|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lijekovi i trudnoća
13.6.2015 15:02:57   
tihicka
Bok....imam dvoje djece i želimo treće no nikako da ostanem trudna. Oko Uskrsa sam imala biokemijsku, sad mi kasnila 2 dana i ipak ju dobila.
Mužu se sada aktivirao ulcerozni collitis i počeo je piti Medrol i Salofalk. Da li netko zna smijem li ostati trudna dok je na terapiji?

Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lijekovi i trudnoća
13.6.2015 15:12:07   
perlica55
Tihica, možda bi bilo dobro da upitaš liječnika...
Sretnoo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tihicka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lijekovi i trudnoća
13.6.2015 16:54:38   
lidac0605
Mislim da ti nitko pa ni doktor neće reć da smiješ,svi se oni hoće ogradit u slučaju da nešto ne ispadne ok...u pravilu,mislim da kemoterapeutici i neki psihijatrijski i lijekovi za epilepsiju su opasni što se tiče plodnosti,al ne vidim čemu žurba,ako ti muž to uzima samo u akutnim fazama bolesti,malo pričekajte pa krenite na bebu kad ne bude pod lijekovima...ne mijenja ti sad mjesec,dva puno toga...sretno!


< Poruku je uredio lidac0605 -- 13.6.2015 16:56:26 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!