RE: Ljetne bebe- termin 2015 (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


hipo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (13.8.2015 21:15:55)

Dobro sam, ne bi ja prije vas, bilo bi 3 mjeseca prerano.[sm=smiley1.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (14.8.2015 8:07:30)

Uh tako puno, ja mislila da je mj razlike [sm=duda.gif] neka je samo bebica dobro I napreduje I kad dode vrijeme da te ne zeza kao ovi nasi malci nas [sm=smiley36.gif]




Gabbi -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.8.2015 17:14:32)

pozdrav
evo drage da vas obavijestim da je još jedna ljetna bebica stigla [sm=smiley36.gif]
iznenada puknuo vodenjak, drip primila jer je bebač bio prilično aktivan. Nakon 4 sata rodila.
Držim fige i vjerujem da se bar još netko u međuvremenu porodio [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




syringa -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.8.2015 18:05:03)

Gabi, čestitam ti i tvojoj bebici želim lijep i sretan život!!!!!!!!![sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]
Preskočila si i hkajo i mene! [sm=smiley36.gif] neka. [sm=smiley1.gif]
Bravo za brz porod, držim fige da i nama bude tako!
hipo, draga, hvala na lijepim željama! [sm=smiley1.gif] čuvaj se i želim ti lijepe zadnje mjesece trudnoće. Mazi bušicu! [sm=smiley1.gif]
Drage, kod nas još uvijek ništa. Čekamo i dalje!!!!!!!![sm=zmeden.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.8.2015 19:05:09)

Gabbi cestitam [sm=bravo.gif] nisi fora, po redu trebamo ici [sm=jezicek.gif] zelim vam brzi oporavak uzivaj sa mrvom [sm=duda.gif]

Syringa. Ni kod mene nista malac se nesto umirio ali osjecam kako gura prema dolje bas mi smeta, nemogu se nikako namjestiti sve mi smeta ni sjediti, lezati a niti stajati

[sm=smiley19.gif]

Pomalo me srah svega pogotovo sto se umirio, pa hocu moci izdrzati trudove




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.8.2015 21:01:15)

MAME U 7 MJESECU



Minnieme [img]http://www.pic4ever.com/images/connie_38.gif[/img]


bebyy [img]http://www.pic4ever.com/images/connie_38.gif[/img]


unna [img]http://www.pic4ever.com/images/connie_38.gif[/img]


nelly [img]http://www.pic4ever.com/images/connie_38.gif[/img]


MAME U 8 MJESECU


GABBI [img]http://www.pic4ever.com/images/connie_38.gif[/img]



MI JOŠ ČEKAMO



syringa 15.8 [img]http://www.pic4ever.com/images/Count_Sheep.gif[/img]


lunić 16.8 [img]http://www.pic4ever.com/images/Count_Sheep.gif[/img]


hkajo 17.8 [img]http://www.pic4ever.com/images/Count_Sheep.gif[/img]


mama x2 21.8 [img]http://www.pic4ever.com/images/Count_Sheep.gif[/img]




mama x2 -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.8.2015 21:12:55)

Cestitke gabbi i od mene. Pozurio se par dana tvoj deckic ;). Mi bili danas opet u bolnici, dr.pogledao sve nalaze, ctg i uzv i rekao da necemo zurit dok je sve ok i dok ne prodemo termin, a kontrole su nam svaki drugi dan do termina, a ja se nadam da uskoro stize i moja bebica, da nece jos dugo.[sm=duda.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (16.8.2015 14:02:03)

Drage da vam se pohvalim danas je stigao moj malac na svijet u 12 mukotrpnih sati pattnje, 4200, 52cm I u 13.05 roden




mama x2 -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (16.8.2015 14:40:09)

Super hkajo evo i tebi je dosao tvoj maleni dečkić. Dosta veliki, tak da znam da ti nije bilo lako, al evo vas, sad se polako oporavljajte i mazite i brzo ste doma.
[sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif]




syringa -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (16.8.2015 21:39:30)

Hkajo, draga, pa cestitam ti!!!!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Baš si me iznenadila. [sm=smiley1.gif] kao ništa, zatvorena i onda hop evo malca. [sm=jezicek.gif]
Drago mi je da si sve super riješila, da je to sad iza tebe. Odmori se i uživajte vas dvoje.
Malenom želim sve najbolje što život pruža! [sm=smiley1.gif]
Već ste me dvije preskočile. [sm=zmeden.gif] pa kad ću ja na red?!




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (17.8.2015 6:29:39)

Joj da znas kako je mene tek iznenadio samo puko vodenjak po noci jos ja muz sta sad jell to vodenjak il se upiskila dosla 1 cm otvorena.
Ali sto se tice poroda uzas 12 sati konstantne boli I zadnjih 5 sati nesto ubijajuce uz moje trudoveo dali mi 2 boce dripa I 3 inekcije za isto pojacavanje trudova, infuziju I kako malinnije htio van dr mi skakao po trbuhu a izrezana sam u 3 strane, sad nemogu nista koliko savovi bole, bas sam imala tezak porod I patnju ali sta je istina kad rodis sve zaboravis jest da mi je muz u soku jer ne vjeruje sta je vidio kao koliko me rezala, koliko sam vristala I patila




syringa -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (20.8.2015 12:07:14)

Poz drage!
Evo mi se prekjucer porodili. Došao nam dečko 3850g i 53cm.
Sve krenulo super al se onda nekome žurilo gledat tv pa su me nafilali dripom. Užas!!!!
Na kraju mali krivo krenuo od forsiranja dripom koje nije moga pratiti pa završili na carskom.
Sad se oporavljamo i jako je teško, rana, beba kraj tebe, nitko da pomogne.
Cure ne idite na carski ak baš ne morate! Moja topla preporuka.
Oporavak je užasan. Evo žene kraj mene koje Isle na vaginalni skoro pa trče, a mi sa carskim polumrtve lezimo. Grozno.
Pusa svima! I sretno!




mama x2 -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (20.8.2015 13:16:59)

pozz trudnice još nas malo ima;) i novopečene mame;)
čestitke syringa na malom bebaču, bude to sve ok, nekad je carski laksi, nekad vaginalno, nema pravila, meni je nakon prvog poroda vaginalno trebalo dobrih mjesec dana da mogu hodati,sjediti,ustat se iz kreveta uopće kak treba itd.,a šogorica nakon carskog 9.dan sjedila u turskom sjedu bez pol frke...nema pravila uopće...
nama je sutra termin i najvjerojatnije ostajemo u bolnici...a rade bi da nemoram, da dečko sam odluči krenuti, mogu ga ja još koji dan pričekati [sm=smiley1.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (20.8.2015 13:34:04)

Syringa cestitam joj mene ti savovi otkidaju umirem dok hodam a sjesti niti ne mogu a danas mi 5 dan, mali papa svaka 2 sata pa ustani pa sjedni




hipo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (20.8.2015 14:04:14)

Cestiatam svim mamama a narocito syringi i hkajo zelim vam sto brzi oporavak i zdrave i vesele bebe![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Syringa, zao mi je sto si morala na carski, nadam se da ces sto prije doma i da ces imati pomoc pri ruci.
Sretno trudnicama koje cekaju termin!




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (26.8.2015 16:07:37)

hvala hipo [sm=smiley36.gif]

joj moj mai ima grčeve već od 3 dana, baš se grči i izvija u luk, čim mu dam siku opusti se isprdi, napapa, bude miran neko vrijeme i opet sve iz početka [sm=smiley19.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (30.8.2015 20:33:37)

drage da li je koja još rodila u međuvremenu ???

nama danas 2 tj i bili u prvoj šetnji, grčići su se dosta smanjili i više toliko ne plače [sm=bravo.gif] pijem caj od komorača




Minnieme -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (1.9.2015 10:30:16)

Drage moje! Nikako da vam se javim, prije svega cestitam svim novopecenim mamama da vam bebice budu sretne, vesele i prije svega zdrave!
Mi smo dobro. Malo nas jos grcici zezaju, imali smo i nekakvu virozicu proljev.... al sad je dobro.
Nekad imamo dobrih dana a nekad malo nervoznijih... Nasa cura trazi puno paznje a cini mi se da smo se vec malo i razmazili.
Puno pozdrava od nas dvije! Pusa svima!!!![sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (1.9.2015 14:14:17)

Sa malim zakašnjenjem iskrene čestitke svim mamicama na dolasku njihovih bebica, a pogotovo mojim starim suborkama syringi i hkaji! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Nadam se da ste mi se sad već oporavile i da samo uživate sa svojim mirišljavim smotuljcima. [sm=smiley1.gif] Puse od mene i mog sad već velikog dečka M. [sm=smiley1.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (1.9.2015 17:24:01)

hvala pinky, ajme pa ti još malo slaviš veliki prvi rođendan [sm=bravo.gif] kako to vrijeme leti, ja sam se skroz oporavila kao da se ništa nije dogodilo [sm=smiley36.gif] a sad smo počeli piti tiba kapi i vidimo nekog pomaka sa grčevima [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mama x2 -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (4.9.2015 15:36:23)

Bok svima!
Evo da se pohvalim i mi smo rodili u ponedjeljak 31.8. u 19.38. decka od 4050 g i 52 cm. Inducirali su mi porod i nije bilo tak strasno, puno lakse nego prvi porod. Sad se doma uhodavamo, seka nam je dosta ljubomorna i sve ide uz dosta plakanja...al nedamo se mi. Pozzz![sm=zz_dance.gif]
[sm=zz_twins.gif]




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (4.9.2015 16:49:16)

čestitam mama i tvoj je veliki bome [sm=bravo.gif]
samo plako, a seku će već ljubomora proći [sm=smiley36.gif]




bebyy -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.9.2015 22:00:01)

Pozdrav cure..ja nikako da se javim. Imala sam puno problema poslije poroda(kada sam izasla iz bolnice sa svojom princezom,drugu noc sam se mora vratiti u bolnicu i ostala 10 dana u bolnici bez svoje mrvice) pa se nisam stigla javiti..cestitam svim novopecenim mamica..pusa za sve




hkajo -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (15.9.2015 22:08:03)

o beby šta se dogodilo, nadam se da nije bilo ništa strasno i da je sada sve ok




syringa -> RE: Ljetne bebe- termin 2015 (17.9.2015 10:01:19)

Drage moje, lijep pozdrav svima!
Prvo mama x2, čestitke na velikim dečku! Nek bude zdrav, sretan i uspješan!
Pinky, draga, hvala šta si se javila i hvala na čestitkama. Sjetim se tebe i tvoje borbe često. Sve najbolje tebi i tvom malom,velikom dečku.
Beby, nadam se da si dobro i da nije nista ozbiljno. Drži se!
Drage, ne znam kak se vi snalazite al ja padam s nogu. Ništa ne stignem od ovog mog malog zmaja. Jedva stignem na wc i jesti.
Kak se vi snalazite? Jel vam pomaže tko? Mm dođe s posla oko 17h i onda preuzme velik dio posla no do tad sam ja vec krepana. Mali ponoći jako nemirno spavat, trza se,cvili, stenje, rita se i to sve u snu. Ja kraj njega ne mogu spavati jer stalno gledam šta radi. Dobio je i grceve pa ludimo skupa sa njim. Dajemo mu sab simplex i pro balans baby, te čaj od komoraca za dojencad. Dal vaše bebe imaju te probleme? Kak se vi borite sa grcevima?
Držite se i zelim vam svima koga vec nisu zadesili, da vas zaobidu grčevi.
Big hug!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>