Kupanje bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


KONJIĆ -> Kupanje bebe (28.4.2015 9:35:15)

Drage mame,
kako vi kupate svoje bebe? Naime na svakom proizvodu za kupanje piše da ga treba isprati, mi osobno koristimo mustelin kremasti gel za svakodnevno kupanje, i sad mi nije jasno dali je to stvarno tako štetni ili...? Jer inaće stavim vodu u kadicu, stavim malo sapuna u tu vodu, okupam u njoj bebu, bez dodatnog ispiranja. Jer ne znam kako bi izvela da mjenjam tu vodu čistom pa stavljam u tu čistu vodu opet bebu... Kako vi radite?




mali andeo -> RE: KUPANJE BEBE (28.4.2015 13:34:51)

Pozdrav...dok je bila malena okupala sam je u toj vodi...istom vodom isprala...ili kad sam imala pomoc kod kupanja ...onda sam imala u jednoj posudi toplu vodicu i lagano je poljevala...ko tusem
..a kad je malo narasla ,kad bi oprala samo tusem bi je polila...
Isto koristili mustelu..i jos dan danas..




cuba -> RE: KUPANJE BEBE (28.4.2015 15:01:23)

I mi koristimo Mustelu od prvog dana.
Dok su bili tako mali, okupala bi ih u kadici, kad bi bilo gotovo, bebača bi držala u jednoj ruci poviše kadice a sa drugom bi ga polila toplom vodom iz posudice koju bi pripremila sa strane.
Sada ih u tušu samo otuširam kad se okupaju.




sorina -> RE: KUPANJE BEBE (28.4.2015 16:25:30)

I ja sam radila kao i cuba i mali andeo kad su bili mali.
Znači smočila ih čistom vodom malo sapuna i onda isprala ili istom vodom ili sam imala malu posudicu s čistom vodom pa ih isprala.
Sad su već veći pa ih većinom tuširam,a kad se kupaju isperem ih s tušem na kraju kupanja.




mishica2 -> RE: KUPANJE BEBE (7.5.2015 21:01:29)

Ja sam svoju u početku kupala uglavnom vodom, ev. s mrvicu blagog šamponića, a nekad bih u vodu dodala kap dječjeg ulja ili malo kamilice. U početku je u kadici ionako bila minimalno koliko je potrebno. Kasnije smo počeli koristiti nešto više šampona kad smo je mogli dobro isprati ili istuširati na kraju u pravoj kadi.




Kazimira -> RE: KUPANJE BEBE (21.5.2015 14:22:56)

Dugo samo voda...jedino guza malo u sapunu [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




Ela28 -> RE: KUPANJE BEBE (12.7.2015 9:18:35)

U pocetku samo voda sa kap dvije ulja a kasnije normalno.Obozavaju se kupati.Tako je bilo od prvog dana tako je i danas.




FIGICA FIFINANKICA -> RE: KUPANJE BEBE (17.7.2015 0:19:19)

bez ispiranja,nisam nikad ni išla za tim




luce 2008 -> RE: KUPANJE BEBE (18.7.2015 13:15:05)

ja svoju djecu od rodenja kupam u vodi i stavim par kapi maslinovog ulja.
I jako sam zadovoljna.koža je jako meka i netreba se ispirati.




Stranica: [1]