koje dijete su vam bile ok (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Mršavljenje



Poruka


FIGICA FIFINANKICA -> koje dijete su vam bile ok (15.7.2015 16:33:02)

Meni je najefikasnija uvijek bila mesna dijeta




Ela28 -> RE: koje dijete su vam bile ok (15.7.2015 16:58:26)

Nikako da se odvažim na taj korak tako da do sada nisam koristila ni jednu dijetu [sm=smiley1.gif] smanjim kruh ,slatko ,pijem vodu i rezultati se vide ne odmah ali pomaže [sm=bravo.gif]




mirjana1703 -> RE: koje dijete su vam bile ok (15.7.2015 21:41:59)

o da, bila sam na dijeti prije 2 god skinula sam 20 kg koji mi se nisu vratili [sm=bravo.gif]

izbjegavala sam jesti slatko (kolače, čokoladu idr), pila kavu bez šečera, kruh jela jako rijetko,vježbala. Kile koje sam skinula nisu mi se vratile. također i danas pazim što jedem, pijem kavu bez šečera




SILVA123 -> RE: koje dijete su vam bile ok (15.7.2015 22:09:03)

Nikakvu posebnu dijetu nisam prakticirala osim sto sam jedno 6 mjeseci od napitaka samo vodu pila i tako sam se super osjecala i smrsavila. Znaci ni caj ni mlijeko ni sokove, nista tekuce osim vode.




vandax -> RE: koje dijete su vam bile ok (16.7.2015 8:18:02)

Ja nisam karakter za dijete. Traju obično dva dana i onda sve po starom.
Jedina učinkovita je moj sinčić Niko. Jedno vrijeme je cickao po cijele noći, doslovce 20-ak puta se budio i baš sam naglo smršavla valjda od toga i nespavanja. Eto to je dijeta Niko!




keyt -> RE: koje dijete su vam bile ok (16.7.2015 8:57:17)

Potpisujem Mirjanu, kako ona tako i ja, zapravo je to više mijenjanje loših navika nego dijeta. Rezultati ne dolaze odmah, ali dugoročno je pun pogodak. Ali, za brze rezultate je najbolja mesna dijeta.




tendere -> RE: koje dijete su vam bile ok (17.4.2018 8:26:29)

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.




tendere -> RE: koje dijete su vam bile ok (17.4.2018 9:14:39)

Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com




Stranica: [1]