RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


papučica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (6.2.2016 21:03:42)

Kod mene još ništa [sm=zmeden.gif]. Uh kako ovo mrzim, godine mi prođoše računajući plodne, nepoldne, ovulacije, vještice , nagađanja možda je ili nije...

Kako se ponekad umorim od svega. Al sačekat ću još malo




papučica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (6.2.2016 22:35:34)

I tako se ja sama ispriča...[sm=smiley36.gif]
subota je i svi ste negdje i tako i treba, ja na poslu pa se ubijam sa temom -test negativan a vještice nema [sm=smiley36.gif]

pa sad opet postoje sumnje[sm=zmeden.gif]

Jako želim [sm=duda.gif] i valjda vjerujem u atome nade ako postoje.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (7.2.2016 7:09:36)

Jutro!

Buba neka je M. došla. Tako je i trebalo biti, a ne da zeza. Bit će uspješno idući put! Sluzi ti ne fali...[sm=jezicek.gif]

Mali andeo [sm=bravo.gif] za dvije mrvice! [sm=smiley1.gif] Baš ti se vrti sve u simbolici broja 2![sm=smiley1.gif]

Papučica, joj, posve te razumijem... Sve se svodi na matematiku. Užas! Baš je mučno, mene je mama gledala kao neku luđakinju, a tako i medicinska sestra tamo u bolnici gdje sam išla na f.metriju... da zašto ja to sve računam, čemu to, zašto se zamaram brojkama, što je sve to, ispada kao seks plan... svega sam se naslušala. [sm=smiley3.gif] A na kraju sve izdržiš i čudiš se odakle ti snage.. Idemo dan po dan, doći će i tvoja mrvica![sm=smiley1.gif]

I da, baš si se ispričala sama sa sobom.[sm=smiley36.gif] Inače, zar tako kasno radiš?[sm=zmeden.gif]

Cure u akcijama, sretnooooooo![sm=bravo.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (7.2.2016 8:07:12)

jutro curke!
papučice hahahaha da priča sama sa sobom! Evo društva! Ko zna možda je još rano da test pokaže, možda na kraju nešto i bude [sm=smiley1.gif] Nadamo se dok [sm=hudicek1.gif] ne dode!!
Snjeguljice zato ja još nekako sve držim za sebe, jer se bojim upravo takvih komentara! A treba bi neko rame za plakanje. MM misli da se previše opterećujem, kao pa imamo jedno šta ćemo sad, ali spreman je učinit sve šta ja kažem da je potrebno. Želim da i moja E dobije pojačanje.
Mali anđeo 22.2. je savršen datum za saznati da nosiš 2 srećice! Ja ti stvarno stvarno želim da ugledaš [sm=rozacrtici.gif] jer to zaslužuješ! I sva sreća da se to sve tako brzo odigralo![sm=bravo.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (7.2.2016 8:47:25)

E Snjeguljice ja radim 24h i evo sad ću 9h kući. Putujem 50km i radim svaki treći dan. Brinem o djeci bez roditeljskog staranja. Posao je pun izazova i traži puno strpljenja.
Inače sam po struci pedagoški smjer.

Ma ja se sinoć šalim da vas nema, pa ja šta ćete nego vikend provodit sa svojim najdražima a Raja može i da sačeka.Mene grudi bole , sinoć na momenat stomak evo reko sad će al eto nema ništa. Možda će danas[sm=zmeden.gif]

Belina i ja se nadam "Kao možda" postoji mogućnost. Prošliu sam[sm=hudicek1.gif]imala 7.1. evo sad je 7.2. pa sačekat ću. Od prošle trudnoće sam test uradila na 36 dan , možda sam sad pranila i nije jutarnja al to kad se h
oće može se uradit i naveče. Čekat ću još malo .

Pozdravljam vas sve trudilice i trudne[sm=bravo.gif]
keivo mi što nemogu da boldujem što hoću, da vas posebno pozdravim, nešto mi samo izbriše tekst, mada sve označim...




buba m -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (7.2.2016 8:59:24)

Meni malecki bubani već par dana, kašalj, šmrcanje, temperatura, baš kad smo pomislili da ide na bolje, zakurio mi oko 3 ujutro sa temperaturom, spava sa nama i jadan se trese od hladnoće tj. temperature, nije mi se činio jako vruć ali kad sam mu izmjerila ono 39,6!!! U jednom trenutku mi je čak djelovao kao da se onesvijestio, došao je k sebi za 2 sekunde ali usrala sam se!!! O bebolino moj kaže da neće ozdraviti jer mu je to čudno... O čudak moj mali! [sm=smiley27.gif]




aries -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (7.2.2016 12:14:34)

Papucice, ako zelis podebljano a pises s moba,prvo klikni podebljano pa kad ti se pojave ona 2 slova b u zagradama,unutar ta dva slova sa zagradama upisi rijec koju zelis podebljanu i to je to,kad posaljes bit ce bold.valjda sam dobro objasnila.pozz




aries -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (7.2.2016 15:42:27)

buba m brzo ozdravljenje bubancu zelimo[sm=smiley1.gif]
mali andjeo[sm=bravo.gif] jedva cekamo 22.2.i drzimo fige za 2[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] sve se bas vrti oko te brojke[sm=smiley1.gif]
papucicenisi jedina,i mene bi sigurno smatrao polu ludom da moze pratiti moje misli i sto kazes racunanje,pracenje...[sm=hudicek1.gif] i O mi jos nekako prodju,a ova druga polovica kao vjecnost[sm=zmeden.gif]tako da vecinu toga ni ne govorim...nesto mm,nesto frendici,ostalo s vama ili sama sa sobom[sm=smiley36.gif]
Ostale trudilice i akcijalice svima zelim puno srece ovaj mjesec[sm=bravo.gif]da sto vise[sm=duda.gif] bude[sm=smiley1.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 1:08:15)

ariesaries evo da probam napisat u oveksne sate




papučica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 1:10:08)

Aries

hvala ti




belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 7:37:27)

jutro žene! evo ja pijem [sm=kava.gif], a evo i za vas ranonanilice [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Mali anđeo ima li već iakvih simptoma ili barem predosjećaja? Sve nam reci.
Papučice ti baš radiš human posao ne može to raditi svatko. I ja radim s djecom, ali u školi, to je skroz nešto drugo. Vežeš li se puno emotivno ili si se ipak uspjela malo distancirat?
Aries ja i ti smo isti dan čekalice [sm=smiley1.gif]
Buba i Pinky nadam se da su vaši malci ozdravili! Buba i moja E je sklona velikoj temperaturi, samo joj je ibuprofen skidao temperaturu. Dok jednom nije imala alergijsku reakciju na njega i sad smije samo paracetamol. tako da sam oprezna, čim joj temperatura dođe do 38,5 dajem joj lupocet ili panadol inače odeee!
Leilani nadam se da će folikulometrija donijet rezultate napokon!
tinti i tebi želim da tvoja S šta prije dobije bracu ili seku. Čitala sam davno forum i sjećam se i tvoje borbe da dođete do malog zamotuljka. [sm=bravo.gif]
Mary javi simptome!!
Pozdrav! Sve vas [sm=smiley31.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 8:23:43)

Jutro curke [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/kava.gif[/image]
Evo i mene malo na raju [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Pinky, kak je M?? Dal je ozdravio???
Nadam se da vas virusi i prehlade budu ostavili na miru [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Pročitala sam na temi o trudnicama, da je chrna izgubila bebu...
Jakooo mi je žao [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Ak nas čita, nek bude hrabra,
znam kak je, nije lako, al život ide dalje...
Gdje nam je daxy nestala opet??? Kak si draga moja?
Dal su prošli plodni dani??? Navijam od srca za tvoj [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]  najjače [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Nove curke sreno i vama, ne mogu vas još upamtiti,
al budem...
Hajde se predstavite na temi, ak već niste
http://www.ringeraja.hr/forum/Osnovne_informacije_o_na%C5%A1im_trudilicama%25/m_896756/tm.htm




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 8:58:10)

Jutro cure drage,
Belina hvala ti puno na podršci [sm=smiley31.gif]
Perlice draga baš mi je drago sta nam se javljas i hvala sta nas bodris, saljem ti veliki zagrljaj.
Nisam vidila za Chrnu, bas mi je zao, stvarno je ovaj zivot nepravedan, grlim te draga.
Ostale cure kako ste mi?




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 11:13:41)

dobro jutro cure ....

iako je vama već dan [sm=smiley36.gif]
MM preuzeo sve aktivnosti i obaveze što se tiče male ,bar još koji dan pa ja uživam u tome ...
nisam navikla na nerad i bez obaveza ... samo se neka sve isplati..
od transfera za sad nikakvi simptomi osim malih bolova u buši...
neću razmišljati o tome...
cure jedno veliko hvala na navijanju !!![sm=bravo.gif]i ja sa nadam da nakon 3 godine ugledamo svoj [sm=rozacrtici.gif]

ajme chrna pa nemogu vjerovati..šta se to dešava ? koliko ovaj život može biti okrutan ?
draga drž se,ako čitaš [sm=smiley19.gif]

buba m kako je maleni ?
pinky a tvoj M ?
papučice navijamo da tvoja [sm=hudicek1.gif] ne dođe ...

evo sad imam još jedan problem i ne znam što radim ,zvali su me iz bolnice da L je dobila termin za operaciju...
i to 14,2. da otkažemo ili ? mislim ja mogu s njom mirovati u bolnici ...a sad koliko je pametno...
a unatrag toliko puta smo odgodili već operaciju zbog njenog zdravlja ...ne znam ... nismo pametni...
sad nam se sve poklopilo...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 11:35:06)

Mali andeo, tako to obicno biva u zivotu.... Odgadjas i mislis bit ce tako bolje i bit ces pametniji, kad vraga, zivot drugacije poslozi, preslozi i onda se sve poklopi, a ti ostanes paf....

Da te pitam,.vjerojatno mi je promaklo...... Vi ste odmah isli na ivf, s niste aih ni probali? Zasto, ako smijem pitati....?




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 11:49:50)

Isli smo na ivf iz razloga jer je MM spermoigram toliko los ...da je rekla dr.da je to jedino rijesenje...a sve ostalo je gubljenje vremena i zivaca...
Sad se jedino nadamo pozitivnom rezultatu...




noemaa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 12:19:38)

mali andeo, onda ti držim sve prste svijeta da prvi bude dobitni! [sm=bravo.gif] i to se događa pa nek za božić budete u četvero! [sm=smiley1.gif]

perlice, hrabrice! to isto želim i tebi! [sm=smiley31.gif] jesu li doktori spominjali kakvu pauzu ili?

papučice, navijam ni da tvoja gđa ne dođe! [sm=bravo.gif]

i sve ostale trudilice, da se uskoro preselite... znate i samo kamo... na trudnice! [sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 13:25:17)

Ljubim vas curke [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
Noema, zbilja sada ne mislim kada ćemo krenuti dalje
u borbu  za [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 14:40:26)


IZVORNA PORUKA: mali andeo

Isli smo na ivf iz razloga jer je MM spermoigram toliko los ...da je rekla dr.da je to jedino rijesenje...a sve ostalo je gubljenje vremena i zivaca...
Sad se jedino nadamo pozitivnom rezultatu...


A da, smetnuh s uma nalaz s-grama... Joj, oprosti....




Jupiter -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 16:18:33)

Evo i mene da pozelim puno plusica i ovaj mjesec!
Da mi sve od reda budete hrabre i jake!!!

P.s. i ja se nadam nekim blizicima ovaj mj (mali anđeo[sm=smiley1.gif]) [sm=bravo.gif]




buba m -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 16:49:53)

Drage moje sve, drago mi je kad vidim da nam i naše stare trudilice dođu na ćakulu sa nama trudicama, super smo ekipa!!! [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]

Pitala sam se šta nam je sa Chrnom tako mi je žao [sm=smiley19.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 17:01:31)

Buba, ma ne mogu ja zaboraviti na svoje trudilice... Predugo sam bila njihov dio, a da bih ih se sad odrekla.... Tu sam s vama i dalje!
[sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (8.2.2016 18:13:15)


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: mali andeo

Isli smo na ivf iz razloga jer je MM spermoigram toliko los ...da je rekla dr.da je to jedino rijesenje...a sve ostalo je gubljenje vremena i zivaca...
Sad se jedino nadamo pozitivnom rezultatu...


A da, smetnuh s uma nalaz s-grama... Joj, oprosti....


Nemas beda...previae informacija je ovdje...[sm=jezicek.gif]




ivanaflyc -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (9.2.2016 8:23:38)

Bog cure!

evo čitam vas već duže ali sad da se i predstavim. :) Imamo bebača od 21 mjesec i trudimo se za bracu ili seku već 6 mjeseci. [sm=duda.gif] Upravo smo u akciji pa je moj datum 25.02. nadajmo se da će ovaj biti i dobitni. Pozdrav i podrška svima koje se trude! [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (9.2.2016 9:22:35)

Ivana dobrodosla i što prije ugledala plusic i ja imam bebu od godinu i deset_ mjeseci i za drugu se trudimo 6 mjeseci, tako da smo iste :-)
Jedino sta mi je za moju prvu bebicu trebalo 5 godina i dobila sam je uz pomoc ivf. Nadam se da tebi nije trebalo tako dugo za prvu bebicu, sretno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>