|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 111 [112] 113   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.9.2018 13:07:15   
hipo
Bas mi je zao sto nece, najvise zbig tebe jer znam koja je to muka izdojit se. Drzim fige da zutica brzo krene na bolje i da dobije na kilazi. Javljaj nam kako se stvar razvija. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2776
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.9.2018 15:51:52   
Snjeguljica_83
Joj, u rodilištu isto su N davali iza svakog mog pokušaja dojenja AD, a kad sam mu htjela dati svoje izdojeno, nije htio.Lidac, drži se.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2777
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.9.2018 11:40:24   
hipo
Lidac, kako ti i malena?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2778
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.9.2018 11:13:47   
lidac0605
Hej, Hipo, evo bila nam patronazna sad za vaganje opet... Strah me te vage ko vraga, al evo dobila je konacno 100 grama u 2 dana 😅, sad smo na 2780,odma mi je laknulo jer ja imam osjecaj da stalno tapkamo u mjestu, jos mi se zna ispovracat tu i tamo, skuzila sam da ak stuca prije obroka povrati, valjda se naguta zraka pa joj zrak pogurne mlijeko van... Dosla bude ju opet vagnut u petak. Uglavnom dajem. Joj PreNan, to je u biti formula za nedonoscad i bebe sa malom porodjajnom kilazom jer ona ne moze kolicinski puno pojest, 40-60 ml je maksimum a ovo je mlijeko kaloricnije od obicnih formula, tak da cemo to papat do 4 kg, a onda prec na obicnu formulu. Inace ima svoje seanse svaku vecer duda cicu, opxe ne osjetim da joj ista jos ide na nju(mozda i da, ko zna), al uredno je svaku vecer na cici i dremucka i spava i to hoce samo desnu 😯... Valjda samo da me osjeti 💕... Manje je zuta, al i dalje se ne budi sama



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2779
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.9.2018 11:46:35   
PinkyFunkyBirdy
Draga Lidac, iskrene čestitke na dolasku malene ljepotice! user posted image user posted image user posted image Rastopila sam se kad sam vidjela kako je medena! user posted image
Jako mi je žao da se patite s dobivanjem na težini. user posted image Bitno da je krenulo pa će sve ići bolje. user posted image
Kako ti ostala dječica reagiraju na Beatu? Kako se ti osjećaš nakon toliko mirovanja i poroda?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2780
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.9.2018 12:31:53   
hipo
Lidac, super za napredak na kilaži, to je odlična vijest. Bude to sve došlo na svoje, mala je u odličnim rukama, nemam sumnje da će sve bit u redu. Drago mi je da je manje žuta.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2781
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.9.2018 20:01:19   
lidac0605
Pinky, hvala na cestitkama 💕 i pusa tvojim deckima! Hipo,nadam se da sad idemo samo na gore s kilicama... Danas se cak 2 x probudila sama za jest 😃... Bile popodne pola sata na sunceku vani na dvoristu da ode zutica cim prije... Kak si ti, Hipo? Kad imas iduci pregled? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2782
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.9.2018 20:03:57   
lidac0605


user posted image Evo male rokerice 😎🤘

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2783
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.9.2018 21:53:53   
hipo
Ajme koji slatkis! Super za budjenje! Smao tkao nastavi B!
Lidac ja sam sve bolje, mucnina jedva popodne, energija se vraca. Godilo bi spavat nkaon posla, al tek tad moram zapet, po nju i kuhat... Zadnja tri dana muz je dugo na poslu pa sam sama s njom, sutra bi je trebao malo preuzet da se malo odmorim. Pregled je za dva tjedna, moram iduci tjedan zvat i narucit se. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2784
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.9.2018 7:48:31   
Snjeguljica_83
Lidac, slatka je mrvica! 😍Drago mi je što ide na bolje... 😘

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2785
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.9.2018 8:39:27   
katy1503
joj koji miš slatki!!
super da je krenulo na bolje!!!!
borbena je to curka!!!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2786
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.9.2018 9:29:21   
hipo
Lidac kako ste vas dvije? Sto kaze strasna vaga? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2787
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.9.2018 11:28:39   
lidac0605
Evo nas
Bila sad patronažna,danas smo na 2930,znači da je u zadnja 2 dana dobila još 150 grama,hvala Bogu!Konačno nadoknađuje izgubljeno.I dalje ju moram budit za jest i jede male količine,do 60 ml max,tak da je za zahvalit tom Pre Nanu koji ima 15 kcal vise u 100 ml od običnih formula…
Ja mlijeka više nemam,kad krvnički stisnem cicu izadju 3,4 kapi i to je to...nit ju forsiram na cicu jer i ovo jedva pojede da ne zaspi.Zao mi je al ne dam da me to slomi...prošla sam stvarno pakao u ovoj trudnoći i mogu samo zahvaljivat Bogu da je sve završilo tak kak je...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2788
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.9.2018 11:32:24   
hipo
Super lidac za napredak na kilaži!!!
Tako mi je drago, super da ta formula tako dobro odrađuje svoj zadatak.
Ma nemaš sebi što prigovarat, a još manje netko od drugih niti na to ima pravo. Ti si toliko požrtvovna mama da se svak može ugledat na tebe! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2789
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.9.2018 7:19:52   
hipo
Jutro!Lidac kako curka? 
Ja cu poludit s ovom mojom tvrdoglavicom. Ne pali nista. Izludit ce me. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2790
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.9.2018 9:21:43   
lidac0605
Hej,Hipo!
Curkica je sve bolje čini mi se...fino popapa na bočicu,još uvijek ju budim za jesti,valjda će se skoro počet sama budit.Jučer smo odradili prvo kupanje,bilo je deranja sam tak user posted image .Svaki dan idemo van poslije 4 i tak.Uživam u maloj štruci user posted image . Patronažna nam dolazi sa vagom u četvrtak,kad nam je i bio službeni termin.
Moram priznat da je M zasad dobar,ne pokazuje neke znakove ljubomore,stalno ju draga i govori "draga beba",prekjučer joj je dao i pusu user posted image .
Kad ideš na pregled opet?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2791
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.9.2018 9:44:22   
hipo
Lidac, tako mi je drago da si napisala da uživaš u maloj štruci! Sretno na vaganjuuser posted image user posted image user posted image
Micek mali, draga beba, baš je slatki user posted image

Kontrola mi je u 12. tjednu (idući tjedan), moram nazvat ovaj tjedan za datum. Znam da neće bit utorak jer tad hipicu vodim na engleski.
Kako vaši skoro trogodišnjaci? Mene moja izluđuje s dokazivanjem svog ja. Kaže ona da sam sad ja (misli na mene) velika kao ona! Ne trpi da se nešto kaže da se mora napravit, pa je kad moramo izać drama koliko god ona htjela ić van jer nutkanje i požurivanje samo isprovocira ne, neću, imam posla, smetaš mi, sad ne mogu, sad moram čitat, sad moram bebu stavit spavat, sad moram skuhat kavu tati, sad mi nešto nije dobro, sad se moram odmorit. Od svega mi je najgore navečer kad padam od umora i živaca više nigdje, a ona zeza oko spavanja. Sakrijem joj neke igračke za kaznu, ona se penje po stolicama i stolovima i dođe do njih, otvari ormare i uzme si nazad. Trenutno joj je napeto ić u vrtić, al to ne mogu oduzet jer bi meni to bila prevelika kazna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2792
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.9.2018 11:38:53   
lidac0605
Danas smo na 3250 grama 🙏... Rekla je patronazna da joj sad mogu dat obicni Nan nakon kaj potrosim ovaj za nedonoscad 😊.Sad ne bu vise dolazila osim ak ju ne trebam. 24.idemo na kontrolu pedijatrici. user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2793
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.9.2018 12:10:40   
hipo
Ljepotica mala uspavana!!! Super za napredovanje, jako mi je drago!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno na pregledu!
Kad stigneš samo nam se javi, sve nas zanima!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2794
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.9.2018 15:13:45   
hipo
Lidac kako ste? Kako i ovi veci klinci?Jel malenu jos budis za papanje? 
Meni dusa spava i fljusnula mi glav apar puta dok je hipica crtala. Svaki put me bezobraznica probudi. Onda ode spavat napokon i samo mi okrenula ledja i zaspala. To s enikad ne dogodi nego ili sisa, il tata nosi il mora se naslonit na mene. I sad me toliko sokirala da sam se razbudila a nabrijala sam spavat s njom dva sata. A onda sam se bar istusirala na dugo i siorko. Jucer mi je nesto strajkala gladju, danas nadoknadjuje. Pojela tri becka snicla velicine moje ruke, i cijeli krastavac, kivi i breskvuz a rucak. Mislila sam neku laganu veceru, al vidim da cu morat nesto konlretnije 😂Inace smo rucale u parku. Jutros sam napekla becke pa izasle van i imale piknik. Tata danas ima posla, pa kad vec nismo mogli bit skupa za stolom, bolje na zrak. Dio parka je do podne u dobrom hladu pa smo gustale. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2795
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.9.2018 16:26:59   
lidac0605
Hipo i ja bi s vama na piknik 😁, zvuci primamljivo! Pa Hipica je prava zenska, ovaj moj M ne bi to pojel 3 dana 😥, uzasan je kaj se jela tice, taj bi mogo postit danima, suh ko grana, ma katastrofa! Kolko su ovi stariji bili debeli i morala sam im branit jest, tolko je on sad totalna suprotnost... Curka mi se po danu javi za jesti, po noci ju jos moram budit inace bi spavala na okruglo. Prekjucer smo presli na obicni Nan1 i izgleda da joj ne pase... Najede se, vec za sat vremena opet trazi jest, pa se prejede pa povrati. Frce se svako malo i place, skroz mi izgleda nezadovoljno. I sad pak stalno kaka, od nocas vec 4x,i to puna pelena, a za bebu na AD to bas i nije normalno. Cini mi se da joj ne pase to kaj je probiotik u mlijeku, u ovom pre nanu nije bio i bilo joj je ok, al u ovom obicnom ga ima i izgleda da ju zato napuhuje i frce i stalno kaka. Tak mi je bilo i sa M, kad sam mu dala Hipp combiotik pa je imal po 8 stolica dnevno i isto se frkal i plakal. Sad sam joj dala u pol 3 milumil pre, koji sam joj krenula davat odmah u pocetku pa prestala i presla na ovo za nedonoscad. Zasad spava i mirna je skroz. Ak bude joj ok, Nan otpisujemo. Zasad izgleda obecavajuce. Hipo, jel raste skembic? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2796
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.9.2018 18:45:32   
hipo
Aj super da se po dnau budi, to je napredak. Bude s vremenom po noci, al se nadma ne lrecesto da se odmoris.Super da si to skuzila za AD. 
Skemba je preogormna, uzas jedan. Usla sam u trudnocu s dvik ekile vise i to je sve skembno salo. Onda sva ta nadutost i usporena probava skemba je strasna. Nosim siroke majice, jos tjedan dva i lrelazim u teudnicke. S hlacama sam jos ok ako su niske skroz, a ove vise na gumicu nosim i raskopcane 😂Cice su se vratile u svoj antigravitacijski oblik, morat cu brzo i u veci grudnjak. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2797
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.9.2018 17:40:07   
lidac0605
Evo nas od pedice-moja curka ima 3970 g i 52 cm 🤗😍! Doktorica odusevljena, veli da je sve ok i da je prekrasna, uzela i papire sa hitne od zutice i rekla mi da mi svaka cas_t da sam ju uspjela izvuc iz zutice bez bolnice, s obzirom na to u kakvom je bila stanju😊. Slijedeca kontrola 24.10 i pikica 💉. 

Evo moje grofice sa punih mj.dana 💕
user posted image
user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2798
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.9.2018 18:28:38   
hipo
Koja velika cura! Bravo mama!Tako mi je drago da je sve ok ❤️❤️Drzim fige da dalje sve ide ko podmazano! 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2799
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.10.2018 9:43:21   
katy1503
jooj koji medenko :)
bravo mama!!
predivna jeuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  109 110 111 [112] 113   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 111 [112] 113   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!