|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čaj-da ili ne?
2.1.2009 14:14:27   
astrid
da li ste davale svojim bebama piti caj? i od kada ste poceli? moj ima 10 dana i vec ima grceve, pa me zanima da li mu mogu davati onaj hippov caj za probavu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 14:35:59   
FIONA
od Hippa čaj ti je za bebe od tjedan dana starosti...moja ga obožava...ne pomaže kod grčeva, bar ne nama ali joj utaži žeđ...ona zmariše i do tri četiri flašice na dan!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 14:52:04   
Ruža
Astrid dali sisa ili je na formuli?
Mi nismo ništa davali do 2 mj, sad tu i tamo znamo dati hipov čaj nebi li potaknuo stolicu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 15:53:11   
božica
astrid ako želiš probaj čaj od komorača(hipp ili bebimil)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 15:54:25   
Lady3
Slobodno daj bebi čaj.Ja sam davala od komorača od hippa ili bebimila.Ako joj ne paše probaj joj dati malo vode.Ali vodu sam kupovala u flaši(jana)jer nemam povjerenja u naš vodovod.I dan danas klincima kupujem vodu.user posted image Kad je ljeto dajem im voćni čaj jer dobro utaže žeđ.Ima ih dosta,izaberi koji želiš.Čestitam na bebici.  

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 15:55:33   
ninolina
Mi smo davali odmah čaj makar su bili na cici

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 16:44:52   
Florijan Jakov
prvo čaj od komorača, a kasnije (oko 4, 5 mj) ostale

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 16:52:31   
Mimi222
IZVORNA PORUKA: astrid

da li ste davale svojim bebama piti caj? i od kada ste poceli? moj ima 10 dana i vec ima grceve, pa me zanima da li mu mogu davati onaj hippov caj za probavu.
Ja sam davala mojoj bebi caj od prvog dana.To je bilo PLANTEX pa posle Hipp od komorac.Nisu pomogli za grceve.Za grceve najvise je pomogao sirup Nurse Harvy.A neces verovati sto je najvise upalilo.Citala sam da bele zvuke(usisivac,fen za kosu)mogu da smire bebe,pa sam primenila.Kad je David plakao bez prestanka zbog grceva ukljucivala sam fen i za tren ga je smirivalo.Sad kad vadi zubici i ima bolovi radimo isto.Pozdrav i nadam se da mi necete zameriti ako ima greske ipak jee moj majci jezik makedonski da bi me razumele trudim se da pisem ovako.


_____________________________

DAVID sonceto na mama 22.07.2008

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 18:09:01   
astrid
hvala vam puno. ma ja ga dojim, ne dajem mu formulu jer imam mlijeka. ali voli piti caj, pa nisam znala da li mogu. znate vec, babske price.......

(Odgovor članu Mimi222)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 18:14:59   
ninolina
Pusti priče slušaj bebu i vjeruj u sebe

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 20:14:35   
marita1
Mislim da im netreba nikakav čaj ni voda kad su na prsima, sasvim je i dovoljno tvoje mlijeko.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: čaj-da ili ne?
2.1.2009 20:46:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: marita1

Mislim da im netreba nikakav čaj ni voda kad su na prsima, sasvim je i dovoljno tvoje mlijeko.
 ne slažem se ( u potpunosti)...da majčino mlijeko je dovoljno i za glad i za žeđ...ALI, dijete upravo zbog žeđi češće pita cicati...pa ako želiš da ti je i češć na prsima, nemoj mu davati čaja....ali ako želiš da mu utažiš žeđ čajem, a vjeruj mi nakon nekog vremena ćeš znati kada pita za glad, a kada za žeđ (npr ja sam sa 2 mj znala, ali sam samo dojila), biti će ti puno lakše.....Ja sam Jana tek sada naućila da pije čaj na bocu (ima skoro 7 mj) i sada mi je puno lakše jer čim je ćedan mu dam čaja, a ne vadim cicu..... To je najveća greška u dojenju što sam napravila-da mu nisam davala čaja jer:
  1. bio mi je češće na cici (svaka 2 h)
  2. nije naučio cicati na bocu (tek sada zna)

Procijeni sama što je najbolje za tebe i tvoju bebu, ali što se dojenja tiče, nećeš ništa upropastiti dajući bebi čaj (iako neki časopis tvrde suprotno).... I da-savijet moje patronažne:
  • ako breba popije do 20 mil-ŽEDNA JE!
  • ako popije preko 50 mil-GLADNA JE!!!!!



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu marita1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: čaj-da ili ne?
3.1.2009 9:25:13   
astrid
njanja hvala!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 0:10:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu astrid)
  Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!