Živite li sami ili s muževim/svojim roditeljima (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Naša svakodnevica >> Stanovanje



Poruka


Tia00000 -> Živite li sami ili s muževim/svojim roditeljima (16.7.2015 20:39:28)

Mi sami, rado bih da imam nekoga blizu da mi pripomogne barem malo. [sm=smiley13.gif]




mirjana1703 -> RE: Živite li sami ili s muževim/svojim roditeljima (16.7.2015 20:52:09)

Sami




zima1995 -> RE: Živite li sami ili s muževim/svojim roditeljima (16.7.2015 21:40:10)

Sami, u stanu. Komforan. ali bih ga rado mijenjala za manju kućicu sa dvorištem [sm=duda.gif]




CHANTAL -> RE: Živite li sami ili s muževim/svojim roditeljima (22.7.2015 23:51:28)

Mi nismo sami,s njegovima smo.ajme,nisam ni pozdravila!pardon,pozdrav,malo sam nova.nemojze ni pitat kako mi je.ako neka od vas ima baš zločestu svekrvu onda sve znate.ako ne zajebava ona onda svekar.teški su karakteri oboje,ona i ja smo nebo i zemlja.ne možemo u podstanare zbog novaca,ne možemo kupit stan zbog novaca naravno.jedina mi je nada ovaj pos najam.još se sjećam kad sam ostala prvi put trudna,neplanirano,al nema veze.izvrijedjala me ko mladof majmuna.tolike sam suze isplakala da ih više ni nemam.oguglala sam na sve...klinci su još mali pa nisu svjesno ničeg,hvala bogu.muž je isto svjestan svega,i on želi otići,ali eto.,.,,ne znam,nekad se pitam dal sam zgriješila nešto u prošlom životu kad sam u ovih par godina toliko patila.meni ovo nije dom,nego samo krov nad glavom.nadam se da ću imat svoj dom jednog dana




Stranica: [1]