|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebice 2016
14.2.2016 14:58:44   
bubulu
Pozdrav curke, evo jos jedne jesenske user posted image .
Prvi pregled mi je tek 17.3 pa cu onda puno vise znat, a sad po mojoj racunici termin bi bio oko 18.10 user posted image ...
Nadam se ugodnom tipkanju i druzenju, i neka nas bude puuunooo user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 11:31:46   
Tajci66
Bubulu cestitam i dobro nam dosla user posted image user posted image . Nek ti vrijeme do pregleda brzo prode i nek bude sve u redu user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 16:29:57   
nymeria
Skupljamo se polako... e bas fino... tajci.. jesi dobila sta kila.. jel ti nes smeta ili pase?

Ja ne pijem kavicu.. al mi jogurt jako pase..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 17:11:10   
bubulu
Hvala tajci user posted image .
E cure jel koja od vas umorna? Al ono umorna da nemre ni rucak skuhat user posted image ...ja se ujutro probudim,pa jos lezim barem pola sata kolko sam umorna,jedva odem prosetat psa i to je to, bacim se na kauc i ne dizem cijeli dan user posted image ,jedva na wc odem... i nisam tolko pospana kolko fizicki umorna ...danas sam jedva na traci za trcanje prohodala 10 min dok je muz kuho rucak...
Nymeria i meni jakoo pase mlijecno, svaki dan jedem sirni namaz za dorucak i popijem bar casu mlijeka,al dobro meni nekak sve pase user posted image user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 20:29:29   
Tajci66
Joj cure dns mi je posebno muka. Do sad mi je bilo kad sam gladna, a dns me muci skoro cijeli dan. Bude mi muka pri samoj pomisli na hranu, al kad pocnem jest mi bude dobro. I meni jako pase mlijecno user posted image .
Bubulu i ja sam stalno umorna, al bas jako. Kazu da je to normalno za prvo tromjesecje. Trbuh mi se poceo nazirati onako skroz nisko od dole sto mi prije nije bilo, nego unazad 2 dana. U srijedu idem na uzv, daj Boze da je sve ok i da cujemo user posted image .
Nymeria kad je tvoj sljedeci pregled? Mislim da sam dobila 2 kg, dns sam se vagala i skoro pala u nesvjest kad sam vidla da imam 60 kg, inace sam imala najvise 57 user posted image . Jesi ti dobila sta?

< Poruku je uredio Tajci66 -- 15.2.2016 20:31:02 >

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 21:10:59   
bubulu
Tajci, je citala sam da je normalno al nisam mislila da je bas tak, ko da me kamion pregazil i jos se vratil u rikverc dokrajcit me user posted image ..
Sretno na pregledu, da bu sve ok i da cujes user posted image ...
Ja nista kila nisam dobila,al i rano je za kile. Samo se nadam da ih necu gubit jer sam i ove 52kg teskom mukom nakupila

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 21:16:58   
Tajci66
Hvala ti user posted image . Ni ja nisam mislila da ce bit tako jako, ali ipak je. Bas ko da kopam cijeli dan user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 21:21:34   
bubulu
I cijelu noc user posted image .. a sto se mucnina tice rade papaj po malo i odma ujutro... ja za sada nemam mucnine, puj puj puj, nadam se da ni necu al kad ne pojedem na vrijeme bas me cudno boli zeludac, kad je pun sve ok user posted image .neka tako i ostane user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jesenske bebice 2016
15.2.2016 21:59:44   
nymeria
Joj bubulu pa ja ti spavam ko velika... po noci odvalim deset sati u komadu i onda jod popodne znam odspavat... iako od petka nisam popodne spavala... znanstvena fantastika mi jr nes napravit po kuci... danas se druzila sa peglom... a sutra moram cistit...

Od kad jedem pomalo mi je puno lakse...

Meni vaga ne valja al isto sam dobila 2-3 kile.. isto mi se napuhao trbuh... e sad jel to od same trudnoce il utrica.. neznam

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jesenske bebice 2016
16.2.2016 18:04:02   
bubulu
Di ste user posted image ? Kunjate? user posted image ja standard poza živi leš na kaucu i sve si mislim dal mi pas moze bez pisanja user posted image ,salim se naravno, al eto vec se pripremam na to da moram van na ovo vrijeme...
Ima da se pohvalim da sam danas cak uspjela i kucu malo ocistit...user posted image ajme na sto sam spala, lijena guzica...
Ste mi dobro?

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jesenske bebice 2016
16.2.2016 20:28:24   
Tajci66
Bubulu ni ja se ne osjecam puno drugacije i isto imam psa pa mi je malo tesko kad nema muza pa sam ja zaduzena za njega user posted image . I ja moram pospremat, a nikako da se primim pospremanja user posted image . Ja imam sutra pregled i nadam se da je sve ok, da bebica raste i da cemo cut srceko.
Nymeria di si nam ti? Kako si?

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 10:51:12   
PinkyFunkyBirdy
Tajci, kako je bilo na pregledu? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 11:38:02   
Tajci66
Pinky hvala sto mislis na mene, al nisam jos bila. Oko 6 idem danas pa se javim. Vec bi ja pisala da sam bila user posted image .
Kako tvoja mrvica? Jel zdrav?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 11:57:58   
PinkyFunkyBirdy
Ma kakva mrvica ... mrga. user posted image Dobro je hB! user posted image Čini mi se da ih nema puno u jaslicama pa kad dođem po njega djeluje mi odmorno i zadovoljno. Vjerojatno se tete uspiju dovoljno posvetiti svakom pojedinačno pa je zadovoljan. user posted image Super mi je kako svakim danom biva sve veća maza i baš je presladak takav. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 18:12:24   
bubulu
Hej curke user posted image
Tajci mislim na tebe posto si na pregledu user posted image i cekam izvjestaj hihi...
Ja sam danas oki doki, ujutro mi je najgore,em umor,em slabost neka em cudan zeludac, jedva obavim sta imam i bacam se na kauc,pojedem i oko podne sam ko nova user posted image ,cak me i cice manje bole.
Sutra ujutro idem na kavu s frendicom i vec sad smisljam kak prezivit a da ne skuzi da sam trudna, ipak nemrem sve izbjegavat jos mjesec dana..

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 19:02:57   
Tajci66
Evo me cure. Kuca nam srce junacko, imamo 6 mm i trudnoca je manja nego po zadnjoj M, al je sve u redu kaze doktorica. Hvala Bogu da je sve ok user posted image
Hvala sto mislite na mene user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 19:41:48   
bubulu
Tajciii user posted image user posted image user posted image user posted image juhuhuu za sreceko i to kaj je sve oki doki! Bas sam sretna user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 20:34:00   
nymeria
Hej djevojke... tajci... znala sam da ce bit sve ok..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 20:36:16   
nymeria
Nego ja sam ok.. papam ko velika.. tamanim voce i super se osjecam.. jedva cekam slj tj uzv i ja...

I jos danas saznam da mi i frendica trudna.. pratim ju za 2 tjednauser posted image

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 20:36:53   
Tajci66
Hvala vam cure, sad ja cekam vase lijepe vijesti user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Jesenske bebice 2016
17.2.2016 21:37:47   
nymeria
Cure vidim da imate peseke.. moja mama ima doma mace a ja idem redovito u posjet.. pa me frendica uputila da se testiram na toksoplazmu.. navodno da se treba to dva puta u toku trudnoce.. jel su vama vasi kaj rekli za to ili to same moramo pitat...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Jesenske bebice 2016
18.2.2016 6:56:15   
Snjeguljica_83
Tajci, user posted image za user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Jesenske bebice 2016
18.2.2016 8:08:46   
bubulu
Nymeria ja imam i macu doma ,jedino sam prestala cistit joj wc,muz preuzeo, a ja cu vidit s ginicem jel kaj trebam obavit od kontrole...ne brinem se opce i dalje ljubim i volim svog traktorcica user posted image . Tak da mislim da ni ti nemas kaj brinut ak nisi u doticaju sa macjim wc.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Jesenske bebice 2016
18.2.2016 9:18:34   
PinkyFunkyBirdy
Tajci, bravo za srce junačko! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo što ste spomenule za toksoplazmu, da vas malo umirim - ako ste jako često kroz život u doticaju s mačkama onda je vrlo velika vjerojatnost da ste to preboljele (a da niste ni znale) i ne možete opet dobiti. Tu vreba opasnost za plod jedino ako ju niste imale i dolazite u doticaj s mačkom koja je zaražena (a velika većina mačaka ipak to ni nema). Tako da ste poprilično sigurne. Nemojte se brinuti, ali ako ste zabrinute tražite ginića da vam da uputnicu da vas testiraju. user posted image

Mazite pupe i uživajte! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Jesenske bebice 2016
18.2.2016 12:31:10   
Tajci66
Hvala vam cure user posted image .
Nymeria oko mene isto ima puno trudnica. Muzeva sestricna treba rodit pocetkom 4., s kumom muzevom vjencanom se pratim, prijateljica mi neki dan javila da ima + na testu, od jos jednog muzevog prijatelja zena i tako user posted image . Nek bude samo sto vise bebica user posted image .
Nek ti sto brze prode vrijeme do pregleda i da bude sve u redu
U ovo za mace se bas ne kuzim pa nemam ni sto pametno za reci user posted image
Snjeguljice kak tvoja curica? Ti i bebolino ste dobro?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!