|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebice 2016
10.11.2016 16:03:40   
Želimbebu
Zbog kakvih bolova si isla na hitnu? Ako kazu da je ok, onda super... bitno da nije nesto lose!
Imate nesanicu dakle! Za grcice koristis neke kapi?
Dobro se osjecam, imam lazne vecinom navecer, cura aktivna samo tako! user posted image stalno nesto mjesim, kuham, pecem, spremam! Od dosade vise hahha user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Jesenske bebice 2016
10.11.2016 17:06:11   
Rotkvica
kikirikica cestitam na smotuljku!!!! user posted image
Super što je porod brzo prošao i da je sve u redu.


Mene je boljelo dojenje skoro mjesec dana (tj. bradavice) kod prvog poroda, ali kako je bol došla tako je i nestala jednog dana.
A znala sam noću plakati od boli. Uh! user posted image
Samo hrabro i ne odustajte!!!

Želimbebu drži se! Same here! user posted image

Kod nas ništa pametno.
Osjetim tu i tamo neke kontrakcije, ali još uvijek sam zatvorena, a cerviks dug.
Sljedeći pregled amnioskopija na terminu 18.11. ako ne rodim ranije.



< Poruku je uredio Rotkvica -- 10.11.2016 17:07:26 >


_____________________________

Žabica 21.01.2010.
<3 11.2016.


(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Jesenske bebice 2016
10.11.2016 17:25:28   
vepikica
Zelim bebu... hehehe, bitno da si ti aktivna... sad ce to brzo... bas me veseli gledati kako popunjavamo listu 😍😍😍

Danielu od kad smo dosli doma dajem waya probiotik za crijevnu floru... drugo necu, ti grcevi jednostavo trebaju proc 😔 sva sreca nisu jaki grcici nego samo stenje... ima djece koje satima vriste... huh

A na hitnu sam isla jer me jucer pocelo probadat iznad reza...i maternica ko da cu procurit svaki cas.

Al evo, sve ok 😊

(Odgovor članu Rotkvica)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Jesenske bebice 2016
11.11.2016 9:19:35   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image Briciola - 08.09. user posted image (Sv. Duh) - Stigla curica 21.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image ertzui - 27.09. user posted image (Vinogradska) - Stigao nam Petar 22.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image nymeria - 29.09. user posted image (Petrova) - Stigao Fran 27.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tajci66 - 30.09. user posted image (Sv. Duh) - Stigla curica 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image aries - 17.10. user posted image - Stigao Lukas 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubulu - 18.10. user posted image (Sv. Duh) - Stigla Laura 19.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mama m - 18.10.
user posted image Tea285 - 25.10. user posted image
user posted image kikirikica - 25.10. user posted image (Koprivnica) - Stigla curica 02.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image ivanaflyc - 04.11.
user posted image vepikica - 11.11. user posted image (Sv. Duh) - Stigao Daniel 21.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image samoja - 11.11. user posted image (Petrova)
user posted image zelimobebu - 12.11. user posted image
user posted image Rotkvica - 18.11. user posted image


user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Jesenske bebice 2016
11.11.2016 9:44:02   
vepikica
Samoja...gdje siiii??? 😊

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Jesenske bebice 2016
11.11.2016 11:22:28   
bubulu
Hej cure
Kikirikic cestitam ti na maloj curici, odlicno da je porod brzo prosao i da je sve ok, sad se mazite i brz oporavak i uhodavanje ti zelim user posted image user posted image
Mi smo dobro, uhvatili za sada samo neki poluritam user posted image ,taman pomislim ooo dobro je pa me zezne...
Vepikica i mi uz wayu jos uvijek stenjemo i rezimo hahah, nisu to grcevi nego gdica tisce ocito i njurga furt nekaj haha...
Trenutno nam je max da 3, 3 i pol sati odvali onaj prvi san a onda ja ne pamtim i ne gledam jer ju prebacim k sebi u krevet i na svaki kme joj samo tutnem sisu u usta i nastavim spavat user posted image , nemajka sam skroz, treba mi sna i nocu nemam snage ni dizat ju da podrigne ni nis...tak da smo malo pobljucani i smrdljivi do jutra al bar kolko tolko funkcioniram... evo tek sad mi je zaspala... mene najvise muci to kaj nemrem prek dana zaspat a ona kad je budna bi se samo nosila il nacicavala svakih 15 min pa nemamo nikakv red sto se tice hranjenja nego je to non stop... sad sam rekla da cu probat bar da hranjenje preko dana bude svaka 2,3 sata a u meduvremenu cu probat ju nosat i zabavljat a ne odma sisu u usta za mir u kuci hahaha...eto, sretno mi i da mi kicma ne otpadne iako sam vec ko upitnik user posted image ...
Kak vi cure? Jel to samo ja u malom neredu ili ni vi jos nemate neki red i ritam?

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Jesenske bebice 2016
11.11.2016 11:32:02   
vepikica
Ma daleko smo mi od ritma hahahaha...
Ja ga necu ni kreirati. Nisam ni sa prvim. Sami oni naprave ritam...pomalo 😊

Ja mu dajem cicu na svaki kme..., a po noci isto spava samnom i tutnem cicu kad god zacvili, ali ako ga muci podrigivanje ili nesto odbija pa vristi.
I bas vristiii iz dubine pluca, jedva cekam da taj period prodje...

Moj jos uglavnom spava pa nekad zna odvalit i po 4 sata...narocito ujutro. Zaspi oko 6 i onda do 10 spava... al zato po noci tulumarimo hahaha...
Onda taman kad on zaspe, stariji se probudi. 😋


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Jesenske bebice 2016
11.11.2016 15:19:21   
Želimbebu
kakve male nespavalice :D zato mi sad spavamo koliko mozemo, kad rodim (uskoro) ako Bog da, pozdravljamo se sa spavanjem! Samo se nadam da cu uspjesno moci dojiti, vec sam i sama planirala da bude s nama u krevetu s pocetka, kad zaplace samo ju pristekam na sisu user posted image al vidjet cemo!
Ja sam mislila ono cudo sto se grije kupit, u slucaju grcica da joj stavim na stomacic, jel koristila ili koristi koja to?

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Jesenske bebice 2016
12.11.2016 21:27:57   
Rotkvica
U mene i dalje nista pametno.

Hvala Bogu bar su me moje crne misli prosle i opet sam normalnih emocija. Stalno imam neke mini kontrakcije al ja mislim da je sve to nista.

Sto se tice grcica mi smo sa prvom kceri probali sve i svasta i slabo tu ima pomoci (barem je mi nismo primjetili) dok nisu prosli sami od sebe. Srecom njoj su bas kratko trajali. Nadam se da ce tako biti ponovo.



_____________________________

Žabica 21.01.2010.
<3 11.2016.


(Odgovor članu Želimbebu)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Jesenske bebice 2016
12.11.2016 21:29:53   
Rotkvica
Ajme vepikica koji ludi ritam....😩😩😩

_____________________________

Žabica 21.01.2010.
<3 11.2016.


(Odgovor članu Rotkvica)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: Jesenske bebice 2016
12.11.2016 21:32:06   
bubulu
Vepikica veselo je tebi hahaha, al ajd nocna tehnika nam je ista pa se nadam da ipak uspijes nesto odmorit.
Meni mala jucer odvalila od 8 do ponoci i onda u krevetu kod mene do pol 10 ujutro(naravno uz papanje na koje mama ne otvara puno oci) ,tak sam se naspavala da sam se probudila u 8 i nisam znala kaj da radim user posted image user posted image , eto ko da mi je rodendan me pocastila user posted image
Zelimbebu, uzivaj u spavanju haha jedino je steta kaj se san ne moze skladištit user posted image ...ja ti nisam probala taj jastucic kaj se zagrije al znam da neke mame koje to nisu kupovale su znale ugrijati tetra pelenu pa nju stavit na trbuscic, pa eto i da nemas to uvijek ima zamjena
user posted image user posted image

(Odgovor članu Želimbebu)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: Jesenske bebice 2016
12.11.2016 21:54:18   
vepikica
Ja sam s prvim probala taj jastucic sa kosticama tresnje unutra...zagrije se u mikrovalnoj i na trbuh... nisam primjetila da je pomoglo. Dapace, zivciralo ga je...

Nocas smo bili budni od 1:15 do pola 6 hahahahahhaa... bas superiska 😂
A onda je prespavao dan do 17:00 sa samo jednim hranjenjem...

Bas samo cekam da to prodje...ahhh

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: Jesenske bebice 2016
13.11.2016 13:21:34   
kikirikica
Pozdrav, hvala svima na čestitkama.. user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: Jesenske bebice 2016
14.11.2016 22:54:09   
nymeria
Vecer djevojke... evo da nas pohvalim vec dva tj smo bez kapi ad i fino papamo napokon.. tako da je sad sve lakse.. probava bas muci.. grci se kod kakanja i prdeza.. inace je sve super

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu kikirikica)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: Jesenske bebice 2016
15.11.2016 4:10:45   
vepikica
Nymeria...braavooo... cestitam za dojenjee... super da ste uspjeli 😊😊
A grcevi su koooomaaaaa

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: Jesenske bebice 2016
15.11.2016 18:25:17   
Rotkvica
Bravo za dojenje user posted image
Moramo mi mame imati vise povjerenja u sebe.

Ima li jos ko da je rodio.
Ja jos u jednom komadu. Danas sam 39+5.
Malu prvu sam prenila 6 dana. To mi je bas bilo psihicki tesko. Nadam se da sada to nece biti slucaj. Mada mi doktorica kaze da cesto ako zena prenese prvi put da ce vjerovatno i u narednim trudnocama. Hm 😕

_____________________________

Žabica 21.01.2010.
<3 11.2016.


(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: Jesenske bebice 2016
15.11.2016 20:03:08   
Želimbebu
Samo da se javim, jos sam u komadu 40+3... sutra kontrola u 10 h, pa cemo vjerovatno dobit uputnicu za inducirani porod! Nece sama da se pokrene a cak smo trcali uz stepenice user posted image , tvrdoglava je izgleda ili joj je lijepo kod mame user posted image

(Odgovor članu Rotkvica)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: Jesenske bebice 2016
16.11.2016 19:20:15   
Rotkvica

IZVORNA PORUKA: Želimbebu

Samo da se javim, jos sam u komadu 40+3... sutra kontrola u 10 h, pa cemo vjerovatno dobit uputnicu za inducirani porod! Nece sama da se pokrene a cak smo trcali uz stepenice user posted image , tvrdoglava je izgleda ili joj je lijepo kod mame user posted image


Pa nemojte se žuriti. Daj joj još malo vremena.
Ako je CTG ok i plodna, pusti ju još malo.

Moje iskustvo sa prvim porodom je takvo da me ginić "silio" da idem na indukciju kad sam bila 40+4. Ja se nisam dala i vozila sam po svome. I tako je cura odlučila doći sama na 40+6, lijepo, prirodno, bez ikakvih indukatora.
Btw, najbolja indukcija ti je suprug user posted image

Sretno!

I ja još u komadu. Danas 39+5. U petak prva plodna voda ako se što ne desi.

_____________________________

Žabica 21.01.2010.
<3 11.2016.


(Odgovor članu Želimbebu)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 8:52:24   
PinkyFunkyBirdy
Sretno preostalim trudnicama s liste! user posted image user posted image user posted image
Samo hrabro i ubrzo ćete se maziti sa svojim bebicama. user posted image

Ne javljaju se mama m, Tea285, ivanaflyc i samoja pa im idem poslati pp da nam barem jave kad su rodile. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Rotkvica)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 9:08:10   
vepikica
Ivana se duuugoooo nije javila... al samoja je nestala 😔😔
Bas me zanima kako je s njom proslo

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 9:48:10   
Želimbebu
Bokic zene :*
Jucer na kontroli sve ok,pl vode ima,bebica je procjenjena na 3100,3200... Protoci u redu,otvorena sam prst,glavica joj je u zdjelici,sutra opet kontrola u 9:30! U svakom slucaju cekaju da vide hoce samo krenuti,ako ne idemo na indukciju! Vise hodat nemogu,sve boli,u svakom slucaju jos malo! user posted image samo da sve prodje u redu!

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 9:52:08   
PinkyFunkyBirdy
Drage mamice, uživajte u svojim malim mirišljavim smotuljcima ... tako brzo rastu. user posted image
Znam da se brinete zbog dojenja, nespavanja, plača, .... samo hrabro. Sve će to proći - bitno je da su vaše bebice zdrave i vesele, vi pratite svoje majčinske instinkte, a ostalo će sve sjesti na svoje mjesto s vremenom. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 10:15:55   
samoja
Ej mame :)

Eto mene napokon...nas mali Roko je stigao 8.11. :)
Ipak je opet bio carski, zato se nisam bas javljala...sve zajedno 3 tjedna bila u bolnici...
uglavnom, sve je u redu...papamo...borimo se malo sa crijevima..mama vec ok...tako da uuivamo...
:)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 13:01:33   
Rotkvica
Ej samoja, pa zašto tako dugo u bolnici? Što je bilo?
Dobro došao mali Roko!!!! user posted image

Ja sutra 40 tt, nikakvih znakova. Ništa... user posted image
Dapače, jučer me je nešto boluckalo oko leđa, pa sam se ponadala da je to to, pa me muž dobro izmasirao i sad sam ko nova user posted image

Jedino što me veseli i daje mi nadu da će skoro je što se beba umirila. Miće se ona, lagano je osjetim, al nije to ni sjena kako me inače udara. Držite mi fige da što prije krene jer mi je lagano dosadilooooooooooooo


< Poruku je uredio Rotkvica -- 17.11.2016 13:02:10 >


_____________________________

Žabica 21.01.2010.
<3 11.2016.


(Odgovor članu samoja)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: Jesenske bebice 2016
17.11.2016 14:14:40   
Želimbebu
Samoja cestitke na Roku user posted image zasto si bila toliko dugo?
Rotkvice,ceka se jos nas dvije al ti ces prije,drzim fige da ti krene i da ugledas svoju bebicu...drzite vi meni fige da se kako sam krenula do Bozica porodim user posted image
Moja je aktivna,ne boli nista osim glave i danas samo lezim! Dosadno mi vise dok mi muz ne stigne s posla oko 17 h!

(Odgovor članu Rotkvica)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!