RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


perlica55 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (13.8.2015 17:55:05)

Ma nemoj se uopće opterećivati... G ti je napisala i tako si
uzmi terapiju...
Ja samo razmišljam naglas, al ja nisam dr....




hipo -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (14.8.2015 16:31:07)

Trudiliceeee, samo da kažem iako je vruće,nema štrajka,akcijaaaaaa![sm=jezicek.gif]




anastasija0702 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (14.8.2015 16:46:23)

Pozdrav svima
cure kako ste? Nisam se javljala ovaj mjesec jer i nisam baš nešto akcijala - malo sam ohladila od svega. Kupamo se i radim tako da sam sva u ljetu. Razmišljam o djetetu ali još nisam došla do dr za štitnjaču. Sumnjam da mi je to sve od tog tsh a moja mi je dr rekla da sumnja da će mi endokrinolog povećavati dozu jer pijem već 100mg a tsh mi je oko 4,5. Kaze da nije to uzrok..ja mislim da je a ko mene pita. U pon sam naručena za štit pa ću viditi što će mi dr reći. Ma umorna sam već od svega toga. Najgore je to što neznam koji nam je k sad. Moj m neće ide kontrolira spermu kaže koja korist kad ja nisam za mpo.




lili88 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (15.8.2015 12:07:13)

zdravo drage moje trudilice, nadam se da me se sjecate. Hvala vam sto ste bile uz mene kad sam ja bila na odbrojavanju. Nadam se da ce ti i vi sto prije grliti svoje mirisne smotuljke. U zadnje vrijeme sam vam se slabo javljala, zato sto je jednom prilikom jedna clanica napisala da nevoli vidjeti trudnu zenu jer je to posjeca da ona nemoze da zatrudni, od tad sam izjegavala da pisem o sebi, ali sam vas svaki dan citala cim bi bile neke novosti kod vas ja sam vam pisala. Nadam se da se ne ljutite sto nisam bila aktivnija.
E sad malo o meni 8.7 sam se porodila CR, malo se zakomplikovalo na kraju, ali bitno je da smo nas dvoje ok, rodila sina teskog 2550g, dugog 50cm. Malo smo se duze zadrzali u bolnici jer se malo teze adaptirao, sad je sve ok uspio je za mjesec dana dobiti 1,5kg iako samo doji (moj mali pero zdero). Zelim vam svim da sto prije ugledate [sm=modricrtici.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (15.8.2015 23:52:00)

Pozdrav djevojke...[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif] eto da vam se malo javim... kod mene lagano krece akcija... mjerim BT i pratim sluz... narucila saam si i lh trakice... al tek za deveti mjesec ce mi stic.... ja se nadam da od sutra krecu plodni dan pa da silujem muza... za dva tjedna i na more[sm=rozacrtici.gif].. stres je manji na poslu... ko zna... mozda je ovo ipak nas mjesec...




nymeria -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (15.8.2015 23:53:18)

P.s. izbacio mi tamo krivi smajlek...




perlica55 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 11:28:30)

Lili, čestitam od srca na dečku [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Uživajte [sm=smiley1.gif]
Nymeria, samo tako, bez akcije nema reakcije [sm=smiley1.gif]
Ostele curke, gdje ste??? Snjeguljice ima li pikanja?




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 12:10:28)

Hej cure!

Kiša je napokon pala, vrućina je malo popustila....[sm=smiley1.gif]

Sutra opet na posao. Jao, stvarno bih voljela biti kućanica dugo vremena..........[sm=jezicek.gif]

Perlice, a kao da je bilo nešto pikanja s lijeve strane....[sm=zmeden.gif]
Graf podivljao.[sm=smiley36.gif] Tko zna kakav je party tamo dolje...[sm=jezicek.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 15:31:33)

Snjeguljice,kao.... I ja sad osjetila kao pikanje s lijeve strane. Kazem kao,ali navijestila sam mm vecernji program. Stavila sam si u zadatak svaki drugi,treci dan do 18dc. Hmmmm... Bas me zanima...
Nymeria,a da koristis ff za mjerenje bt kao i mi? Ful je lako,a uz to mozemo i skicati i pricati i o tvojem graficu...kad si vec vrijedna s mjerenjem.[sm=smiley1.gif]
Perlice,hipo, jeste li jos najugu?
Ovdje pogodili prognozu: kisa,vjetar...
Anastasija, jeste krenuli u akciju? Svima nam se desi period slabog ili nikakvog akcijanja...
Ostale, jupiter, daxy, chrna, dragana i sve druge? Buba?




noemaa -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 15:34:10)

P.s. konto potpisa: snjeguljice, bas lijepa misao[sm=smiley1.gif]
Perlice,ne mislis da je hepi vrijeme da izbrises svoju rodicu?




perlica55 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 16:04:24)

Noema trk u akciju [sm=smiley1.gif] nema zabušavanja...
Stigla sam u ponedjeljak, MM stigao sinoć... Maloprije papali,
sad idem u krevet [sm=jezicek.gif]
Kad nam roda donese bebu, budem uredila potpis!!!
Snjeguljice, sretno s pikanjem i akcijom, javi kaj veli F-metrija...
FF niti ne gledaj, jer si na stimulaciji [sm=smiley1.gif]





Jupiter -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 16:23:45)

Hej drage moje

Ja jedva čekam da završi ova sezona jer je prava ludnica..
I kako vidim, čim nema stimulacije vratio se moj produženi ciklus. Sad bi trebala biti O za koji dan, A nadala sam se da će biti i prije...ali gledajući bt nis od toga. Ma samo da bude. I dalje je seksaona svaki drugi dan pa što bude biti će.
Snjeguljice sretnooo!
Perlice, i ja bi kao i ti, dok ne dođe bebac u moje ruke ništa ne važi, pogotovo nakon ovog slučaja sa mojom prijateljicom...Ona je sad bolje, i želja za bebom je, kaže, još jača. Tako da čim dobiju zeleno svijetlo za dalje, idu u nove borbe :)

Cure moje, ostanite dobre kao što i jeste, i pišemo se uskoro opet..




nymeria -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (16.8.2015 16:42:37)

Noema bas se razmisljsla o tome da tsmo to upisujem... budem si probala danas prebacit podatke...

A dajte mi recite jel vam se desilo da zaboravite koji dan izmjerit temp? Kaj onda?




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (17.8.2015 14:26:35)

Hej, cure!

RR na izmaku snaga.... [sm=smiley18.gif] Kao i ja....[sm=smiley22.gif] Prvi mi je radni dan nakon dva tjedna i baš mi je teško. Cijelo vrijeme radim, a vrijeme stoji. Baš sam umorna.[sm=smiley11.gif]
Dok su bili oblaci, sve je bilo ok. Sad se nebo raščistilo, prekrasno je sunčano, a meni došla glavobolja.[sm=zz_banghead.gif]

Noema volim si staviti poticajnu misao u potpis.[sm=smiley1.gif] Daje vjetar u leđa.[sm=smiley1.gif] Jesi započela akcijanje? Držim fige da uspije plan svaki drugi dan![sm=bravo.gif]

Daxy gdje si nam ti, kako si?[sm=zmeden.gif]

Javite se i ostale cure!

Popila sam na kraju svega 3 klomifena, kako je gin. i napisala. Ubost ću je prstom u oko, ako mi bude rekla da se zabunila i krivo upisala![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (17.8.2015 23:24:59)

Lili čestitam ti! Nek beba bude zdrava i vesela!

Cure,rodila je hkajo!Syringa čeka, samo sto nije i ona!

Vidim tu je zatišje, kladim se da u spavacim sobama nije!
Sve vas pozdravljam![sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (18.8.2015 8:37:14)

jutro cure ...

ufff koje zatišje...
kako ste ?
nekako sam si bljek ovih dana ,pa mi bolje da se ne javljam...
čak je došlo i vrijeme akcijanja ,a meni se više neda..[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]
nekak mi sve to gubi polako smisao...[sm=smiley13.gif]
snjeguljice kako se osjećaš pod klomifenima..bocka sta ?
lili čestitke na bebi [sm=duda.gif][sm=smiley1.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (18.8.2015 9:01:55)

Jutro!

Mali andeo dobro se osjećam... Bocka tu i tamo, jajnici igraju ping-pong. [sm=jezicek.gif] Pripisujem to klomifenima, valjda ne umišljam!?[sm=zmeden.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]
Jučer me boljela glava i kao da sam imala pijesak u očima. Ahaha, reći ćemo da imam nuspojavu. Samo tu jednu.

Ma iskreno jedva čekam taj četvrtak da vidim što je gin. zapravo mislila i što ima dolje... Navijam za lijevu stranu![sm=zz_skip.gif]

Vjerujem da ti se ne da akcijati, kad se sve svodi na to - matematiku.[sm=smiley13.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (18.8.2015 23:09:36)

Mali andeo, bas te kuzim. Ali bar tu i tamo koja da se imas cemu nadati.[sm=smiley1.gif]
Nymeria, nikom nista, ak zaboravis koj dan, ff ju oznaci iscrtkano... Pokusaj ipak biti sto redovitija da ti O budu sto preciznije oznacene.
Snjeguljice, drzim ti prste da izades s osmijehom u cetvrtak od g.[sm=smiley1.gif]
Cure, ja vise necu o svojim akcijama jer kad se previse ponadam,eto zez. Tako da su one (mislim na svoje akcije)do kraja plodnih dana tabu tema kod mene, molim vas lijepo.
Pusa svima, noooc




papučica -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (19.8.2015 1:02:25)

Dobro veče u ove kasne sate , drage trudnice i trudilice.
Nije me bilo dvije sedmice, vratila se sa godišnjeg odmora idaanas prvi radni dan.
Ne žalim se , nisam išla nigdje kao npr. more ali sam uživala sa svojom curicom i jurila muža[sm=smiley36.gif] svakodnevno.
Zadnji ciklus sam imala 26.07. i piši te me za 24.08. valjda tako ide, trebalo bi.
Ovog mjeseca sam akcijala skoro svaki drugi dan [sm=smiley36.gif] al nešto od ovulacije nisam primjetila.
Al neka bude kako bude.Stvarno neznam, prošli mjesec plodna sluz jako bila sad više je bilo poslije ciklusa nego kasnije, a da pravo kažem kako ću i znati kad sam akcijala pa ni sama neznam šta je šta[sm=jezicek.gif]

Uglavnom, vidim da je i kod vas bilo akcija , pretraga, godišnjih odmora pa neko će i kasnije na godišnji...
Svakako je radno ,kako god okreneš... [sm=smiley36.gif]
Sva sam nešto napuhana ko žaba,trebala bi ići kod gin vidjeti da li su ove ciste otile , ali to ću poslije [sm=hudicek1.gif]. Nadam se da ih više nemam
Pila sam i pijem razne čajeve, biljne kapi, čuvarkuću i med ... i nadam se poboljšanju. Ne osjetim nikakvu bol kao kad sam imala cistu pa se nadam da je otišla zauvijek

Vrijeme je da se digne trudnička prašina i jednu po jednu od nas polako nosi u trudničke vode i radosti.
Sanjam o testu sa dvije crtice,
o o još jednoj curici a može i biti dječak,
sanjam o urednoj trudnoći, radosti , sreći o strahu za porod...mukama za dojenje i da nas je puna kuća.

[sm=smiley31.gif] vas sve redom i pozdravljam,

Idem sad u krevet, svi smo na broju i mogu koji sat odspavati pa sutra kući.

Tipkamo se i ne uzimaj te za loše što se nisam javljala ali sam vas isčitavala, onako kad naveče legnem u krevet na tabletu malo provirim šta radite i zaspim [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (19.8.2015 8:50:07)

Papucice, kako si to lijepo nabrojala za snove!!! Tocno to i ja radim![sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (19.8.2015 10:48:38)

da snjeguljice sve se svodi na matematiku,užas...nisam o tome ni sanjala ...
papučice neka ti se snovi čim prije ostvare [sm=smiley1.gif]
noemaa samo daj ti akcijaj u tišini [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
eto ja neznam ,jedva ... izgubila sam volju ,smisao ,sve ....




perlica55 -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (20.8.2015 9:04:38)

Curke, vidim nekakva depra na RR... Znam kak vam je,
al morate hrabro naprije, nema druge [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
Snjeguljice čekamo izvještaj




chrna -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (20.8.2015 13:53:56)

Ej curke...
Ja ću samo kratko, od moje vještice ništa. U subotu popila zadnji duphaston, sve mi se čini da će opet bit scenarij od prošlog mjeseca i da opet nebude ništa od postupka. [sm=smiley13.gif]
Deprica lagana, i bezvoljna totalno...... Javim kad dođe i ako dođe do kakve promjene [sm=smiley19.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (20.8.2015 13:59:07)

Chrna,zeno, ne daj se! Baci pogled na potpis jupiter, sve govori.[sm=smiley1.gif] btw, jupiter,di si?
Snjeguljice,si bila danas,kako je proslo?




hipo -> RE: Odbrojavanje kolovoz 2015. (20.8.2015 14:01:11)

Kakva depra, nema depre, zabranjujem depru. Bit cete vi sve meni trudne, jedna po jedna, glau, pardon, noge u zrak i akcija[sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>