Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


SILVA123 -> Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (12.7.2015 23:12:32)

Ja sam se nekako naviknula kupovati u Bipi, imaju često akcije na dječje proizvode. Zamjerka je što često znaju zaboraviti maknuti cijene kad akcija prođe pa na polici piše jedno a na računu drugo. Kakva su Vaša iskustva?




Ela28 -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (12.7.2015 23:15:38)

U Mulleru dosta često jer su povoljniji a i u Dm-u ponekad i obavezno kad je u Kozmu 30% na sve za bebe [sm=bravo.gif]




SILVA123 -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (12.7.2015 23:23:39)

Ispričavam se Adminu, vidi se da sam početnica pa sam stavila temu u krivu grupu... budem naučila pravila :-)

[sm=smiley36.gif]

Ja sam prije u Kozmo češće išla ali mi se i tamo, kao i u Bipi, par puta dogodilo da se cijene nisu podudarale na blagajni i na polici. Poslala sam im mail, nešto su odgovorili i ispričali se ali bzv. Kad kupim više toga, i ne primjeti se pa se pitam koliko su me puta tako preveslali. :-(




zima1995 -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (12.7.2015 23:49:00)

Obzirom da nemam ni DM a posebno Muller tako blizu, kupujem u Kozmu, ali obavezno čekam akciju -30%. I jako sam zadovoljna. Jest da muž ode ujutro odmah u 8 za svaki slučaj, ali sve kupimo što nam treba jako povoljno [sm=duda.gif]




perlica55 -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (13.7.2015 9:53:36)

A da budete tolko fer, pa teme o djeci otvarate na
tom forumu, a ne na forumu gdje se žene bore dobiti [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/duda.gif[/image]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (15.7.2015 0:19:40)

Dm




vandax -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (15.7.2015 9:53:21)

Kod mene ima samo Kozmo, al se uskoro planira Bipa otvoriti pa ćemo vidjeti.
U Kozmu su česte akcije -30% pa se stvarno isplati. Još ako imam neki extra popust odlično




mirjana1703 -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (15.7.2015 21:37:28)

Kada su moje cure bile bebe u mome gradu nije bilo još dm-a te sam sve što mi je za njih trebalo kupovala u konzumu ili kozmu. Ponekada sam znala otiči do susjednoga grada do dm-a ali rijetko kada u nabavku potrebština za moje curke.




SILVA123 -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (15.7.2015 22:11:31)

Perlica55, odmah sam se gore u postu ispricala, pocetnica sampa sam krivo kliknula zbog neznanja, nije bilo namjerno. Oprosti.




daxy -> RE: Gdje najčešće kupujete potrepštine za bebe? (16.7.2015 15:59:17)

Otvorite novu temu na pravom PDFu.

Ova ide pod ključ.




Stranica: [1]