:15   
lidac0605
Jutro,zimske mamice,ajmo gotov je zimski san,javite se user posted image

Nadam se da ste sve uživale u prekrasnom vikendu,na sunčeku,sa bebačima user posted image

Moj malac spava svoj jutarnji san nakon flaše,pa se je spremam u Muller njemu po mlijeko i malo proluftat rit bez njega user posted image ....Mm radi popodne,pa će on ostat s njim user posted image

Spužva,Danira,Vilić di ste cure,kak ste?Kak su bebači?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2016 9:04:09   
baby20
Hej, evo i nas user posted image
Stalno ja mislim na vas i krenem tipkat al onda netko počne plakat ili nešto treba i gotovo tipkanje user posted image
Ja vam izgledam ko zombi, po noći skoro da uopće ne spavam. Leo se budi minimalno 3x citat, a između njegovog buđenja se ugura Lea, tako da čim ja zaspe jedan me probudi i tako po cijele noći... Po danu smo u dugim setnjama kad nema mm da mu kuham ručak. Kad ih uspijem posložiti da svi 3spavaju istovremeno, onda jurim po kući s metrom i "vješticom", pospremam peglam.... Ali ta dva sata tako brzo prođu... user posted image
Evo sad imam malo mira uz koffi user posted image Leo je cicao i sad spava, Lea gleda crtice na tv, a Lara na svom laptopu user posted image ne mogu se dogovoriti kaj bi gledale pa gledaju svaka svoje user posted image
Danas sam imala u planu šetati po trgovinama s princem, ali je počela kisurina padati, pa se sad promišljam user posted image da sam si barem našla maramu da ga mogu smontirati na sebe i pod kišobran, ovako ga moram nosit sa sjedalicom user posted image


_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2016 12:04:10   
Kazimira
Helloooo☺

Evo gospon spava, a klinci dolje kod bake na mazenju.....jucer zakurili, mala je dobro ali se Kaspi jutros ispovracao, nije se nadam ni snasao, to mu je bilo prvi put...sad je OK....dugo je trajalo user posted image

Jucer smo bili prvi put vani I bas je bilo lijepo....sad bumo jos koji Dan pricekali user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2016 20:38:27   
Jezic123
Hej evo i mene
Mi kod sveki u novskoj.
Glupa kisa danas pa smo cijeli dan u kuci. Mali je od strica dobio legice pa se cijeli dan s njima igramo.
Baby ja ti imam 2 marame i nosiljku i nista od toga nekoristim, pa ako ti treba mogu ti posuditi jednu.
Joj kazic mene ti je samo strah da mi ovaj moj mali nezakuri,sada dok smo kod sveki, jer je ona taman kada smo dosli bila sva u nekoj prehladi cijeli ovaj vikend. Sada je bolje.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2016 8:01:10   
lidac0605
Jutro,curke user posted image user posted image

Kazić,pa kud su opet bolesni user posted image ...držim fige da prođe čim prije user posted image

Jezic,i kod nas je kiša user posted image ...odma su svi nervozniji,naučili ić van pa kad je kiša svi su user posted image

Baby,pa kaj bi mogla tak nosit malog bumbarčića user posted image ...ja svog stavim u klokanicu,al me već za 10 min rasturaju leđa,tak da sam odustala od te vrste nosanja...vjerujem da ti je teško sad s njima,meni je isto bilo koma s ovom dvojicom kaj su 18 mj razlike user posted image ,al bar nisu bili ljubomorni jedan na drugog i bolje su se slagali nego kad je veća razlika...sad je već druga pjesma-sad su pubertetlije i šoraju ih hormoni sve u 16,pa se non stop svade i pravdaju user posted image

Ne znam kaj da kuham user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2016 9:54:45   
baby20
Jutro/dan user posted image
Lidac kakvu klokanicu imaš? Imam i ja jednu klokanicu od koje me bole leđa (nije ergonomski ispravna) pa ju ne koristim, samo sam ju jednom nosila sa curkom na nekih pola sata, kad sam morala u trgovinu kupit hrpu stvari a malu nisam mogla ostavit kod nikoga jer je bila samo na cici, a nije nitko mogao samnom da mi ju pricuva u autu, dok ja proletim. Zato bi sad maramu U kojoj se barem mislim pravilnije rasporedi bebina kilaza i njemu bi bilo udobnije u ispravnom položaju nego da mu noge vise user posted image

Jezic, nisam ti ja tip za posuđivanja. Onda bi mi se ko za napast nešto dogodilo s tim predmetom koji posudim, pa ga ne bi mogla vratit, nego bi ti morala kupit novo. Do sad mi je uvijek tako bilo, samo sam znala posuditi od poznatih, ovako na nepoznato mi je još gore.user posted image

Ni ja nemam ideju za ručak/večeru.
Imam vremena smisljat do 6sati popodne, ja i cure ćemo nešto brzinski, tako da se možemo duže igrati user posted image

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2016 17:15:48   
lidac0605
Ma moja klokanica je neka od Haucka,koju sam kupila za L jer se samo htel nosat,pa sam ga nosila u njoj po kući,da sam mogla i nekaj napravit user posted image .
Ja skuhala danas žgance i saft,sebi-zapečeni slanutak user posted image ...bili do sad vani,sunce je kod nas mada su prognozirali kišu za danas,pa smo morali iskoristit user posted image
Ostale,di ste user posted image ?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2016 10:54:46   
Danira
Hej mamiceuser posted image joj jako mi je falilo druzenje s vama.uzeli smo internet od vipa i nikako da stigneuser posted image .
Mi smo super dominik jos uvjek papa samo ciku,smije se,zdrav je i tako,seka i braco na feriju i fino uzivamo.
Kazic,vilic,jagodice cestitam vam na bebicama.
Pusa svimauser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2016 12:58:29   
Kazimira
Helloooo....

Vec sam I zaboravljam kaj sam htjela pisati......klinci su doma I lagano minkidaju ovo malo zivceka kaj imam user posted image
Danas je sinek puno bolje, jucer ga je jos neka sracka uhvatila user posted image

Malisa evo spava vec 2 sata, a moja lijeva cica hoce puknuti user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2016 13:01:33   
Kazimira
Malo nam se crveno guza sa sitnim pristicima....svaki put kad ga presvlacim malo je pokakan, valjda svaki put kad prducne se I malo pokaka....jel bi come tretirala? Sad mu mazem samo Pavlovicku na guzu.

Bila nam je jucer patronazna I pogledala pupak, mozemo se slobodno kupati....a sutra ga dolazi izvagati jos jednom user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2016 13:08:22   
Kazimira
Ja saljem pomalo jer ako me izbaci popizzz.....I odustanem ...

Jesu vam svi odbabinjali? Imali smo samo 3 posjeta, od toga je jedan bila svekiuser posted image
Malo se I veselim gostima, da malo budem medu dragim ljudima user posted image

Sinu minje rockas za mjesec dana pa bu veselo, jedva cekam....bum mu pravila tortu od kartona I bas se svemu veselim.....narucili s ebaya neke igrackice kaj nema kod nas u ducanima iz njegovog omiljenog crtica, znam da bu se time posebno veselimo user posted image

Eeeee jos 3,5 kg moram izgubiti pa bum ko kad sam ostala trudna user posted image .......I onda jos 20-ak dolje user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2016 13:10:57   
Kazimira
Danira....vec sam se pocela brinuti na veliki......nek je samo nas Dominik super user posted image



_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2016 8:29:31   
lidac0605
Jutro,mamice user posted image

Danira,kooonačno da si se javila user posted image ...user posted image za Dominika i ostatak ekipe,nemoj nas zaboraviti,javljaj se kad stigneš user posted image

Kazić,super da su klinci bolje user posted image !Kaj se tiče prištića po guzi,znalo se i nama tak napravit jer je isto često prducnuo i malo se pokakao-ja sam ti to mazala par dana sa Plimikolom,meni je općenito plimikol zakon za ojedine,crvenila i takve stvari...i ja kad se zdepiliram namažem prepone s njim i nikad mi se ne upale onak dlake...
Nemoj mi o kilama,ja još uvijek nosam svojih 5 kaj su ostale od trudnoće,nikam se ne gibaju-sad bi morala zapet i krenut sa vježbanjem i orbitrekom,al sam lijeeeeenaaaa za popi_dit user posted image -malo delam trbušnjake jer me nervira ta koža od trbuha i to je to,nikak da se natjeram...
Kod mene isto počinje sezona rođendana u 5.mjesecu-troje nas ima u 5.mjesecu roćkas,uključujući mene user posted image
Ja sam došla u fazu luđačkog ispadanja kose user posted image ...jučer kad sam ju oprala,mrak mi je pao na oči kad sam vidla kak ispada user posted image ,a nikak dočekat tu user posted image da krenem s hormonima,pa bu možda prestala ispadat...ja inače imam fobiju od tog ispadanja kose,to mi je bio jedini simptim da mi s hormonima nekaj nije u redu,kad su mi otkrili hipotireozu user posted image i dobro da sam inače imala puno kose,jer da je bila slaba ja bi bila ćelava...sad je puno rijeđa al još uvijek je ima u normali...

Kazić,kolko gazda teži danas user posted image bu dostigel Maura kaj je 2 mjeseca stariji user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2016 10:15:25   
Danira
Hej lidacuser posted image meni ti kosa ispadala poslije svakog poroda,i sad mi ispadauser posted image .
Ja sam prije mjesec dana dominiku mazala s plimicolom jer nam sudocrem nis nije pomogo,ujutro i navecer 5 dana i od onda guza cista ko suza.
Kazic jel imas dosta mlijeka?
Moj decko spava od 22 do pola5 tak da se super naspavam po danu cica svakih 3 sata po pol sata.
Ostale curke kak ste,kak bebe?

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2016 10:18:33   
Danira
Perlice kako si?cesto te se sjetim.

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2016 10:31:04   
perlica55
Cure svaki dan vas čitam user posted image
I znate da vam zavidim na slatkim mukama...
Uživajte sa svojim malim mazama, sve mame vele da
prebrzo porastu user posted image

Kod mene vam nema niš nova, na pregledu je sve kak treba biti,
idući mjesec planiramo u Split da se dogovorimo dal bi mogla
u lipnju/srpnju po naše eskimiće... Još uvijek ne znam dal sam sprema,
budem vidjela kaj će dr. P reći i tako...
Često se pitaj kaj sam ja bila trudna? Al onda prođem pored
dječje sobe i skontam da na zalost ne sanjam...
Eto! Pusica svim mamama i bebicama..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!