RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


buba m -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 18:09:19)

Oooo Pinky sretan ti rođendan! [sm=bravo.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 19:19:19)

Hej curke moje :)
Evo da se i ja konacno pridruzim ..
Moja M je trenutno u pogonu al se nadamo sreci sljedeci mjesec :)
Proslo je 8mj od operacije vanmatericne i 7 od inekcije methotrexata.
Napravila sam hsg i sve je prohodno i spremno,ovo nam je drugi mjesec bez uspjeha.
Puno ljubaca mojim starim trudilicama




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 19:28:29)

perlice citam tvoj potpis i ne vjerujem [sm=smiley13.gif]nadam si da si dobro ♥️




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 19:39:04)

Pinky, sretan rođendan!!![[sm=bravo.gif][sm=darilo.gif][sm=metulj.gif][sm=rozica.gif]
Vidjela sam da jedna pinkyfunkybirdy ima rođendan, ali taj nick je napisan cijeli malim slovima, a tvoj ima velika slova.... [sm=zz_giggle.gif] Ali vidim ja, vidim, još rano jutros sam vidjela...[sm=zz_nerd.png]

Mary, žao mi je što nije bilo JS....[sm=smiley13.gif] Onda neka bude idući put sve kako treba![sm=smiley1.gif]

Lourdess, [sm=smiley31.gif] evo i tebe... Sretno bilo, draga![sm=smiley1.gif]

Viola
, sretno s testićem![sm=smiley2.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 20:14:47)

Pinky sretan ti rodendan :*

ivana cestitke od srca na [sm=rozacrtici.gif] i nek bude uredna i skolska.

viola vibrice na max da ipak bude [sm=rozacrtici.gif]

mary bas mi je zao zbog aspiracije. A sto dalje slijedi?

Evo i moj izvjestaj od danas: spermio nije bas dobar: oligoasthenozoospermia. Gin nas salje na markere za HIV, hepatitis i mene na AMH tj.da vidimo broj jajnih stanica. Dala mi je i klomifen da uzimam sljedeci ciklus od 3.-7.DC i onda od 9.dana idem na folikulometriju, dobivam štopericu i idemo na AIH. Nadam se da bu uspjelo :)




mary83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 20:36:39)

tek u 4 mjesecu opet u prirodnom ciklusu IVF.. Petrova
znaci ti ides odmah u stimulirani, meni je objasnila dr. posto je sve ok da cemo prirodnjake ali ne kuzim i sva sam zbunjena jer za 2 mjeseca ce opet biti ovulacija desnog jajnika koji ovaj put nije imao JS ( prazan folikul)
[sm=smiley13.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 20:37:15)

Lourdess draga, dobro došla natrag [sm=smiley1.gif]
Još uvijek sam ni na nebu, ni na zemlji [sm=smiley13.gif] al budem valjda bolje
uskoro...
Leilani, hajde napiši detalje s nalaza... Kad te gin stavlja na AIH onda valjda
nije jako loš nalaz... Sretno [sm=bravo.gif]
U petak sam kod gin na pregledu, nadam se da bude sve ok...




nymeria -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 21:10:34)

Hej pinky sretan rockas draga[sm=zz_dance.gif]

Ja sam na mobu pa se tesko krecem..

Leilani eto bar da otkrivate di je problem..
Steta sto vec ovaj ciklus nisi pocela sa klomicima..
Al dobro.. ti imas kratke cikluse.. brzo ce to proc..




Viola6 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 21:35:04)

Curke evo ja sva uzbuđena [sm=hudicek1.gif] i dalje nema... mozda cu jos malo pricekati sa novim testicem
navijam i za sve vas i saljem dobre vibrice[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (24.2.2016 22:33:06)

Pinky draga sretan rodjendan, I sve naj naj, veliki zagrljaj.
Lourdess dobro dosla natrag, zelim ti da sto prije ugledas plusic.
Mary zao mi je, ali nije mi jasno zasto opet u prirodnjak, ako sad ovaj put nije bilo js, al dobro valjda dr zna, zelim ti svu srecu sljedeci put.
Viola sretno ujutro i drzim fige da ugledas plusic.
Perlice draga [sm=smiley31.gif] za petak, neka bude sve u najboljem redu.
Svim ostalim curama big hug.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 6:36:18)

Mary, ne znači da ćeš za dva mjeseca imati O na desnoj strani, kao ovaj mjesec pa još k tome prazan folikul.... Ne izmjenjuju se jajnici baš tako prirodno, lijevi-desni-lijevi-desni... Nekad bude dva put ili čak tri put za redom isti....kao recimo meni. Desni je bio dominantan, ne znam zašto, češće su bile O s njegove strane, a lijevi jajnik je bio lijen.... Stalno sam čekala njegove O... Držim fige da, koji god jajnik bio na redu, radi dobro svoj posao![sm=smiley1.gif]




vepikica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 7:12:28)

Pinky malo kasnim ali sve najbolje zelim naravnooo!!!
Viola... testic??? 😀




buba m -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 7:50:03)

drage moje, dobro jutro!!!

Lourdess dobro nam došla natrag!

ja na poslu, juriiim!




buba m -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 7:54:45)

oh da, i pozitivne testiće na sunce, molim lijepo [sm=smiley1.gif]

meni doli sve nešto mixa, a još od ovulacije stalno imam neki iscjedak (bez mirisa)

ko da će mi menga uskoro... [sm=smiley13.gif]




Viola6 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 7:58:52)

Dobro jutro trudilice i sve curke.. moje [sm=hudicek1.gif] nema... odlucila sam se jos malo strpit i ne
radit danas testic mada mislim da cu puknuti od uzbuđenja....
Jos cu pricekati par dana i onda pisnuti na test.. nemam skoro pa nikakvih simptoma osim probadanja
u lijevom jajniku i dudice napuhnute... drzite palceve [sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 8:10:32)

jutro cure [sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Pinky draga SRETAN ROĐENDAN [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=torta.gif][sm=rozica.gif]

viola testić ? sretno ![sm=smiley1.gif]

ivana čestitam ti od srca ..neka bude sve školski !
točno znam o kakvom lupanju srca govoriš !! ja se sjećam ko jučer za prvo !a evo za drugo ,čekam to lupanje srca više od 2 i pol godine !

mary jako mi je žao [sm=smiley19.gif] glavu gore ! u travnju idemo zajedno !!

Lourdess draga dobro došla natrag !sretno !![sm=smiley1.gif]

evo kod mene je jučer došla moja draga[sm=hudicek1.gif] bolovi uff,ne mogu koraka napravit !
sad se jedino bojim da mi se ciklusi ne budu produžili ... nadam se da bude išlo sve školski...
jedva čekam ponovo ići...




ivanaflyc -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 8:13:34)

A daj VIola!!!! Napravi testić! Imaš iste simptome kao ja, isto napuhane cicke i probadanje! Ajde pliz!!! Probudila se jutros i odmah provjeravam RR da vidim jesi se javila!!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 8:29:20)

Jutro drage trudilice!

Mene nema odmah plusuć, Ivana draga sretno i sve ti najbolje želim[sm=bravo.gif].

Vidim da je radno na Raji, ja u nekim obavezama, sa mužem se posvađala [sm=jezicek.gif], znači nema ništa od akcije . Pokrili smo dane kad je bila paprat i sluz ali danas mi je 17 dc i nekako mislim da smo najvažnije preskočili ako je po datumu računat. Meni se čini da je bila O prije.
Ma nemam pojma neka bude kako hoće, neću da se nerviram i da ga ganjam [sm=smiley36.gif].
Nešto mu naumpalo da me nervira ali hajde proći će mu kriza , dođe svakome...

Radit ću i u neplodnim nikad se nezna...Dva tri dana mene pomalo boli pri dnu stomak kao pred [sm=hudicek1.gif] biće da je O
Pozdravljam vas sve

Akcijajte kad ja ne mogu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]

Evo još malo pa završavam smjenu i idem kući. Danas sam planirala sa svojom curicom šetat, ništa puno ne raditi niti posebno kuhati , imam dva dana slobodna i želim da ih iskoristim ... Muž nek gleda u plafon[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 8:51:47)

Jutro curke
perlice mogu mislit kako ti je,sve mi je jasno ,drzi mi se i nadam se da ce sve biti dobro na pregledu sutra [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

snjeguljice kako si ti draga? Vidim da si nam okruglica ❤️

pinky sretan rockas od jucer [sm=smiley36.gif] kako tvoj deckic?

daxy drzi nam se draga doci ce i nase vrijeme ♥️

buba m vidim i tvoj potpis ,bemu sve [sm=smiley13.gif]

Drzim fige svim piskalicama ❤️




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 9:07:57)

Jutro cure [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Papučice, ak ne znaš točno kada je O, hejdete još
koji dan u akciju... Kakva svađa sada [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Mary, moj MPO gin veli da ne postoji prazan folikul, neg
da tajming aspiracije nije dobro pogođen.. Pa js pobjegne ranije,
il nije dovoljno zrela pa se nije odvojila od folikula... Kako god,
nek travanj bude dobitni.. p.s mišljenja sam da prirodne IVF
postupke treba ostaviti za vrijeme između full stimuliranih...
Viola, hajde nas nemoj držati na vatrici.. Datum kad planiraš pipi
na sunce [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Mali andeo, nek je [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] stigla, kad je već neg. beta.
Pinky, si pravila kakav fini kolač???




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 9:12:39)

Pinky i ja sam jučer uočila nick na popisu al kak je bio sav sa malim slovima,mislila sam da to nisi ti[sm=jezicek.gif]...al za dobre želje nikad nije kasno [sm=smiley1.gif]

Sretan roćkas,draga!!![img]http://www.4smileys.com/smileys/birthday-smileys/birthday_gift4.gif[/img] [img]http://www.4smileys.com/smileys/birthday-smileys/happy-birthday3.gif[/img]




vepikica -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 10:31:07)

Jutro cure... svaka cast Viola da se mozes strpiti... ja vec pucam na zivce hahaha...
29. cu raditi test iako mi menga treba doci tek 4.3. Pa cemo vidjeti...
Vec tjedan dana imam te grceve kao da ce menga svaki cas stici i donji dio ledja me boli i... i zelim bebu...jako... a sad me strah da nije neka glupa cista...




Leilani -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 10:52:59)

Jutro ženske!

IZVORNA PORUKA: perlica55

Leilani, hajde napiši detalje s nalaza... Kad te gin stavlja na AIH onda valjda
nije jako loš nalaz... Sretno [sm=bravo.gif]


Hvala :) Nalaz je ovakav: 62 % nepokretnih, 37 % pokretnih, a od pokretnih 88% vitalnih. Gin veli da nije baš najbolje, ali djeluje optimistično. I mi se nadamo istome.
Sad još imamo za iskoristiti ove plodne dane pa će biti akcijanja kad prođe menga. Dragog sam stavila malo na zdraviji režim prehrane I nek ide na trčanje I nek se manje stresira, možda je do toga pa su se malo ulijenili. I onda od sljedeceg ciklusa krećemo.

Nymeria koliko si ti imala folikula nakon klomica?

viola baš sam nestrpljiva, ali mozda bolje da sacekas da ga ne napravis prerano.

mali andeo volim tvoju pozitivu. Mi ćemo skupa odbrojavati [sm=metulj.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 11:15:16)

leilani nalaz tvog MM je ok ...nama ti je sve to ispod 8%
onda znaš u kakvoj smo mi banani !
s tim da smo išli u postupak ivf/icsi..
ja sam isto bila na klomifenima 2js!




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2016. (25.2.2016 11:38:30)

Puno vam hvala drage moje! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Mislim ... kakva su to opravdanja da zbog malih slova ste mislile da to nisam ja?!? [sm=jezicek.gif] Pa samo je jedna Pinky! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] (op.a. ako se ne varam tu na popisu rođendana uvijek svima stavljaju mala slova).

Lourdess, dobrodošla natrag i navijam da čim prije postaneš ponosna trudnica! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Moj M raste kao gljiva poslije kiše (već ima 16 mj.). Sad je već tjedan i pol zdrav što je nevjerojatno, a i u zadnje vrijeme je počeo ljepše spavati pa sam i ja odmah bolje. [sm=smiley1.gif]

Leilani, napiši granice za ove vrijednosti koje su na nalazu. Meni ovako od oka ne djeluju loše vrijednosti. [sm=zmeden.gif]

Viola, vibramo i dalje! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mali andeo žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif], ali bolje da je došla pa da čim prije možeš u nove pobjede. [sm=smiley1.gif]

Papučice kakve su to svađice u plodne dane? [sm=smiley36.gif] A ne, ne ... to tako neide. Brzo se mirite da padne pomirdbeni keks! [sm=smiley36.gif]

Perlice, nisam pravila nikakav kolač jer sam se u Korizmi odrekla slatkog. To mi je kao provjera koliko sam ovisna o šečeru. [sm=smiley36.gif] Izdržavam što znači da još nisam dosegnula kritičnu granicu u pretjerivanju sa slatkišima (čitaj: čokoladom). [sm=smiley36.gif]

Drage moje, možete mi javljati datume za ožujak pa ću sutra složiti listu. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>